Uwaga! Blog Przemka to pożyteczni idioci. Nawołują do zbrodniczego szprycowania dzieci!

Dziś trafiłem na „Blog Przemka”. https://przemex.wordpress.com/about/ Pozornie wygląda na słowiański. Są kołowroty, materiały na temat komunistów, ZSRR, Rosji, KPP itp. Niby wszystko ok. Jednak jest coś co stoi w całkowitej sprzeczności ze słowiańskością. Na blogu tym jest promowanie „szczepień” na COVID, pochwalanie tego, że Austria wprowadza niezgodne z Kodeksem Norymberskim obowiązkowe szczepienia eksperymentalnymi preparatami na COVID. Najbardziej haniebne jest to, że zachęcają do szprycowania polskich dzieci tymi śmiercionkami. Omijać szerokim łukiem.

Aktualizacja (5.02.2022): Ponieważ niejaki Pan Piotr z „Bloga Przemka” straszy mnie policją więc robię aktualizację tego wpisu specjalnie dla stróżów prawa gdyby zamierzał spełnić swoje groźby. Szef WHO Tedros Adhanom Gebreyesus w oficjalnej wypowiedzi na forum WHO mówi, że tzw. szczepionki na COVID należy podawać ludziom starszym i mającym choroby przewlekle, a to co robią niektóre kraje dając szczepionki dzieciom, aby je ZABIJAĆ (użył sformułowania cytuję: „to give boosters to kill children„) nie jest właściwe. Dowód jest w poniższym filmie. Jeśli cenzura usunie ten film to niczego nie zmienia. Mam kopię zgraną na komputerze u siebie. Mogę ją w każdej chwili przedstawić.

https://meditation539.com/wp-content/uploads/2022/02/use-vaccines-to-kill-children.mp4?_=3

61 myśli na temat “Uwaga! Blog Przemka to pożyteczni idioci. Nawołują do zbrodniczego szprycowania dzieci!”

 1. rozumiem dziękuję za ostrzeżenie.

  pon., 24 sty 2022, 01:01 użytkownik WOLNI SŁOWIANIE napisał:

  > Wolni Słowianie posted: ” Dziś trafiłem na „Blog Przemka”. > https://przemex.wordpress.com/about/Pozornie wygląda na słowiański. Są > kołowroty, wiele na temat komunistów, ZSRR, Rosji, KPP itp. Pozornie > wszystko ok. Jednak jest coś co stoi w całkowitej sprzeczności ze > słowiańskością” >

  Polubienie

 2. Wielokrotnie wiele osób zwracało tamtejszemu administratorowi na ten fakt uwagę, ale pozostaje to nadal bez odzewu.
  Osobiście i ja na moim blogu apelowałem do pana Przemka w tej przedmiuotowej sprawie – wiedząc, że ów admin zaglada na Wierni Polsce.
  Chcąc uniknąć obelg pod moim adresem ze strony tamtejszych trolli nie komentuję na tamtejszym portalu.
  Z tego co zauważyłem, to obaj tamtejsi administratorzy raczej optuja za szczepieniami, a więc nie ma się czemu dziwić, że takowy trend jest utrzymyawny na tamtejszym blogu. Resztę załatwiają pro syjonistyczni trolle.
  Adminie, proszę tylko zwrócić uwagę, z jakim spotkałeś się tam atakiem…

  Polubienie

 3. Adminie, jeden mój komentarz leży prawdopodobnie w spamie lub koszu.
  Coś trudno też tutaj pisać.
  W trakcie zamieszczania tekstu nie widać co się pisze, wiec mogą powstawać różne lapsusy?

  Polubienie

 4. Bardzo proszę nie zaśmiecać bloga Przemka swoimi wpisami, gdyż jest pan tym blogu persona non grata co również z pewnością potwierdzi Kazmir Dziamka. Pana wczorajsze gówno, którym ubrudził pan blog zostanie w najbliższym czasie usunięte i wypuszczone w odmęty najbardziej śmierdzącego szamba w Polsce bo tam jest miejsce pana wpisów. Nikt od nas panu głowy nie zawraca ani u pana pisze to po co wchodzi pan nieproszony na nie swoje podwórko gdzie nie jest pan gościem mile widzianym. Ponieważ jestem dobrze wychowany to nie będę używał na swoim blogu określeń jakie używa w stosunku do was pewien książe opolczyk z miasta Pforzheim gdzie określa was jako Wolna Pluskwa. Jestem na innym poziomie także proszę nie zawracać głowy blogowi Przemka i może pan wykupi reklamę płatną to nie jest drogie na facebooku i Instagramie i niech tam pan ostrzega Słowian Wolnych swojego pokroju przed żydami z blogu Przemka. Życzę owocnej pracy Wolna Pluskwo jak mawia na swoim blogu polskim niejaki opolczyk z paszportem niemieckim wielki patriota, który w latach 80 też walczył o wolność tylko z innym repertuarem, a mianowicie z piosenką na ustach a mury runą, runą, runą Kaczmarskiego.
  Przekaz do pana jest taki:
  Proszę nie odwiedzać stron gdzie pan jest uważany za antypolaka a tym samym traktowany jako Persona Non Grata. Chyba pan to rozumie bo nie jest pan przedszkolakiem a pan na pewno ma pan IQ na poziomie Dody-Elektrody jeszcze z czasów gdy lizała perło Majdana.
  Miłego dnia życzę.

  Piotr z bloga Przemka od lutego jego redaktor.

  Polubienie

  1. Witam. Nie obchodzi mnie to czy jestem na waszym pseudosłowiańskim blogu Persona grata czy non grata. Kompletnie mi to wisi. Za to nawoływanie do szprycowania polskiego narodu, a zwłaszcza dzieci „szczepionkami” kowidowymi już ma dla mnie duże znaczenie. Jest bowiem niczym innym jak nawoływaniem do potencjalnego popełnienia samobójstwa. Z danych ujawnionych choćby przez hackerów którzy włamali się na serwery Pfizera, Moderny i innych producentów szpryc to jasno wynika. Niektóre partie szpryc są zdecydowanie bardziej toksyczne niż reszta. Przyjmowanie szprycy to jak gra w rosyjską ruletkę. Dlatego tępię i będę tępić z całą mocą wszystkich którzy nawołują do szprycowania kogokolwiek tymi parszywymi eliksirami! To oni są antypolakami! Dlatego napisałem o Was na swoim blogu. Tylko dlatego. Gdybyście nie naganiali do szprycowania to bym niczego o Was nie pisał. Żegnam ozięble.

   Polubione przez 1 osoba

  2. Wolna Pluskwo haha dobre. Tylko tyle. Coś słabo bo repertuar języka polskiego zna dużo więcej i to ciekawszych obelg. Jeśli myślicie, że dzięki temu mnie obrazicie to się grubo mylicie. Nie jesteście w stanie mnie obrazić, bo po prostu mam gdzieś co o mnie myślicie. Dla mnie jesteście parszywymi naganiaczami szprycowymi – albo pożytecznymi idiotami albo chazarską agenturą. Nie wiem która wersja jest prawdziwa i szczerze mówiąc nie obchodzi mnie to. Co do Opolczyka – mamy różne zdania na pewne sprawy i tyle. Nie uważam go za antyPolaka, a najwyżej za człowieka nieświadomego pewnych rzeczy czy też może uparcie trzymający się w pewnych sprawach swojej jedynie słusznej wersji – jak sprawa naszych korzeni przedchrześcijańskich czy sprawa rejestracji krajów jako firm. Natomiast w jednej najważniejszej teraz sprawie jesteśmy zgodni – kowidowe szpryce to ludobójcze narzędzie. On to rozumie i ja. Wy jak widać nie, skoro promujecie to g… Cóż Wasza sprawa. Skoro to promujecie to musicie się liczyć z konsekwencjami i tym samym tym, że ktoś na to ostro zareaguje. Jeżeli tego nie rozumiecie to raczej Wy macie IQ przedszkolaka.

   Również życzę miłego dnia.

   Polubione przez 1 osoba

   1. Panie masz się tu pan za wielkiego Sławianina a nie potrafisz pan ze zrozumieniem przeczytać kilku zdań w języku polskim. Może taki z pana Sławianin jak pana mentor z Pforzheim z niemieckim paszportem co to za komuny latał razem z solidaruchami po ulicach i śpiewał wolnościowe pioseneczki Jacka Kaczmarskiego A mury runą….. Ponieważ pan nie rozumie co do pana piszę to napiszę powtórnie a mianowicie nie obrażam pana stosując kolokwializmy w stylu Wolna Pluskwa a robi to pana mentor schwarzwaldzki na swoim blogu polskim takim kolokwializmem was określając to czemu do mnie pretensja jak do garbatego i jego dzieci?
    Panie ogarnij się trochę i naucz się czytać teksty po polsku ze zrozumieniem skoro z pana taki Słowianin a wie pan jak się pisze kurcze ó z kreską czy zwykłe, czy będzie pan szukał pomocy w tym temacie u koszer Bralczyka bo to jest ciekawe.
    Druga rzecz. Panie nie mam pretensji co pan piszesz na swoich foliarskich śmieciach. Pisz pan co chcesz gówno mnie to obchodzi bo nie czytam pana. Moja uwaga tylko dotyczyła tego, że wchodzi pan na nie swoje podwórko i ściąga pan gacie a potem sra pan na nie swoim podwórku, czy tak robi dobrze wychowany Słowianin jak pan. Niech pan sobie odpowie na to pytanie bo to nie jest pytanie retoryczne.
    Każdy ma swoje poglądy a poglądy na blogu Przemka są pro-szczepionkowe i takie będą a pan możesz tu pan straszyć jakimiś wyimaginowanymi z dupy sądami ludowymi czy innymi Radami Robotniczymi i Chłopskimi. Nas pana poglądy gówno obchodzą i pana straszenia a jedynie co możemy panu zalecić to wizytę prywatnie u psychiatry i półroczny pobyt w Tworkach co na zdrowie psychiczne panu wyjdzie.

    Miłego dnia życzę.

    Piotr.

    Polubienie

   2. Nie przeczytałem dokładnie co Pan napisał, bo mało mnie to obchodzi, więc może i to Opolczyk mnie tak nazwał. Zwisa mi to, bo nie znam ani jego ani Pana a opinie nieznajomych mnie nie obchodzą. Ja żyję po swojemu, a nie dla poklasku innych. Może dla Pana jestem aspołeczny. Nie dbam o to. To tylko bardzo źle świadczy o Opolczyku jeśli w ten sposób określa mnie tylko dlatego, że w pewnych sprawach ma inne zdanie niż ja. Po prostu żenująco niski poziom kultury czy też brak realnych kontrargumentów poza zarzutami ad personam. To najbardziej prymitywna metoda prowadzenia sporów dowodząca bezradności dyskutanta. Ja Opolczyka w moich polemikach nie obrażałem. Atakowałem jego twierdzenia, a nie jego jako człowieka. Poza tym Opolczyk nie jest i nigdy nie był żadnym moim mentorem. Coś się Panu pomyliło albo nie wie Pan co to słowo znaczy. Co robił Opolczyk za komuny i jakie piosenki śpiewał nie wiem i nie interesuje mnie to.
    Co do jak się raczył Pan wyrazić „foliarskich śmieci” na moim blogu to nawiązując do sprawy tzw. szczepień na COVID do których Pan i Przemek nawołujecie jak parszywi naganiacze koncernów to przeciwnikiem tych eliksirów (bo tak te preparaty nazywam) jest też noblista i wirusolog Luc Montagnier. On też jest pewnie foliarzem haha. Nie ośmieszaj się Pan. To, że nie rozumie Pan tego co piszę albo nie wierzy i to odrzuca, bo Pana programy w umyśle nie są w stanie dopuścić tego że prawda jest inna niż oficjalna wersja podawana przez media głównego ścieku i tzw. ekspertów to jest Pański problem. Ja jestem zdrowy na umyśle i zaręczam Panu, że każde badanie psychiatryczne to wykaże. Pod koniec lat 70-ych XX w. był w Polsce mężczyzna który miał kontakt z istotami pozaziemskimi. Był na ich statku i potem opowiadał ze szczegółami co widział, co robili, jak wyglądali itd. Był badany psychiatrycznie i uznany został za jak najbardziej zdrowego na umyśle. Sprawę zamotano i wyciszono, ale fakt jest faktem. Dowodzi to pośrednio, że istoty pozaziemskie istnieją. Jeśli więc Pana zdaniem kosmici nie istnieją, bo tak twierdzi kościół czy jacyś naukowi eksperci to wierzy Pan w bajki i tyle. Podobnie może być ze wszystkim w każdej innej dziedzinie, bo żyjemy w matriksie gdzie wszystko jest zakłamane.

    Oczywiście możecie sobie na Waszym blogu pisać co chcecie i ok. Macie takie prawo. Ja natomiast skoro Wasz blog jest publiczny mogę na niego wejść i jak zechcę skomentować coś z Waszego bloga na moim blogu albo na Waszym. Kwestia „szczepień” na COVID nie jest zwykłym tematem w którym mamy inne poglądy. To jest sprawa życia i śmierci, bo te trucizny zwane dla zmylenia przeciwnika szczepionkami są zabójcze. Na to że tak jest jest coraz więcej dowodów. Czas rozliczenia nadejdzie. Zachodni świat się budzi i ta plandemia niedługo się skończy i prawda wyjdzie na jaw. Już wychodzi. W wielu krajach media i eksperci już przyznają się do kłamstw w sprawie „pandemii”. Jak ludzie dowiedzą się prawdy o „szczepieniach” na COVID to będzie wielkie wzburzenie – na wszystkich którzy tę truciznę nachalnie wciskali i ją promowali. Rządowe marionetki jak zwykle unikną odpowiedzialności przerzucając winę na „ekspertów” czy kogo tam znajdą jako kozłów ofiarnych. I to na pospolitych naganiaczach szczepionkowych skupi się gniew zwykłych ludzi, w tym także na takich naganiaczach internetowych jak wy. Pamiętajcie, że jak mówił poeta „spisane będą czyny i rozmowy” (z wiersza Miłosza jakby co). Gdy zostanie bezsprzecznie udowodnione, że te eliksiry są truciznami niszczącymi zdrowie (a to tylko kwestia czasu) ktoś może Was za promowanie tych szpryc pozwać do sądu lub złożyć doniesienie do prokuratury. I będziecie się tam tłumaczyć. Śladów nie zatrzecie, bo Print Screeny z waszej twórczości „proszczepionkowej” u mnie zostaną. Inni być może też takie Print Screeny gdzieś już mają. Radzę więc się Wam dobrze zastanowić co promujecie.
    Art. 151 kodeksu karnego „Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”. Zachęcanie do szprycowania się tymi eliksirami jest w praktyce zachęcaniem do popełnienia samobójstwa. Miejcie tego świadomość. To tyle.

    Życzę miłego dnia.

    Paweł

    Polubienie

   3. Słowianinie w nowej „ulepszonej” wersji projektu ustawy o szczepieniach znalazł się zapis o obowiązku szczepień wszystkich 18+. Chcą nam zrobić drugą Austrie czy jak

    Polubienie

 5. Byłem, zobaczyłem. Żal czytać, na ogólnym jakaś” gimbaza” fascynuje się przeżyciami z fekaliami. Poza tym ogólna propaganda szpryc.
  Na innych wątkach nie lepiej, niby piszą jak komuniści ale jacyś ” narodowi” więc problemy z identyfikacją własnego JA, nic wartościowego do przeczytania, same kocopoły, nawet o Stalinie jakieś propagandowe wstawki zamiast rzetelnej analizy i opisu.
  Metr mułu i nic poza tym.

  Polubione przez 1 osoba

   1. Po pobieżnym przejrzeniu też stwierdzam, że twój blog czy jak tą stronę nazwę może zwykłe gówno jest zwykłym gównem fejkowym i niczym innym i chociaż w jednym zgadzam się z niemieckim opolczykiem byłym solidaruchem ,że wy Wolni Słowianie to Wolna Pluskwa z mnóstwem fejków co wiele razy na swoich niemieckich śmieciach pisał wasz mentor opolczyk tak pisał o was przyjaciel i ostrzegał przed czytaniem waszego gówna zwanego Wolni Słowianie a może Wolni Idioci fejkowi
    Macie gęby dzieciaki o frazesach o wolności a sami u siebie macie moderację bo aby wam tu nie wszedł ktoś o innych poglądach wy słowianie wy macie debile mental dzieci z piaskownicy.
    Wolności wam brak i PRL kochacie.
    Za takie pisanie i krytykę władzy to za PRL skończylibyście jak Przemyk a tu w wolnej Polsce robicie sobie co chcecie i wolności wam brak debile idioci. Tyle.

    Polubienie

   2. No i dobrze stwierdzaj sobie Pan co chcesz. Na tym polega ta „wolność”, żeby tacy zbaraniali goje (sorry za szczerość) jak Pan myśleli właśnie że mają wolność, bo mogą sobie pisać o władzy co chcą. To taka fasada tego systemu, ale nie zawsze jest zachowywana. Pewnie już Pan zapomniał jak to było za czasów gdy Komorowski był prezydentem. Wtedy bloger prowadzący stronę „Antykomor” gdzie wyśmiewał ówczesnego prezydenta został pewnego dnia o 6 rano wyprowadzony z domu przez służby i zabrali mu komputer. Taka to była „wolność”. Dzięki tej „wolności” zbaraniali goje mogą sobie krytykować władzę do woli, a władza ma to gdzieś i robi to za co płacą jej lobbyści i władcy marionetek (niby)rządzących. Po to właśnie Chazaria wprowadziła (tfu) demokrację gdzie zbaraniali goje myślą że wybierają polityków i decydują. Faktycznie nie decydują o niczym bo rządy odbierają rozkazy od City of London i Washington D.C. Kto umie myśleć i kojarzyć fakty dostrzega to od dawna. Socjalizm i komunizm też syjoniści wymyślili dla zmylenia gojów. Jak piszą syjoniści w Protokołach Mędrców Syjonu socjalizm i kolektywizm jest dla zbaraniałych gojów właśnie, a indywidualizm dla mądrych Żydów.
    Jeżeli chce Pan poznać realny świat w którym żyje to proponuję lekturę książki „Program światowej polityki żydowskiej. Konspiracja i dekonspiracja” lub przynajmniej moje jej streszczenie. Jeśli nie i woli Pan żyć dalej w bajkowym świecie „demokracji” to proszę bardzo. Idealny niewolnik to taki który nie wie, że jest niewolnikiem i robi to co władza każe wmawiając mu swoją medialno-ekspercką propagandą, że sam podejmuje decyzje.

    Polubione przez 1 osoba

 6. Wolna Pluskwo haha dobre. Tylko tyle. Coś słabo bo repertuar języka polskiego zna dużo więcej i to ciekawszych obelg. Jeśli myślicie, że dzięki temu mnie obrazicie to się grubo mylicie. Nie jesteście w stanie mnie obrazić, bo po prostu mam gdzieś co o mnie myślicie. Dla mnie jesteście parszywymi naganiaczami szprycowymi – albo pożytecznymi idiotami albo chazarską agenturą.
  __________________

  Prawdziwy Słowianin tfu z tobą musi zawsze obrażać bo sąd sądem a sprawiedliwość musi być zawsze po jego stronie, wszak fakenewsy z bitchute i z Glorii TV to nasz priorytet plus jeszcze opłacony i robiący biznes na antyszczepanach wodarg czy fullemich budujący sobie przy ich pomocy markę osobistą a reszta lekarzy liczona w milionach, która ma inny pogląd na szczepienia i pandemię to żydzi, kosmici, pedały i cykliści oraz popierający 5 G bo od 5 G robią się nam sławianom strupy na jajkach i jaja się sławianom po 5 G kurczą że nawet swoich słowianek nie mogą poruchać w sobotnią noc bo jak mając 1mm Wacka, ale to wszystko wina 5 G i promieniowania banksterskiego zwłaszcza słowackiego made in Arkaim.

  Polubienie

  1. Żałosne. Dobrze określił ktoś z moich czytelników, że to co tam u siebie piszecie to gimbaza. Pańskie „argumenty” powalają na kolana haha. Jest wiele publikacji potwierdzających że tzw. szczepienia niczego nie dają. Dobrze jest to pokazane w książce Iana Sinclaira pt. „Szczepienia, niebezpieczne ukrywane fakty”. Wszystkie szczepienia które rzekomo miały powodować zakończenie epidemii wprowadzano wtedy gdy epidemie już wygasały. Tak jest choćby w przypadku gruźlicy – w Anglii i Walii epidemia już wygasała gdy wprowadzono szczepienia i po ich wprowadzeniu wygasła. Tak samo wygasła w USA gdzie szczepień nie robiono. O tym że żadne szczepienia nigdy nie wyeliminowały chorób tylko jest to efekt higieny mówił też m.in. dr Stefano Montanari włoski naukowiec. Podawał dane które są publicznie dostępne tylko nikt ich nie szuka i prawie nikt o nich nie wie. Montanari zapewne też robi biznes na „antyszczepach”? Ciekawe tylko jaki? Może mnie Pan oświeci bo nijak nie wiem. Na naturalnych środkach wzmacniających odporność (jak uziemienie ciała, witamina C, miód, propolis, zioła) raczej dużych pieniędzy się nie da zarobić. Chyba, że się mylę to proszę mnie oświecić.
   Podobnie jest z COVIDem – tzw. szczepienia nic nie dają i tam gdzie jest największy poziom wyszprycowania jest też najwięcej chorych i zakażonych. Gibraltar, Izrael czy Francja są dobrymi przykładami. W Brazylii po tym jak poziom zaszprycowania osiągnął 70% również wzrosła liczba chorych i zakażonych. A to że białko kolca z tych szczepionek jest toksyczne już wiadomo od dawna. Zaobserwował to m.in. kanadyjski lekarz o nazwisku o ile pamiętam Hoffe, który badał swoich pacjentów którzy przyjęli szpryce i u 63% z nich zdiagnozował podwyższony poziom d-dimerów. Wskazuje to na powstawanie mikrozakrzepów w tętnicach. Według dr Hoffe większość z nich nie będąc tego świadoma dostanie w ciągu kilku lat zawału czy udaru i umrze.

   Polubione przez 1 osoba

 7. Bym cię antyszczepienniku rozłożył na łopatki merytorycznie tylko po co mam z tobą polemizować skoro jak sam przyznałeś nie czytasz moich wpisów. Mam pisać na Berdyczów. Attali Jacques już te wasze kłamstwa wysadził w powietrze w sądzie gdy mu wkładaliście do ust te wasze teoryjki, których nigdy nie powiedział bo wy to najlepiej antyszczepy lubicie ogłupiać ludzi i nic poza tym. Na szczęście wielu już was przejrzało krętacze-propagandziści. W temacie Montanari mógłbym wiele pisać tylko po co was nic nie przekona. Gdy za parę lat Fullemiche, Montanari, Zięby . Wodargi co to raka chcą leczyć ziołami będą wam się śmiać w twarz gdy już na was zrobią majątek wtedy pogadamy różnej maści foliarze i szury dla których biblią jest fejkowy portal zwany Bitchute.

  Polubienie

  1. No to rozłóż! Co Cię powstrzymuje? Co do Attalego prawdopodobnie to powiedział ale nie jest to pewne, a to istotna różnica. Sumliński w swojej ostatniej książce „Zapis Zarazy 2” też o tym pisał. Tak zrobią majątek na ziołach dobre haha. Przecież zioła może każdy sobie pójść i samemu nazbierać. Skoro np.taki Zięba taki rzekomo szarlatan i truciciel to dlaczego reżim nie zamknął go w pudle za trucie ludzi. Raka można „wyleczyć” jedynie chemią. To leczenie prawie zawsze kończy się śmiercią a producenci chemii zarabiają grubą kasę. I to nie jakieś grosiki jak Zięba, ale miliardy dolarów w skali świata. Ja kupuję np. witaminę D3 i C od Zięby i są to doskonałej jakości preparaty. Wiem, bo badałem poziom witaminy D3.
   Co do Wodarga to nigdy nie słyszałem o tym, aby mówił o tym, żeby raka leczyć ziołami. Po prostu kwestionuje obecną pseudopandemię podając fakty i tyle. W 2009 roku dzięki drążeniu tematu przez Wodarga właśnie wyszło, że WHO zmieniło po cichu wtedy definicję pandemii. Do tamtego momentu pandemią była choroba powodująca zachorowania na wielu kontynentach i wywołująca wysoką śmiertelność. Nowa definicja obejmowała tylko dużą liczbę zachorowań na wielu kontynentach. Wedle tej obecnej definicji od wielu lat co roku na świecie były pandemie grypy albo kataru.
   Fakeowy portal bo demaskuje kłamstwa mediów głównego ścieku. Tak no dla takich wyznawców „prawdy” z telewizora wszystko co jest sprzeczne z tym co mówią w głównym ścieku to fake.

   Polubione przez 1 osoba

 8. Wy nawet pojęcia nie ma macie jak wyglądają twarze Rockefellera, Rothschilda i innych. Ileż to było kilka lat temu krzyku na foliarskich portalach typu WPWO czy WPS1 czy u niemieckiego opolczyka, że papa watykański całuje rączki banksterów żydowskich typu Rockefeller czy Rothschild a kto się z tych foliarzy najbardziej śmiał żydzi oczywiście dla których tak prymitywny antysemityzm jest dziś kabaretem a kim są ci ludzie, którym rączkę całuje papież tak naprawdę bez głupot pisanych przez foliarzy ot zwykli żydzi, którzy przeżyli obozy koncentracyjne w czasie wojny tacy z nich Rockefellerzy z miliardami zarobionymi na ropie naftowej. Goj był głupi jest głupi i będzie głupi i to wężykiem jak to mawiał Kobuszewski.

  Polubienie

  1. Tak jasne dziennikarz śledczy Wojeciech Sumliński też jest foliarzem i były mjr ABW Budzyński też jest foliarzem zapewne, bo oni też w książce „Zapis Zarazy 2” napisali właśnie o tym, że Bergoglio spotkał się z Rockefellerem. Zapewne nie zweryfikowali tych informacji tylko przepisali to z jakiegoś bloga w internecie. Weź Pan skończ z tym wciskaniem ciemnoty.

   Polubione przez 1 osoba

 9. Człeku zadżumiony jeden skoro dla ciebie Sumliński i jakiś świr z ABW Budzyński to alfa i omega to o czym z tobą na argumenty dyskutować. Sumliński taki znawca od epidemii jak od Rosji i Stalina. Po drugie człeku gdybyś myślał mózgiem wyciągnął byś wnioski choćby z takiego zdarzenia.
  W tą sobotę Rydzyk twój Zięba i Pospieszalski spotkali się razem w szkole medialnej Rydzyka i były całodniowe wykłady w szkółce Rydzyka oraz były ahy i ehy Zięby nad Rydzykiem podobnie nad Pospieszalskim (transmisja w TV Trwam). Na spotkaniu Rydzyk powiedział, że się zaszczepił bo zaufał lekarzom i namawiał do szczepień. Twój Zięba i Pospieszalski to stali goście mediów ojca dyrektora z Torunia i wykładowcy na jego medialnej uczelni. Jeszcze nic nie rozumiesz skąd się bierze nietykalność Zięby. Pooglądaj sobie panie sobotnie spotkanie jak to Zięba klei się do Rydzola przy kawce i Pospieszalski przy nich.
  Nie widzę sensu polemiki. Nie interesują mnie pana poglądy. Czas pokaże kto miał rację. Na razie szury biadolą bo 5 G weszło i działa a Polak ani raka nie dostał ani nie zaprzestał ruchać swoich kobiet ba ma czym pomimo szkodliwego promieniowania 5 G, które już działa, ale szury i foliarze temat 5 G zamknęli cisza.
  _________________

  Sprawa Attali. Proszę czytać wywiady z tym człowiekiem jakie on udziela autoryzowane a nie bajania Sumlinskiego z krainy Żwirka i Muchomorka. Nigdy Attali takich słów nie powiedział jakie wy foliarze i szury mu przypisaliście, ale czy wy kiedykolwiek przyznaliście się do błędu nigdy. Ważne co napisze bajarz detektyw Sumlinski ze świrniętym jakimś baranem z ABW któremu palma odbiła.

  Piotr

  Polubienie

  1. Nie wiem co robi Rydzyk, bo mnie ten osobnik zupełnie nie interesuje. Czy Zięba się z nim spotyka czy nie to nie wiem. Dla mnie może się spotykać nawet z Talibami. Ważne jest to co robi jeśli chodzi o sprawy zdrowia. Jego książki opierają się na literaturze naukowej. Na wszystko co pisze podaje artykuł lub artykuły źródłowe. Żaden tzw. ekspert z Ziębą nigdy w polemikę nie chciał wejść, choć Zięba wielokrotnie proponował debatę. To najlepiej pokazuje jacy to są eksperci skoro boją się dyskutować z jakimś amatorem który nie jest lekarzem. Gdyby Zięba gadał i pisał w swoich książkach głupoty to już dawno zostałoby to wszystko naukowo obalone. Jedyne „obalenie” tego co mówi, pisze i robi Zięba polega na kłamstwach i oszczerstwach.

   Co do Sumlińskiego pojęcia Pan nie masz i tyle. Sumliński miał wytoczone ponad 20 procesów i wszystkie wygrał, więc jest wiarygodny. Gdyby pisał w swoich książkach kłamstwa to te procesy przegrałby i jego kariera już dawno skończyłaby się. Jeśli chodzi o tzw. pandemię Sumliński czy Budzyński nie muszą być lekarzami, aby odkryć prawdę w tej materii. W swojej ostatniej książce rozmawiają m.in. z Piotrem Witczakiem mającym doktorat z biologii medycznej, pracującym w rządowej Agencji Oceny Technologii Medycznej. Do dotarcia do różnych dokumentów (jak ten Fundacji Rockefellera z 2010 r.) i przedstawienia ich treści w książce też nie trzeba być lekarzem. Pojęcia Pan nie masz, a udajesz wielkiego znawcę.

   Co zaś do Attalego to jest to Żyd. Żydzi zaś to naród zakamuflowany (co do swoich celów), podstępny i oszukańczy. Jak trzeba Żyd będzie łgał że białe jest czarne jeśli przyniesie mu to korzyść lub jeśli się broni przed zarzutami. Ich kodeks Szulchan Aruh im na to pozwala. Poczytaj Pan Talmud to zobaczysz, że np. Żyd może goja oszukiwać na wadze czy cenie i jeśli goj się nie połapie to jest ok. Zgodnie z Talmudem Żyd może kłamać czy okradać gojów bezkarnie. Dlatego nie ma co wierzyć w autoryzowane wywiady, bo po prostu Żydzi zawsze mogą kłamać – nawet w sądzie, a co dopiero w jakimś tam wywiadzie.

   Co do 5G to 9 lat temu CIA odtajniło artykuł naukowy o szkodliwości promieniowania milimetrowego, czyli takiego jakie jest w technologii 5G. Artykuł jest z 1977 roku i jasno dowodzi szkodliwości takiego promieniowania dla zdrowia. Jak Pan zna angielski to proszę sobie poczytać: https://drive.google.com/open?id=1mX1fSrTzvWIxJBOC0Q8POLD0XhBQSpDv

   A tak w ogóle skoro nie interesują Pana moje poglądy to po co Pan marnuje swój i mój czas pisząc komentarze? Może mnie Pan oświeci bo nijak nie rozumiem?!

   Polubione przez 1 osoba

   1. Dzień dobry panie Pawle…

    Skoro zostałem wywołany przez trollującego tutaj osobnika pozwoli Pan, że podzielę się z moimi doświadczeniami ad tego szkodnika, bo widzę, że poświecił Pan mnóstwo czasu temu szkodnikowi, który trolluje swoimi przekornymi komentarzami po wszystkich blogach podobnych charakterem tutejszemu portalowi. Panie Pawle, gdzie go już nie było?
    U Opolczyka i u mnie na Wierni Polsce Wierni Ojczyźnie ma dożywotniego bana. Nawet opcję „polubienia” musieliśmy z Opolczykiem wyłączyć, bo widać, że sprawiało mu to dużą frajdę, kiedy nadużywał tej funkcji.
    Musiałem też wcześniej włączyć moderację, bo spychał wartościowe komentarze na dalszy plan.
    Ponadto gdzieś około roku temu spamował ostro mój blog wrzucając dziennie od 100 do 700 sztuk śmiecia.
    Obecnie cyklicznie sprawdza u mnie, czy jest włączona moderacja, jeśli czasem odblokuję to zaraz zalewa blog nic nie wartym śmieciem.
    To prawdopodobnie płatny zadaniowiec, a jeśli nie, to na pewno jest psychopatycznym osobnikiem starającym się postawić nie tylko na swoim, ale tym samym zabierający czas i energię poprzez niekończące się odpisywanie jemu.
    Proszę zwrócić uwagę na jego sposób odnoszenia się do Admina portalu, on nie liczy się z gospodarzem i współ komentującymi.
    U mnie to jeszcze zaczepiał osoby komentujące, ale cóż… widzę, że zaczyna tutaj „szarżować”.
    To głównie on na blogu Przemka nawołuje do szprycowania dzieci i z uwagi na ten fakt nie powinno się takiemu osobnikowi podawać ręki. Dodam jeszcze, że z portalu WPS jest podobnie usuwany i nadal tam wraca, by zaśmiecać i zaczepiać dobrych ludzi.
    Teraz musi Pan liczyć się z tym, że zacznie spamować i Pański portal, bo to złośliwy o psychopatycznych skłonnościach troll. Trollować to trzeba potrafić, ale z nim nie daje się dłużej komentować. Szkoda czasu i atłasu.
    Dodam jeszcze, że działa na szkodę Słowian, ba nawet tutaj wchodził:

    https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2021/03/09/wiedzma-byc/ ,

    by pod różnymi imionami opluwać mnie i mój portal…
    Uważaj Pan na niego, to zły człowiek… szkoda Pańskiego czasu i zdrowia…

    Pozdrawiam…

    Andrzej, adm WPWO

    Polubienie

   2. Szkoda mi czasu odpowiadać na paszkwile tego typka trolla o imieniu andrzej inne tego nicki jakie używał jako troll to Edward i Mirosław gdzie trolluje pod tym nickiem Mirosław na blogu Przemka i niszczy jego blog. Z perswazji Cialdiniego jasno wynika, że nie ma sensu polemika merytoryczna z ludźmi, którzy wspierają się takimi samymi poglądami bo oni nigdy nie staną po stronie adwersarza nawet gdyby miał rację. To stwierdza psycholog społeczny Cialdini także na kalumnie trolla pod nickiem andrzej nie odpowiadam. Mamy odpowiedzi WordPressa jakie przyszły na grupę facebooka w temacie mowy nienawiści na blogu WPWO gdzie na wordpresie.com ten blog ma hosting i jak nas na facebooku CMS poinformował to treści na tym blogu WPWO są analizowane przez WordPress tym bardziej, że ten blog za mowę nienawiści był już przez CMS WordPress usuwany z sieci kilka lat temu.
    Dodam, że ani ja tu komentowałem na tym blogu ani ja zaczepiałem tego pana adm tego bloga ani ja go nazywałem Wolną Pluskwą a robił to niejaki opolczyk, któremu tu u góry nick andrzej liźe jaja i to od dawna. Tyle faktów. Natomiast moje wpisy tutaj w żadnym razie nie mają charakteru trollingu a są merytoryczne , ale wiem, ze dla was ktoś kto ma inne zdanie z automatu jest trollem. Przecież to jest dla was typowe i sami to dobrze wiecie. Także nie piszcie fałszywie o wolności o którą rzekomo walczycie bo ta wolność zarezerwowana jest tylko dla was a na pewno nie dla ludzi o odmiennych poglądach.
    Tyle.
    Piotr

    Polubienie

   3. Szanowny Panie Piotrze,

    Za Andrzeja nie odpowiadam komu „liże jaja”, a co u Was na blogu pisze nie wiem, bo byłem tam raz, przeczytałem co tam piszecie i poza kwestią tzw. szczepień na COVID, która mnie zbulwersowała i dlatego napisałem o Was u siebie nic specjalnie interesującego nie znalazłem. Gdyby nie te szpryce to bym was mówiąc kolokwialnie olał i piszcie sobie co chcecie i tyle.

    Ja nie uważam za trolla nikogo kto ma chęć dyskutować nawet jak ma inne poglądy, a może zwłaszcza wtedy, bo co to za dyskusja gdy wszyscy mówią to samo. I jeśli czytał Pan zasady tego bloga to wie Pan, że nie cenzuruję niczyich wypowiedzi poza jednym przypadkiem – gdy ktoś obraża mnie lub komentujących lub reklamuje jakieś produkty jak właśnie szczepionki, leki czy inne masowo reklamowane w mediach rzeczy. Takie posty usuwam (czasem się zdarzają ale głównie zza granicy po angielsku). W Pana przypadku zrobiłem wyjątek choć pisze Pan o mnie jako o „Wolnej Pluskwie” powołując się na Opolczyka, który rzekomo mnie tak nazywa (jakoś dowodu Pan nie przedstawił, a ja rzadko wchodzę na blog Opolczyka – jeśli tak jest to tylko źle o nim świadczy). Jeszcze w kwestii Opolczyka i Andrzeja – nie wiem jak Pan ale ja nie jestem jak koń z klapkami na oczach i to że się z Opolczykiem w pewnych sprawach nie zgadzam to nie znaczy, że jest on moim wrogiem. Nie jest też moim przyjacielem czy jak się Pan raczył wyrazić mentorem. W pewnych sprawach (jak w kwestii szpryc kowidowych) zgadzamy się, a w innych nie. I tylko tyle i aż tyle. Dla mnie Opolczyk nie jest „Opolską pluskwą”. Traktuję go jako zaślepionego w pewnych kwestiach i tyle, ale kogoś kto w wielu sprawach a zwłaszcza obecnej plandemii może być moim i całej wolnej mentalnie ludzkości sojusznikiem w walce z plandemią czy jak to bodajże nazywa Opolczyk picdemią.

    To, że Andrzej lubi się z Opolczykiem i „liże mu jaja” nie oznacza, że ja Opolczyka lubię. Jest mi obojętny. W wielu sprawach robi dobrą robotę, ale jeśli chodzi o historię i korzenie naszego kraju uważam, że hołduje fałszywej okupacyjnej narracji choć jest wrogiem kościoła i na jego temat pisze prawdę. Widać, że pała nienawiścią do tej instytucji sądząc po tym jak pisze i jakiego języka używa. Ja też nie przepadam za kościołem delikatnie mówiąc, ale nienawiści nie mam, bo to nic nie daje. Życia nikomu nie przywróci, a tylko samemu sobie można je pogorszyć. Każdy jednak robi jak uważa.

    Wyciąga Pan błędne wnioski na podstawie powierzchownej znajomości sprawy. Andrzej pisze na swoim blogu wiele dobrych tekstów pokazujących prawdę. Być może używa ostrego języka i to w dzisiejszych czasach jest już „mowa nienawiści”. W dzisiejszych czasach prawie wszystko sprzeczne z oficjalną narracją to „foliarstwo”, „faszyzm”, „antysemityzm” czy co tam jeszcze wymyślą propogandyści. Ja też na pewno jestem antysemitą, bo opisałem przeczytaną książkę „Program światowej polityki żydowskiej, konspiracja i dekonspiracja”. No przecież twierdzenia że rewolucja francuska czy bolszewicka to dzieło Żydów to straszny antysemityzm, ale ksiądz Trzeciak w książce podaje dowody. Podobnie jest z jego drugą książką o Talmudzie, którą też przeczytałem i jak będę miał trochę więcej wolnego czasu też opiszę.

    Gdyby było tak jak Pan pisze, że ktoś kto ma inne zdanie jest z automatu trollem to bym już dawno Pana posty usunął i naszej dyskusji w ogóle nie byłoby. Inny dowód – niech Pan poczyta komentarze pod wpisem – moją polemiką z Opolczykiem na temat Lechii. Pisała tam długo niejaka Pani Lajla Ki i wyrażała opinię że rzekomo promuję katolicyzm co nie jest prawdą. Cała dyskusja jest. Nie uznałem jej za trolla.

    W pewnych kwestiach owszem przedstawił Pan argumenty i była nasza polemika. Nie przeczę. W jednym Pana komentarzu Pana argumenty wyśmiałem, bo to nie były żadne argumenty tylko bełkot o jakichś foliarzach, 5G i jeszcze inne banialuki. W innych podawałem swoje argumenty. W najważniejszej kwestii szpryc Pan argumentów nie przedstawił. Ja mam co najmniej 2 artykuły naukowe dowodzące, że białko kolca powoduje silne stany zapalne (a ono jest w szprycach, a tych mRNA produkują je nasze własne komórki), a dzisiaj trafiłem w gazecie na artykuł gdzie piszą, że francuski sąd oddalił pozew rodziny zmarłego po szprycy kowidowej (autopsja wykazała, że przyczyną zgonu była szpryca) wobec firmy ubezpieczeniowej, która nie chciała wypłacić odszkodowania. Sędzia podzielił zdanie adwokata firmy ubezpieczeniowej, że szpryca nie była obowiązkowa i że zmarły mimo to ją przyjmując mając dostęp do informacji powinien wiedzieć, że może umrzeć. Zdaniem sędziego podjęcie przez zmarłego decyzji o szczepieniu było równoznaczne z możliwością popełnienia samobójstwa przez zmarłego. Dokładnie zatem sędzia stwierdził to co ja zarzuciłem Wam w swoim wpisie, że namawiacie do potencjalnego popełnienia samobójstwa promując te szpryce.

    Jeśli chodzi o wolność to żyj Pan w swoim ułudnym świecie wolności. Idealny niewolnik to taki, który nie wie że jest niewolnikiem i sądzi, że podejmuje decyzje sam, choć to media i tzw. eksperci mu mówią co ma robić i on tak robi sam nie sprawdzając czy owi eksperci i media nie robią go w bambuko. Rząd to po angielsku government. Słowo to pochodzi od łacińskiego czasownika gubernare – kontrolować oraz od łacińskiego rzeczownika mens – umysł. Zatem government to nic innego jak kontrola umysłu (mind control). Sami twórcy języka angielskiego podali prawdę odnośnie tego matriksa w którym żyjemy, ale ślepi i nieświadomi ludzie tego nie wiedzą. To tyle.

    Polubienie

   4. Poniżej panie Pawle, pozwolę sobie przedstawić próbkę wpisów tego wykolejonego osobnika, jakie zamieszcza pod mim adresem na różnych blogach. Ten pochodzi z blogu Przemka. Można sprawdzić.

    Cytat…

    Zacytuję tutaj wpis niejakiego skurwysyna o nicku andrzej z bloga WPWO podobno mieszka ten skurwysyn pod Warszawą. To co on pisze to nie już tylko wrogość do polskiej nacji ale do całej ludzkości świata.
    Pił by ten chłystek szampana jakby faktycznie ludzie zaszczepieni przeciwko covid19 wymarli jeden po drugim po szczepieniu, ale nie doczekanie jego.
    Takich wpisów pełnych mowy nienawiści do drugiego człowieka tolerować nie można bo może się to źle skończyć choćby tym, że jakiś antyszczepionkowiec zabije ludzi zaszczepionych.
    Wpisy tego osobnika admina bloga WPWO zostały zgłoszone do WordPressa przez grupy na facebooku. Dziś przyszła odpowiedz, że wpisy na tym blogu będą analizowane pod kątem mowy nienawiści tym bardziej, że już wcześniej były na ten portal skargi a kilka lat wcześniej blog WPWO był już usuwany przez WordPress jednak go przywrócono dając mu jeszcze jedną szansę poprawy i wyzbycia się mowy nienawiści. Jak widać poprawy tekstów na tym portalu nie ma pod adminem niejakim nick andrzej.
    Oto próbka wpisów admina WPWO.
    Myślę, że ze strony CMS WordPressa będą poważne konsekwencje dla tego bloga za kilka miesięcy.

    Koniec cytatu…

    ***

    Także panie Pawle… nie tylko Pana zastraszał wniesieniem na tutejszy portal donosu do WordPress.com, ale i też na mnie donosił i nadal odgraża się, że będzie donosił…
    Kiedyś odgrażał się, że wniesie skargę na WPWO za treści antysemickie, które podobno zamieszczam.
    To chory człowiek, bo normalny tak nie postępuje.
    Podobno sam zaszczepił się dwiema dawkami, a teraz oczekuje na trzecią.

    Polubienie

   5. Tak Panie Andrzeju widać co to za osoba. No cóż jeśli się nie odczepi i dalej te swoje plugastwa będzie wypisywał to zakończę tę dyskusję i tyle. Na razie zobaczę co zrobi. W każdym razie jego obecne komentarze zostawię, aby inni później którzy tu wejdą sami ocenili kto w tym sporze ma rację. Ja nie mam nic do ukrycia.

    Polubienie

 10. Informuję po raz ostatni tutejszego admina portalu co następuje.
  1. Blog Przemka i Kazmira-Kaza-Kazimierza Dziamki (amerykanisty z USA polskiego pochodzenia – autora książek o Indianach i ich kulturze) pod nazwą blog Przemka jest blogiem proszczepionkowym i będzie do końca świata i dłużej zachęcał gorąco rodziców i ich dzieci do szczepienia przeciwko Covid19.
  2. Zainteresowanie szczepieniami jest duże co cieszy blog Przemka.
  3. Nie ulegniemy żadnemu zastraszaniu adminów takich foliarskich blogów jak Wolna Pluskwa.
  4. Na grupach facebooka poszła skarga na blog Wolni Słowianie gdzie ma hosting. Nikt nas nie będzie zastraszał sądami i prawem wyimaginowanym w chorych głowach szaleńców i foliarzy z tego i podobnych blogów.
  5. Proszę o przemyślenie jeszcze raz swojego podłego zachowania adminie portalu Wolna Pluskwa – fake-newsowego portalu.
  PS. Proszę sobie dać spokój szanowny panie z mieszaniem się w treść bloga Przemka mówiąc dosadnie po chłopsku- odpierdol się człowieku od bloga Przemka i od ludzi, którzy prowadzą ten blog a jak chcesz nas skarżyć to udaj się do prokuratora nadszyszkownika wielkiego w Krainie Szuflandii tylko nie zapomnij mu pan dać butelki Polo-Cockty.
  Piotr

  Polubienie

  1. Chcecie wojny to proszę bardzo. Sam szef WHO Gebreyesus powiedział publicznie o tych Waszych „szczepionkach” żeby podawać je starym i chorym ludziom, a nie jak niektóre kraje do ZABIJANIA dzieci. Użył wprost tego słowa: https://meditation539.com/wp-content/uploads/2022/02/use-vaccines-to-kill-children.mp4?_=3 Czas rozliczenia nadejdzie. Miejcie tego świadomość. Ja Wam nie grożę, ale Was ostrzegam. Nie napisałem, że Was pozwę do prokuratury, sądu czy na policję za promowanie szpryc. To tyle. Nie ma więcej o czym dyskutować.

   Polubione przez 1 osoba

   1. Panie po pierwsze skończ pan z tym zastraszaniem publicznym na pana blogu pod moim adresem i bloga Przemka bo pójdzie skarga do wordpressa.com gdzie ma pan bezpłatny hosting i WordPress bloga panu usunie albo skieruje do pana pouczenie. Mnie pan tu straszysz mnie drogi panie pan jeszcze w lutym możesz mieć problemy na policji gdy zrobię screeny pana wpisów gdzie mnie zastraszasz na pana blogu jakimiś z dupy sądami.
    Na razie grzecznie proszę o opamiętanie i nie umieszczanie zmanipulowanych wypowiedzi szefa WHO, które są wyrwane z kontekstu i mają tyle prawdy w sobie co wasze durnoty jakie pisaliście w temacie Attali.
    Tutaj jest całe wyjaśnienie wypowiedzi szefa WHO i sprostowanie waszych kłamstw i jeszcze raz na razie apeluje do pana aby się pan opamiętał.
    Na razie apeluje, aby pan trochę ochłonął i polał głowę zimną wodą. To dobre na pana emocje i złą energie i także dobre na zdrowie.
    https://konkret24.tvn24.pl/zdrowie,110/nie-szczepic-dzieci-co-dokladnie-powiedzial-dyrektor-who,1085066.html

    Polubienie

   2. Zresztą na policji złożyłem już doniesienie na policji w Zamościu na trolla, który na blogu Przemka groził mi od paru miesięcy uszkodzeniem ciała we wpisach. Wkrótce troll dostanie listowne zawiadomienie w tej sprawie. Może jeszcze w lutym na razie prokurator już ma jego IP. Wolność wolnością, ale i wolność ma swoje granice.

    Polubienie

   3. A pisz Pan gdzie chcesz nawet do samego prezydenta. Fakty są jakie są i Pan nie zmienisz tego. Sędzia we Francji przyznał mi rację ostatnio – pisałem o tym w poprzednim komentarzu. Uznał, że przyjęcie przez zmarłego po szprycy mężczyznę (to że po szprycy wiadomo po zrobieniu autopsji) było dobrowolne i że miał dostęp do informacji i że skoro mimo to przyjął eliksir to powinien wiedzieć, że może umrzeć. Sędzia stwierdził, że jeżeli przyjął szprycę mimo dużego ryzyka to znaczy, że to jest równoznaczne z możliwością popełnienia samobójstwa.
    Proszę bardzo zgłaszaj Pan na policję. Możesz Pan od razu do sądu sprawę dać jak Pan chcesz. Musisz mieć Pan tylko świadomość jednej rzeczy. Jeżeli złożysz Pan pozew to musisz Pan udowodnić, że Pana zniesławiam, bo to na skarżącym spoczywa obowiązek udowodnienia winy, a nie niewinności na oskarżonym. Jeżeli w sądzie przedstawisz Pan dowody na bezpieczeństwo szpryc w postaci „bo tak mówią eksperci w TV” to nie są to żadne argumenty i rozwalę to w pył. Przedstawię nagranie wypowiedzi Gebreyesusa (dodam je do tego wpisu, żeby był lepszy dowód na mój zarzut), mam 2 artykuły naukowe o białku kolca w szprycach i stanach zapalnych jakie powodują, Affidavit noblisty Luca Monagniera, który oskarżył w Międzynarodowym Trybunale Karnym rząd Wielkiej Brytanii o ludobójstwo za pomocą szpryc. Napiszę wtedy nawet specjalnie maila albo i pismo do adwokata który potwierdził, że Luc Montagnier złożył taki Affidavit w MTK aby mieć oficjalne potwierdzenie. I jeszcze niejedno znajdę choćby dane hackerów jakie zdobyli z serwerów Pfizera i Moderny odnośnie różnej szkodliwości różnych partii szpryc kowidowych. Niektóre serie są nieszkodliwe, inne minimalnie a pewna część powoduje większość powikłań i zgonów. To są wszystko fakty a nie bajania „ekspertów”.

    Polubione przez 1 osoba

 11. Do admina tego portalu Wolni Słowianie czy Wolna Pluskwa według interpretacji opolczyka niemieckiego. pisze:

  Jeszcze jedno. W sprawie nalotu służb na wariata, który w internecie opluskwiał Komorowskiego. Kochany panie wolność ma swoje granice tak jak wszystko w życiu. Wolność nie znaczy to, że można samopas opluskwiać człowieka bez konsekwencji. Zresztą co mu zrobiono nic na parę dni zabrano mu laptop tyle.

  Wyobraź sobie pan co by się przytrafiło takiemu kolesiowi na Białorusi gdyby tak opluskwiał w sieci Baćkę. Minimalna kara to parę lat więzienia w białoruskich kazamatach. Tam wasz Baćko się nie patyczkuje ze swoimi krytykantami, ale przecież jemu wolno to taki dobry człowiek, czyli jak bijemy swoich wrogów to dobrze ale jak biją naszych kumpli to źle.
  Wielki kochaś dziś PRL niejaki Polak z niemieckim paszportem opolczyk tak dostaje orgazmu na słowo PRL bo jak on dziś kocha PRL, Gomułkę i Gierka. Zapomniał już jak to w latach 80 latach z Michnikami i Rulewskimi z otwartym pyskiem krzyczał na ulicach: „Nienawidzę PRL dajcie mi wolności”.
  Aż gieroj Słowianin opolczyk został internowany taki to był gieroj.

  Dziś krzyczy bo wolności mu znowu brakuje. Tylko, że repertuar na ulicy mu się zmienił. W latach 80 śpiewał a mury runą Jacka Kaczmarskiego a dziś śpiewa piosenki naćpanej młodzieży francuskiej na ulicach. Taka różnica. Dziś tak chce PRL jakby nie zauważając, że za taką krytykę władz PRL jaką dziś krytykuje władze niemieckie dawno by już w PRL siedział powieszony przez służby na drzewie.
  Taka była w PRL ukochanym demokracja. Przemyk za krytykę władzy dziś leży na cmentarzu a skoro żydzi panu dają tylko fasadową demokrację to po co pan z niej korzystasz. Po co korzystasz z żydowskiego CMS WordPress a nie Joomla po co korzystasz z żydowskiego internetu i po co korzystasz z darmowego hostingu też żydowskiego z WordPress.com Tutaj tobie żydzi nie śmierdzą?

  Weź facet miej jaja i zrezygnuj z żydowskiego WordPressa, zrezygnuj z darmowego żydowskiego hostingu WordPressa, nie korzystaj z żydowskiego internetu i Windowsa i przejdź z CMS WordPress na Jommla.
  Ale tu trzeba mieć jaja a nie pyszczyć ze swojej chałupy przed PC czy laptopem z czterech ścian bo jaki ze mnie gieroj.

  Jaja to mają kobiety, które na protestach w listopadzie 2020 roku walczyły o swoje obrywając pałkami teleskopowymi po dupie od PiS milicji ( przyjdzie czas rozliczeń za to-dowody bicia kobiet przez PiS milicję są. ) Gdzie wtedy byliście śmieliście się z tego jak gnojek opolczyk jeszcze obrażając te kobiety. Taka o was prawda pokolenie internetowych fejkowych dzieciaków.
  Adm gnida z WPWO wyśmiewał się wtedy z kobiet nazywał je agentami żydowskimi kiedy one walczyły o swoje prawa będąc bite na ulicy przez służby PiS gdy on w tym czasie pierdział w krzesło pisząc swoje teoretyczne pierdzieluchy na blogu.
  Dziś ta kanalia nie ma wstydu i wykorzystuje piosenki na protestach kobiet ich autorstwa-PiS wypierd.. ku swoim partykularnym celom.
  Takimi jesteście fałszywymi gnidami. Boicie się prawdy dlatego wprowadzacie moderacje i kasujecie wpisy, które są inne niż wasze chore fejkowe zewnętrzne pojmowanie świata.

  Kosiur i Ziemiński beczeli jak barany Kluski gdy Opara ich wyrzucał z Neonu24. Kosiur beczy jak baran kluski gdy jego wpis facebook usunie, ale oni sami inaczej myślących niż oni w ciągu sekundy wyrzucają ze swojego portalu WPS1.
  Tacy jesteście i to jest cała o was prawda.
  Wolność jak najbardziej ale dla nas i naszych klakierów. No fajnie.

  Piotr

  Polubienie

  1. Szanowny Panie,

   Zasadnicza różnica pomiędzy Rosją czy Białorusią, a Polską czy np. USA jest taka, że Rosja czy Białoruś nie udają krajów demokratycznych a Polska czy USA to (tfu) demokracje. A w (tfu) demokracji można podobno mówić co się chce czyż nie? W USA prezydenta obrażają jak chcą i nikt do nikogo o 6 rano za to nie wparowuje i mu nie zabiera laptopa.
   Za Tuskowej „demokracji” słynna była sprawa Latkowskiego któremu służby nieudolnie próbowały zabrać laptop a ten go bronił jak niepodległości. To też pokazuje jak to faktycznie jest z tą niby demokracją.

   Polubione przez 1 osoba

   1. Zasadnicza różnica pomiędzy Rosją czy Białorusią, a Polską czy np. USA jest taka, że Rosja czy Białoruś nie udają krajów demokratycznych a Polska czy USA to (tfu) demokracje. A w (tfu) demokracji można podobno mówić co się chce czyż nie? W USA prezydenta obrażają jak chcą i nikt do nikogo o 6 rano za to nie wparowuje i mu nie zabiera laptopa.
    ___________________________

    No jak nie udają. Przecież na Białorusi i Rosji są demokratycznie wybory gdzie taki Baćka u siebie zdobywa 89 procent głosów. Nawet wasz idol Piskorski ma pełne portki gdy o tym mówi. W rozmowie z Mossadowskim doktorek politolog wyraźnie powiedział, że Baćka sobie dosypuje głosów a Baćki poparcie takie prawdziwe zdaniem Piskorskiego to jedynie 55 % większość ale niewielka. Polecam rozmowę Piskorskiego z Mossadowskim.
    _______________________________________

    Druga tu trochę prawdy o Putinie waszym idolu. To żadne fakenewsy czy bajania jakiś byłych matołków z ABW czy głupotki Sumlińskiego na temat pandemii, ale cała prawda jak wyglądało życie waszego idola i jak dochodził do władzy.
    _______________________________

    Putin po tym jak Sobczak przegrał wybory był bezrobotnym człekiem w Rosji, który nie miał na chleb dla swojej dwójki dzieci. Uratowała go propozycja pracy, którą dostał od ludzi Jelcyna i został zatrudniony jak urzędnik średniego szczebla na włościach Jelcyna i Czubajsa w Moskwie.
    Jelcyn podjął decyzję, że Putin zostanie jego następcą na stołku prezydenta Rosji po tym jak unieszkodliwił Putin jako szef FSBR – Federalna Służba Bezpieczeństwa Rosji prokuratora generalnego Rosji, który postawił wiele zarzutów korupcyjnych Jelcynowi.
    Prokuratora generalnego zniszczył wtedy sam Putin jak główny bezpieczniak Rosji i przydupas Jelcyna pokazując w TV Rosyjskiej jak prokurator generalny Rosji dyma w łóżku dwie rosyjskie dziwki podstawione mu tam przez FSBR Putina, ale to są kłamstwa syjonistów humanoidów.
    Nie , nie kochany panie. To jest sama prawda.
    Ponadto Putin gdy pracował dla Sobczaka wchodził jak inni w interesy z gangsterką rosyjską pobierając od nich haracz bo wiadomo coś władzy się należy z tych rosyjskich fruktów. Zresztą wtedy Rosja jelcynowska to była jedna wielka światowa mafia.
    Taka jest prawda o waszym idolu Putinie. Prawda a nie fakenewsy.

    Piotr

    Polubienie

   2. To bardzo kiepsko udają. Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy, że Łukaszenka miał 89% głosów. W USA za to ostatnio „wygrał” zdemenciały prawie 80-letni dziadek. W niektórych okręgach frekwencja przekraczała 100%, karty z głosami na Trumpa fruwały po ulicach, znajdowano je w koszach na śmieci. Do jednego z lokali głosy przywiózł samochód z ekipy Bidena (przez wielu nazywanego prześmiewczo Bidetem). Raczej nie przywiózł głosów na Trumpa :). Wybory czy w takiej Rosji czy w USA czy gdziekolwiek to teatr dla gojów i tyle. Nieważne kto głosuje, ale kto liczy głosy.
    Nie wiem skąd pomysł, że Putin to mój idol. Nigdy o nim niczego podobnego nie pisałem. Podobnie idolem nie jest dla mnie Bidet czy Trump.

    Polubione przez 1 osoba

 12. Za Tuskowej „demokracji” słynna była sprawa Latkowskiego któremu służby nieudolnie próbowały zabrać laptop a ten go bronił jak niepodległości. To też pokazuje jak to faktycznie jest z tą niby demokracją.

  Panie o czym pan piszesz?
  Tu nie chodzi o żadną demokrację tylko o walkę o władzę żydostwa anglosaskiego z europejskim PO-PiS. Demokracja co ma do tego?
  Przypomnij sobie pan sprawę Rywina bo bardzo do tego pajaca Latkowskiego podobna.
  Najpierw pan piszesz, że w USA nie ma demokracji a zaraz chwalisz pan USA bo tam można krytykować prezia i nikt nikomu za to nie robi wjazdu na chatę oraz nie zabiera laptopa jak w III RP.
  Nie mając argumentów zakiwał się pan totalnie co widać i czuć u pana na blogu.
  *
  Dostał pan od żydów w prezencie prostego w obsłudze CMS WordPress, darmowy hosting od WordPressa.com, windows , internet też za free i możesz pan pisać u siebie na blogu co pan chcesz nawet największe brednie.
  Ciesz się pan z tego co pan masz i nie narzekaj. Więcej optymizmu szanowny panie.

  Piotr

  Polubienie

  1. Pisał Pan o „wolności” jaką rzekomo mamy i że narzekam czy coś albo że krytykuję władzę i nikt mnie nie ściga. Ta niby wolność wynika rzekomo z demokracji (taka jest oficjalna wersja), wiec pokazałem Panu przykłady jak jest tą „demokracją”. Wiadomo, że Polską nie rządzą Polacy od co najmniej 1945 r. a raczej od 1926 r. (zamach majowy Piłsudskiego zrobiony na zlecenie Brytyjczyków i za pieniądze Żydów z UK na co są dowody), więc to wszystko co się dzieje to jest walka różnych frakcji okupujących Polskę albo też może teatr dla gojów, że niby się kłócą (jak Kalkstein z agentem STASI Tuskiem, ale na imprezce u Mazurka byli i ci z PO i ci z PiS, a tak się rzekomo nienawidzą).
   Nie chwalę USA tylko piszę, że w USA zachowują lepiej pozory demokracji niż u nas. Tylko tyle.
   Ja nie mam argumentów? Dobre żarty haha. A Pan jakie argumenty w sprawie tzw. szczepień na COVID np. przedstawił? Jakieś publikacje naukowe, oficjalne dane, wypowiedzi specjalistów niezależnych (niebiorących grantów) od koncernów medycznych, że te eksperymentalne preparaty są bezpieczne? Jakoś nie przypominam sobie.

   Tak samo i Pan też ma to za darmo i może pisać brednie u siebie jakie Pan chce. To jest jeden z elementów tej niby wolności, bo już haracz na tzw. państwo płacić Pan musi, a np. tzw. służba zdrowia to fikcja, a nie leczenie skoro do specjalisty trzeba czekać na cito 10 miesięcy (jak moja mama niedawno do pulmunologa – musiała iść prywatnie). Pomijam już to jak wygląda to tzw. leczenie, gdzie żadnej choroby przewlekłej nie wyleczyli nigdy tylko przepisują pastylki, aby „leczyć” się (na objawy) bez końca, bo to temat rzeka. Pacjent wyleczony to klient stracony dla Big Pharmy.
   Powiedz Pan coś ostro na Żydów (jak Olszański ostatnio) to zaraz Pana zamkną. Wolność tak, ale Żydzi to święte krowy i można ich tylko chwalić. Prawdę też pisać można. Wtedy poszczekają że aj waj antysemityzm (nawet Żyd Finkelstein jest według nich antysemitą), faszyzm i tyle.

   Ja nie narzekam. Parafrazując bodajże Maxa Colonkę po prostu piszę jak jest. Mam się całkiem nieźle. Piję codziennie zioła, często bywam w lesie, kupuję w miarę zdrową żywność na targu niedaleko domu i nie oglądam szczekaczki telewizyjnej od 2 lat (wcześniej też niewiele oglądałem) i nie obchodzą mnie ich strachy, bo na mnie nie działają. Nie ma we mnie w ogóle strachu, kondycję fizyczną też mam bardzo dobrą (na 5 piętro wchodzę bez zadyszki). Nie przyjąłem żadnej dawki „cudownego eliksiru”, przeszedłem na przełomie października i listopada ub. r. najmodniejszą obecnie chorobę jak zwykłą grypę (leczyłem się po foliarsku dużymi dawkami witaminy C i D3, naparem z czystka, wspomagając się czosnkiem i Neosine. ) Optymizmu to ja mam dużo od dzieciństwa. Nigdy się zbytnio nie przejmowałem niczym myśląc pozytywnie i jak dotąd dobrze na tym wychodzę. Matriks w jakim żyjemy świadomym i wiedzącym jak funkcjonuje niewiele może zrobić. Wszystko opiera się na manipulacji umysłem i utrzymywaniu ludzkości w nieświadomości i ich zgodzie na to co jest. To ci co śpią i żyją w świecie me(n)dialnym ciągle się czegoś boją, zatruwają swoją duszę i ciało i mają kiepskie życie. Po to m. in. tego bloga prowadzę aby choć niektórych obudzić i pokazać, że wcale życie nie musi być udręką.

   Polubione przez 1 osoba

   1. Szanowny panie gdy ja miałem grypę to nic nie brałem żadnych ziół kompletnie nic jedynie gorące piwo i herbata z miodem i po 9 dniach grypy nie miałem. Natomiast covid19 szanowny panie to nie jest grypa. Obyś pan covid19 nie złapał bo wtedy czystek i witaminka D nie pomoże. Przy dużym szczęściu albo pan z tego wyjdziesz albo umrzesz. Innego wyjścia nie ma. Znajomi mojej córki pracują w szpitalach i oni widzą naocznie ile się wynosi trupów, którzy covid19 nie przeżyli bo posłuchali takich antyszczepanów jak pan. Wy pośrednio antyszczepany jesteście za to odpowiedzialni kochany panie i kilku lekarzy świrów na których się powołujecie a którzy was wykorzystując budując w social media swoją markę osobistą z waszej głupoty.
    Nie chce z panem się kłócić bo mimo różnicy poglądów można się z panem dogadać w przeciwieństwie do silnie agresywnych pierdzistołków blogowych jak admin WPWO.
    Poczekajmy parę lat i zobaczymy kto miał rację.
    Na razie mamy Olimpiadę także warto trochę sportowców pooglądać a nie wiecznie drzeć koty.
    ____________________________
    Panie mój drogi w temacie służby zdrowia ja wiem jak ten burdel funkcjonuje. Nie potrzebuję korepetycji.
    Co miesiąc z żoną chorą jezdzę do Lublina gdzie za 20 minut wizyty u profesora medycyny płacę 300 złotych i 800 złotych za leki czyli razem 1100 złotych. Leki starczają na dwa miesiące a wizyta u profesora co miesiąc.
    Plus policz pan jeszcze wizyty u stomatologa.
    Żona była miesiąc temu i zaleczenie jednego zęba 250 złotych plus zdjęcie zęba 100 złotych.
    Szanowny panie, żeby nie to, że mam wysoką emeryturkę na którą zapracowałem ciężką harówką dawno bym w tej III RP zdechł z głodu i chorób ja i moja żona.

    Piotr

    Polubienie

   2. Panie Piotrze to na pewno był COVID, bo test robiłem i miałem wynik pozytywny lub też testy PCR są nic niewarte jak twierdzą „teoretycy spiskowi”. Tercium non datur. Był cyrk policja przyjeżdżała sprawdzać czy jestem w domu (ciekawe gdzie miałem być jak miałem gorączkę prawie 39 stopni, a jak spadła to przez drugi tydzień byłem ospały i słaby). Witamina D3 bardzo wpływa na odporność organizmu. Większość chorych na COVIDa ma jej za niski poziom, bo żadni eksperci nie mówią aby się suplementować tą witaminą. Ona działa wielokierunkowo. Jest na ten temat artykuł pt. „Fenomen witaminy D” (po polsku). Odkryto jej receptory na prawie wszystkich komórkach ciała poza szkieletem.

    Olimpiada się dla naszych właśnie zaczęła „świetnie”. Nasza łyżwiarka bodajże Maliszewska była kilka razy testowana na wiadomego wirusa i została na razie wyłączona i na 500 m nie wystartuje.

    Tak ja też coś wiem z autopsji o naszej „służbie zdrowia”. Wysłali na tamten świat mojego stryjka (60 lat) i potem „pomogli” też przenieść się w zaświaty mojemu tacie (64 lata). Ojciec miał problemy z nerkami (torbielowatość) i miał przeszczep a potem dializy. Był wiele lat na rencie. Często trafiał do szpitala. To co tam przeżywał to lepiej nie mówić bo szlag człowieka może trafić. Między innymi dlatego szukam różnych „foliarskich” metod, aby być możliwe jak najdłużej i jak najdalej od tej mafii w białych kitlach.

    Polubienie

   3. Współczuję stryjkowi u mnie w rodzinie zesłali na tamten świat w lutym 2020 roku tuż przed pandemią brata mojej żony. Facet ukrywał chorobę nie chciał nikogo martwić miał żonę wrażliwą. O jego operacji wiedziałem tylko ja i moja żona. Operacja miała być prosta jak budowa cepa. Szpital kraśnickich w Lublinie. Poszedł na tą operację bo już musiał po trzech latach czekania. Jedziemy do szpitala operacja się udała cudownie. W szpitalu już go przewieźli normalnie tam gdzie leżą inni pacjenci, ale informują nas, że teraz śpi bo po operacji strasznie się rzucał jak to po operacji bywa. Chciał iść do domu itp. jak to po narkozie różnie się wtedy człowiek zachowuje. Siedzimy do 22.00 potem nas wypieprzają bo odwiedziny tylko do tej godziny. Pielęgniarka wywala nas na kopach (wtedy przed pandemią odwiedziny były.)
    Następny dzień przyjeżdzamy z moją żoną z rana i z jego żoną do szpitala a faceta nie ma łózko pościelone zero null człowieka.
    Idziemy się lekarza pytać tego co go operował co się dzieje a on jakby nigdy nic nam mówi ” Facet umarł po operacji a co to niby moja wina ja swoje zrobiłem” i wkurwiony poszedł. Tak wyglądała rozmowa z lekarzem w tym burdelu.
    Dzień wcześniej operacja udana a na następny dzień człowieka już nie ma i nikt nie wie czemu. Sekcja nie była robiona bo rodzina dała sobie z tym spokój bo by się pogrzeb o dwa tygodnie opóźnił a pismo wysłali ze szpitala o treści, że operacja przebiegła zgodnie z normami i tyle i człowieka nie ma. Skurwysyny.

    Inna sytuacja. Niestety miałem ojca zadżumionego solidarnością zresztą wyprowadziłem się z domu bo nie mogłem znieść gdy słuchał po nocach wolnej ojropy a potem człowiek w dzień niewyspany. Przeprowadziłem się do rodziców mojej żony.
    Trzask prask ojciec zachorował w 1983 roku poważnie. Najpierw sam próbował się leczyć. Pojechał do szpitala, ale jak to w szpitalu wykopano go na pysk bo brak miejsc mimo, że praktycznie nie mógł chodzić silne bóle głowy, zawroty głowy itp. Miał też skierowanie do szpitala od wiejskiego lekarza. Nic nie pomogło. Dali mu tylko proszek od bólu głowy i wypierdalaj. Ponieważ o własnych siłach nie mógł chodzić do domu na wsi wiozła go karetka z dwoma skurwysynami. 5 km przed domem został wyrzucony w lesie jak worek kartofli przez te dwie kurwy sanitariuszy. Cudem jakimś doszedł do domu i zemdlał na podwórku w mroźną majową noc. Dopiero nad ranem matka zauważyła go że leży na podwórku półprzytomny nie mógł dojść do domu i głos mu odebrało.
    Dopiero leżąc w domu nieprzytomny trafił po dwóch dniach do szpitala a szpital załatwił dyrektor szkoły nasz znajomy, który znał osobiście wojewodę zamojskiego Didyka.
    Niestety było za późno na cokolwiek. Zmarł na zapalenie mózgu po trzech dniach pobytu w szpitalu. Przed śmiercią na chwilę odzyskał przytomność i powiedział tylko żegnajcie mnie już nic nie boli zamknął oczy i zmarł.
    Po śmierci ojca lekarz podszedł do mojej matki i jej powiedział tak „w sumie to dobrze, że pani mąż umarł bo gdyby przeżył miała by pani tylko solidarnościową smagę w domu.”
    Czy dziś po tylu latach coś się zmieniło w tym szpitalu zwanym burdelem?
    Nic kompletnie nic a nawet jest gorzej.
    PS. Sanitariusze, którzy wyrzucili mojego ojca z karetki w lesie jadąc z nim do domu dostali tylko nagany i zabrano im premię . Próbowali mataczyć próbując mówić, że mój ojciec był przytomny i cos mi opowiadał o tym, ze lubi łowić ryby gdzie mój ojciec nigdy ryb nie łowił nawet nie umiał łowić.
    Także ja dobrze ten burdel pełen skurwysynów w białych kiltach znam. Ojca mi zabili.

    Na koniec.
    Admin WPWO chwalił się wiele razy bo no się leczy w prywatnych klinikach ale nie każdego stać na prywatne kliniki a moją opowieść tam wyśmiano bo to niemożliwe aby w PRL tak było a właśnie drogi panie tak byłótylko pokolenie dzieciaczków po 89 roku nawet sobie tego nie umie wyobrazić.

    Piotr

    Polubienie

   4. Współczuję Panu i wierzę że tak było. Cóż mogę powiedzieć, że niestety mam podobne doświadczenia. Tak wygląda nasza „służba zdrowia”. Jedno wielkie kurestwo że się tak wyrażę choć staram się normalnie unikać takich słów. Opiszę w skrócie jak było z moim stryjkiem i ojcem. Obu na tamten świat wysłała właśnie mafia w białych kitlach.

    Jeśli chodzi o stryjka sprawa była całkowicie oczywista. To było w 2016 roku. Też jak z bratem Pana żony. Poszedł do szpitala w Pruszkowie na prostą operację usunięcia kamieni żółciowych. W czasie operacji zakazili stryjka jakąś bakterią. Wdała się infekcja i nie mogli sobie z nią poradzić. Po około tygodniu stryjek przewieziony został do szpitala na Banacha – moloch, jeden z bardziej rzekomo renomowanych w Polsce (stryjek koneksji żadnych nie miał, przynajmniej nic mi nie wiadomo na ten temat). Tam leżał dwa tygodnie i podawali mu antybiotyki na chybił trafił. Nie zrobili posiewu! Nic to „leczenie” nie dawało i było coraz gorzej. Po dwóch tygodniach wreszcie wpadli na pomysł że trzeba zrobić posiew. Gdy dostali wyniki dali właściwy antybiotyk ale było już za późno. Stan stał się krytyczny, rozwinęła się silna kwasica w całym organizmie, wysiadły nerki i wujek zmarł po 3 tygodniach od przyjęcia na Banacha. Ciotka próbowała szpital pozwać do sądu o błąd w sztuce lekarskiej, ale nic nie osiągnęli do dziś. Nawet nie chcieli wydać dokumentacji z leczenia szpitalnego. Adwokat coś tam z tego co ciotka mówiła zdobył i ustalił że na pewno fałszowali tę dokumentację. Poza tymi kamieniami stryjek był zdrowy. Wysłali go na cmentarz w wieku 60 lat. Ciotka, jej dzieci i my wszyscy przeżyliśmy szok, że tak nagle stryjek umarł.

    Rok później załatwili mojego ojca. Zmarł dokładnie rok i tydzień po stryjku. Od lat miał problemy z nerkami, był najpierw dwa ;lata dializowany, potem miał przeszczep i 10 lat żył z przeszczepioną nerką. Potem nerka przestała działać i musiał wrócić na dializy. Był na nich jakoś 4 lata. 7 lipca wrócił z dializy i słabo się czuł. Po kilku godzinach zaczął silnie wymiotować, a potem szybko osłabł. Nie dawał rady dojść do toalety. Mama wezwała pogotowie. Zabrali go do szpitala w Pruszkowie gdzie jak dojechałem to siedział na korytarzu czekając do lekarza aż go zbada. Nie mógł nic powiedzieć, odjęło mu mowę, bełkotał tylko coś zupełnie niezrozumiale. Lekarze stwierdzili, że to wygląda na udar po dializie. Karetką odwieźli go na sygnale do szpitala gdzie był dializowany (4 km). Tam nie wiedzieli co się stało. Położyli go na łóżku. Mówili nam z mamą że zwołali konsylium. Siedzieliśmy do 1 w nocy w szpitalu ale nie dowiedzieliśmy się niczego. Musiałem rano jechać do pracy załatwić ważną sprawę. Nie podejrzewałem najgorszego choć wiedziałem że z ojcem nie jest dobrze. Jak przyjechałem o 10 rano do szpitala to okazało się że ojciec już nie żył. Ordynator sama zarządziła sekcję zwłok. Wyniki były absurdalne. Stwierdzili, że ojciec zmarł na zapalenie płuc. Nie słyszałem o przypadku aby podczas zapalenia płuc komuś odjęło mowę, żeby wymiotował i żeby umarł w ciągu kilkunastu godzin. Według mnie było tak: ktoś na dializie (być może pielęgniarka) podał ojcu złą dawkę heparyny (środek na rozrzedzenie krwi). Może pielęgniarka pomyliła pacjentów i dała ojcu za mało?! Zrobił się skrzep który dotarł do tętnicy prowadzącej krew do mózgu i ją zablokował co spowodowało udar i zgon. Oczywiście nie było jak tego udowodnić. Ojciec nigdy dobrego zdrowia nie miał, ale mógł pożyć trochę dłużej a tak zmarł niespodziewanie mając 64 lata.

    Polubienie

   5. Dodam jeszcze jedno jako uzupełnienie używając tu knajackiego języka. Mam w babskiej psicie slogany o wolności, którą tak kocha facet z niemieckim opolczykiem niejaki znawca kultury Słowian opolczyk ( pan nie pisze z dużej litery Opolczyk bo to jest błąd ortograficzny Sławianin powinien to wiedzieć. Co do dowodów, ze nazywał pana wolną pluskwą poszukam na jego blogów jego wpisów nawet jak mi to zajmie parę godzin i panu je tu wkleję bo widzę, że proszczepionkowcom pan nie ufa.
    Dodam na samym początku czas pokaże kto ma rację. W przypadku gdybym się mylił i dorośli oraz dzieci zaczną po szczepionkach wymierać jestem gotowy strzelić sobie w pusty łeb albo się powiesić w domu na klampce od drzwi na razie wierzę w to co pisze i o tym nie myślę, ale czy pan jest gotowy na to samo gdy za parę lat nie będzie zgonów z tej szczepionki a wszyscy ci pseudolekarze na których się pan powołuje powiedzą panu wprost w social media, że się mylili. Co pan wtedy zrobi gdy zobaczy pan całe tabuny ludzi, którzy się nie zaszczepili i umarli przez takich antyszczepanów jak pan. Czy jest pan gotowy tak jak ja strzelić sobie w łeb gdyby pan nie miał racji czy zlikwiduje pan bloga i ucieknie na z sieci jak szczur?
    Pan sam zada sobie to pytanie.
    Na razie bez emocji i nerwów poczekajmy co pokaże przyszłość. Poczekajmy.
    ________________Druga sprawa.
    Wolność o która tak walczy manipulant z niemieckim paszportem zwany opolczykiem. Panie kochany mnie nie jest łatwo zmanipulować takimi pierdołami, które stosuje ten manipulant.
    W jego wypowiedziach jak również w wypowiedziach takich typków jak niejaki andrzejek admin z bloga WPWO jesy mnóstwo sprzeczności i manipulacji.
    Panie drogi ja żyłem w PRL i byłem bogatym plantatorem tytoniu. Co roku tytoń miałem pierwszej klasy za który na skupie zarabiałem krocie. Co roku pierwsza klasa tytoniu rozumiesz pan o czym piszę. Myślisz pan, że łatwo uzyskać pierwszej klasy tytoń?
    Nie piszę tu o różnej maści krętaczach, którzy pierwszą klasę sobie kupowali.
    Panie mnie za PRL nic nie brakowało wszystko miałem dzięki ciężkiej harówce od rana do nocy w polu w lipcowym upale na Słońcu przy zrywaniu tytoniu potem suszenie. To jest kupa roboty jak ma się tytoniu hektarami.
    Panie miałem wszystko w PRL motor Jawa wart mnóstwo pieniędzy, wyremontowany dom u teściów gdzie włożyłem w remont kupę kasy miałem telewizor za Gierka kupiony bez rat podobnie fajne mebelki luksusowe na które mało kogo było stać w mieście w budżetówce typu nauczyciel itp. Miałem też malucha i encyklopedię na którą czekałem parę lat, ale warto było bo była to encyklopedia na wysokim poziomie a nie gówna, które wydawano po 89 roku. Tak panie tak było.
    Na pizdę mi była ta cała wolność. Człowiek żył w pokoju i spokoju do władzy się nie mieszał bo władzę szanował mimo, że nie było wolności w PRL.
    Panie taka fałszywa gnida opolczyk z Niemiec, który tak dziś kocha PRL Gomułki i Gierka za te protesty, które teraz odstawia w Niemczech w Pforzheim zostały by przez służby czasów Gomułka czy Gierka zamordowany w ciągu sekundy a tutaj się chwali na blogu bo policaj niemiecki dał mu kanapke i herbatę na proteście.
    Na takim samym proteście w czasach PRL milicjant kanapki by mu nie dał tylko dostal by opolczyk w pysk pałką między oczy taka była wolność w PRL, który tak ten manipulant teraz kocha i takie są fakty.
    My panie żeśmy zapierdalali całe życie ciężko pracując będąc lojalnymi dla władzy, która wolności nie dawała bo władzę szanowaliśmy za dobro, które dała chłopu. Wiesz pan ile u mnie na wsi jest domów zbudowanych przez chłopów za Gierka za kredyty, które chłop potem spłacił 10 jajkami i kilogramem sera białego. Mnóstwo panie.
    Wolność mam w pizdzie i tyle i chociaż jestem szczery do bólu a nie jestem fałszywą gnidą jak niejaki Polak z niemieckim paszportem z Czarnych Lasów.
    Panie dziś ta gównażeria robi całymi dniami.
    Masz tu przykład dzieciaka urodzonego po 89 roku niejakiego andrzejka, który całymi dniami siedzi na PC i pieprzy swoje głupstwa udając gieroja z czterech ścian. Czy on wie jak wygląda ciężka praca i co z niego wyrośnie facet, który w swoich wpisach życzy śmierci wszystkim tym, którzy się zaszczepili bo nastąpi selekcja naturalna ludzi i zostaną tylko najmądrzejsi co będzie złe dla Rothschilda. Pan takie wpisy pełne nienawiści popiera wstyd, ale karma przyjdzie do niego możesz mi pan wierzyć. Mnie panie taki opolczyk i jego protesty w latach 80 przeciwko PRL załatwiły tak, że musiałem po 89 roku wyjechać do Niemiec aby rodzina w Polsce miała papu. tak panie ciężka harówka na początku be znajomości języka praca nocna przy czyszczeniu maszyn do lodów i ciastek gdzie maszyny miały być gotowe do pracy z samego rana.
    Dziś tak kurwa z bloga WPWO admin nazywa mnie parobasem niemieckim, piekarzem szwabskim itp gdy w tym samym momencie liże jaja facetowi z Niemiec, który ma obywatelstwo tego kraju. Manipulacja pełną ale nie ze mną te numery ja jako sprzedawca z Niemiec nauczyłem się dobrze Cialdiniego i różnych metod perswazji. panie.

    Na koniec.

    Panie drogi wiesz pan czemu moja babka żyła 102 lata i dostała gratulacje od władz centralnych i nagrodę pieniężną wiesz pan czemu tyle żyła a wpierdalała całe życie słoninkę na trzy palce, kiełbaski, smaluszek i inne frukta. Miała świnie to dobrze jadła. Panie ona w życiu nie spożywała ziół a wiesz pan czemu żyła 102 lata bo zapierdalała cale swoje życie w polu od rana do nocy miała ruch a na wsi nawet w zimie jest robota jak ma się 5 świń , trzy krowy czy 200 kur.
    Tak panie a co będzie z tych dzisiejszych nygusów co to siedzą tylko od rana do nocy na komputerze dopierdalając władzy i myśląc ze tym sobie zwiększą poczucie własnej wartości będąc w realu zakompleksieni.
    Żadne zioła jakie reklamuje ten typek na swoim portalu panu nie pomogą jak nie będziesz pan miał ruchu i cały dzień będziesz pan siedział na PC pisząc jak on pierdzieluchy na bloga ale to nie moja sprawa.

    Panie czy to jest normalne, że dorosły facet siedzi cały dzień przed komputerem jak ten andrzejek w tym wieku nie mając jeszcze swojej kobiety i dzieci. To jest normalne zdaniem pana? Może dla mnie normalne w tym wieku bo zima i roboty nie ma w obejściu wokół domu i ogrodzie, ale to jest młody facet.
    Panie facet zamiast pójść na baby poruchać trochę póki jeszcze może i nie jest stary to ten cały dzień siedzi na PC i pieprzy te swoje dyrdymały całymi dniami wiedząc, ze na nic nie ma wpływu ani on ani ten blog z 3 czytelnikami.
    Tacy są dzisiejsi młodzi ludzie zepsuci przez wychowanie bezstresowe Lewartowa.
    Tyle. Zegnam i zdrowie życzę.
    Czy pan umieścisz mój wpis czy nie pana decyzja, ale widzę, że pan jest jednak bardziej tolerancyjny to mój wpis pewnie się ukaże.

    Piotr

    Polubienie

   6. Moja babcia żyje prawie 92 lata i też całe życie jadła słoninę, skwarki i wszystko co „niezdrowe”. To pokazuje ile warte są te bzdury o cholesterolu. Potwierdza to, że to co dr med. Uffe Ravnskov napisał w książce „Cholesterol naukowe kłamstwo” jest prawdą, ale to tak na marginesie. Pana babcia żyła tak długo, bo po pierwsze miała dużo ruchu, a po drugie przebywała dużo na Słońcu więc jej organizm naturalnie wytwarzał dużo witaminy D3. A ta witamina jest potrzebna do tego, aby organizm był odporny. Poza tym nie jadła toksycznego syfu z marketów latami jak to dzisiaj jest. To wszystko sprawiło, że nawet bez ziół żyła ponad 100 lat.

    Polubienie

   7. Przeczytałem panie Pawle to co pan napisał. To są naprawdę dramaty i współczuje panu bo przeżyłem to samo co pan. Chwała pańskiej ciotce ale z mafią w białych kitlach raczej się nie wygra. To jest państwo w państwie jak katabasy z KRK.
    W sumie to nigdy nikogo do żydowskich sądów nie skarżyłem i nie będę tak czasami piszę bo już się gotuję z jaką nienawiścią się do mnie odnoszą taki adm WPWO bo się zaszczepiłem. Mamy tyle problemów na głowie rządzą nami idioci od lat sam na żadnych wyborach nie byłem i też chciałbym tu zmian aby Polacy tu rządzili patrioci, ale czy na to zasługujemy. Nic tylko kłótnie a bo ten mój wróg bo się zaszczepił banksterskim gównem a ten mój przyjaciel bo się nie zaszczepił. Ta nienawiść nas wszystkich zabije szybciej niż myślimy.

    Nie ma takiego czegoś, że każdy myśli i ma takie same poglądy. Ludzie są różni i różnie oceniają świat zewnętrzny. Polacy zaszczepili się w liczbie 22 mln i czy oni naprawdę mają teraz wyzdychać aby świat z mądrymi ludźmi podjął walkę z banksterami bo tylko my nie zaszczepieni jesteśmy patriotami i Polakami a reszta to szabasgoje bo się zaszczepili i z nimi do piachu bo to owce. Takie teksty pisze admin WPWO. To jak my Polacy mamy się zjednoczyć no jak i jak mamy rządzić we własnym kraju?
    Czas pokaże kto miał racje jak wy no to nam proszczepionkowcom przyjdzie sobie tylko w łeb strzelić , ale równie dobrze może byc na odwrót.
    Warto tracić energię i wzajemną nienawiść bo ktoś się zaszczepił i on jest nasz wróg szabasgoj. Wielu się zaszczepiło bo wierzy w groźnego wirusa w tym ja i wcale to nie są gorsi Polacy od tych niezaszczepionych. Po co wprowadzać takie podziały i mnie nazywać żydem.
    Moja babka mieszkając w drugiej II RP widziała jak żyd zakatrupił na śmierć dziecko bo urwało sobie jabłko z jego sadu innym razem dziedzic zakatował głodne dziecko tylko dlatego, że mu wyrwało kartofla z pola. Taka była II RP pod rządami Selmana. Co ja mam wspólnego z żydami ?To nie żyd a Polak volksdeutsch uratował moją babkę przed śmiercią gdy miała już pistolet przy głowie SSmana. To dobry Niemiec uczciwy z Wehrmachtu uratował moją babkę i jej rodzinę zakazując brania żywności, którą SS dawało Polakom a żywność była zakażona tyfusem. Wielu po tej żywności Polaków u mnie na wsi umarło a wieś miała prawie przed wojną 90% żydów. To żydzi uciekali od Polaków nie chcąc z nimi blisko mieszkać tworząc swoje osiedla na wsiach. Tam goje nie byli dopuszczani. To żydzi zabraniali swoim dzieciom się bawić z dziecmi gojów. To żydzi po wojnie skarżyli się Czerwonej Armii, że niby Polacy ich głodzili za okupacji nie dając im jeść i prosili Rosjan o rozstrzeliwanie za to Polaków co było bzdurą na którą Armia Czerwona się nie nabierała. Moja babka była tego naocznym swiadkiem tylko kto dziś o tym mówi a mnie jakiś gnojek nazywa szabasgojem bo się zaszczepilem to nie dziwne ze czasami nerwy mi puszczają.

    takie wypowiedzi publiczne na blogachsą skandaliczne. Nic dobrego z tego nie będzie oprócz nienawiści między nami.

    andrzej 3 lutego 2022 o 8:03 PM
    Presumer,

    walczyć należy z globalnymi bandytami, czyli mafią Syjonu.
    Natomiast z ludzką głupotą i ignorancją po prostu nie da się cokolwiek zdziałać, bowiem walczący z góry stoi na pozycji przegranej. Dochodzę do wniosku, że szkoda własnego zdrowia na uświadamianie głupców. Po prostu należy pozwolić im odejść z tej pięknej planety.
    Sęk tylko w tym, że świadomi koniecznie muszą przejąć potem stery i nic więcej nam nie potrzeba.
    Chyba przyznasz mi rację, że wskutek oczyszczania rośnie jakość populacji, która będzie nie na rękę globalnej szajce. Na razie populacja jest rozwodniona niczym pomyje, ale wciąż czas pracuje na naszą korzyść.

    Piotr

    Polubienie

   8. To jeśli chodzi o tzw. służbę zdrowia mamy podobnie traumatyczne doświadczenia. Dlatego rozumiem co Pan czuje.
    Jeśli chodzi o szczepienia na COVIDa – nie wiem jak Andrzej (bo wchodzę nieraz na jego bloga, ale wszystkiego co pisze nie czytam, bo doba ma tylko 24 h a oprócz tego jest proza życia i mój blog), ale ja nie mam nienawiści do tych co się zaszczepili. Uważam, że robią źle, ulegli propagandzie ale to ich sprawa. Każdy ma swój rozum i wolną wolę i robi jak uważa, a naszymi działaniami kieruje nasza świadomość. Bulwersuje mnie namawianie do podawania tych eksperymentalnych preparatów (bo taki status mają – trwa III faza badań klinicznych) dzieciom i dlatego tak ostro zareagowałem. Po naszej dyskusji widzę, że agentem syjonu to Pan nie jest. Cóż trochę mnie poniosło, ale co do szpryc zdania nie zmieniam. Jest coraz więcej dowodów na to, że są one niebezpieczne. Parę miesięcy temu słuchałem wywiadu z jedną z lekarek z Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców (PSNLiN). Powiedziała ona, że zna przypadek gdzie matka zabrała 12- letniego syna na szczepienia na COVID do przychodni. Dzień po szczepieniu dziecko zmarło. Zdruzgotana matka powiesiła się. Rodzina nie zgodziła się aby ujawniać personalia, bo przeżyli straszną traumę. Wypowiedzieć Gerbreysesusa (szefa WHO) gdzie mówi że niektóre kraje źle robią zabijając dzieci podając im tzw. szczepionko na COVID też jest uderzająca dla mnie (facet wyraźnie powiedział: to kill children). Film cenzura szybko usunęła z You Tube. Mam go jednak. Dane z bazy powikłań po szczepieniach VAERS (USA) również wskazują na bardzo niepokojące rzeczy. Na koniec stycznia liczba zgonów po preparatach na COVID przekroczyła 23000 a liczba hospitalizacji i poważnych NOPów (poważniejszych niż zaczerwienienie czy lekka gorączka w tym ciężkich) przekroczyła milion. Są to oficjalne dane. Z tego co mówią specjaliści (na stronie VAERS jest nawet podany raport z analiz) do VAERS zgłaszane jest tylko ok. 1% wszystkich powikłań. Jeżeli tak to w samym USA mogą być aż 2 miliony zgonów i 100 milionów ciężkich NOPów. Trudno nawet mi w to uwierzyć, ale jak komuś np. pogorszył się nagle stan zdrowia np. pojawiły się problemy z krążeniem a wcześniej tego nie miał to może być tego skutek – właśnie taki NOP. Polski ciężarowiec Pasierbski zaszczepił się wiosną zeszłego roku na COVIDa Pfizerem i dwa czy trzy tygodnie później najpierw dostał bardzo wysokiej gorączki (ponad 40 stopni) a potem wysiadło mu krążenie w nodze. Amputowali mu jedną nogę, a w drugiej tętnice zarosły mu nagle w 80%. Przed szczepieniem mimo 70 lat był zdrowy i jeżdził dużo na rowerze, nie miał problemów z układem krążenia. Wiele przypadków nagłych zgonów młodych i zdrowych sportowców czy pilotów (w USA w ciągu ostatniego roku około 100) także bardzo źle wróży i wskazuje że to raczej skutek preparatów na COVID, które na nich wymuszono. W Rzeszowie 200 osób z personelu szpitala powiedziało ostro, że nie przyjmie preparatu i prędzej odejdą z pracy. Oni raczej foliarzami nie są.
    Słuchałem ze 2 miesiące temu wywiadu z kanadyjskim lekarzem dr Hoffe. Mówił że badał u swoich pacjentów którzy się zaszczepili na COVID preparatami mRNA poziom d-dimerów. To jest wskaźnik tego czy robią się zakrzepy w organizmie czy nie. Aż 62% z nich miało wyraźnie podwyższony poziom tego wskaźnika. Doktor Hoffe mówił, że to oznacza, że w ich tętnicach tworzą się mikrozakrzepy niewidoczne w innych metodach diagnostycznych. Te mikrozakrzepy będą się z czasem powiększać i w ciągu kilku lat z dużym prawdopodobieństwem zaczopują jakąś tętnicę wywołując zawał albo udar. Jego zdaniem w ciągu najbliższych kilku lat będzie na świecie plaga zawałów i udarów. I nikt tego nie będzie kojarzył ze szczepieniami na COVID. Jeśli ma rację to na tym polega plan depopulacji globalnej chazarskiej mafii. Nie wiem czy tak będzie czy też nie, ale nie mam zamiaru na sobie tego sprawdzać. Dlatego nie przyjąłem tego preparatu i mówię nie. Pan postanowił inaczej. Cóż pożyjemy zobaczymy kto ma rację. Noblista z medycyny, wirusolog Luc Montagnier też się nie szczepił. To dla mnie bardzo wymowne.

    Sugeruję Panu dla pewności zbadać sobie i powiedzieć żonie, rodzinie i znajomym, aby zbadali sobie poziom d-dimerów. Jeśli wyjdzie że jest wyraźnie przekroczony to trzeba brać leki przeciwzakrzepowe. Polecam też pić czystek. Ja piję to zioło od 6 lat codziennie i ono zawiera bardzo dużo przeciwutleniaczy działających przeciwzapalnie. Z tego co wiem to napar z czystka działa też rozrzedzająco na krew. Można też może CRP zbadać – to wskaźnik stanu zapalnego w organizmie.

    Mój ś. p. dziadek nie znosił Żydów. Zawsze im wypominał, że przed wojną mówili „wasze ulice, nasze kamienice”. Raz w złości powiedział, że szkoda że Hitler ich wszystkich nie zagazował. Wtedy byłem w liceum i zupełnie nie rozumiałem tej nienawiści. Po poznaniu lepiej faktycznej historii (a nie tej zakłamanej ze szkoły czy mediów) oraz po lekturze dwóch książek ks. Trzeciaka o światowej polityce żydowskiej i o Talmudzie tera rozumiem dlaczego dziadek tak ich nie znosił. Mój pradziadek był także bardzo cięty na Żydów. Nie chciał mojemu małemu wujkowi czytać „Lokomotywy” bo „to Żyd napisał”. Nie mógł też przeboleć „Kwiatów Polskich” Tuwima. Wiele razy pomstował że „jak ten Żydziuga mógł zatytułować to kwiaty polskie. Jakie polskie. To Żydziuga”.
    Co do volksdeutscha to trochę podobną sytuację miałem w rodzinie. W czasie wojny mój nastoletni dziadek został wzięty przez Niemców za Żyda i mieli go wywieźć na roboty do Rzeszy. Mieszkająca po sąsiedzku volksdeutschka wstawiła się u Niemców i poręczyła za dziadka że nie jest Żydem i go wypuścili. Gdyby nie to tego bloga pewnie niebyłoby.

    Tak zgadzam się, że naszym wrogiem jest Syjon czy jak kto woli kabała czy chazarska mafia albo globaliści. I żeby ich pokonać musimy się zjednoczyć. A oni ciągle robią co się da aby nas skłócić w myśl zasady divide et impera – dziel i rządź. Ta zasada stosowana od czasów starożytnych wciąż niestety się im sprawdza, a ludzkość przez tysiące lat nie pojęła ich gry. Oby teraz się to wreszcie zmieniło. To co się teraz dzieje w Kanadzie daje nadzieję. Podobno wojsko odmówiło usunięcia ciężarówek z Ottawy więc jeśli tak jest to reżim Treaudeau może niedługo upaść,a to może być jak pierwsza kostka domina.
    Tak czy inaczej zgoda, że jedni przyjęli preparat inni nie przyjęli. Każdy zrobił jak uważał i nie powinniśmy się wyzywać ani traktować jak wrogów. Toteż ja tu nie piszę, żeby uważać zaszczepionych na COVIDa za wrogów. i nie życzę im śmierci (choć po tych preparatach mogą umrzeć). Podaję tylko fakty jakie znajduję z różnych źródeł, wypowiedzi niezależnych i odważnych lekarzy, publikacje naukowe jeśli takie znajdę. Tylko tyle i aż tyle. Każdy niech czyta i sam ocenia gdzie leży prawda.

    Nie trzeba sobie strzelać w łeb. Jeśli się okaże że te preparaty są bardzo niebezpieczne (co jest bardzo prawdopodobne niestety) to są sposoby na poprawę zdrowia. Na różnych portalach (np.na NaturalNews.com piszą o tym). Nigdy nie należy się załamywać. A najlepiej nie ryzykować i nie przyjmować kolejnych dawek skoro skutki długoterminowe są nieznane, ale nikogo do niczego nie nakłaniam.

    Tak następuje teraz wzrost świadomości ludzi i weryfikacja. To brutalnie zabrzmi ale teraz jest czas odsiewu ziarna od plew. Myślący i mający instynkt samozachowawczy przetrwają. Ci co przyjęli dwie dawki eliksiru też mają szansę. Reszta raczej niewielkie. Im więcej dawek przyjmą tym będzie gorzej. To nie są zwykłe szczepionki ale technologia mRNA jakiej nigdy wcześniej nie stosowano do masowych szczepień u ludzi. Poza tym strach – ci co się boją, trzęsą ze strachu i posłusznie wykonują polecenia reżimu są na pierwszej linii do odstrzału. Reszta co stawia opór ma szansę. Gdy oczyszczenie populacji nastąpi faktycznie stery powinni przejąć świadomi. Ja mimo wszystko jestem dobrej myśli. To co teraz przechodzimy jako ludzkość to bardzo bolesna lekcja, ale najwyraźniej była nam potrzebna. Taka terapia szokowa ala Balcerowicz vel Bucholtz. Inaczej nie dałoby się chyba dotrzeć do milionów a nawet miliardów ludzi ślepo wierzących władzom i mediom we wszystko. Tak czas pracuje na korzyść świadomych. Opór rośnie na świecie, u nas też jest choć nie na ulicach. Niby demokratyczne reżimy to wiedzą i system się chwieje coraz bardziej.

    Polubienie

 13. „a np. tzw. służba zdrowia to fikcja, a nie leczenie skoro do specjalisty trzeba czekać na cito 10 miesięcy (jak moja mama niedawno do pulmunologa – musiała iść prywatnie). ”

  Dokładnie. Mój Tata dostał termin na operacje za kilka lat. To kpina.

  Polubienie

 14. „Nie ma we mnie w ogóle strachu, kondycję fizyczną też mam bardzo dobrą (na 5 piętro wchodzę bez zadyszki).”

  Bardzo dobrze. Podoba mi się to. Również wchodzę po schodach i uprawiam sport.

  Polubienie

 15. To bardzo kiepsko udają. Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy, że Łukaszenka miał 89% głosów. W USA za to ostatnio „wygrał” zdemenciały prawie 80-letni dziadek. W niektórych okręgach frekwencja przekraczała 100%, karty z głosami na Trumpa fruwały po ulicach, znajdowano je w koszach na śmieci. Do jednego z lokali głosy przywiózł samochód z ekipy Bidena (przez wielu nazywanego prześmiewczo Bidetem). Raczej nie przywiózł głosów na Trumpa :). Wybory czy w takiej Rosji czy w USA czy gdziekolwiek to teatr dla gojów i tyle. Nieważne kto głosuje, ale kto liczy głosy.
  Nie wiem skąd pomysł, że Putin to mój idol. Nigdy o nim niczego podobnego nie pisałem. Podobnie idolem nie jest dla mnie Bidet czy Trump.

  ______________

  Tutaj się z panem zgadzam.
  Dodam jeszcze mój jeden wpis może dwa bo widzę, że z panem łatwiej się dogadać niż ze świrem adminem WPWO, który wszystkich banuje i usuwa wpisy tym, którzy myślą inaczej niż on.
  _
  W temacie wyborów w USA. Parę miesięcy temu umieściłem duży wpis dość obszerny mówiący prawdę o Kennedy JFK niestety tamtejszy admin dyktator tak walczący o wolność wyrzucił mój wpis bo przecież on ma zawsze rację i na jego portalu czci się JFK.

  Fakty o JFK.
  1. Podczas kampanii wyborczej miał wiele regularnych spotkań z amerykańską mafią w luksusowych kasynach w USA w Vegas. Tam przy syto zakrapianym alkoholu i dziwkach zapadały decyzje jak mafia może pomóc JFK w wyborach prezydenckich. Finałem spotkań z mafią (wtedy dość mocną w USA) były następujące ustalenia:
  A. W razie potrzeby mafia sfałszuje wybory na korzyść JFK. Natomiast JFK zobowiązuje się w zamian za sfałszowanie wyborów na jego korzyść przez mafię i prezydenturę w USA obalić po objęciu władzy Fidela Castro na Kubie.
  B. Po każdych rozmowach z mafią na żądanie JFK do jego pokoju w Vegas dostarczano 10 luksusowych dziwek, które JFK dymał przez całą noc. Takich spotkań z mafią w czasie kampanii wyborczej było wiele w kasynach z mafią w Vegas.
  Tyle faktów.
  _______________________
  Rzeczywiście mafia dosypała nieco głosów JFK w wyniku czego wygrał wybory i prezydenturę. Mafia tym samym zaczęła naciskać na obalenie Castro na Kubie. Kennedy zrobił cyrk z Zatoką Świń, gdyż Castro był nie do obalenia ponieważ był agentem CIA od początku, który miał za zadanie poprzez swoje rządzenie doprowadzić Kubę do zupełnej nędzy aby udowodnić wyższość kapitalizmu nad komunizmem. Samo istnienie Guantanamo mówi wiele, a przecież Castro mógł je rozwalić na funty szterlingi.
  Takie są fakty.
  Drobne natomiast grzeszki JFK są takie, że na potęgę zdradzał swoją żonę z Normą Mortenson.
  Prawdopodobnie Robert Kennedy prokurator generalny USA za prezydentury brata oraz JFK oraz mafia jest odpowiedzialna za tajemnicze zniknięcie Hoffy charyzmatycznego przywódcy związków zawodowych w USA. Ciała Hoffy nikt nigdy nie znalazł.
  Czemu JFK został odstrzelony.
  1. Podpadł mafii, którą banksterzy poinformowali, że Zatoka Świń to była ściema a Castro to agent CIA.
  2. Podpadł banksterom JFK. Chciał zreformować FED.
  Cała historia o JFK, który prezydenturę zawdzięczał potężnej mafii i mafia na końcu go załatwiła.

  Piotr

  Polubienie

  1. Cieszę się, że przynajmniej w tej sprawie się zgadzamy. Przyznam, że sprawy JFK dogłębnie nie śledziłem. Prawdopodobnie było tak jak Pan pisze, bo brzmi to logicznie i spójnie. Faktycznie JFK podpadł banksterom i baza Guantanamo też świadczy o tym jak było. Gdyby Castro był takim wrogiem USA to by ją rozwalił. Zatem aureola JFK jest nieuzasadniona i dawno powinna spaść. Podobnie jest z innym idolem dla wielu Martinem Luterem Kingiem, który uprawiał seks z wieloma kobietami, w tym prostytutkami. Nagrania to potwierdzające ma FBI i mają je zdaje się za 5 lat ujawnić. Samo CIA zaś to organizacja która zajmuje się m.in. handlem narkotykami i bronią z czego sama finansuje różne akcje. Gdy USA zaczęło okupację Afganistanu bodajże w 2002 roku to produkcja opium ogromnie wzrosła. Putinowi media zarzucają że zbrodniarz, ale USA wcale lepsze nie jest. Szerzący się na Ukrainie kult ludobójcy i agenta Abwery Bandery też jakoś nie jest poruszany w mediach tylko ciągle zły Putin (co nie znaczy, że jest dobry). O zbrodni w Odessie 2.05.2014 roku też cisza – wszystko to zły Putin.

   Polubienie

   1. Zgadzam się w całej rozciągłości z pana wpisem. W temacie Kinga można zaglądnąć do tego co miał u siebie Hoover i więcej dowodów nie trzeba. Niebawem napiszę skąd mam informację o JFK, którą zamieściłem w notkach gdzie moje fakty na blogu WPWO niejakiego andrzejka zostały opatrzone krótkim komentarzem – propaganda syjonistyczna – i usunięte z predkością światła z jego blogu. Dużo ten dzieciak jeszcze nie wie a udaje w sieci mundrego wielce. Drugą notkę umieszczę na temat moich przemyśleń w sprawie szczepień ale zdania nie zmieniam jednak wstrzymuje moje wpisy na blogu Przemka odnośnie szczepienia dzieci bo mogę się mylić, ale powtarzam nie zmieniam swojej narracji w sprawie szczepień. Moje poglądy są szczere i nie jestem żadnym trollem aby była jasność.
    Na razie wpisy wstrzymam na parę u pana aby nie dawać powodu jamnikowi z WPWO, że trolluje pana blog choć pan wie, że to nieprawda.
    Piotr

    Polubienie

 16. Jeszcze jedno adminie.
  Nie wiem ile pan ma lat adminie ale jeżeli pan pamięta PRL to dobrze pan wie, że każde dziecko miało swoją książeczkę szczepień i obowiązkowe szczepienia musiało mieć. Nie było antyszczepionkowców bo władze PRL na pewno nie patyczkowały by się z takim Beinem czy opolczykiem, którzy próbowali by protestować przeciwko PRLowskim szczepieniom dzieci przeciwko różnym groźnym chorobom. Jeżeli by protestowali to szybko byłaby kulka w łeb albo białe niedzwiedzie taka była wtedy demokracja którą tak kocha opolczyk.

  Polubienie

  1. Wtedy nikt nie wiedział o szkodliwości szczepień (może poza lekarzami) bo nie było internetu to po pierwsze. Po drugie szczepienia nie były tak szkodliwe jak obecnie, bo nie było szczepień skojarzonych na kilka wirusów jednocześnie. Te są dużo bardziej szkodliwe niż te dawne. I nie było w nich tyle trucizn co teraz. I przede wszystkim tych szczepień było znacznie mniej niż dzisiaj. Porównywanie szczepień w PRL do szczepień obecnie jest kompletnie bez sensu.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: