Grzegorz Braun ogłasza projekt Norymberga 2.0

Na konferencji prasowej Konfederacji Grzegorz Braun ogłosił, że będzie realizowany projekt określony jako „Norymberga 2.0”. Ma to być zbieranie dowodów na zbrodnicze działania polskojęzycznych władz pod pretekstem tzw. pandemii i zgłaszanie spraw do prokuratury i sądów. Czy coś z tego będzie?
Śmiem wątpić, bowiem minister Niedzielski i premier III RP Mateusz Morawiecki nie podlegają jurysdykcji sądów polskich. Mimo to kibicuję posłowi Braunowi. Niech próbuje, bo nie można siedzieć bezczynnie i udawać że nic się nie dzieje, gdy nasze życie od 1,5 roku jest ruinowane i końca tego szaleństwa nie widać.
Szkoda tylko, że dopiero po 1,5 roku to się dzieje, bo dokumentowanie aktów zbrodni na naszym narodzie powinno już być dokumentowane przynajmniej od roku. Cóż może wcześniej świadomość narodu była za niska i dlatego dopiero dzisiaj to się dzieje.

Wykluczając Grzegorza Brauna z obrad sejmu 16.09 za słowa wypowiedziane przez niego w kierunku ministra „zdrowia” cyt. „będziesz pan wisiał” PiS strzelił sobie samobója. Ukarali posła odebraniem w ciągu pół roku uposażenia w wysokości ok. 6o tysięcy zł. Zorganizowana kilka dni temu akcja zbiórki pieniędzy w internecie dla posła Brauna osiągnęła duży sukces. Wczoraj zebrana kwota wynosiła ok. 150 tysięcy zł, a dzisiaj jest już ponad 235 tysięcy zł. Tego pani Witek i pisowcy się chyba nie spodziewali. Cała zebrana kwota ma być przeznaczona na realizację projektu Norymberga 2.0.

P.S. Do antykatolickich fundamentalistów – nie zamieszczam tego wpisu dlatego, że promuję wiarę katolicką. Chodzi tylko o sprawę tzw. pandemii. To w co wierzy Grzegorz Braun mnie nie obchodzi. Nie podzielam jego poglądów w sprawach wiary.

2 myśli na temat “Grzegorz Braun ogłasza projekt Norymberga 2.0”

  1. Akcja Braun – Witkowa to było odwrócenie kota ogonem. On chlapnął, ona przyklepała i łżemedia miały pożywkę. Zamiast informować o holokauście Słowian (100 000 ponad normatywnych śmierci w 2020) przez nierząd, to podniecały się wnioskiem do prokuratury o mowie nienawiści, z którego i tak nic nie będzie.

    🤪

    Polubienie

  2. Sprawę ludobójstwa Polaków przez żont, zgłosił do prokuratury rok temu szef Fundacji Tesli, Mariusz Najda. I o dziwo tematem miał zająć się sąd. Pierwszy termin był ustalony na 15 września. Niestety na ten moment nie wiem co tam się działo.
    PS. A Braun pomimo, że jako jedyny dużo sie udziela, to jednak nadal zatwardziały vatykanista…

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s