Brawo radni z Nowej Dęby!

Radni z Nowej Dęby podczas XLI sesji Rady Miasta sprzeciwili się noszeniu szmat (zwanych dla zmylenia przeciwnika maseczkami) przez dzieci w szkołach oraz sprzeciwili się wstrzykiwaniu dzieciom tych parszywych eliksirów zwanych szczepionkami. Jeden z radnych nazwał szczepienia tymi preparatami zabobonem podając dane z Izraela, że mimo iż 80% mieszkańców tego kraju przyjęło 2 dawki eliksiru to będą im podawać 3 dawkę. W Polsce zaś według tego co mówi radny zakupiono już 6 dawek dla każdego!
Brawo Radni Nowej Dęby. Dość tej paranoi. Niech inne samorządy biorą przykład.

Część dotycząca eliksirów i szmat od 14 do 21 minuty.


A tu przeglądowy artykuł z prawie 200 pozycjami literatury na temat nieskuteczności i szkodliwości noszenia tzw. maseczek. Może komuś się przyda. Całość po angielsku: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33923935/
Tu jest zaś dużo informacji na temat masek i eliksirów po polsku także z powołaniem się na publikacje: http://proremedium.pl/

A tutaj znaleziona przeze mnie lista na You Tube pod jednym z filmów podająca listę mniej lub bardziej znanych ludzi, którzy zmarli w tym roku niedługo po przyjęciu eliksiru zwanego dla zmylenia przeciwnika szczepionką:
Umiera posłanka Anna Wasilewska szczęśliwie zaszczepiona w marcu w kwietniu już jej nie ma Trener Młodzieży Krzysztof Krawczyk Nauczyciel z Gliwic TRENER PERSONALNY JACEK KRAMEK 32 lata Trener Łucznictwa Piotr Gonet który drwił z Antyszczepionkow i już go nie ma Kalina Mróz dziennikarka 34 jedna dawka i już jej nie ma Franciszek Pazdan 23, Sebastian Cebula, Gniewko Herbst – 19 lat, reprezentant Polski w kickboxingu. Zmarł nagle po zaszczepieniu się z powodu zatrzymania akcji serca, Grzegorz Olech 37 letni zolnierz w sobote sie zaszczepil w srode zmarl.Arcybiskup Henryk Hoser po pierwszej dawce zle sie poczul i zmarl, 18 letni pilkarz Kacper Zabrzycki zmarl nagle po szczepionce i tak dalej. Zastanow sie 100 razy zanim sie zaszczepisz.
A to tylko ci, o których śmierci po „szczepionce” wiemy. A o ilu zwykłych zmarłych Kowalskich czy Malinowskich nie wiemy? Czy to nie jest ludobójstwo? Narodzie polski, lechicki otwórz oczy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s