Konfederacja na konferencji pokazuje szkodliwość noszenia masek

Zaproszony na konferencję Konfederacji przedsiębiorca z miernikiem stężenia CO2 w powietrzu dokonuje pomiaru stężenia CO2 pod maseczką, którą ma na twarzy poseł Dziambor. Pomiar przeprowadzany był w czasie znacznie krótszym niż to się powinno prawidłowo robić i maseczka była po włożeniu pod nią miernika nie przylegała do twarzy tak jak normalnie. Mimo tego stężenie CO2 w wydychanym powietrzu jakie w takich warunkach pomiaru zarejestrował miernik wynosiło ok. 1200 ppm podczas gdy normalnie w powietrzu atmosferycznym wynosi ono ok. 400 ppm. W przypadku maseczki zakrywającej usta i nos i przylegającej do twarzy stężenie CO2 zmierzone po minucie pomiaru byłoby na pewno kilka razy wyższe.
Już stężenie 1000 ppm wdychanego CO2 jest szkodliwe dla zdrowia, spowalnia nasze reakcje, może przy wielogodzinnej ekspozycji wywoływać dezorientację i inne problemy. Źle to wpływa na mózg i może wpływać na myślenie. Niedotlenienie organizmu to świetne warunki do rozwoju raka, co jednak nie następuje w ciągu kilku tygodni. Za kilka lat będziemy mieli pewnie duży wzrost liczby chorych na nowotwory.

W związku z powyższym zmuszanie do noszenia tzw. maseczki na twarzy jest skandalem i zbrodnią i jako takie powinno być ścigane.

2 myśli na temat “Konfederacja na konferencji pokazuje szkodliwość noszenia masek”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: