Kanadyjczyk obalił „pandemię” w sądzie. Wirus nie istnieje!

To co już chyba ponad rok temu mówił David Icke w długim wywiadzie dla LondonReal, że wirus Sars-Cov2 nie istnieje (zamieściłem ten wywiad w jednym z wpisów) właśnie znalazło potwierdzenie w sądzie! Zwykły zjadacz chleba, ale świadomy człowiek Patrick King dostał parę miesięcy temu mandat za brak maseczki i za to, że brał udział w zgromadzeniu, które przekraczało liczbę dopuszczoną przez wprowadzone pandemiczne restrykcje. Dostał mandat 1200 dolarów. Odwołał się do sądu i uzyskał dowód, że wirus Sars-Cov- nie został wyizolowany z ludzkiego organizmu.

Patrick King zakwestionował ustawę o zdrowiu publicznym rządu prowincji Alberta, na podstawie której wprowadzono restrykcje. Zażądał przedstawienia dowodu na istnienie wyizolowanego z organizmu ludzkiego wirusa Sars-Cov2. Sprawę odroczono i wezwano do sądu Deenę Hinshaw, która była autorką spornej ustawy. Powiedziała ona, że władze nie posiadają takiego dowodu o jaki wnosi Patrick King. Tym samym przyznała ona, że wirus Sars-Cov2 faktycznie nie istnieje. W nauce bowiem dopóki nie udowodni się istnienia czegoś przyjmuje się że to coś nie istnieje. Tym samym wszystkie restrykcje pandemiczne nie mają żadnych podstaw merytorycznych. Sprawa zrobiła się głośna i był na niej nawet prokurator generalny Kanady. Poniżej wywiad z Peterem Kingiem.

https://rumble.com/vkszrd-xxaxkax-quofwqf-nappl.html

Aktualizacja 10.08.2021 r. W internecie można znaleźć informacje, że rzekomo wyizolowano wirusa Sars-Cov-2 i że twierdzenia o tym, że ten wirus nie istnieje to fake news. Np. https://fakehunter.pap.pl/raport/d2730df8-a3f2-44fc-b823-22265db3307b

Umknęła mi jedna bardzo istotna informacja, którą teraz zauważyłem oglądając film po raz drugi. Otóż Patrick King zażądał w sądzie przedstawienia dowodu na wyizolowanie wirusa z ludzkiego organizmu nie w warunkach laboratoryjnych lub w laboratoryjnych, ale bez użycia metody RT-PCR (która jest niewiarygodna i nie nadaje się do diagnoz medycznych co przyznał sam jej twórca). Takiego właśnie dowodu wyizolowania wirusa Sars-Cov-2 opartego na metodzie innej niż RT-PCR nie ma i dlatego pani Hinshaw nie była w stanie go przedstawić w kanadyjskim sądzie. Na tym polegają manipulacje rzekomych tropicieli fake newsów. We wszystkich przypadkach gdzie rzekomo wyizolowano wirusa Sars-Cov-2 z ludzkiego organizmu w laboratorium badania prowadzono stosując niewiarygodną metodę PCR.
Jest to bez dobrej znajomości genetyki niełatwe do zrozumienia. Chodzi mniej więcej o to (opierając się na tym co mówi genetyk prof. Roman Zieliński znawca metody PCR w książce „Fałszywa pandemia cz. 2”), że metoda ta ma zastosowanie do wykrywania różnych patogenów i ich identyfikacji pod warunkiem, że próbka jest dobrze oczyszczona (z obcego materiału genetycznego). W przypadku wirusa Sars-Cov-2 pobierany jest wymaz z gardła lub nosa, zawierający także nasz materiał RNA. Pewne fragmenty RNA są po prostu z naszego ciała i test PCR je wykrywa i stąd się biorą pseudopozytywne wyniki. W tym przypadku bowiem wg prof. Zielińskiego nie można oczyścić we właściwy sposób pobranej próbki z wymazu. Jest o tym mowa dokładnie w książce. Skoro nie można uzyskać oczyszczonej próbki to nie można dokonać namnożenia materiału genetycznego do identyfikacji, bo powiela się także nasz własny materiał. Dlatego metoda PCR nie nadaje się w przypadku wirusa Sars-Cov-2.
Oto jeden z przykładów artykułu w którym piszą, że rzekomo w Korei Południowej w lutym 2020 r. wyizolowano takiego wirusa od pacjenta. Wyraźnie jest tam napisane, że zastosowano metodę RT-PCR, która się w tym przypadku do tego nie nadaje.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7045880/ – Materials and Methods 2. Real Time RT-PCR.

Aktualizacja 29.08.2021 r. Niestety powyższy film zawiera wiele przekłamań. Patrick King rzeczywiście uzyskał informację, że główna urzędniczka ds. zdrowia stanu Alberta nie może przedstawić dowodu o jaki prosił Patrick King, co obala plandemię w sensie merytorycznym. Nie oznacza to jednak wygranej wojny ludzkości z (nie)rządami. Mimo braku merytorycznych podstaw Patrick King został bowiem uznany za winnego złamania restrykcji kowidowych wydanych na podstawie stanowej ustawy o zdrowiu publicznym i musiał zapłacić mandat. Tutaj inny wywiad z Patrickiem Kingiem gdzie jest mowa o tym – wywiad po angielsku:

https://rumble.com/vks4ef-i-wasnt-successful-no-i-did-not-win-the-court-case-patrick-king-on-press-fo.html

Jest tak dlatego, że sąd jest od egzekwowania prawa, a nie od oceny tego czy zostało ono ustanowione zgodnie z prawdą i stanem wiedzy naukowej czy też nie. Jest to bulwersujące, ale niestety tak jest. Przyjmując taką argumentację to rząd mógłby wydać np. nakaz poruszania się tylko skacząc na jednej nodze albo noszenia durszlaków na głowach na podstawie jakiejś ustawy o zdrowiu i za jego nieprzestrzeganie przewidzieć sankcję w postaci mandatu. Każdy kto nie będzie skakał na jednej nodze lub nosił durszlaka na głowie dostanie mandat i sąd nie będzie dochodził czy to prawo jest zgodne z logiką i prawdą czy też nie.

Wygląda więc na to, że jeśli chodzi o skuteczną walkę z plandemicznymi idiotyzmami w sądach trzeba zakwestionować podleganie pod to prawo, a nie jego stronę merytoryczną. Na chwilę obecną jest to możliwe tylko w przypadku posiadania deklaracji żywego człowieka lub dowodu suwerena II RP. Wtedy prawo morskie nas nie obejmuje, a na jego podstawie są ustanawiane kowidowe nakazy, zakazy i inne restrykcje. Zatem linia obrony powinna wtedy obejmować to, że III RP jest firmą zarejestrowaną w USA pod nr 0000079312 w rejestrze Security and Exchange Commision a my jako wolni ludzie nie podlegamy pod nielegalny twór pseudopaństwowy jakim jest „Poland Republic Of”, czyli obecna III RP.
Legalnym państwem polskim jest bowiem wciąż II RP z konstytucją z 23 kwietnia 1935 r., która do dziś obowiązuje. Potwierdzenie tego można znaleźć na stronie (Knes)sejmu gdzie w ISAP (Internetowy System Aktów Prawnych) jest podana data wejścia w życie tej konstytucji. Nie ma zaś nigdzie informacji o tym, że ją uchylono ani kiedy ani jakim aktem prawnym. Wobec tego prawo nieuchylone jest obowiązujące.
Jednak mając niewolniczy dowód III RP gdzie nie ma nawet podpisu organu go wydającego (czyli tym samym III RP przyznaje się, że ten dokument nie jest rzeczywistym dokumentem tożsamości, ale czymś w rodzaju firmowego identyfikatora, bo każdy prawny dokument powinien mieć podpis osoby uprawnionej do jego wydania – np. każde pismo urzędowe ma pieczątkę i podpis urzędnika np. burmistrza czy osoby przez niego upoważnionej) takiej metody obrony nie możemy zastosować. Przed próbą walki sądowej z plandemicznymi restrykcjami przez kwestionowanie podlegania pod te przepisy należałoby skonsultować się z odpowiednim prawnikiem jak to w sądzie zrobić.

19 myśli na temat “Kanadyjczyk obalił „pandemię” w sądzie. Wirus nie istnieje!”

 1. I dzięki Bogu wreszcie się coś zaczyna dziać ze nie będzie zniewolenia ludzi tylko trzeba się wziasc za nasz rząd i posadzić ich do więzienia bo maja bardzo dużo na swoich ręka morderstwa i kradzieże Ameryka tez już się wzięła za morderców Melania

  Polubione przez 2 ludzi

  1. Do gnoju z chrześcijańskim bogiem, niewolniku NWO. Jesteś hipokrytą, bo z jednej strony stajesz przeciwko demonicznym rytuałom w postaci symbolicznego zniewolenia jakimi są noszenie kagańców, zamykanie w domach, genetyczne szczepionki itp. ale z drugiej strony kultywujesz demoniczny kult zwany chrześcijaństwem – takie same okultystyczne rytuały symbolicznie zniewalające ludzi – składanie dzieci w ofierze (pedobaptyzm), klękanie, uniżenie, moja wina, moja bardzo wielka wina. Chrześcijański gnój tak samo opierał się na materialiźmie, prymitywnej hierarchi i władzy. Wyjątkowa brutalność wobec np. indian (którzy są braćmi słowian), obcinanie im symbolu wolności jakim są warkocze i przymusowe wcielanie do szkół misjonarskich po zabraniu od rodziców ! Nowy porządek świata to jest nic innego jak kontynuacja starego porządku. Ten stary był oparty na religii wypaczającej świat duchowy a ten nowy opiera się na materialiźmie i wykluczeniu świata duchowego. Powstał labirynt wentyli bezpieczeństwa systemu. Jestem przeciwnikiem fałszywej pandemii, szczepień, mikroczipów i wszelkiej władzy. Ale większość stron internetowych piszących o fałszywości pandemii to agenci systemu NWO. Przedstawiane jest to w taki sposób żeby nas ośmieszyć, robiąc z nas fanatyków religijnych, płaskoziemców, prawicowych oszołomów itd. Tak żeby nie dopuścić do przebudzenia, nie wspomnieć nic o metodach powstrzymania tego.
   Wiecie co ? Byłem satanistą. Od Kościoła Szatana LaVey’a. Szatan był pierwotnie symbolem wolności – kozły podążają własnymi ścieżkami w przeciwieństwie do symbolu chrześcijan – owiec – stada ze swoim pasterzem. Kręgi stojące za NWO określane są jako satanistyczne i to jest manipulacja i nie zdajecie sobie sprawy jak głęboka. Symbolika i emocje mają ogromne znaczenie. Nie ma na tych gównianych stronach ani słowa o kosmicznych prawach jak prawo przyciągania i prawo karmy. Sam kreujesz swoją rzeczywistość. Symbole są przedłużeniem siły woli a symbolizują w Twoim świecie to, co chcesz żeby symbolizowały. Pokutuje od zarania „cywilizacji” zafałszowane, narzucone znaczenie pewnych symboli. Lepiej z symboli wolności zrobić symbol zła. Bo wg. systemu wolność jest złem. Najpierw to uskuteczniał judaizm, potem chrześcijaństwo, potem islam a teraz…. w zakitrany sposób agentura NWO. A jaka muzyka jest największym wrogiem NOW ? HEAVY METAL I PUNK ! Wyzwala wszelkie skrajne emocje, moc, euforię i wolność. Wszystko to, co sprawia że człowiek jest człowiekiem. Ale tacy zakitrani pajace New Age jak Mieczysław Bielak (gwiazda YT), to atakują, dyktują jakie emocje są słuszne a jakie nie. Jaka muzyka wyzwala energię dobrą a jaka złą. W każdym. Zero indywidualności. Prawy głos ? Wolne Media ? Wolna Polska ? Pch24 ? Gnój. Wszystko jedno czy założysz kaganiec, dasz się zamknąć w budzie i przyjmiesz genetyczną szprycę czy uklękniesz w uniżeniu przed „bogiem”, kreśląc krzyż na czole (symboliczna blokada trzeciego oka i kontaktu ze światem duchowym) – i tak oddasz energię demonicznym siłom w tej spirali pasożytnictwa, możesz nazywać to coś na szczycie tej hierarchi diabłem, demiórgiem, bestią, molochem, wszystko jedno. Wolni Słowianie to chyba jedyna strona która wydaje mi się jeszcze w miarę wolna na prawdę. Dlatego tutaj to piszę. Po sataniźmie który był u mnie pierwszym etapem przebudzenia, zgłębiałem rodzimowierstwo słowiańskie. Dzisiaj można powiedzieć że szukam prawdy o duchowym świecie poza wszelkimi religiami, bo ideologie, doktryny itp. to są wciąż utarte normy myślenia i postępowania. Niezmiennie świętością dla mnie jest LAS i ogólnie natura. Nienawidzę betonu i miasta. Daje się też zauważyć tendencję pasywną na takich stronach – piszecie o tym jaki to zbrodniczy plan. To jest plan zniewolenia ludzkości a stoi za tym to, co systemowe katolickie ameby zwą diabłem, choć pierwotnie diabłem zwano coś zupełnie innego. Ale gdzie jest tam mowa o tym, jak to powstrzymać ? Co możemy zrobić ? Chrzanić w necie każdy głupi potrafi, ale żeby jeszcze chociaż coś z tego wynikło. Jestem antycovidowcem, antyszczepionkowcem i antyglobalistą. Jeśli narracja w tym kierunku jest tak pokazywana to nic dziwnego że nas wyśmiewają, robią z nas foliarzy i oszołomów. Właśnie temu to służy i widać to gołym okiem.

   Polubienie

  2. Łooooo…. a dlaczego na takiej wolnościowej stronie komentarz musi czekać na zatwierdzenie przez moderatora ? U was też panuje cenzura jak w III RP ? Gdzie wasze poszanowanie do prawa wolnej wypowiedzi ? Jeśli tak to wygląda to wszystko mi jedno. Zatwierdźcie, odrzućcie albo olejcie. Już w internecie wolność to fikcja.

   Polubienie

   1. Nie wiem. Niektóre komentarze są z automatu zatwierdzane, a inne nie i trzeba to zrobić ręcznie. Od czego to zależy nie mam pojęcia. Możliwe, że jak ktoś pisze pierwszy raz komentarz na blogu to wtedy tak jest, bo często tak mam. Czasami jednak i w innych przypadkach trzeba ręcznie zatwierdzać. Nie ode mnie to zależy. Pretensje proszę zgłaszać do wordpressa.

    Polubienie

   1. „Wnioski” z nagłówków, brak weryfikacji tematu.
    King anu Peters nie stwierdzili tego, co sugeruje nagłówek. Wg Kinga (15:00), covido-zamordyzm wzmacnia się na całym świecie. Rozsądny wywiad z Kingiem na samej górze tu:
    https://piotrbein.net/2021/08/06/alberta-canada-court-victory-ends-masking-shots-quarantine/

    Peters zawalił sprawę odkrycia tlenku grafenu z fiolce Pfizera. Picdemiści wykorzystują takie potknięcia do dyskredytacji całego sprzeciwu: http://grypa666.net/2021/08/06/5g-a-grafen-w-bio-broni-oszusci-pomagierzy-i-pseudo-naukowcy/

    King nie spowodował żadnej decyzji sądu o likwidacji obostrzeń w Albercie. W Brytyjskiej Kolumbii też rząd poluzował na pocz. lipca, ale straszy waria(n)tem, a masowa psychoza nasila sie, otwarto dodatkowe punkty scypień! Wczoraj gardłowałem przed jednym: „Niebezpieczne, nieprzetestowane, niezatwierdzone eksperymentalne scypienia to genocyd! Scypiący personel wspólnikiem w zbrodni! Policja musi aresztować rząd, a nie zamykać nam dostęp do niepoinformowanych scypiących się! Norymberga2.0! Połowa zascypionch umrze do 3 lat po drugiej dawce!”

    Od początku uny stosują huśtawkę uczuciowo-emocjonalną, odurniając lud. To działa, covidioci ustawią swe dzieci, psa i kota pod igłę. Patrz filmik na temat: https://piotrbein.net/2021/08/11/mass-psychosis/

    Blog WolniSłowianie publikuje zmyłę naa usypianie i odciąganie od obrony koniecznej w genocydzie? Skoro jest sposób na przerwani epicdemii, topo co ja się mam anagażować — pomyśli fotelowiec. Art zaczyna się odnośnikiem do b. spawozdawcy sportowego Icke; niejedną dezinformację popełnił w picdemii. zmylając miliony.

    Jest szereg przednich naukowych dowodów na NIE-istnienie śfirusa. Jest kilka klap po zapytaniach do rządów rożnych państw, kilka decyzji sądów jak w Portugalii… Icke ani portugalski sąd nie byłi pierwsi.

    Naukowe i instytucjonalne dowody na brak śfirusa i na lipny test do jego „diagnozy”: https://piotrbein.net/2021/07/28/updates-collection-concise-genocidal-covid-plandemic/

    Polubienie

   2. Owszem kowidozamordyzm nasila się w wielu miejscach (jak w Australii) bo jest zbyt słaby opór a „rządy” mogą sobie pozwolić na tyle na il pozwolą im ludzie. Skoro nie ma oporu to jest zamordyzm. King o tym wspominał w filmie i mówił, że właśnie droga sądowa jest szansą na to, aby to zmienić.

    Nie wiem co zawalił Peters, ale odkrycie tlenku grafenu w preparacie Pfizera jest niepodważalne. Hiszpańscy naukowcy opublikowali raport z badań tego preparatu. Porównali pod mikroskopem elektronowym próbkę rozcieńczonego (do użycia) preparatu Pfizera z fiolki oraz tlenku grafenu (obraz z literatury). Wyglądają niemal identycznie, tylko skala jest różna (o ile pamiętam jak przeglądałem raport skala przy tlenku grafenu jest 2 razy większa). Raport jest (przynajmniej do niedawna był) dostępny w internecie. W moim wpisie na ten temat jest link do niego (całość po hiszpańsku).

    Nie, ja nie publikuję niczego na usypianie tylko wskazuję na podstawie znalezionych informacji jak można walczyć z tym plandemicznym oszustwem. Przed „szczepieniem” należy się bronić wszelkimi dostępnymi sposobami.
    David Icke jest postacią która demaskuje NWO i plandemię od dawna. Może czasem coś mu się pomyli, może puszcza jakieś niesprawdzone informacje (nie wiem, bo nie śledzę wszystkiego co mówi i robi bo doba ma tylko 24 godziny niestety), ale co do tego że wirus Sars-CoV-2 nie istnieje to na pewno ma rację. Jeśli są inne dowody to potwierdzające to tym lepiej.

    To, że połowa zaszczepionych (albo i więcej?!) umrze w ciągu kilku lat od szczepienia to dla każdego co myśli i interesuje się tematem nie jest żadne odkrycie. Te preparaty działają destrukcyjnie na układ krążenia i powodują zakrzepy.

    Nie wiem skąd wniosek, że King nie mówi na zamieszczonym filmie że wirus Sars-Cov-2 nie istnieje (jeśli dobrze rozumiem). Owszem nie używa takich słów, to prawda. Jednak z tego co mówi jasno wynika, że tak właśnie jest. Deena Hinshaw nie dostarczyła dowodu na istnienie wyizolowanego wirusa bez zastosowania metody PCR. Zaś test PCR nie nadaje się do wykrywania wirusów i stawiania medycznych diagnoz na jego podstawie co powiedział Kerry Mullis, twórca tego testu. Ciekawe że zmarł niedługo przed wybuchem „pandemii”. Cóż za zbieg okoliczności!

    Czy King spowodował czy nie likwidację obostrzeń tego się nie dowiemy. Faktem jest że obostrzenia zostały cofnięte, a na sprawie Kinga był obecny prokurator generalny Kanady, co wskazuje że była to sprawa o ogromnym znaczeniu.

    Polubione przez 1 osoba

  1. Panie Klemensie, matkuję tu, ale Admin nieporadny na forum jak w głównym wpisie.
   Ogólnie zdementowałem materiał fakehunter.pap.pl w dyskusji tu:
   https://piotrbein.net/2021/08/12/70998/
   Proszę zajrzeć. Detaliczne obalenia podkładek pseudo-naukowych w zajawce PAP to wyższa szkoła jazdy wyszukiwania. Sam bez edukacji bio-medycznej zdołałem podważyć parę z nich. Nie mam pod ręką dementi od niezależnych expeertów dla poszczególnych prac „identyfikujących” śfirusa.

   Adminie, tamże znajdziesz edycje dodane gwoli jasności i kompletności.

   Polubienie

 2. Tylko co z tego. Czy to się roznioslo na inne rejony Kanady? NIE, Na inne części swiata? NIE. Czyli dalej jestesmy w lesie.
  Zresztą danych na cały ten bezsens jest MEGA dużo i co? I nic

  Polubione przez 1 osoba

   1. „Danych” będzie coraz więcej, o to unym chodzi, bo kto z publiki rozumie dane. Chodzi i uśmierzanie „danymi” i rozrostem ich w zmyłki jak obecna tematyczna.
    Zamiast wyjść w powrozami i widłami gdzie trza, lud klawiaturuje między dezinformacją podkładaną celowo (lub ignorancko jak tu), a danymi, jakch nawet zawodowcy nie chcą zrozumieć,

    Polubienie

  1. Witam. Wygląda na to, że będę musiał przestudiować raport prof. Madrida żeby sam zweryfikować to co tam faktycznie jest. Niestety uwierzyłem źródłu które podało informację o tlenku grafenu i zdjęciom z mikroskopu elektronowego przedstawiającym widok preparatu Pfizera oraz tlenku grafenu. Oba zdjęcia są uderzająco podobne. Jeśli w raporcie nie ma informacji o tym, że na pewno wykryto tlenek grafenu wówczas będę musiał dokonać korekty wpisu na ten temat.
   Co do Kinga i jego sprawy to inna kwestia. Nie tylko ja ten filmik zamieściłem – znalazłem go na blogu Tajne Archiwum Watykańskie. Jeśli jest tak jak Pan pisze, że King ma jednak zapłacić mandat to jest to kompletny absurd. Jak bowiem sąd motywuje to, że ma zapłacić mandat skoro nie ma dowodu na istnienie wirusa? Skoro go nie ma, to nie ma podstaw do jakichkolwiek obostrzeń na podstawie których wystawiono mandat.

   Polubione przez 1 osoba

  2. Cóż miał Pan rację co do tlenku grafenu w preparacie Pfizera. Dokonałem aktualizacji wpisu na ten temat i zamieściłem drugi z analizą raportu. Dziękuję bardzo za zwrócenie na to uwagi. Kancelaria Lega Artis napisała głupoty, a ja im zaufałem.

   Polubione przez 1 osoba

 3. Prawidłowo i honorowo! Lekcja nie tylko dla blogerów: nie wierzyć nawet pozornie najwyższym autorytetom.
  Proces/mandat Kinga wyjaśnia zlinkowany u mnie komunikat Justice Centre for Constitutional Freedoms. Zawiłości prawne dla nas absurdalne są normalką w tym fachu,
  Czy znasz angielski? Automat potrafi przekręcić sens.

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: