Skandaliczny wyrok NSA daje prawo sanepidom do karania grzywnami za nieszczepienie!

„Obowiązek poddania dziecka szczepieniom ochronnym nie może czekać, aż ukończą one 19. rok życia – orzekł Naczelny Sąd Administracyjny. A to znaczy, że inspekcja sanitarna może zmusić rodziców do wykonania tego obowiązku – w drodze egzekucji administracyjnej, w tym grzywny od 100 do nawet 5 tys. zł” – podaje wtorkowa „Rzeczpospolita”.

Jest to skandaliczny wyrok łamiący podstawowe prawa człowieka i kodeks norymberski z 1947 r., który nakazuje uzyskanie świadomej zgody pacjenta na zabieg medyczny. Ustawa o przymusowych szczepieniach jest sprzeczna z art. 39 konstytucji RP z 1997 r. „Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym bez dobrowolnie wyrażonej zgody”. Szczepienia są eksperymentem medycznym, bo występują po nich powikłania ze zgonami włącznie. Dlatego ten wyrok to skandal i według mnie należy go zaskarżyć do Trybunału Praw Człowieka w Strasbourgu jako łamiący prawa człowieka.

Jak więc uniknąć teraz kary za nieszczepienie? Jest na to prosty sposób. Dać lekarzowi, który ma podjąć decyzję o zaszczepieniu naszego dziecka, do podpisania oświadczenie o gwarancji bezpieczeństwa szczepień. Jak dotąd żaden lekarz takiego oświadczenia nie podpisał, bo szczepionki zawierają związki rtęci, aluminium czy formaldehyd i nie są bezpieczne. Dlatego żaden lekarz nie będzie chciał ryzykować procesu sądowego i płacenia odszkodowania za spowodowanie przez szczepionkę ciężkiego NOPu (Niepożądanego Odczynu Poszczepiennego). Wzór takiego oświadczenia można znaleźć tu

Źródło: http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/rzeczpospolita-nie-ma-ucieczki-od-szczepienia-dzieci/40d0q65

8 myśli na temat “Skandaliczny wyrok NSA daje prawo sanepidom do karania grzywnami za nieszczepienie!”

  1. https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2012/01/12/formularz-oswiadczenie-lekarza-ws-szczepien/

   Tragedią przed szczepieniem i ewentualnymi powikłaniami zdrowotnymi dzieci są mózgi młodych matek.
   Nie dociera do nich fakt o szkodliwości szczepionek, mają łby zryte przez lekarzy i pielęgniarki.
   Mam taką młodą matkę w rodzinie.
   Nawet nie chce słyszeć o jakimś druku podanym lekarzowi do podpisania.

   No po prostu tłuk ze skończonymi studiami i podejrzewam, że takich tłuków są setki tysięcy.
   Są zastraszane tym, że gdzieś zmarło dziecko, bo było nieszczepione(zero dowodów).
   Dwadzieścia szczepionek w ciągu dwóch pierwszych lat życia. Na dzień dobry po porodzie, w szpitalu trzy naraz.
   Tragedia i skurwysyństwo.
   A żeby było jeszcze ciekawiej, to taka młoda matka(czyt. debil) kupuje za 500 zł trzy szczepionki naraz, które pielęgniarka wstrzykuje dziecku.
   Organizm dziecka(2lata) musi bronić się przed trzema chorobami naraz!
   Bo te płatne są bezpieczne – tak uważa matka, której wciśnięto taki kit.

   Polubienie

   1. No cóż zabrzmi to brutalnie, ale jednostki słabe same się eliminują. Takie jest prawo natury. Szkoda tylko, że cierpią na tym niewinne niczemu dzieci. Jak taka „mundra” mamusia będzie miała po szczepieniach dziecko roślinkę to wtedy się ocknie tyle, że będzie już za późno.I państwo nie da ani grosza na leczenie jej dziecka. I wtedy bedzie płacz i zgrzytanie zębów. Nic na to nie poradzimy. Spora część ludzi tak ugrzęzła w matriksie że śpią wiecznym snem. I nie tylko o szczepienia chodzi. Mam sąsiadkę (64 lata) ciężką chorą na raka. Dwa razy wrzucałem jej do skrzynki na listy informacje o szkodliwości i nieskuteczności chemioterapii i o tym, że raka można wyleczyć innymi metodami. Podałem jej informacje o witaminie B12 czy o zakwaszeniu organizmu, co powoduje raka. Zero efektów. Dalej bierze chemię i ostatnio moja mama ją widziała i mówiła, że wygląda dużo gorzej niż parę miesięcy temu. W tym roku pewnie będzie jej pogrzeb. Cóż przestałem się już tym przejmować. Całego świata nie zbawimy.

    Polubienie

   2. zastraszanie przebiega rownolinijnie w kazdym kraju ,pieknej ,bezpiecznej cywilizacji kultury zachodniej. W moim powiecie „zmarlo „juz od poczatku roku najmniej z 5 dzieci na grype,ktore byly zaszczepione na owa chorobe .To pu .uja pana te szepionki? widac ,ze farma strzelila sobie w stope sama sobie tymi informacjami o pladze grypy.Telewizornia mowi jedno a szpitale drugie i tak w ciula robia ludzi. Najzabawniejsze jest to ,ze we farmacjach hamerykanskich nie ma juz szczepionek na grype. Widac wyraznie ,ze wraz z iloscia rozdanych szczepionek zaczyna brakowac logicznego myslenia u zastraszonych obywateli merykanskich.

    Polubienie

  1. Wszystkie te polskojęzyczne sądy są do zaorania. Jak mówi W. Cejrowski : wszyscy won. Wczoraj był kolejny skandal tym razem w Sądzie Najwyższym. Sędzina wydała wyrok uniewinniający sędziego, który ukradł starszej kobiecie 50 zł na stacji benzynowej w Sochaczewie. Na nagraniu z monitoringu wyraźnie było widać, że gość bierze lewą ręką banknot i chowa go do lewej kieszeni kurtki, a portfel trzyma w prawej ręce (płacił drobnymi za coś chyba za wodę). Sprawa oczywista. Jednak nie dla sędzi SN. Ta sędziego złodzieja uniewinniła, bo wg niej to nie była kradzież tylko pomyłka wynikająca z roztargnienia. No po prostu szlag może człowieka trafić jak słucha takich bzdur. A ten sędzia jak się rzucał – oburzał się na dziennikarzy że nagonkę na niego robią i że jego rodzina spać po nocach nie może. Jego obrońca się w sądzie rozpłakał. Szopkę odstawili taką że hej. WSZYSCY WON!!

   Polubienie

   1. Te wszystkie reformy, komisje śledcze, IPNy, wojny medialne to udawanki, jak mówi Jabłonowski.
    Naród trzeba czymś zająć, trzeba wrzucić lisa w środek fermy kurzej. Stado zajmie się zaplanowanym wcześniej chaosem, wrzawą, bieganiem w tą i z powrotem.
    Ważne, aby uwaga narodu była zajęta, odwrócona od przeforsowywanych i głosowanych nocą ustaw.
    Jak z dziećmi: jeśli miały by ci przeszkadzać w tym, co chcesz zrobić, musisz je czymś zająć.

    Choćby ta posrana komisja śledcza badająca reprywatyzacje. Miliony idą na opłacanie czasu antenowego, trwa to już od roku, Gronkiewicz nadal prezydentuje, a z czterdziestu tysięcy poszkodowanych w samej Warszawie żaden, dosłownie żaden człowiek nie odzyskał swojego mieszkania.
    Naród ogłupiany jest mówieniem o sprawiedliwości, a to czy ona zaistniała w realnym życiu, to już się nie liczy.
    ,,Dobry rząd, wziął się za to, bierze się za to, wskazuje winnych” – tyle, że zdjęcia winnego nie przesłaniają kraty.

    Absolutnie nie wierzę w prawdziwość tzw. wojny polsko izraelskiej roznieconej wokół ustawy o IPN.
    Dlaczego rząd nie wypieprzył zaraz na drugi dzień ambasadorki i nie wystosował noty dyplomatycznej ze słowami oburzenia do rządu Izraela?
    Proste, czekał na zaplanowaną wrzawę w narodzie, ale, aby się ona nie wymknęła spod kontroli, to parę dni temu Morawiecki udaje obrońcę Polaków, wskazując na kolaborantów również żydowskich.
    Na to światowe żydowskie media odpowiadają z oburzeniem.
    Polacy znów podnoszą wrzawę.
    Widzicie tą huśtaweczkę nastrojami społecznymi?
    Widzicie tego lisa wrzucanego w fermę kurzą i wyjmowanego?
    Zawsze tak było, że rządy pod przykrywką afer i tanich sensacji przemycały posunięcia dla Polski szkodliwe i niebezpieczne.

    Sądzicie, że nasz kochany premier siedzący w jarmułce za stołem z Żydami, nie ma pojęcia o całej ustawce?
    Że nie ma świadomości celowego odwrócenia uwagi narodu od rzeczy dla Polski istotnych, jakie są i będą rozgrywane?

    Jestem pewna, że całe światowe syjonistyczne żydostwo tak właśnie rozgrywa zakulisowo Polskę i niczego nieświadomych Polaków.

    Zajmujemy się wojną, obozami, traumą(bardzo to lubimy), a tym czasem dzień dzisiejszy i następne przyniosą takie działania polityczne, że ze zdziwienia tak szeroko otworzymy gęby, aż nam przez nie skarpety będzie widać.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s