Dobre wieści – ludzkość zaczyna wygrywać z plandemistami

Dobre wieści z frontu walki z chazarską mafią plandemistów, sanitarnych faszystów. Nie oznacza to, że możemy już uznać, że jest po wszystkim i spocząć na laurach. Absolutnie nie – walczyć, wywierać presję na marionetkowe (nie)rządy, stawiać opór trzeba cały czas. Są jednak istotne oznaki, że ludzkość zaczyna w tej wojnie wygrywać. Oto one.

 1. Japonia ogłosiła, że tzw. wariant delta, który rzekomo teraz jest na świecie najgroźniejszy i wyparł inne warianty Sars-Cov-2 cyt. „sam się unicestwił”. Naukowcy z Narodowego Instytutu Genetyki zrobili badania i stwierdzili, że wariant delta koronawirusa sam doprowadził się do „naturalnego wyginięcia” w wyniku kilku kolejnych mutacji, które spowodowały, że nie był w stanie wykonać własnej kopii.
  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-japonia-wariant-delta-sam-sie-unicestwil-zaskakujace-wyniki-,nId,5661519
  Wygląda więc na to, że Japonia zerwała się ze smyczy plandemistom i postanowiła zakończyć u siebie plandemię.
 2. Jak zapewne wiemy w Austrii wprowadzono de facto medyczny faszyzm – tamtejszy rząd wprowadził obowiązek szczepień na COVID od przyszłego roku i zarządził lockdown. Wprowadzono przepustki kowidowe, które uprawniają do wejścia w wiele miejsc. Nie mogą w te miejsce wejść ci którzy nie przyjęli „cudownego eliksiru” i nie mają przepustki kowidowej (czy paszportu kowidowego jak zwał tak zwał).
  Policja i wojsko w Austrii odmówiły sprawdzania przepustek kowidowych w imię „wolności i godności człowieka”. Nie będą prowadzić kontroli podczas lockdownu.
  https://frenchdailynews.com/politics/3592-austria-rises-up-against-health-dictatorship
  Jest to bardzo ważne wydarzenie. Cała plandemiczna tyrania opiera się na służbach – policji i wojsku. Dopóki wykonują one rozkazy (nie)rządów i prześladują ludzi reżim plandemiczny trwa. W momencie, w którym wojsko i policja w wielu krajach, a potem na całym świecie odmówią wykonywania faszystowskich, uwłaczających godności ludzi i zbrodniczych rozkazów plandemistów operacja COVID-19 rozleci się jak domek z kart.
  Póki co mamy taką sytuację w Austrii. Gdy podobnie stanie się w krajach gdzie panuje teraz największy plandemiczny zamordyzm tj. w Australii, Kanadzie, Włoszech i Francji można będzie już raczej stwierdzić, że plandemiczny reżim upadł i wygaszenie plandemii jest tylko kwestią czasu.
 3. Coraz większy faszyzm medyczny powoduje coraz większe protesty w krajach zachodu. Wielkie demonstracje miały miejsce m.in. we Włoszech czy Australii. To z pewnością robi duże wrażenie na rządzących marionetkach chazarskiej mafii. Widzą bowiem, że ludzie nie dają się im stłamsić i coraz bardziej i coraz silniej protestują. Na razie jest to tłumione lub ignorowane w mediach. Wszystko do czasu aż wojsko i policja przejdą na stronę zwykłych ludzi, co już się stało w Austrii.
  Protest we Włoszech: https://t.me/databaseitalia/2138
  Wielka demonstracja w Australii w Melbourne (na pewno kilkaset tysięcy ludzi):

Jeden komentarz na temat “Dobre wieści – ludzkość zaczyna wygrywać z plandemistami”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: