Nowy ukryty podatek od 2019 roku

Rząd kuchennymi drzwiami wprowadza nowy ukryty podatek od 2019 roku. Zmniejszona zostanie ulga na eksploatowanie pojazdów osobowych dla przedsiębiorstw. Koszty dla właścicieli małych firm wzrosną, a więc wiadomo jak to wpłynie na te firmy i ich produkcję – negatywnie. Znowu uderzy to tylko w małe polskie firmy, bo koncerny zagraniczne wożą towary ciężarówkami, a tu zmian nie będzie. Widać kolejny raz jaki to jest rząd – polskojęzyczny, a nie polski.
Poza tym od przyszłego roku wzrosną ceny energii elektrycznej o nawet 60% z powodu wymysłów UE z podniesieniem cen za limity emisji CO2. Rząd ma to pokryć z budżetu. Czyżby m. in. po to ten nowy podatek dla małych firm?! Niejaki Igor Isajew, który oskarża Polaków o zbrodnie hitlerowskie i nazywa nas zwierzętami (!) dostał z ministerstwa spraw wewnętrznych 40 tysięcy zł na uruchomienie swojego portalu internetowego prostir.pl. A wszystko to motywowane jest przez ministerstwo „wsparciem mniejszości etnicznych w Polsce”! SKANDAL!!
PiS sprowadza masy imigrantów i sprawia, że nie Polacy ale oni są zatrudniani jako tańsi. PiS, PO i reszta magdalenkowego układu WSZYSCY WON!

Jeden komentarz na temat “Nowy ukryty podatek od 2019 roku”

  1. Wspieranie wrogów w PiS jest chyba chorobliwe. Na Islandii też wspierali w internecie tych, którzy ich krytykują, licząc zapewne na milczenie. Skończyło się jadnak na tym, że Polacy po prostu zaczęli bojkotować oficjalne imprezy w Ambasadzie RP, co jest ewenementem na skalę wszechświata.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: