Upadek matriksa jest bliski – G. Soros najprawdopodobniej już nie żyje.

Dlaczego nie żyje? Otóż w dniach 21-24.01.2020 w szwajcarskim Davos odbywało się Światowe Forum Ekonomiczne. Przemawiał na nim rzekomo George Soros, czego ma dowodzić poniższy materiał filmowy udostępniony przez  TV Bloomberg:

https://t.co/LzQ6N4HstA

Niby wszystko wygląda normalnie. Człowiek, który przemawia jest starcem i wygląda jak Soros. Wszystko niby ok. Jednak jeden istotny fakt wskazuje, że to jest najprawdopodobniej oszustwo, a to rzekome wystąpienie Sorosa zostało wygenerowane komputerowo (o tym, że takie rzeczy są technicznie możliwe do zrobienia i że wynegerowany komputerowo wizerunek wygląda jak prawdziwej żywej osoby pisałem w jednym z wcześniejszych postów).
Ów fakt, to źródło z którego pochodzi powyższy film. Otóż jedynym źródłem w którym taki film z przemówieniem Sorosa jest dostępny jest właśnie Bloomberg TV. Gdyby Soros rzeczywiście przemawiał w Davos nagranie video z  przemówienia Sorosa byłoby udostępnione przez wiele innych agencji informacyjnych. Przecież na Światowym Forum Ekonomicznym jest masa dziennikarzy z różnych agencji informacyjnych i wielu krajów świata i oni także mają kamery. Zatem gdyby to przemówienie było prawdziwe oprócz Bloomerg TV byłyby też inne nagrania, innych telewizji. Tych jednak nie ma.
To sprawia, że z bardzo dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że to nagranie jest oszustem, dezinformacją i George Soros jest już trupem. Jednak syjonistyczne media wciąż jeszcze grają przed światem szopkę udając, że NWO ma się dobrze.
Ktoś zwrócił również uwagę, że rzekomy Soros mówi bardzo słabym głosem, a jego propagandowa gadka ledwo trzyma się kupy.
A zatem matriks się sypie i to już bardzo wyraźnie! Wolność dla świata jest blisko.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/01/26/faked-soros-video/

5 myśli na temat “Upadek matriksa jest bliski – G. Soros najprawdopodobniej już nie żyje.”

 1. Akurat to czy Soros żyje czy nie jest sprawą drugorzędną. Jest on tylko pionkiem, fakt, że tym bogatszym i mającym jakieś pieniądze i władzę. Niemniej NIKT z zarządzających światem nie robi tego publicznie, w błysku fleszy. A ci co to robią są tylko pomniejszymi wykonawcami.
  A w sprawie tego osobnika osobiście słyszałem od poważnych ludzi (przynajmniej za takich są uważani) już dwa lata temu, że jest aresztowany w Guantanamo. I co? Jak na razie system nie upadł i ma się w miarę dobrze. Co najwyżej ma pewne trudności z egzekwowaniem swoich wcześniejszych założeń, które musi często zmieniać i dostosowywać do obecnej sytuacji.

  A system może upaść nie ze względu na śmierć któregoś z prowodyrów tylko dzięki systematycznie zwiększającej się świadomości ludzi na ziemi.

  Polubienie

   1. ,, Akurat to czy Soros żyje czy nie jest sprawą drugorzędną”

    Tu się zgodzę, ponieważ śmierć w czasie rzeczywistym dotyczy tylko tzw. zwykłych Ludzi.
    Dla zachowania władzy i interesów ,,uśmierca się” żyjących np. Srosów, Kulczyków, a innym razem przedłuża życie trupom.
    Nikt do końca nie wie, czy przed kamerami stoi prawdziwy człowiek, czy jego sobowtór.

    ,, . Jest to ważny funkcjonariusz Rothschildów, który dyryguje marionetkami w eurokołchozie.”

    Z tego co wiem, Orban wyrzucił z Węgier wszelkie srosowe macki.
    No ale do tego trzeba mieć jaja i nazywać się prawdziwym Mężem Stanu, któremu zależy na życiu własnego Narodu.

    Polubione przez 1 osoba

   2. Miałem na myśli marionetki w tzw. Parlamencie Europejskim, zwane dla zmyłki europosłami. Co do Orbana i Węgier zgoda. Węgry są już poza zasięgiem chazarskiej mafii. Wpisali sobie bowiem do nowej konstytucji niezależność. My o tym niestety możemy tylko pomarzyć, a nasi tfu rządzący są syjonistycznymi marionetkami.

    Polubienie

  1. No chyba jednak tak dobrze się nie ma. Jeszcze kilka lat temu nie do pomyślenia byłoby, aby mogła się ukazywać taka „heretycka” gazeta jak „Zdrowie bez leków”. Pojawiło się też tłumaczenie na polski „Biologii Przkonań” B. Liptona czy „Sysetm leczenia drogą bezśluzową” Arnolda. Eckherta. No i pojawienie się w Knessejmie np. postaci takiej jak Grzegorz Braun również kilka lat temu było nie do pomyślenia. Zmiany idą. Może nie tak szybko jak byśmy chcieli (ja też chciałbym, aby to szło szybciej), ale jednak system coraz bardziej trzeszczy w szwach.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s