Brawo! Wspaniała przemowa Polki z Chicago

Paulina Kraśniewska-Worwa jest licencjonowaną pielęgniarką i zatroskaną matką, która wystąpiła na spotkaniu z okręgowym zarządem szkolnym w okolicach Chicago, przemawiając jak prawdziwa patriotka, podając przykłady z historii o niebezpieczeństwie segregacji ludzi i zwracając uwagę na zagrożenia związane z noszeniem masek i szczepionkami na COVID-19.
Wystąpienie Pauliny było bardzo ważne w tak dużym okręgu szkolnym, gdyż jej uwagi odnosiły się do obaw związanych z restrykcjami kowidianiskimi narzuconymi naszym dzieciom. BRAWO PAULINA! OBEJRZYJCIE TO SAMI!

https://rumble.com/vkacvt-wspaniae-wystpienie-polskiej-pielgniarki-z-chicago-pauliny-kraniewskiej-wor.html

P.S. Polka myli się w sprawie Auschwitz. Obóz ten działał od 1940 r. jako obóz dla Polaków. Do pobliskiego Auschwitz-Birkenau od połowy 1942 r. zaczęły przyjeżdżać pociągi z Żydami.
W poniższym krótkim filmie (2004 r.) więzień Auschwitz Michał Ścisłowiski (nr 119431) mówi jaka jest prawda, bo sam to przeżył, jest więc świadkiem historii.

4 myśli na temat “Brawo! Wspaniała przemowa Polki z Chicago”

 1. Brawo więcej takich ludzi które zaczynaja głośno mówić a nie milczeć powinnismy wszyscy razem solidarnie nie poddawać się garstce ludzi nas jest bardzo dużo wiec razem możemy więcej pozdrawiam Melania

  Polubienie

 2. „prawdziwa patriotka”???!!!
  Nadaje zżydłaconą wersję holokozdu. Jaki Auschwitz! Żydów mordowali syjo-hitlerowcy w pobliskim Birkenau od 1942 r.
  Auschwitz był od początku II wś. dla Polaków, od 1941 r. także dla wojennych jeńców radzieckich…

  Admin knoci temat po temacie. Może czas odsapnąć, nabrać wiedzy i o mądrość się pomodlić.
  Kim jestem, że besztam Szanownego Admina?

  Jestem niezależnym badaczem ludobójstwa, z dorobkiem naukowym niszczonym, wyciszanym przez żydłactfo: https://piotrbein.net/my-research-papers/
  Jestem ocalałym z Holokaustu dumnym potomkiem patrioty polskiego, budowniczego II RP, inżyniera mechanika Aleksandra Beina (absolwent Wawelberga, konstruktor pierwszych polskich samolotów na Okęciu i ciężkich lokomotyw u Cegielskiego).

  Gwoli jasności, Holokaust to w genocydologii zbrodnia hitlerowska na ponad 20 grupach, w czym ż/Żydzi nie byli największą ani wyjątkową. Np. Polacy stracili ok. 80% swej inteligencji, czyli elit narodowych.,co pokutuje do dziś. Zatem z uogólnionej definicji ocalalego, jestem takim, ponieważ…

  Od kampanii wrześniowej 1939, Ojciec mój, podoficer i dowódca drużyny Korpusu Ochrony Pogranicza na wschodniej granicy II RP, walczył aż do Operacji Barbarossa (czerwiec 1941) z najeźdźcą zydosowieckim. Potem znów krył się przed okupantem syjo-hitlerowskim, wspólnikiem z żydosowietami w wyłapywaniu patriotów i szczególnie oficerów KOP do Katynia.

  Po wojnie miał knebel żydokomuny na prawdę historyczną. Doszedłem, kim był i co robił wtedy, aledopiero podczas picdemii, gdy z nudów otwarłem pudełko z dokumentami rodzinnymi przekazanymi przez śp. Matkę. W końcu zacząłem rzeczywiście studiować zawartość. Na moje szczęście tuż przed plandemią Putin wywinął fałszywkę historyczną Polakom, co zmusiło przestudiować kwestie przezeń załgane: https://piotrbein.net/2020/01/04/szkic-zawiodlem-sie-na-piskorskim-przystemplowal-bzdety-putina/

  Po wojnie Ojciec odbudowywał przemysł i Szczecin na Ziemiach Odzyskanych, następnie rozwijał Port Szczecin. Później projektowal i budował Port Świnoujście. Do końca życia w 1983 r. nie mógł opowiedzieć swym synom o wojennych dziejach, taki był knebel zżydłaconych władz. Dowiedziałem się o Jego odejściu mieszkając z założoną rodziną w Kanadzie. Nieraz zachodziłem w łeb, co On robił podczas II wś. — był w kontr-wywiadzie Podziemia, a może kolaborował z komuchami? Raczej nie, bo do partii nigdy nie wstąpił, był małomówny, zgryźliwy wobec reżimu, ale tajemniczy do końca. Matka musiała wiedzieć, spotkała Go przed Powstaniem Warszawskim. Była w ciąży z moim starszym o rok bratem Witoldem, gdy szwabskie sołdaty dali im minuty na opuszczenie mieszkania w W-wie na marsz w niewiadome. Zwiali z kolumny w wertepy z gupą odważnych po drodze do Tomaszowa Maz. Tam urodziłem się w 1946, gdy Ojciec pracował nad odbudową tamtejszych zakładów sztucznego jedwabiu.

  Nie czytałbyś tego, gdyby złapali Ojca wtedy lub wcześniej hitlerowcy z sowietami — jestem Ocalałym z Holokuastu na Polakach, dokładniej: ocalałym z ryzyka Katynia dla oficerów KOPu.

  Czemu tu się wynurzam? Bo bardzo mi smutno widzieć nowe pokolenia ignoranckie o własnej historii, bezmyślnie nadających zżydłacony fałsz prawdy historycznej.

  Polubienie

  1. Szanowny Panie Piotrze,

   Cześć Pana Ojcu i Panu. Z pewnością należy zaliczyć Was obu do bohaterów narodowych. Mój dziadek należał do Szarych Szeregów, a jego kuzyn brał udział w zamachu na Kutscherę. Moja rodzina też jest patriotyczna. Mąż mojej babci siostry był na robotach w Niemczech w czasie wojny. Zmarł 2 lata temu w wieku 95 lat. Dziadek był inżynierem budowlanym i pracował w biurze projektów w Warszawie. Komuna proponowała mu żeby zapisał się do partii i że dostanie duże mieszkanie na Woli i stanowisko dyrektorskie. Odmówił. Gdyby się zgodził to raczej tego bloga by nie było lub byłby on zupełnie inny.

   Wiem o tym, że Auschwitz to był obóz który był przeznaczony dla Polaków. Widziałem nawet kilka lat temu filmik na You Tube gdzie Polak, który był więźniem Auschwitz o tym właśnie mówił. Zamieściłem ten filmik ze względu na przesłanie w sprawie tzw. pandemii. Zapewne Paulina Kraśniewska Worwa niestety nie zna prawdziwej historii Auschwitz. Smutne to ale tak jest, że dzisiaj mało kto zna dobrze historię, a ta jest nieustannie zakłamywana.
   Żeby nie wprowadzać nikogo w błąd zamieszczam korektę odnośnie początku wypowiedzi Polki. Jakoś mój mózg najwyraźniej nie zarejestrował informacji o Auschwitz skupiając się na głównym temacie. Mój błąd.

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: