Prokuratura w Mławie potwierdza (pośrednio) legalność dowodu Suwerena II RP!

Pod koniec stycznia w Mławie 17-latek został wylegitymowany przez policję z powodu braku mas(on)eczki na twarzy. Okazał on policjantom posiadany dowód Suwerena II RP. Policjanci nie uznali tego dowodu, zarekwirowali go i sprawa trafiła do prokuratury pod zarzutem z art. 270 par. 1 kodeksu karnego (posługiwanie się fałszywymi dokumentami jako autentycznymi).

W dniu 6 maja 2021 r. prokurator Marek Łasicki z Prokuratury Rejonowej w Mławie wydał postanowienie o zwrocie dowodu rzeczowego, tj. dowodu Suwerena II RP jego właścicielowi po tym jak wcześniej postępowanie o posługiwanie się tym dowodem jako fałszywym dokumentem zostało umorzone z powodu braku znamion czynu zabronionego (art. 17 par. 1 punt 2 kodeksu postępowania karnego).

Z powyższego wynika, że Dowód Suwerena II RP jest legalnym dokumentem i tym samym organ go wydający, tj. Prezydent II RP na uchodźstwie w osobie Jana Zbigniewa Potockiego jest legalnym organem władzy w Polsce. Prokuratura w Mławie potwierdza zatem dwuwładzę w Polsce – legalnego prezydenta II RP działającego na mocy wciąż obowiązującej i jedynej legalnej konstytucji z 23.04.1935 r. oraz nielegalne władze III RP działające na podstawie nielegalnej konstytucji z 2.04.1997 r.

Pod poniższym linkiem film, w którym jest mowa o sprawie z Mławy i skan postanowienia prokuratury o którym mowa wyżej.

https://www.2rp.info/prokuratura-potwierdza-dowod-2rp

9 myśli na temat “Prokuratura w Mławie potwierdza (pośrednio) legalność dowodu Suwerena II RP!”

 1. Ciekawe . W tych czasach trzeba myśleć myśleć i jeszcze raz myśleć. Na nikogo się nie zdawać. Codziennie jeszcze raz weryfikować swoje decyzje. Nie ma lekko

  Polubienie

  1. Dziwne, bo w spamie ani koszu niczego nie znalazłem od Pana. Zaglądając do spamu znalazłem za to ciekawego maila – rzekomo Fundacja Rothschilda przyznała mi 586000 funtów jako darowiznę/pomoc charytatywną. W mailu nie ma żadnego linka ani załączników tylko sam tekst. Piszą, że żeby dowiedzieć się więcej trzeba odpowiedzieć na ich maila?! I na koniec że gratulują mi w imieniu zarządu. Mail przyszedł albo faktycznie od Fundacji Rothschilda alboraczej na pewno od ktoś się pod nich podszywa. Adres z którego przyszedł mail: rothschildfoundation60@gmail.com Niezłe jaja. Zostałem milionerem haha.

   Polubienie

 2. 20210606 1840
  HA ha ha . To żadne potwierdzenie. Porostu prokurator nie uznał to za podrobiony dokument tylko za kartkę z jakimś napisem.
  Kowalski Arturx

  Polubienie

  1. Tyle, że tą kartką ktoś się posłużył jako dowodem osobistym, a nie kartką z napisem. Skoro tak i sprawę umorzyli to znaczy, że uznali że mógł się tą kartką z napisem posłużyć jak dowodem. Poza tym obecne dowody III RP nie mają w ogóle żadnego podpisu, a dokument bez podpisu jest nieważny. Na dowodzie suwerena jest podpis Potockiego.

   Polubienie

 3. Czy dowód suwerena działa czy nie nie ma zadnego znaczenia…
  Za chwile można bedzie kogos z ulicy zgarnac i napoic eliksirem. I czy pojdziecie do sadu 3RP czy pomachacie dowodem suwerena i tak będzie pozamiatane.

  Polubienie

  1. Tego nie zrobią bo zbyt dużo ludzi nie chce przyjąć eliksiru. Byłaby wielka zadyma i opór gdyby to chcieli robić. Sam czytałem np. komentarze na wpolityce.pl (pisowski portal), że jak będą chcieli ich zmusić to zabiją albo rękę utną. To nie przejdzie.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s