Bunt nie tylko na stacji benzynowej, ale i na pokładzie tankowca -? -!

Dzieją się rzeczy przełomowe dla świata. Tworzy się nowy porządek świata ale nie ten zaplanowany przez globalną mafię chazarską. Do niedawna to co poniżej napisane było nie do pomyślenia, a teraz się dzieje.

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Rosja włączyła tryb Bojowego Niedźwiedzia

View original post 963 słowa więcej

7 myśli na temat “Bunt nie tylko na stacji benzynowej, ale i na pokładzie tankowca -? -!”

  1. Uwierzysz jak napadnie na nas sam nie lubię Rosjan do rezunow też nie mam zaufania ale tyle jest dowodów na zbrodnie wojenne ruskich a ta pisze, że w to nie wierzy jak się okazuje propaganda ruska jest skuteczna też poza granicami RP.Pojedz do Kijowa dzieckiem jak ci spadnie parę ruskich bombek na lep a z dziecka i z ciebie zostanie plama może wtedy uwierzysz.

   Polubienie

   1. A Pan był w Kijowie i widział co się tam naprawdę dzieje czy tylko powtarza Pan to co mówią w mediach głównego ścieku? Jak Pan był to proszę o film jaki Pan zrobił który potwierdza pańską wersję.

    Polubienie

   2. Putin napadnie na nas by spłacić kilka bilionów złotych, które obecnie jeszcze szybko dorastają. W każdej wojnie sa zbrodnie, z tym że większość zbrodni na Polakach w ostatniej wojnie na pewno nie popełnili Rosjanie. No ale tego nie powiedzą na lekcji historii ani w telavizji.
    Ja na Ukrainę jeździłem często ale przestałem od czasu ichniej rewolucji. Wtedy bowiem, by chodzić wieczorem po Lwowie i rozmawiać jeszcze w dodatku po polsku, to trzeba było być naprawdę bardzo odważnym.

    Polubienie

   1. Zgoda, ale to stare filmy. Putin kiedyś był taki sam jak reszta tych politykierów. ale teraz się zmienił. Kiedyś przecież też był razem z całym tym szemranym towarzystwem Schwaba z jego WEF. Ostatnio go Szwab wykluczył, a to jak zabrali ruskim oligarchom ponad 300 mld zł w sumie w tej chwili to jest otwarta wojna. Putin ogłosił w odwecie nacjonalizację zachodnich firm w Rosji. Gdyby dzisiaj urządzali teatr dla gojów na Ukrainie to nie byłoby takiej wściekłej reakcji zachodu i takiej zmasowanej propagandy. Trochę pokrzyczeliby jak zwykle i by ucichło. Teraz zaś idzie wojna (w sensie ekonomicznym) na całego. Biolaboratoria USA na Ukrainie zostały zdemaskowane i wiadomo, że tam były zabójcze patogeny. Nawet Nuland przyznała, że takie laboratoria na Ukrainie są i że Putin może zrobić atak biologiczny fałszywej flagi. Skoro tak to potwierdziła wszystkie „teorie spiskowe” na ten temat.

    Polubienie

  2. Żaden konflikt na świecie w historii powojennej nie był obłożony takim jazgotem zachodu, jaki teraz jest ludziom wciskany.
   Od niektórych Ukraińców można usłyszeć o działaniach wojennych, przed którymi rzecz, jasna, ratują się ucieczką, ale też poznać można głębszą prawdę o tym, co do tej pory wyprawiało się w ich kraju, z którego przez ostatnie 6-8 lat wiele milionów Ukraińców wyemigrowało do Rosji(ok 7 mln!), do Polski(ok 5 mln) i do wielu innych krajów na świecie.
   Nie jechali tylko za chlebem.
   Nie chcą o tym rozmawiać, boją się.
   Od niektórych tylko udaje się wyciągnąć informacje(i też nie do końca) o ostatnich ludobójstwach w rejonach Donbasu, Doniecka i o szerzącym się ostatnio nacjonalizmie.
   (Kraj zwaśniony wewnętrznie to łatwy łup.)

   Ktoś zapytany przeze mnie, czy prawdą jest, jak podaje ,,nasza” telewizja, że ruscy strzelają do cywili i to w korytarzach humanitarnych, odpowiedział, że tak nie jest, a jeśli(cytuję) znajdzie się jakiś głupek i strzelał, to informacja ta jest w polskiej telewizji bardzo nagłaśniana jako obraz całej wojny.

   Co ciekawe, Ukraińcy jeśli mówią o tej wojnie, to tylko Putina uważają za agresora. O samych Rosjanach(w tym wypadku żołnierzach) nie mówią z nienawiścią, a raczej o tych, którzy wykonują rozkazy.
   ,,My żyliśmy normalnie z Rosjanami, wiele naszych rodzin jest pożenionych wspólnie”
   Z rozmów z Ukraińcami można wywnioskować, że imperialne zapędy Rosji o wcieleniu Ukrainy pod Federację rosyjską to narracja zachodu.
   Ale też od odważniejszych można wiele usłyszeć o tym, jak ,,od Janukowycza” zachód(m.in. Anglia, Niemcy, stany) rozpanoszył się ze swoimi wpływami na Ukrainie.
   Dużo by mówić.

   Miłego!

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: