Zamach na gotówkę

Nasz niby polski rząd knuje, aby zlikwidować gotówkę i tym samym całkowicie uzależnić nas od banków i bankierów. Bez karty kredytowej nie będzie wtedy można kupić nawet marchewki na targu. I co zapewne dla rządu równie istotne będzie można całkowicie kontrolować pieniądze obywateli. Transakcje bezgotówkowe (przelewy internetowe czy płatności kartą) są bowiem rejestrowane w przeciwieństwie do płatności gotówkowych. Dzięki temu „władza ludowa” będzie wiedzieć o nas nawet to jakie majtki kupujemy w którym sklepie albo gdy tankujemy auto to również będą wiedzieć gdzie jeździmy itd.
Jeśli nie chcemy aby „władza ludowa” kontrolowała nasze pieniądze trzeba postawić stanowcze weto dla likwidacji gotówki!
PiSowski minister finansów niejaki Kosiński, którego życiorys zaczyna się około 50-ki, a wcześniej jest jak terra incognita, jest właśnie za likwidacją gotówki. W internecie jest film w którym mowa o tym, że rząd dogadał się ze światowymi bankierami, że dostaniemy nasze złoto jak zlikwidujemy gotówkę. Niech każdy sam obejrzy i oceni.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: