Chazarska mafia – to z nimi Rosja toczy wojnę na Ukrainie

napisane przez Cliff High, wysłane przez Gordona Duff

Mafia chazarska to ci ludzie, których nazywamy ukraińskimi nazistami. To są ludzie, z którymi teraz walczą Rosjanie. Rosjanie wiedzą, że ta walka jest tylko kontynuacją wojny rozpoczętej w 759 r., Kiedy Chazarowie próbowali przejąć ludy Rusów (wówczas mniejsze plemię). Jedną z wielu rzeczy, którym Russ się sprzeciwiał, było upodobanie Chazara do picia ludzkiej krwi. Konkretnie rosyjskiej krwi.

Mafia Chazarska powstała w 700 roku naszej ery jako królestwo, znajdujące się tam, gdzie obecnie znajduje się Ukraina, przez nich rządzona została zmuszona do wyboru innej religii niż forma „kultu Elohim”, którą praktykowali. Ich król wybrał judaizm jako najlepszą opcję dla królestwa. W ten sposób narodziła się mafia chazarska, gdy ich religia się pogrzebała. Ci „fałszywi żydzi”, „złodzieje imion”, mafia chazarska, desperacko chcą ZABIĆ BIAŁĄ RASĘ.

Z wielu powodów wyszczególnionych w połączeniu Zoharu + Talmudu i Tory, mafia chazarska chce, aby Biali opuścili planetę. Khazarian Mafia używa klucza 3 (trzech) ksiąg, aby zachować swoje sekrety. Żadna pojedyncza książka (ani klasa książek, ponieważ Talmud ma w rzeczywistości 63 tomy) nie zawiera pełnej historii, a wszystkie trzy są wymagane, aby uzyskać prawdziwą informację. W ten sposób mafia chazarska może trzymać swoje sekrety w tajemnicach w sekretach i ujawniać je tylko swoim wtajemniczonym członkom.

Jest to ten sam model używany przez ich twory, masonów i wszystkie inne tajne stowarzyszenia. Jest to również model stosowany przez Kościół katolicki, który został zinfiltrowany przez mafię chazarską w czasach Justyniana 2 Cesarstwa Bizantyjskiego.

Chazarowie chcą i pracują nad zniekształcaniem tożsamości seksualnej (płciowej) i rasowej w społeczeństwie swoich ofiar jako narzędzia kontroli ich życia. (stąd te wszystkie dewiacje jak gender, LGBTQWXYZ i inna sodomia – przypis WS)

Nie ma ŻADNYCH rasowych Żydów na tej planecie. Chazarowie wyprzedzili fenotyp żydowski (cechy rasowe). Chazarowie wydobyli z tego istnienia prawdziwych Żydów. Właściwie, genetycy myślą, że może, tylko może, zostało jeszcze kilka par hodowlanych Prawdziwych Żydów. Mniej niż 3% wszystkich osób podających się za Żydów ma JAKIEKOLWIEK powiązania genetyczne z rzeczywistym narodem żydowskim. (Prawdopodobnie za takich prawdziwych Żydów można uznać tych ortodoksyjnych, którzy nie uznają chazarsko-syjonistycznego państwa Izrael. Jednym z nich jest m. in. rabin Cohen. W 2013 r. zrobili w Nowym Jorku dużą demonstację, około 10000 ludzi, przeciwko Izraelowi i przymusowemu poborowi młodych Żydów do wojska. Były tam też transparenty wyrażające poparcie dla Palestyńczyków i Palestyny a potępiające Izrael za mordowanie Palestyńczyków. O tym oczywiście media głównego ścieku nie powiedziały ani słowa, no bo jak to tylu Żydów antysemitów?! Tego nijak gojom nie dałoby się wyjaśnić – przypis WS)

Imperium Chazarów zostało zniszczone przez Tatarów. Przywódca, Czyngis-chan Tamojin, celowo wyruszył, aby zniszczyć Chazarów i rozproszyć ich na wiatr. Lepiej byłoby po prostu ich zabić. To byłoby lepsze dla niego i dla nas. Czyngis-chan wysłał później hordy mongolskie, aby spróbowały wykorzenić Chazarów z innych populacji, gdy się odrodzili. Tatarzy nazywali Chazarów „krwiopijcami” i „krwawymi brodami”. Czyngis-chan był przekonany, że Chazarowie byli „napędzani przez demony”. Sposób, w jaki Mongołowie opisują „demony”, my, współcześni ludzie, natychmiast powiedzielibyśmy „obcy kosmiczni”.

Mafia Chazarska jest dumna z bycia „narodem wybranym”. Uważają, że bycie wybranym, by „nieść nosiciela (demony)” było dobrą rzeczą.

Idąc dalej w kierunku SciFi World, przejdziemy przez okres, w którym miota się słowo „Pogrom”. Ukraińscy Chazarowie zaczną krzyczeć „pogrom przeciwko Żydom” i będą próbować podżegać światowe żydostwo (w rzeczywistości Chazarowie myślący, że są Żydami) do globalnej wojny przeciwko Rosjanom. Będzie to pod koniec tego okresu działalności. To będzie krótkie, ponieważ bardzo niewiele osób kupi roszczenia. Zwłaszcza, gdy Rosjanie zaczynają ujawniać dowody „badań nad demonami”, w których Chazarowie wykorzystywali żywych ludzi w eksperymentach z tym, co najlepiej możemy nazwać „opętaniem”. Pierwszy z tego języka jest oddalony najwyżej o kilka tygodni.

Mafia Chazarska to niewielka grupa w większej populacji Chazarów. Ta niewielka grupa jest jednak bardzo potężna, ponieważ kontrolują banki centralne świata, a także WIĘKSZOŚĆ rządów republik zachodnich. Mafia Khazarian ma podstawowe przekonanie o wyższości wobec wszystkich innych ludzi na tym, a także wszystkich innych „planet i królestw”. (Jak ktoś nie wierzy niech sobie przeczyta książkę „Talmud o gojach”, gdzie ks. Trzeciak podaje cytaty z Talmudu. Jeden z nich to m.in., że goje nie są ludźmi, lecz zwierzętami. Czyli już grubo ponad 1500 lat temu ta banda zrobiła z siebie nadludzi, a resztę ludzkości zdegradowała do podludzi. Hitler pewnie wziął wzór z Talmudu i odwrócił tylko kierunek robiąc z tzw. Żydów i innych nacji podludzi, a z Niemców nadludziprzypis WS).
Wierzą, że są lepsi dzięki fizycznym różnicom w ich DNA od naszego. Wierzą, że ta różnica (którą nazywam „dongle”) została podarowana ich przodkom przez Elohim, którzy są kosmitami, którzy przybyli na Ziemię w poszukiwaniu różnorodności genetycznej, z którą mogliby się bawić, w szczególności tym, który nazywał się O’Don’ai. Elohim poważnie zajmują się biologią.

Mafia chazarska działa na wiedzy, że ich DNA jest inne. Wiedzą, że różni się nawet od reszty populacji chazarskiej (ukraińskiej). Mafia Chazarska wiedziała o tym od wieków. Wiedzą, że zmiana genetyczna nie jest cechą dominującą. Jest recesywny. Nawet do skrajności. Oznacza to, że „dongle”, dodatek do chazarskiego DNA przez Elohim, nie rozmnaża się prawdziwie z większością rodzimego ludzkiego DNA. To jest powód, dla którego 13 rodzin na szczycie mafii chazarskiej nalega na krzyżowanie się i nie wyjdzie za mąż dalej niż kuzyni w drugiej linii, a ci drugorzędni kuzyni będą musieli mieć dominujący atrybut DNA „dongle”. (Do tych rodów należą m.in. Rothschildowie czy Rockefellerowie oraz rody królewskie).

Zgodnie z interpretacją mafii chazarskiej z ich własnej historii, na planecie Ziemia było piętnaście centrów DNA ustanowionych przez Elohim. Te 15 grup zadaniowych, z których każda zebrała się ze swoich lokalnych plemion łowców-zbieraczy w celu uzyskania genetycznego materiału źródłowego. Był to program, który trwał wiele ludzkich pokoleń.

Elohim przenieśli również całe plemiona ludzi po całej planecie w celu eksperymentów hodowlanych. Zniszczyli również za pomocą broni biologicznej, całe szczepy ludzkiego DNA, które ich denerwowały.

Elohim stworzyli gigantów. To był eksperyment, który się nie powiódł. W ciągu długich wieków eksperymentów z ludzkim DNA było wiele ślepych zaułków. Znajdujemy je w naszych zapisach kopalnych. (Znaleziono szkielety ludzkie wskazujące, że musiały być to istoty ludzkie o wysokości nawet 15 m. Oficjalna nauka jednak o tym milczy).

Elohim w końcu odnieśli sukces w poszukiwaniu ludzi GMO, którzy pasują do ich specyfikacji. Miało to miejsce około 36000 (trzydzieści sześć tysięcy) lat temu, kiedy udało im się wstawić „dongle” do ludzkiego DNA i stworzono pierwszych przodków Chazarów.

Wojny w kosmosie i na ziemi pojawiły się z upływem czasu. Duża część obecności Elohimów w naszym Układzie Słonecznym została zniszczona podczas wojny. Znaczna część zapisów historycznych została zniszczona przez zniszczenia poniesione tu na ziemi. Elohim w końcu opuścili ziemię z powodu tych zniszczeń.

Chazarski „dongle” przetrwał dzięki chowowi wsobnemu, na który nalegały głębokie rytuały religijne. W ten sposób GMO zostało przekazane przez ten czas i jesteśmy tu i teraz, zajmując się skutkami tej zmiany ludzkości przez Elohim.

Niektórzy Chazarowie dzisiaj wierzą, że Elohim powrócą. Niektórzy Chazarowie wierzą, że „dongle” w ich DNA czyni ich „nowymi Elohimami”. Ci ludzie wierzą, że klucz zapewnia im „bramę” do „akceptacji” „wprowadzenia” Elohima do „matrycy” ich osobowości.

Inni, zwykli ludzie, nie mają tej zdolności. Mafia Khazarian wie, że zwykli ludzie są odpychani przez to channelingi demonów i nie robią tego publicznie.

To tylko niewielka część opisu tego, dlaczego jesteśmy tam, gdzie jesteśmy teraz.

Cała biała rasa ludzi walczy z mafią chazarską, niezależnie od tego, czy ją rozpoznają, czy nie. Są zamierzonymi ofiarami Chazarów. Mafia Chazarska myśli, że mogą łatwo przejąć resztę ludzkości, jeśli wyeliminują Białych, których uważają za niekontrolowalnych i walczących z ich rządami. (Nie byłbym taki pewny np. Chińczycy czy Japończycy to także bardzo mądre nacje i ogólnie rasa żółta też jest bardzo inteligenta i nie wydaje mi się, aby dali się zniewolić Chazarom).

Pozostaje jeszcze wiele do nauczenia się i przetrawienia na temat mafii chazarskiej, która od pokoleń kontroluje ludzkość za pomocą oszustwa i kradzieży imion. Rosjanie właśnie widzą, że ta informacja wychodzi. To dopiero początek wydarzeń, które potrwają setki lat. Do odzyskania mamy dziesiątki tysięcy lat prawdziwej historii ludzkości. Nie będzie to łatwa ani szybka praca, ale będzie niezwykle satysfakcjonująca dla wszystkich ludzi.

Zaczynamy to teraz. Nie będzie to Novus Ordo Seclorum, jak myślą Chazarowie. To raczej przełom wieków zabierze nas do świata SciFi.

Czekaj, zobacz. Już niedługo.

źródło: https://www.veteranstoday.com/2022/04/10/the-nasty-truth-zelensky-and-the-km-in-a-nutshell-by-cliff-high/

Za: https://7777777blog.wordpress.com/2022/04/16/the-nasty-truth-zelensky-and-the-km-in-a-nutshell-mafia-chazarska-to-ci-ludzie-ktorych-nazywamy-ukrainskimi-nazistami-to-sa-ludzie-z-ktorymi-teraz-walcza-rosjanie/

32 myśli na temat “Chazarska mafia – to z nimi Rosja toczy wojnę na Ukrainie”

 1. Na takich zjazdach sekty Chabad Lubawicz na każdym zjeździe w USA Berel Lazar chwalił Putina w kilkuminutowym wystąpieniu gdzie potem następowała parominutowa owacja i brawa na cześć Putina, ze strony Lubawiczerów. U góry ten zjazd niestety po agresji Putina na Ukrainę filmik tak zmontowano aby były widoczne tylko tańce i śpiewy żydom. Nie uświadczysz już w sieci lubawiczerów dostających na swoich zjazdach orgazmu na samo słowo Putin. Teraz to Żydom nie wypada sławić Putina z tego też względu pewnie na polecenie szefowej youtube na Polskę usunięte te fragmenty filmów ze zjazdów gdzie Żydzi liżą rowa Putinowi ze wzajemnością bo on im też liże rowa co było widać na spotkaniu z Benettem czyli wzajemna miłość bu bu ha ha ha.

  bu bu ha ha. Nie ma to jak dobra zabawa. Jeszcze tylko brakuje panienek na rurze i było by cudo bu bu ha ha ha.

  Polubienie

  1. Na końcu filmiku jest widoczna przez kilka sekund flaga rosyjska na zjezdzie chabadu. Proszę dokładnie obserwować film przez kilka sekund na samej górze widoczna flaga Rosji. Żydzi tacy dokładni a zapomnieli usunąć flagę Rosji z filmu lubawiczkow camtasia do obróbki wideo bu bu ha ha ha, ale i im przytrafiają się błędy. Ktoś za to poleci bu bu ha ha ha. W żadnym kraju na Świecie Chabad nie jest tak mocne jak w Rosji a Putin walczy z syjonizmem i NWObu bu ha ha ha a może raczej walczy o odbudowę potęgi ZSRR ale gówno mu z tego wyjdzie bo poniesie sromotną klęskę na Ukrainie. Tego jestem pewny. Agfan Breżniewa przy Ukrainie to był kaszka z mleczkiem dla kacapow bu bu ha ha chociaż i tam mudżahedini im wpierdol dali i bez Johna Rambo bu bu ha ha ha.

   Polubienie

 2. Moja opinia:

  Jedną z istotnych składowych względnego sukcesu obrony Ukrainy jest to, że dobrze podzielili kompetencje: Zełenski podbudowuje morale i rozmawia z zagranicznymi przywódcami, natomiast nie wtrąca się do działań armii, gdzie doświadczeni dowódcy wojskowi mają pełną kontrolę i decyzyjność. Okazał się genialnym przywódcą politycznym, zaufanie do armii w kwestiach strategii i taktyki tym bardziej to podkreśla.

  Strategię Rosji powierzono Szojgu, który jest de facto cywilem, partyjnym aparatczykiem w generalskim mundurze. Rosjanie za pomocą trzymanej pod butem armii próbują realizować cele polityczne. Ukraińcy za pomocą polityki wzmacniają zdolności obronne posiadającej autonomię armii.

  Polubienie

  1. Dodam, ze Szojgu nie jest zawodowym żołnierzem a całe swoje życie wykonywał zawód poganiacza wielbłądów bu bu ha ha ha a tymczasem bunt na pokładzie kacapii. Około 20 generałów rosyjskich jasno twierdzi, że wojna z Ukrainą była zupełnie bez sensu i trzeba ją jak najszybciej zakończyć póki armia ruska nie została doszczętnie zniszczona. W temacie wojny jądrowej generałowie twierdzą, że tutaj atak Rosji bronią jądrową skończył by się szybką odpowiedzią NATO i USA takim samym atakiem, który zamienił by Rosję w kupę popiołu. Tak panowie antysyjoniści. Wasi ruscy kacapowie putinowscy już dwa miesiące męczą się z Ukrainą a Kijów miał być zdobyty w 3 dni a cała Ukraina w 10 dni. Druga armia świata bu bu ha ha ha. Najwięcej zabawy mają Chińczycy patrząc na ta ruską jajcarską armie, która umie jedynie gwałcić kobiety i mordować ukraińskie dzieci patrz Bucza, Irpień , Borodzianka i inne miejscowości, ale każdy rusek za te zbrodnie przeciwko ludzkości zostanie rozliczony od zwykłego kacapa do Putina a na Putina czeka Haga za zbrodnie wojenne przeciwko ludzkości i Żydzi z Chabadu Putinowi nie pomogą bu bu ha ha ha.

   Polubienie

   1. Nie ma się co dziwić, że w kacapskim sztabie generalnym mamy już ostry konflikt wojskowych i rośnie siła z dnia na dzień przeciwników wojny w sztabie. Ale czy to może dziwić skoro w ciągu niecałych dwóch miesięcy zostało odstrzelonych przez dzielnych Ukraińców 10 generałów nie liczę pułkowników czy majorów. Teoria wojny się kłania gdzie generał tylko dowodzi na tyłach frontu bo jest zbyt cenny dla armii a ruskie jenerały myślały, że im Ukraińcy na Ukrainie dadzą ptasie mleczko, które lubi Dylak i kwiatki dlatego szli na samym przodzie bu bu ha ha ha. Po drugie co za debil atakuje armią o liczebności 150 tysięcy kacapów mając 200 tysięcy Ukraińców po przeciwnej stronie. Teoria wojenna wyraźnie mówi, że agresor musi mieć trzykrotnie większą armię aby wygrać wojnę a tu stosunek 150 tysięcy do 200 tysięcy, czyli Putan to jednak debil bu bu ha ha ha a jego armia to jedna wielka korupcja patrz Deripaska, Usmanow, Abramowicz najwięksi oligarchowie i złodzieje w jednym w Rosji. Przyjaciele putany bu bu ha ha ha.

    Polubienie

 3. Na tym zjeżdzie Chabadu też były brawa 10 minutowe Żydów po tym jak Lazar w wystąpieniu mówił 15 minut o Putinie. Też niestety wycięte te fragmenty.

  Polubienie

  1. Putan zaczyna robotę z dupy strony po zamiast zrobić porządek ze swoimi Chazarami we własnym korycie i z Cyrylem z wiadrem na łbie to robi porządki na Ukrainie bo ziarko do ziarka i wprowadzimy ruski mir a nawet ZSRR zbudujemy bu bu ha ha ha.

   Polubienie

   1. Zostałeś zgłoszony do GRU za plucie na Rosję, podobno już ciebie szukają.
    Wysłano twoje parametry GPS. Dostaniesz 15 lat robót na Sachalinie.

    Polubienie

   2. GRU zajmują się ruchaniem waginy Zacharowej gdy jej kochasia Deripaski akurat nie ma w Moskwie kto by się w GRU takim skromnym trzpilkiem jak ja zajmował. Bu bu ha ha ha.

    Polubienie

 4. Na twojej wsi nazywają ciebie cwelem, którego nic nie zatrzyma, jeśli masz dokopać komuś. Swego czasu myślnik napisał, że jesteś chorym z zawiści chłopkiem roztropkiem, którego pierdnięcie komara potrafi na lata z równowagi wytrącić i dlatego odciął się od ciebie na zawsze, ale, że drzemało w tobie kapusiostwo, tego nikt nie przewidział.

  Polubione przez 1 osoba

  1. bu bu ha ha ha. To nie myślnik tylko Andrew Winek dlatego dziś winek już nie ma bloga i jakiego bloga założy to skończy ten blog w szambie he he he . Z Tadziem do dziś utrzymuje kontakt i ci powiem Miro z Tworek, że Tadziu zrobił fajną twarz z plasteliny bogini Ateny a jak mu wtedy napisałem, że andrew Winek stracił bloga to mi odpisał, że Andrew za bardzo głupkował na blogu a on go ostrzegał im ciszej jedziesz tym dalej zajedziesz he he he – to słowa Tadzia he he he.

   Polubienie

   1. Zresztą Tadzio się ostro wkurwił, gdy się dowiedział, że Głogocza andrew wypieprzył i zaczął mi pisać, że żałuje, że oddał blog andrew. Gdyby Tadek go prowadził blog do dziś by istniał tylko to trzeba myśleć, a nie mieć niewyparzoną gębę odważną tylko w sieci za którą gębą stoi jedynie pusty nick.

    Polubienie

 5. Zresztą Tadziowi się też nie podobało jak andrew robił loda na blogu opolczykowi i grypie. No w sumie Tadek się wcale nie zmartwił jak posłałem jego byłe dziecko blog w piz…u a po drugie sam byłem trzy razy redaktorem WPWO a andrew ciągle psuł mi notki i się wyśmiewał z moich wpisów. Powiedziałem wtedy, że andrew kariery na blogu nie zrobi jak go dostanie. Osiem miesięcy ciężkiej w social media i mojej i moich followersów było warte, żeby zobaczyć 5 marca puste gówno a nie blog WPWO wielkiego andrew, który cwaniakował na swoim blogu i ciągle mi nie wierzył, że doprowadzę do zamknięcia jego bloga szybciej niż myśli bu bu ha ha. Mina andrew musiała być bezcenna gdy 5 marca odpala kompa i przeglądarkę a tu psitka klausa schwaba na plaży zamiast bloga bu bu ha ha ha.

  Polubienie

 6. Oligarchom ruskim zaczyna brakować papu bu bu ha ha ha.

  na podstawie wp.pl
  Rosyjski oligarcha nie gryzie się w język. Uderza w armię i Putina
  „Rosja ma gów… armię” – stwierdził wprost rosyjski miliarder Oleg Tińkow. Rosjanin sam został dotknięty sankcjami, które spowodowane są agresją Moskwy. Teraz, uderzając w Kreml, nie zyskał sobie tam przyjaciół.

  Tińkow oskarżył wprost rosyjską armię o dokonywanie masakr w Ukrainie. We wtorek na Instagramie oligarcha wezwał do zakończenia „szaleńczej wojny przeciwko sąsiedniemu krajowi”.

  Twórca Tinkoff Banku nie trzymał języka za zębami. „90 procent Rosjan jest przeciwnych tej wojnie” – napisał mieszkający poza granicami Rosji miliarder. Według niego, tylko mniejszość Rosjan popiera wojnę. „Ale dziesięć procent każdego kraju to idioci” – stwierdził.

  Oligarcha nie krył się także ze swoim stosunkiem do rosyjskich sił zbrojnych. „Rosyjscy generałowie zdali sobie już sprawę, że mają gów… armię” – stwierdził Tińkow. „I jak armia może być dobra, skoro cała reszta kraju jest gów… i zabrudzona nepotyzmem, pochlebstwem i służalczością” – zastanawia się w dalszej części swojej tyrady

  Jak zaznaczył, „sam nie dostrzega ani jednego beneficjenta tej szalonej wojny”, która jego zdaniem prowadzi jedynie do „śmierci niewinnych ludzi i żołnierzy”.

  Apel oligarchy
  „Proszę, wskażcie Putinowi jasną drogę wyjścia, która pozwoli mu zachować twarz i powstrzymać tę masakrę. Proszę być bardziej racjonalnym i humanitarnym” – zaapelował w mediach społecznościowych Tińkow. Założyciel Tinkoff Banku zdradza także, że wśród rosyjskich elit panuje wielkie niezadowolenie z powodu skutków sankcji nałożonych na Moskwę przez Zachód.

  „Urzędnicy Kremla są wstrząśnięci faktem, że oni i ich dzieci nie mogą już spędzać letnich wakacji nad Morzem Śródziemnym” – stwierdził. Przyznał również, że sankcje są skuteczne. „Przedsiębiorcy próbują ratować to, co pozostało z ich majątku” – napisał oligarcha.

  Mój koment
  Jak ci Ruscy oligarchowie wytrzymają teraz bez spędzania wakacji nad Morzem Śródziemnym. No panie oligarcho putinowy Tińkow trzeba przyzwyczaić się do spędzania urlopu w kurortach rosyjskich i ruchania rodzimych rosyjskich dziwek wesprzyj pan dularami rosyjskie dziwki a nie w Włoszech i Hiszpanii dymasz tamtejsze dziwki. Ruskie dziwki do dymania podobno nie chcą gorsze także oligarcho nie płacz bu bu ha ha ha.

  Polubienie

 7. Winetou odpisał mi teraz, żebym mu głowy nie zawracał głupstwami, a zwłaszcza jakimś chorym psychicznie pseudo polakiem.
  A jeśli założy blog, to pierwszym wpisem będzie diagnoza twojej chorej przypadłości. Blog będzie widoczny tylko dla zarejestrowanych ze specjalnym zaproszeniem na hasło. Więc guzik będziesz widział i wiedział, co o tobie będziemy pisali.

  Polubienie

  1. No to w takim razie blog bydzie miał 5 czytelników koleś z SBU presumer, Miro , arkaim i Opolczyk bu bu ha ha ha.jajca . Taki blog może być jak enigma nikomu nie będzie w sieci zawadzał popieram bu bu ha ha ha

   Polubienie

 8. Napisał, że około 40 osób zadeklarowało już komentowane na jego nowym portalu, na nowych warunkach. Prawie wszyscy dawni bywalcy od pana Myślnika. Wraca Kika22, Dyl, Presumer, Arkaim. Ucieszyło ich to, że ciebie nie będzie.

  Polubienie

  1. Ta 40 osób jak Mańce stanie przy spowiedzi ale nawet może i 100 osób komentować ważne aby blog był zaszyfrowany. Niech sobie kto chce tam wchodzi i tak znajdę sposób aby wiedzieć co tam się pisze myślisz , że ja nie mam ludzi , którzy tam się zarejestrują i mi doniosą co piszecie rozpetam taka machinę na fejsie, Instagramie i YouTube że drugi blog Andrew winka nie przetrwa miesiąca ale Tadziu wiem , że mu fajnego bloga zrobił he he he.

   Polubienie

   1. Swoją drogą nie słyszałem , żeby blog był dostępny na hasło he he he Miro odstaw whisky. W sumie tak czy siak będę zawsze zmora Andrew za to co mi zrobił żeby nie wiem jakiego bloga otworzył to moim głównym celem będzie doprowadzenie do zawieszenia czy usunięcia jego bloga jak to było za pierwszym jego blogiem. Sto razy się zesram ale swój cel osiągnę.

    Polubienie

 9. Apacz Winetou zwrócił uwagę na to, że stawia na jakość komentatorów, a nie na ilość oszołomów. Ot ścisłe forum dyskusyjne. Więc guzik ci zostało do zaśmiecania marny intelektualisto. Przemysław i Opolczyk mieli ciebie dość i też się zasłonili, co nie oznacza, że nie można u nich komentować. Trzeba mieć hasło. Na WPS też ciebie mają powyżej dziurek w nosie, bo oprócz nienawistnej propagandy nic nie wnosisz. Tak było podczas koszernej pandemii i podobnie jest teraz z wojną na Ukrainie. Jesteś przekornym szkodnikiem, jak napisał o tobie Opolczyk.

  Polubienie

  1. Bu bu ha ha ha dupa nie hasło opolczykunio zawiesił bloga i blog nie działa starego speca od tego CMS chcesz w jajo robić ja mam trzy blogi.Miro nie cpaj tyle towaru od Escobara bu bu ha ha ha.

   Polubienie

   1. Wy jesteście antypolakami ruskimi onucami , którzy nie mają wstydu oddychać polskim powietrzem i jeść polski chleb nie widząc zbrodni putany i jego armii. Jesteście ruskimi onucami i niczym innym Miro i to wy jesteście szkodniki. Tak wam się podoba morderca Putin a tak wkurza polska władza to wypad do Rosji Polsce będzie lżej bez was.

    Polubienie

 10. Z tego co wiem, to blog Winetou już działa, ale w wersji jeszcze roboczej. Narazie widziałem, że Kika22 tam szaleje zwalając wszystkie jego niepowodzenia na kukuryku.
  W sobotę ma być pierwszy wpis, czyli rzeczona diagnoza.

  Polubienie

  1. To niech działa Andrew dostał już nauczkę teraz wie , że ja nie żartuje i mogę doprowadzić że mu WordPress bloga usunie. Jak będzie Andrew grzeczny to niech sobie bloga prowadzi ,ale jak zacznie znowu szaleć to jego blog nie doczeka do jesieni bo znowu pięknego dnia będzie miał Andrew surprise jak otwórzy net bu bu ha ha ha

   Polubienie

 11. Kika odpisał mi przed chwilą na blogu Winetou.
  Miro, spoko, ten Trzpilu inaczej kukuryku to Chazar. Zobacz, co on bazgrolił wcześniej u Dyl…
  Nie wierz mu, że się szczepił. To potomny Chazar, więc łże jak pies. W nim jest pełno antysłowiańskiego jadu.
  WPWO to już Dylakowa historia, a Andrzejowi to zależy tyle na zniszczonym przez kukuryku blogu, jak na żylakach w Trzpila dupie.

  Polubienie

   1. Miro i adm Łukasz PiS wprowadza niebawem obowiązkowa służbę wojskową 12 miesięcy. Pójdziecie do woja może w końcu prawdziwymi chłopami zostaniecie. To pewna wiadomość bu bu ha ha ha .

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: