Ważny wywiad z prof. Romanem Zielińskim na temat szczepionki na COVID-19 i testów PCR

Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński

Roman Zieliński jest profesorem biologii o specjalności genetyka z prawie 40-letnim doświadczeniem w pracy naukowej i dydaktycznej. Studiował biologię, ze specjalizacją genetyka,  na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w latach 1971-1976.

Doktorat z genetyki (1980 r.) i habilitację z genetyki (1986 r.) uzyskał na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, tytuł profesora (1998 r.) również na UAM w Poznaniu. W 2007 r. został profesorem zwyczajnym. Tworzył od podstaw Katedrę Genetyki na Uniwersytecie Szczecińskim, która była jedną z pierwszych jednostek wprowadzających analizę PCR do badań genetycznych (1995 r.). 

Stworzył Katedrę Genetyki na nowopowstałym Wydziale Biologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, gdzie pracował do 2014 r.

W wywiadzie jest mowa o tym, że szczepionka Pfizera najprawdopodobniej będzie zmieniać nasze DNA co może mieć trudne do przewidzenia, ale na pewno negatywne skutki. Szczepionka prawdopodobnie będzie wpływać na płodność i to nie tylko u kobiet, ale i u mężczyzn, bo jedno z białek wirusa jest bardzo podobne do białka potrzebnego do zagnieżdżenia zarodka w macicy, a białko to wykazuje też dużą aktywność w plemnikach.
Jest też mowa o fałszywości testów PCR w przypadku koronawirusa, gdzie wyniki fałszywie pozytywne według danych amerykańskiej CDC to ok. 65%. Są też szacunki według których jest to nawet 90%!
Jest też mowa o tym, że siedzenie w domu i noszenie maseczek ruinuje nam zdrowie, a to co robi rząd jest skandalem czy wręcz zbrodnią.

Cały wywiad z prof. Romanem Zielińskm jest tu: https://stolikwolnosci.pl/wywiad-z-prof-romanem-zielinskim/

2 myśli na temat “Ważny wywiad z prof. Romanem Zielińskim na temat szczepionki na COVID-19 i testów PCR”

    1. Cóż niestety, ale żyjemy w takich czasach, że prawdy trzeba szukać samemu. Nikt jej nam nie poda na tacy w TV czy gazecie, a wręcz przeciwnie będzie kłamał i nami manipulował. Kto wierzy łże mediom i podejmuje decyzje na podstawie ich (dez)informacji ten nieświadomie działa na własną zgubę. Próbujmy do naszych śpiących rodaczek i rodaków dotrzeć i uświadamiać ich, ale nic na siłę. Jeśli nie są gotowi przyjąć prawdy to widocznie tak wybrali i nic na to nie poradzimy.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s