Operacja „Skripal” to akcja fałszywej flagi

Od tygodnia media tzw. głównego nurtu bombardują nas informacją, że straszny Putin otruł byłego agenta MI6 Sergieja Skripala i jego córkę. To samo mówią brytyjscy i nasi politycy. Nie ma na to jednak żadnych dowodów poza tym, że to na pewno zrobiła Rosja, bo do otrucia wykorzystany został gaz nowiczok, wyprodukowany w ZSRR.

Jest to bajeczka dla tych, którzy łykną wszystko co im w reżimowej telewizji powiedzą. Ja to odrzucam i jestem na 99% pewny, że to była akcja służb brytyjskich dokonana w celu oczernienia Rosji i Władimira Putina osobiście. Putin od dojścia do władzy zrobił porządek z oligarchami działającymi w interesie syjonistycznych mafiozów, odbierając z ich rąk znaczną cześć przemysłu w tym naftowy. Rosja mimo szczekania zachodu i powtarzanych ciągle kłamstw o tym, że za chwilę zbankrutuje i upadnie stopniowo odbudowuje się i rośnie w siłę. Nie udało się syjonistom zrobić z Rosji kolejnego wasalnego państwa, którego obywateli można do woli golić ile się da. Próbowali wywołać więc III wojnę światową z Rosją, ale wobec posiadania przez Putina nowoczesnej broni jakiej USA i NATO nie ma nie mieli szans powodzenia. Rosja zaprezentowała taką broń, wyłączającą elektronikę, co najmniej 2 razy: raz w przypadku amerykańskiego niszczyciela „Donalda Cooka”, któremu pilot rosyjskiego samolotu wyłączył elektroniczne sterowanie i uczynił bezużytecznym i bezbronnym, a następnie zamarkował kilkanaście razy atak po czym odleciał. Drugi raz był w Syrii, gdzie Rosja wytworzyła bańkę radioelektryczną uniemożliwiając NATO i USA użycie samolotów przez co nie udało im się obalić Asada i wsadzić tam swojej marionetki, która by pozwoliła na poprowadzenie tamtędy ropociągu. Taki bowiem jest prawdziwy powód „zaprowadzania demokracji” w Syrii. Z pewnością nie jest to jedyny powód, ale na tym skończę tę dygresję i tak dość przydługą.

Wracając do meritum dlaczego otrucie Skripala i jego córki to akcja brytyjskich służb, a nie rosyjskich? Oto kilka powodów:

  1. Brak dowodów na rosyjskie sprawstwo.
  2. Gaz nowiczok co prawda opracowano w ZSRR, ale jaki to problem dla brytyjskich służb zdobyć go i użyć do otrucia swojego byłego agenta, aby oczernić Putina? Żaden. Zwłaszcza, że gaz ten był produkowany za czasów ZSRR w Uzbekistanie – w Radzieckim Państwowym Instytucie Badań Naukowych Chemii i Technologii w Nukusie. Uzbekistan po rozpadzie ZSRR przeszedł do strefy wpływów USA, a te w 2002 r. zlikwidowały ośrodek produkcji broni chemicznej w Uzbekistanie. Jeśli ktoś myśli, że nie zabrali ze sobą technologii produkcji tego gazu do siebie do USA musi być bardzo naiwny. Skoro więc USA miały ten gaz to mogły go dać służbom brytyjskim do tej operacji. Zresztą bardziej prawdopodobne jest, że sami Brytyjczycy mogli go już od dawna mieć u siebie (dostali pewnie informacje od Skripala), bo w końcu gaz ten opracowano 30 lat temu. Zatem fakt użycia nowiczoka do ataku nie dowodzi w żaden sposób sprawstwa Rosji w tym przypadku.
  3. Gdyby zamachu dokonała Rosja to użyłaby do tego celu gazu jednoznacznie kojarzonego z ZSRR? Przecież to się kupy nie trzyma! To tak jakby złodziej kradnąc w sklepie obwieścił wszem i wobec jak się nazywa.
  4. Znaleziono również jakieś odciski palców rzekomo rosyjskich agentów. Czy ci co te bzdury głoszą uważają, że rosyjscy agenci na zachodzie są takimi niedojdami, że zostawiają ot tak po prostu swoje odciski palców? Nie wiedzą do czego służą rękawiczki? To kolejna bzdura.
  5. Wydarzenie to jest bardzo na rękę Brytyjczykom i Europie zachodniej. Mogą bowiem znowu oskarżać Putina i znaleźli powód do przedłużenia sankcji gospodarczych wobec Rosji.
  6. Fakt, że natychmiastową reakcją brytyjskiego establishmentu na wiadomość, że Skripal i jego córka zostali znalezieni nieprzytomni na ławce na skwerku w Salisbury, było obwinienie Rosji i postawienie Putinowi ultimatum, żeby „przyznał się” – za czym poszła groźba zdjęcia z eteru RT UK – sam w sobie jest dowodem na to, że była to wcześniej zaplanowana operacja brytyjska, zmierzająca do osiągnięcia konkretnych celów. Świadczy to również o tym, jak bardzo zachodni politycy obawiają się alternatywnej narracji, prezentowanej przez rosyjskie media, takie jak RT, postrzegając ją jako bezpośrednie zagrożenie dla ich władzy i planów.

Więcej na ten temat na:
http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/item/127824-skripala-prawdopodobnie-probowal-otruc-brytyjski-wywiad-zeby-oczernic-rosje-i-uciszyc-rosyjska-wizje-swiata
http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/item/127477-mi5-truje-kolejnego-rosyjskiego-szpiega-zeby-oczernic-putina-w-ramach-toczonej-wojny-propagandowej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: