Walka z sodomią trwa i są pewne sukcesy Ordo Iuris

Grupa Stonewall zrzeszająca „edukatorów seksualnych” (czyli deprawatorów seksualnych) musiała wykonać krok wstecz i ze szkół, bibliotek i domów kultury przenieść się do Internetu.

Dzięki ekspertyzom i obecni prawników Ordo Iuris na posiedzeniach Rady Miasta Poznania i zaangażowaniu wielu organizacji rodziców udało się uchylić ideologiczną „Europejską Kartę Równości” w Poznaniu. Miała ona na celu uczynić ideologię gender podstawą polityki miasta, także w sferze edukacji. Wojewódzki Sąd Administracyjny podtrzymał argumentację prawną Ordo Iuris i utrzymał w mocy uchylenie karty przez wojewodę wielkopolskiego.

Sukcesem zakończyły się trzy postępowania w sprawie samorządów, które wyraziły sprzeciw wobec politycznego programów ideologów LGBT. Wojewódzki Sąd Administracyjny oddalił skargi Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara na uchwały podjęte przez te 3 samorządy. Sprawa jednak nie jest zakończona, gdyż RPO złożył wniosek o kasację do Naczelnego Sądu Administracyjnego.
W 4 innych przypadkach (Radom, Gliwice, Lublin i Kielce) sądy administracyjne przychyliły się jednak do skarg RPO i uchyliły uchwały samorządów argumentując, że prawo rodziców do wychowywania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami nie obejmuje zakresu edukacji seksualnej. Jest to w oczywisty sposób sprzeczne z art. 48 konstytucji z 1997 r, który brzmi tak:
1. Rodzice mają prawo do wychowania swoich dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Wychowanie to powinno uwzględniać stopień dojrzałości dziecka, a także wolność jego sumienia i wyznania oraz jego przekonania.
2. Ograniczenie lub pozbawienie praw rodzicielskich może nastąpić tylko w przypadkach określonych w ustawie i tylko na podstawie prawomocnego orzeczenia sądu.

Nie ma tu zatem nigdzie mowy, że edukacji seksualna nie obejmuje prawa rodziców do wychowywania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Żadna ustawa nie ma zapisu, że dzieci mają obowiązek edukacji seksualnej według programu ideologów LGBT. Dlatego też Ordo Iuris w imieniu tych 4 samorządów złoży wnioski o kasację do Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Na samym początku roku szkolnego Ordo Iuris doręczył wszystkim kuratorom przygotowane przez ich ekspertów memorandum pokazujące jak korzystając z obecnych przepisów prawa mogą wywierać zasadniczy wpływ na zablokowanie demoralizujących zajęć seksedukacyjnych w szkołach. Efekty przyszły szybko. Niedługo później „Gazeta Wyborcza” alarmowała, że w tym roku szkolnym seksedukatorzy zapraszają uczniów na zajęcia online” i zapytała prowokacyjnie czy kuratorzy ocenzurują internet. Udało się więc, przynajmniej w tym roku szkolnym usunąć deprawację seksualną dzieci ze szkół.

Ordo Iuris prowadzi też zaawansowane rozmowy z organizacjami samorządowymi z całej Polski, których eksperci prowadzą skuteczne kursy bezpiecznego korzystania z zasobów Internetu przeznaczone dla dzieci i dorosłych. Dostęp do tej wiedzy ma być upowszechniony przez specjalnie nagrane materiały wideo, artykuły i poradniki.

Jak wynika z powyższych informacji udało się odnieść pewne sukcesy w walce z deprawacją dzieci, ale wojna wciąż trwa. Dopóki w naszym kraju nie zapanują polskie rządy musimy walczyć o nasze dzieci sami. Nasz niby polski rząd bowiem poza deklaracjami niczego realnie nie robi w tej materii. Instytut na rzecz kultury prawnej Ordo Iuris robi bardzo wiele jeśli chodzi o walkę z chorą, sodomicką ideologią LGBT. Jego działalność opiera się tylko na pieniądzach przekazywanych przez darczyńców. Jeżeli ktoś może niech ich wesprze choćby małą kwotą. Każda złotówka się liczy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: