PiS a sanacja

Sławomir Mentzen mówi w mediach narodowych o podobieństwach między rządami Piłsudskiego i jego ludzi, zwanymi sanacją oraz rządami PiS(ZP), zwanej niekiedy (G. Braun) grupą rekonstukcji historycznej sanacji. Podobieństw jak się okazuje jest wiele i określenie PiS przez Grzegorza Brauna jest uzasadnione.

3 myśli na temat “PiS a sanacja”

  1. Słucham pana Mentzena, Brauna, Korwin-Mikke od dawna. Oni oficjalnie Mentzen i Korwin-Mikke ” żetelnie” mówią, że „ekonomia” rządzi światem i trzeba się podporządkować. Braun mówi „prawdę” taką jakich ma w danej chwili słuchaczy. Podsumowanie = słuchać ze zrozumieniem zimno bez podniecania się nazwiskiem. Najlepiej po kilka razy. Dotąd aż przestanie wzruszać Was ton mówcy, usypiać tempr jego głosu i podskakiwać na jego okrzyki. Wtedy zaczniecie powoli rozumieć treść czyli sen jego słów. Na koniec zadajcie sobie pytania: poco on to mówi? kto będzie miał korzyść jeżeli będzie robić według jego zaleceń? Pozdrawiam Kowalski Artur tvWarszawaPLL@WP.PL

    Polubienie

    1. Nie należy ślepo nikomu nigdy wierzyć i ja tak nigdy nie robię. Od tego ma się rozum, żeby z niego korzystać. Jak ktoś mówi w danej sprawie prawdę, to należy to rozgłaszać, a Menzten o rządach sanacji mówi prawdę. Jak Pan nie wierzy Mentzenowi to Pan sobie przeczyta 2 książki historyka Tomasz Ciołkowskiego pt. „Józef Piłsudski bez retuszu” i „Józef Piłsudski sfałszowana biografia” pisane na podstawie dokumentów i materiałów źródłowych.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: