Wybory w III RP to teatr dla gojów, ale jest szansa, że to się może zmienić!

Jak donosi Jerzy Zięba weszliśmy w przygotowanie do następnych wyborów w III RP. Rządy obywateli dla obywateli.
Od dzisiaj nie trzeba już głosować na żadną partię. Mamy wreszcie realny wybór. Janusz Zagórski zakończył budowanie struktur do wyborów do (Knes)sejmu i (Knes)senatu.

Każdy chętny do tego by startować w wyborach może się zgłaszać w swoim okręgu wyborczym i nie musi liczyć na łaskę wpisania go na listę przez partyjnego kacyka.

Koniecznie według Pana Jerzego należy obejrzeć też to:

Pomóżmy w nagłaśnianiu tego rozwiązania politycznego pisząc gdzie się da, zwłaszcza do osób mających duże zasięgi:
https://tinyurl.com/44dsxkcm
https://wolniludzie.net/wordpress/
Możemy w sposób całkowicie pokojowy i legalny wprowadzić w Polsce demokrację bezpośrednią zacznie lepszą niż szwajcarska – Twój poseł zagłosuje wówczas tak jak zdecydują w głosowaniu wszyscy Jego wyborcy, bo nie będzie należał do żadnej partii. O tym od lat mówi Jerzy Zięba i dlatego jest tak atakowany. Miałeś/miałaś o tym nie wiedzieć ‼️

4 myśli na temat “Wybory w III RP to teatr dla gojów, ale jest szansa, że to się może zmienić!”

 1. Jest szansa i to już chyba ostateczna, bo później zostaną tylko rządy komisaryczno-mafijne. By do tego doszło potrzeba jednak pełnej konsolidacji wszystkich środowisk alternatywnych i mediów nie tylko w Polsce ale też w krajach ościennych. Niestety już mocno działają rozbijacze, dla których najwazniejsze jest zaistnienie na tzw. ulicznych protestach.

  Polubienie

  1. Wiadomo, że chazarscy agenci będą bruździć. Przez nich upadł projekt 1Polska. Trzeba zrobić wszystko, aby teraz się to nie udało. Ci co będą przewodzić obecnemu projektowi powinni wszystkich pieniaczy i wichrzycieli usuwać ze swoich szeregów. To jedyny sposób.

   Polubienie

   1. Konrad Daniel pomimo, że miał dobre zamiary, to był bardzo odporny na konkretne doradztwo. Próbował być wodzem i to mu się nie udało. Obecny projekt jest rozproszony, więc musieli by zastraszyć lub przekupić dużo ludzi. Byle tylko ogladacze telavizyjni zrozumieli, że to jest obecnie jedyna szansa.

    Polubienie

   2. No właśnie z tym oglądaczami telawizyjnymi może być głównym problem. Póki co w sondażach pojawiła się Agro Unia i ma podobno 7%, więc chęć na coś nowego jakaś jest. Cóż pożyjemy zobaczymy co będzie.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s