Szungit – wspaniały minerał

W poniższym filmiku Szaman XXI wieku opowiada o szungicie – minerale o prozdrowotnych właściwościach. Jest to minerał, którego złoża znajdują się w Karelii w Rosji. Jest to minerał węglowy. Ma budowę fullerenową (cząsteczki węgla w kształcie piłki futbolowej). Dzięki swojej budowie jest doskonały do oczyszczania wody z toksyn. Nadaje wodzie strukturę fullerenową. Usuwa on też z wody bakterie i inne patogeny. Zawiera wiele przeciwutleniaczy – jest nawet silniejszy od witaminy C. Więcej w poniższym filmie.

2 myśli na temat “Szungit – wspaniały minerał”

 1. SŁAWA  Ten adres jest bezpiecznikiem. Ponieważ widzę, że nie ma tu reklam to podam bezpośrednio adres docelowy.  tvWarszawaPLL@wp.pl  Sam miałem zamiar robić taką stronę.  Ponieważ już jest i na razie zgodna z moim myśleniem to  będę wspierał na ile będę umiał. 1. Mogę robić filmiki bezpłatnie dla wspólnego dobra (ale bez               kosztów po mojej stronie)         A – nagłaśniać działalność słowiańskich:                rzemieślników, kupców, sztukmistrzów (artystów)….      B – przypominać historię      C – szkolenia 2. Masaż rehabilitacyjny wiekowych Słowian 3. Szukajmy miejsc do prowadzenia sprzedaży ze zdrową                      słowiańską żywnością Pomysłów mam dużo, ale zacznijmy od najdrobniejszych rzeczy. Poznajmy się lepiej a będzie to podstawą do rozwijania się duchowo i materialnie. tvWarszawaPLL@wp.pl Kowalski Artur Dnia 23 czerwca 2020 06:53 WOLNI SŁOWIANIE <comment-reply@wordpress.com> napisał(a): Wolni Słowianie posted: "W poniższym filmiku Szaman XXI wieku opowiada o szungicie – minerale o prozdrowotnych właściwościach. Jest to minerał, którego złoża znajdują się w Karelii w Rosji. Jest to minerał węglowy. Ma budowę fullerenową (cząsteczki węgla w kształcie piłki futbolo"

  Polubienie

  1. U mnie w domu pijemy tylko szungitowke. Zadnych plastikowych filtrów aniinnych dziadostw. Woda z kranu bezposrednio do dzbankow z szungitem, a z nich do spożycia.
   Popieram szungit jest mega

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s