1Polska została rozwiązana

Służby wprowadziły wielu agentów do oddolnego komitetu wyborczego 1Polska próbując go przejąć i wypaczyć. Twórcy 1Polski zorientowali się w tym w ostatni piątek. Ponieważ nie są w stanie zidentyfikować kto jest agentem postanowili rozwiązać komitet wyborczy wyborców 1Polska. Cóż i tak realnie nie mieli szans, a teraz już wiadomo na 100% że ta inicjatywa się skończyła. Chcąc nie chcąc pozostaje nam realnie jedynie Konfederacja, choć ta jest daleka od ideału. Poniżej film Konrada Daniela, w którym ogłasza rozwiązanie komitetu wyborczego 1Polska i uzasadnia dlaczego.

4 myśli na temat “1Polska została rozwiązana”

  1. Nie znam szczegółów podstaw rozwiązania komitetu ale wiem na pewno, że Daniel przez 4 lata, poza filmikami nie robił nic konkretnego, by wszystko dopiąć. Nie odpowiadał też na wysyłane mu zaproszenia do współpracy. Faktem jest, że ostatnio rozpoczął działania ale popełniał w nich dziecinne błędy.
    Szkoda, bo coraz więcej ludzi dowiadywało się o 1Polska i zaczęło się tam angażować.
    Na ten moment, o ile ktoś chce iść do wyborów to mogę zasugerować jedynie Skutecznych Liroya, które zrobiło ostatnio duże postępy przyjmując do siebie wiele mniejszych i większych ugrupowań oraz pojedynczych osób.

    Polubienie

  2. Pingback: Ustrój Polski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: