Trochę prawdy w TVP- rządowy „ekspert” ds. „pandemii” skompromitował się, a minister „zdrowia” pokazał, że jest parszywą kreaturą

Nie oglądam w zasadzie już mediów głównego ścieku, choć mam wciąż telewizor. Służy mi on głównie do oglądania meczów od czasu do czasu i teleturnieju „jeden z dziesięciu”. Od wielu lat telewizji nie traktuję jako źródła informacji, bo jest to głównie mieszanina kłamstw i propagandy z niewielką domieszką prawdy. Czasem jednak zdarzają się wyjątki.
Taki wyjątek miał miejsce 14.12.2020 r. na TVP 1. Był to program „Warto rozmawiać” prowadzony przez Jana Pospieszalskiego, który przed chwilą obejrzałem na You Tube. Dotyczył on sprawy, która jest wałkowana od pewnego czasu codziennie niemal non stop, czyli szczepień na COVID-19. W programie sporo czasu poświęcono także leczeniu COVID-19 za pomocą leku stosowanego w chorobie Parkinsona, czyli amantadynie.
W programie wystąpili w części pierwszej: prof. Andrzej Horban – doradca rządu ds. tzw. pandemii, prof. Włodzimierz Gut – doradca Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Włodzimierz Bodnar – lekarz, który leczył pacjentów w ciężkim stanie mających COVID-19 za pomocą amantadyny uzyskując bardzo dobre efekty leczenia. Jak twierdzi wyleczył w ten sposób ok. 500 osób. W drugiej części była rozmowa Jana Pospieszalskiego na temat szczepionek z szefem kancelarii premiera Michałem Dworczykiem, który organizuje proces masowych szczepień na COVID-19.

Powiem tak – każdy kto rozważa zaszczepienie się powinien czy wręcz MUSI obejrzeć ten program. Rządowy „ekspert” prof. Horban wykazał się tu arogancją, próbował podważyć kompetencje dr. Bodnara, najpierw namawiał dr. Bodnara do zrobienia badań klinicznych amantadyny, a potem podawał jakieś publikacje które jak twierdzi dowodzą, że amantadyna jest nieskuteczna. Wytykał też dr. Bodnarowi, że nie zna ustawy o zawodzie lekarza. Zawsze mi się zdawało, że lekarz ma przede wszystkim leczyć, a nie znać na pamięć ustawę o zawodzie lekarza. Co ja jednak tam wiem. Jestem tylko szarym Kowalskim a nie profesorem Horbanem.
Dr Bodnar mówi, że już w marcu informował ministerstwo chorób (bo ministerstwem zdrowia to jest ono nazwane tylko dla zmylenia przeciwnika, czyli polskiego narodu) o skuteczności amantadyny w leczeniu chorych na COVID w jego praktyce lekarskiej. Nie uzyskał do dziś żadnej odpowiedzi! Dlaczego? Cóż sprawa jest jak sądzę banalnie prosta – leczenie jednego pacjenta amantadyną to koszt 10 zł. Kto się będzie szczepił gdy chorobę można wyleczyć nawet w ciężkich przypadkach tak tanim lekiem. W programie wypowiada się jeden z pacjentów dr. Bodnara, któremu doktor Bodnar zapisał amantadynę gdy był już w ciężkim stanie, miał zaawansowane zapalenie płuc i mógł umrzeć w ciągu kilku dni. Po leczeniu amantadyną jego stan szybko się poprawił. Dla profesorów Horbana i Guta ważniejsze są jednak procedury, zgody komisji etyki lekarskiej itp. itd. Pewnie niech dr. Bodnar pisze pisma i czeka aż komisja raczy może kiedyś odpowiedzieć. I wyda zgodę na eksperymentalne stosowanie leku albo i nie. A ludzie niech w tym czasie umierają. Statystyki pseudopandemii będzie można nakręcić i straszyć.

Druga część programu jest jeszcze bardziej porażająca. Na samym początku mamy do niej wstęp w postaci fragmentu nagrania z knessejmowej komisji chorób (zwanej dla zmyłki komisją zdrowia). Słyszymy tam najpierw Szefa Naczelnej Inkwizycji Lekarskiej (zwanej dla zmyłki Naczelną Izbą Lekarską) niejakiego prof. Andrzeja Matyję. Mówi on, że trzeba zaangażować c(w)elebrytów do tego, aby zachęcali ludzi do szczepienia się. Potem zaś mówi o jak to określa internetowych sceptykach szczepień i mówi, że wśród nich są także lekarze. W związku z powyższym szef NIL będzie ich wzywał i przesłuchiwał (użył dokładnie tego słowa!) tych „nieprawomyślnych” lekarzy w związku z ich postawą. Następnie mamy wypowiedź ministra chorób Adama Niedzielskiego, który dziękuje szefowi NIL za nieugiętą postawę i nazywa lekarzy sceptycznych wobec szczepień na COVID-19 kołtunami!
Jak więc widać lekarz nie ma prawa mieć swojego zdania w sprawie szczepień, a jeśli je ma to jest kołtunem. Takie oto parszywe syjonistyczne kreatury rządzą naszym nieszczęsnym krajem. Pora zrobić z tym porządek. Poniżej wspomniany program.

https://www.youtube.com/watch?v=Dt65ADAiX0o&feature=youtu.be

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s