Apel o zjednoczenie i usunięcie okupacyjnych władz III RP

Apel „Irokeza” do Polek i Polaków o to, abyśmy się przebudzili i usunęli okupacyjne, zniewalające i niszczące nas i nasz kraj władze nielegalnej, korporacyjnej III RP, zarejestrowanej w USA jako firma o numerze 0000079312. Przepowiednie mówią, że iskra wyjdzie z Polski. Sprawmy żeby tak się stało.

5 myśli na temat “Apel o zjednoczenie i usunięcie okupacyjnych władz III RP”

  1. Pusta miska, to tylko wymówka dla tych co sami nie ruszą d… spod telavizora 😦 Psuudo żarcia nie zabraknie, o to się nie martw, gorzej z pustymi łbami, wypranymi przez k… polityczne, telawizyjne i sukienkowe.

   Polubienie

   1. Pseudożarcia nie zabraknie, ale może zabraknąć kasy na jego zakup. Władza w końcu tak działa, że niszczy przedsiebiorców, niby im pomagając, a jak parę milionów ludzi zostanie bez pracy i środków do życia to markety pełne pseudożarcia na nic władzy się nie zdadzą.

    Polubienie

 1. WITAM Jak to sprrawdzić z tym rejestrem. Chcę móc mieć potwierdzenie ponieważ czasami się wypowiadam publicznie  a zależy mi na wiarygodności. Sława Wielkiej Polsce Dnia 14 maja 2020 23:37 WOLNI SŁOWIANIE <comment-reply@wordpress.com> napisał(a):

  Wolni Słowianie posted: "Apel "Irokeza" do Polek i Polaków o to, abyśmy się przebudzili i usunęli okupacyjne, zniewalające i niszczące nas i nasz kraj władze nielegalnej, korporacyjnej III RP, zarejestrowanej w USA jako firma o numerze 0000079312. Przepowiednie mówią, że iskra wy"

  Polubienie

  1. Witam. Nie do końca rozumiem o co chodzi. Z treści wiadomości wnioskuję jednak, że chodzi o dowód potwierdzający, że Polska (III RP) jest korporacją zarejestrowaną w USA. Dowód znajduje się na stronie Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych (rejestr EDGAR). Firma o nazwie Poland Republic ma numer (CIK) 0000079312: https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=0000079312 Z dokumentów wynika, że firma ta powstała w 2002 r. Wtedy (za rządów SLD-PSL) powołano spółkę, pod adresem polskiego konsulatu w Nowym Jorku, która ma prawo sprzedawać polski dług. Dokument z 2018 r. mówi, że spółka może sprzedać dług warty 400 mld $. Przy publicznej wypowiedzi można się też powołać na zapytanie obywatela do Rzecznika Praw Obywatelskich właśnie w tej sprawie, gdzie obywatel powołuje się właśnie na rejestr EDGAR Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych. RPO przekierował to zapytanie do Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ciekawe czy w ogóle odpowiedzą, a jeśli tak to co to będzie za odpowiedź. https://www.rpo.gov.pl/pl/content/polska-jako-firma-w-usa-rpo-pyta-msz

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: