Podsumowanie polityczne roku 2018

Dziś mamy ostatni dzień 2018 roku, więc postanowiłem zrobić  małe podsumowanie polityczne. Był to dla naszego kraju zły rok.
Zaczęło się pod koniec stycznia, gdy to ambasador Izraela Anna Azari wywołała (zapewne na polecenie premiera Netanyahu) skandal związany z nowelizacją ustawy o IPN, zakazującą oskarżania naszego narodu o udział w Holokauście. W Izraelu i USA rozpętała się burza i oskarżono nasz kraj o negowanie Holokaustu. Rząd się wystraszył i skapitulował ekspresowo kilka miesięcy później przegłosowując w kilka godzin odwołanie tej nowelizacji hańbiąc Polski naród i robiąc wrażenie, że faktycznie jesteśmy współodpowiedzialni za Holokaust skoro się wycofaliśmy. Rząd pod wpływem presji z zagranicy uwiarygodnił tym samym syjonistyczne kłamstwa.
Potem mieliśmy długi serial pt. reforma sądownictwa zakończony kolejną kapitulacją wobec unijnego TSUE. Zamiast powołać się na podpisany przez nas protokół brytyjski i mówiąc kolokwialnie spuścić TSUE na drzewo nasz rząd kolejny raz uległ dyktatowi przywracając do orzekania komunistycznych sędziów.
Rok ten upłynął też pod znakiem kolejnej hańby tym razem ze strony ambasador USA Mosbacher, która pisząc delikatnie rzecz ujmując mało dyplomatyczny list zabroniła naszemu rządowi dokonywać repolonizacji mediów. I rząd oczywiście się wycofał zamiast chociażby protestu u prezydenta USA, żeby ta baba nie wtrącała się w wewnętrzne sprawy naszego kraju.
Tym samym w roku 100-lecia odzyskania niepodległości uświadomiliśmy sobie, że nasza niepodległość jest jedynie fasadowa, a państwem suwerennym nie jesteśmy. Możemy sobie co najwyżej 11.11 przejść ulicami Warszawy czy innego miasta i pomachać polską flagą i wykrzyczeć Bóg, Honor i Ojczyzna i to by było tyle naszej niepodległości.
Znowu jak w poprzednich latach rząd nie obniżył podatków i nie podwyższył wszystkim kwoty wolnej od podatku chociaż do obiecanych 8000 zł. W sprawie terroru szczepionkowego też bez zmian chyba że na gorsze. W tzw. służbie zdrowia też bez zmian – nie masz kasy to zdychaj w kilkuletniej kolejce na operację.
Diagnoza: jest katastrofalnie. Lekarstwo: pomagdalenkowi politykierzy na usługach koncernów i syjonistów WSZYSCY  WON

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s