„Powrót do Jedwabnego” – film odtrutka na kłamstwa o rzekomej zbrodni Polaków na Żydach

You Tube usunął film i konto twórcy ww. filmu Wojciecha Sumlińskiego. Film ten jest bardzo niewygodny dla żydostwa, bo pokazuje prawdę o tym jak faktycznie było. W filmie mamy nie tylko świadectwa jeszcze żyjących świadków zbrodni, ale także informacje na temat tego co odkryto podczas niedokończonych ekshumacji. Prace przerwano w 2001 r. po wrzasku rabinów i żydostwa. Decyzję w tej sprawie łamiącą polskie prawo wydał Lech Kaczyński.

To co ustalono podczas przerwanych prac ekshumacyjnych wskazuje wyraźnie na to, że w zbrodni brali udział Niemcy, którzy rozstrzelali żydowskich mężczyzn, przysypali ich ciała ok. 10 cm warstwą ziemi, a dopiero potem zapędzili do stodoły kobiety i dzieci, zamknęli w stodole i ją podpalili. Widzimy też dotąd niepublikowane zdjęcia z prac ekshumacyjnych.
Wciąż żyjący jeszcze świadkowie potwierdzają, że Niemcy byli wtedy w dniu 10 lipca 1941 r. w Jedwabnem i to oni kierowali mordem żydów. Polacy owszem brali udział – byli zmuszeni przez Niemców do wskazania gdzie mieszkają żydzi i do tego, aby żydów zgromadzić na rynku. Odmowa byłaby jednoznaczna z podzieleniem losu żydów.

Na filmie dowiadujemy się też jaki jest cel tych parszywych kłamstw o Jedwabnem. Chodzi o to, aby mieć „dowód” tego, że nasz naród był współsprawcą Holokaustu. To zaś jest żydom potrzebne do tego, aby nas ograbić. Jako współsprawcy będziemy musieli im zapłacić odszkodowanie za mienie bezspadkowe. Chodzi o ogromne pieniądze jakieś 300 mld $ jakie chcą od nas wyłudzić.

Film został zrobiony dzięki wsparciu finansowemu tysięcy zwykłych Polek i Polaków. Po to, aby walczyć o prawdę i nie dać się obrabować. Polskojęzyczny rząd w swojej „narodowej” telewizji tego filmu nie wyemitował. Został on całkowicie przemilczany przez pisowskie „patriotyczne” i „niepokorne” gazety i portale. Pokazali tym samym swoją polskość. To nie są Polacy, ale POPy – pełniący obowiązki Polaków.

Proszę każdego kto obejrzy ten film o udostępnianie go, aby go propagować i robić co się da aby blokować syjonistyczne kłamstwa o polskim współudziale w Holokauście. Musimy my sami robić co tylko można, bo na polskojęzyczny rząd nie można liczyć.

https://www.cda.pl/video/86706276f

6 myśli na temat “„Powrót do Jedwabnego” – film odtrutka na kłamstwa o rzekomej zbrodni Polaków na Żydach”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: