10 przykazań Indian

 1. Bądźcie blisko Wielkiego Ducha
 2. Szanujcie się wzajemnie.
 3. Pomagajcie sobie wzajemnie.
 4. Miejcie szacunek dla Ziemi i wszystkich form życia.
 5. Bądźcie uczciwi.
 6. Róbcie to co jest prawe.
 7. Utrzymujcie swoje ciało i umysł w zdrowiu i sile.
 8. Dbajcie o samych siebie i nie bądźcie zależni od nikogo.
 9. Dzielcie się swą pracą dla dobra innych.
 10. Dbajcie o dobro wszystkich – współpracujcie ze sobą.

60 myśli na temat “10 przykazań Indian”

 1. Te 10 przykazań Indian to by w pierwszej kolejności należało wysłać zbrodniarzowi wojennemu Putinowi to może by mu mniej botoxu na facjatę zakładali bo jest już żałosny w tym względzie. Natury nie oszukasz masz 70 lat putanie czas leci i śmierć na ciebie też przyjdzie i żaden botoks cię nie odmłodzi. Oglupiles ten głupi naród rosyjski , który zawsze w swojej historii był głupi bo popierał satrapów i morderców od Iwana Groźnego poprzez Stalina aż do ciebie Putanie zbrodniarzu , ale te dzieci , które zamordowałeś na Ukrainie już niebawem żyć ci nie dadzą sprowadza na ciebie taka karmę , że każdy zasrany szatański dzień twojego życia okraszony gównem zwanym Cyrylem będzie jedną wielka meka. Zdechniesz w konwulsjach na nowotwór Putano i to niebawem przy śmiechu tych dzieci z zaświatów , które kazałeś zamordować bandziorze.

  Polubienie

  1. To samo czeka inne twoje gówna służące ci za dolary , czyli waginę Zacharowa i jej kochasia Deripaske, poganiacza wielbłądów Szojgu i inne śmiecie , które mają krew na rękach narodu ukraińskiego. Zdechniecie mordercy szybciej niż myślicie. Karma za morderstwa zwłaszcza dzieci już się szykuje aby do was przyjść. Żadne zaklęcia Indian już tu nie pomogą. Zdechniecie oprawcy ruscy. Karma nie zapomina gwałconych kobiet na oczach małych dzieci , morderstw jakich dokonywaliscie na dzieciach w Buczy i innych miejscowościach ukraińskich.

   Polubienie

   1. Te 1500 zamordowanych nic niewinnych dzieci na Ukrainie szykuje tobie morderco Putin i twoim zausznikom niewyobrażalne męki jeszcze za waszego nędznego życia mimo , że wasze nędzne życie jest już na ostatniej prostej. Mężowie , którym gwalciliscie żony a potem je mordowali łby wam odstrzelą kacapskie mordercze ścierwa.

    Polubienie

   2. Dziwna istota bo ma inne poglądy jak ty gdzie podziała się ta znana tolerancja i dobroć Slawian odeszła w zapomnienie w momencie uzależnienia się od Pepsi coli i hamburgerów i innych żydowskich biznesów oraz popieraniem mordercy putany. Prawdziwi Słowianie przewracają się w grobach widząc wasze postępowanie.

    Polubienie

 2. Inny kawałek gówna odpad ludzki, któremu podoba się mordowanie dzieci ukraińskich to niejaki ruski śmieć Cyryl kawałeczek gówna, który za furę dolarów liże dupę swojemu władcy Putanowi obsypywany przez niego milionami dolarów no bo przecież Cyryl w luksusach musi żyć na tym padole a modlitwę o życie wieczne wśród łąk niebiańskich zostawiając swoim głupim owieczkom, które już teraz za kilogramem cukrem w Moskwie stoją godzinami w kolejkach nie mówiąc o dzieciarni ruskiej, która beczy jak ostatnie bydełko na tik-toku bo Putan usunął Instagrama z Rosji. Co tam śmierć dzieci ukraińskich na wojnie gówno mnie to obchodzi jak debila Rosjanina dla mnie problem numer jeden to Putinku oddaj mi Instagrama bo gdzie za zarobię rubelki pierdoląc na Instagramie jako influencer swoje pierdolone zmyślone historie życiowe dla debili instagramowych.
  Franuś też nie lepszy.
  _
  Kurcze dziwię, ze wśród tych zasranych niby Słowian co to mają takie cudowne wartości słowiańskie ani słowem dla pochwał krystowiercy Cyryla. Przecież ten prosiak prawosławny hołduje staremu dobremu hasłu” Gott mit uns”, czyli im więcej ubitych Ukraińców tym bakteria prawosławna Cyrylek ma lepszy humor. Ten kawałek gówna bije brawa gdy tylko się dowie o liczbach zamordowanych Ukraińców każdego dnia. Tego bandziora z wiadrem na łbie to kręci. On dobrze wie, że im większa jego radość tym więcej dularków spłynie na konto cyrylowe od szefa Putany a dolarki jak dolarki uprzyjemniają życie na tym padole bu bu ha ha ha.

  Żeby cię ruska mendo prawosławna szlag czym prędzej na tej ziemi trafił i abyś zdechł w konwulsjach. O tobie też nie zapomną zabite przez kacapów dzieci ukraińskie.
  Wracając do tego, czemu ci wielcy internetowi Słowianie o czystym sercu fani Indian nie chwalą Cyryla, który przecież robi to co tym Słowianom sprawia radość czyli zabijanie jak największej liczby Ukrainców a bo to Azow a bo to Wołyń, który miał miejsce 80 lat temu.
  Nie chwalą z prostego powodu. Jak by to wyglądało wizerunkowo dla takiego konusa opolczyka i jego owsików wielkich słowian gdyby chwalili moskiewskiego krystowiercę nie do zaakceptowania, ale Putane już pochwalić można wszak on walczy z chazarstwem, Azowem i bierze odwet za Wołyń, a że morduje niewinne dzieci, ale to przecież brednie mimo 100% dowodów zbrodni bo prawdę dla nas wygodną pisze tylko niejaki Baca i WPS1 bo taka prawda nam pasuje Słowianom.

  Przecież krystowiercy jak ten Cyrylek nie wierzą w żadnego krystowierczego żydowskiego Boga. Oni dobrze wiedzą, że go nie ma inaczej by chociaż trochę bali się tego żydowskiego Jahwe, wszak nikt nie żyje wiecznie, ale to jest dobre narzędzie do straszenia ciemnego luda piekłem i ogniem piekielnym he he he. To się sprawdza przez wieki to czemu tego nie stosować dalej – piekło i gorące kotły oraz smoła jak to mawiał Czech Drda : „Piekło to najlepszy sposób, aby głupie masy zastraszyć i trzymać ich w ryzach”.

  Polubienie

 3. Lecz się świrze spod Zamościa chociaż na nogi, bo na twój rozum jak pisał dyrektor Dylak jest pewne za późno. Dobrze, że chociaż zbanowali ciebie owsiku Dziamki na stronie WPS. Przynajmniej twoich głupot nikt nie czyta. Pan Paziem to dobry bat na twój popieprzony dekel.

  Polubienie

 4. Komentarz czeka na zatwierdzenie. To jest podgląd komentarza, który będzie widoczny po jego zatwierdzeniu.
  Lecz się świrusie spod Zamościa chociaż na nogi, bo na twój rozum jak pisał dyrektor Dylak jest pewne za późno. Dobrze, że chociaż zbanowali ciebie owsiku Dziamki na stronie WPS. Przynajmniej twoich głupot nikt nie czyta. Pan Paziem to dobry bat na twój popieprzony dekel.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Tak Miruniu prawda boli ale cóż poradzić z prawdą nie wygrasz. Na poprawę humoru idź do bacy poczytaj jego prawdę o ile baca nie jest zajęty robieniem kotletów z Gesslerową na TVN bu bu ha ha ha albo wpierdzielaniem amerykańskiego burgera z pepsi-colą dlatego bacuś ma taki okrągły brzuszek. Na smutki tylko burger.

   Polubienie

   1. Ewentualnie miro na TVN możesz wziązc przepis od Bacy na schabowego. Kolega Bacy na filmie to wieloletni kucharz TVNowski prowadzący tam programy o pitraszeniu schabowych z kapustą codziennie o godzinie 20.05. Dobry kolega najlepszej kucharki świata pani Gessler bu bu ha ha. To ta pani od programów: ” Ty baranie umyj kuchnie bo brud, smród i ubóstwo w twojej knajpie. PRL się skończył i jedzący ryż w barze mlecznym u Barei Kraszan Makumandzara bu bu ha ha ha”.

    Polubienie

 5. To jest właśnie bek wielkiej Sławianki rosyjskiej, której putano odłączył Instagrama gdzie pierdoląc o głupotach tzw. popularne opowiadanie zmyślonych swoich historii bo olaboga byłam biedna nie miałam na chleb i straciłam rodziców, ale pewnego dnia na ulicy znalazłam jak Dyzma zaproszenie na burdel rządowy, który odmienił moje życie. To się fachowo nazywa Storytelling. W tym akurat wypadku jest to jakiś towar, który sprzedaje ta influencerka bu bu ha ha ha kosząc na ruskich debilach niezły pieniądz.

  Jak to Słowianie płaczą gdy zabraknie im żydowskich social mediów bo jak wiadomo właścicielem Instagrama jest facebook, kupił go w całości jakiś czas temu.

  Może adminie tej rosyjskiej beksie sławiance wyślesz te rady Indian. Pewnie się ucieszy. Tacy są właśnie dziś Sławianie z Rosji pod wieloletnimi rządami żydowskiego Putany. Ruskie potrzebują żydowskich social mediów jak narkoman towaru Escobara z Kolumbii bu bu ha ha ha. Dziś dumni Sławianie z Rosji nie mogą wytrzymać bez hamburgera amerykańskiego dalej działa w Rosji franczyza mimo upomnień Macdonalda bu bu ha ha ha, że ruscy łamią prawo. To dzisiejsi Sławianie. Dno i kilo moralnego mułu i teraz sobie znaleźli zbawcę Putina, który uwolni ich od Chazarii mordując ukraińskie dzieci i gwałcąc ukraińskie kobiety bu bu ha ha ha jajca.

  Trzpil.

  Polubienie

 6. Słuchaj i zapamiętaj.
  Prezes Winek napisał mi, że celowo odkupił prawa do WPWO, aby poprzedni właściciel nie mianował ciebie dyrektorem. Obawiał się, że wtedy stałbyś się szkodnikiem na całą Polskę. Dopiął swego. Zostałeś wyeliminowany, a to, że Żydki z WordPress zamknęli potem ten blog to tylko dla niego jeszcze lepiej. Prezes nie ma czasu na dziecinadę dla zgorzkniałych emerytów. Napisał mi, że niebawem złoży ofertę tutejszemu właścicielowi. Podobno wycenił na dwa tysiące swój blog. Pewne dorzuci mu z 500 zł i będzie po tobie panie Trzpil.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Bu bu ha ha ha. Pisz dalej miro mam ubaw, że ho ho. Tak czy inaczej zamknąłem andrew jeden blog pośrednio za pomocą moich szabel słuchaczy zamknę i drugi blog jak tylko blog Winnetou pojawi się w sieci a konkretnie zamknie mu go CMS WordPress. Zresztą Winnetou bardzo ułatwia sprawę swoją agresją a już najwięcej przy zamknięciu bloga pomógł niejaki Kika22 jego teksty mocno wkurzały pewnych ludzi. Andrew może otwierać i dziesięć blogów nawet na innych hostingach, ale jak nie wyciągnął wniosków ze swojej głupoty jego blog będzie 3 – 4 miesiące w sieci a potem będzie bum ba buch i andrew się przypomni 5 marca2022 roku i będzie miał wielki surprise.
   Trzymaj się miro Sławianinie netowy blogowy andrew Winetoutowy bu bu ha ha ha. Następny blog do zamknięcia przez CMS to ziemkosie. Mamy już skarg 20 tysięcy i 100 tysięcy zaangażowanych w to szabel. Skargi do WordPress idą codziennie nawet w niedzielę mireczku he he he.

   Trzpil.

   Polubienie

   1. Swoją drogą wczoraj przygasiłem protesty na Reddicie odnośnie bloga Wolni Słowianie. Nie mają mojego poparcia też protesty na bloga na grupach na fejsie. Powiedzmy, że przedstawiłem swoje argumenty, ze admin tego bloga zachowuje się przyzwoicie. Nie chodzi o jego poglądy, ale jak tylko Winetou przejmie ten blog to znaczy kupi go to od razu zaczynam taką ostrą jazdę bez trzymanki, że blog ten za parę miesięcy będzie historią no chyba, że winku wyciągnął wnioski to nic nie poradzę, ale jak wróci Kika22 o co się modlę, schwarzwaldczyk, Presumer i jak wineczek dalej będzie taki agresywny na blogu moja robota i moich szabel będzie łatwa i przyjemna aby zamknąć mu drugi blog konkretnie CMS wordpress, chociaż to może potrwać znowu parę miesięcy, ale nie ma lekko jak mawia stare przysłowie. WordPress. com tak łatwo blogów nie usuwa trzeba konkretnie zasłużyć na to jak zasłużył sobie na zamknięcie bloga andrew bu bu ha ha ha.

    Trzpil.

    Polubienie

 7. Słuchaj i zapamiętaj.
  Prezes Winek napisał mi, że celowo odkupił prawa do WPWO, aby poprzedni właściciel nie mianował ciebie dyrektorem. Obawiał się, że wtedy stałbyś się szkodnikiem na całą Polskę.

  Mireczku nie bądź takim marzycielem. Andrew bloga czytało parę osób na krzyż. Padałem ze śmiechu, gdy podawał, że ma 1200 kliknięć na bloga a ruch robiły mu boty ewentualnie przypadkowe kliknięcia co się zdarza. Faktycznie mógł mieć co najwyżej ze 200 kliknięć na dobę czyli 24 godziny. Ponadto na grupach pisze, że nawet jedna osoba nie napisała do cms w obronie andrew bloga i aby go reaktywować nikt zero null tylko pismo andrew jest, które zresztą sam publikowałem na wps1 i znalazłem w internecie bo dla mnie to nie problem a andrew na tyle jest tępy, że umieścił swój błagalny wpis do wordrpessa.com aby mu blog przywrócić na wordpress forum a nie w prywatnej wiadomości gdzie ma wszystko opisane jak i co trzeba zrobić aby wyjaśniać sprawę zawieszenia czy też usunięcia bloga. Ten debil Kika22 jeszcze umieszczał na blogu swastykę uzupełnianą z napisami NATO i UE na co andrew nie reagował nawet na dwa dni przed zamknięciem bloga go ostrzegałem , że jego blog jest już trupem a ten mnie za to opluł. On faktycznie nie wierzył nie dochodziło to tego jego umysłu, że kopie grób na bloga on i jego paru kumpli jak kika22 czy presumer. Miał wielki surprise 6 marca z samego rana bu bu ha ha ha jajca. !!!!!!!!!!!!!!!!!

  Jezeli andrew nie wyciągnie wniosków ze swojej głupoty gdy otworzy nowego bloga po paru miesiącach zobaczy takie coś:

  wiernipolsce.wordpress.com is no longer available.
  This site has been archived or suspended for a violation of our Terms of Service.
  For more information and to contact us please read this support document.

  BLOG ANDREW POPULARNY NA CALĄ POLSKĘ BU BU HA HA HA. MIRO NIE CPAJ TOWARU Z KOLUMBII BU BU HA HA HA.

  Polubienie

 8. Tylko jakoś andrew wysyła błagania do CMS bo tak mu się dobrze z żydami współpracuje ku obopólnej korzyści bu bu ha ha ha.

  po angielsku błagania andrew. Oddajcie mi bloga:
  Dear Sirs
  Tonight 04/05.03.202 2 suddenly ‘disappeared’ my blog: wiernipolsce.wordpress.com
  Without warning I lost access to my two years of intellectual effort, which I value at $20,000.
  My English is very limited and I am having difficulty explaining this issue. Can I ask for some help?
  Perhaps someone has hacked into my blog or WordPress has intentionally blocked my access. If so, please explain the reason for this as I want to understand and correct it. WordPress declares that: ‘Your content on WordPress.com is always yours. The achievement of this blog is my intellectual property and I want it back. I managed to log in and tried to export all my blog content, but instead I get error messages:
  ‘There was a problem preparing the export file. Check your connection and try again or contact support ‘.
  ‘We cannot export your media library at this time. Please try again later.
  I would like to know what happened and how it can be fixed.
  I was hoping that the cooperation between us would deepen so that the benefit would be mutual.
  Best regards,
  Administrator and blog owner, Andrew WINEK

  WP.com: Yes
  Correct account: Yes

  The blog I need help with is: wiernipolsce.wordpress.com

  i po polsku bu bu ha ha ha.
  Żydzi potrzebuję pomocy. Oddajcie mi bloga. Przecież współpraca między nami była tak cudowna he he he.
  Szanowni Państwo!
  Dziś wieczorem 04.05.03.202 2 nagle „zniknęło” mój blog: wiernipolsce.wordpress.
  Bez ostrzeżenia straciłem dostęp do moich dwóch lat wysiłku intelektualnego, który wyceniam na 20 000 dolarów.
  Mój angielski jest bardzo ograniczony i mam trudności z wyjaśnieniem tej kwestii. Czy mogę prosić o pomoc?
  Być może ktoś włamał się na mojego bloga lub WordPress celowo zablokował mi dostęp. Jeśli tak, wyjaśnij, dlaczego tak się dzieje, ponieważ chcę to zrozumieć i poprawić. WordPress oświadcza, że: „Twoje treści na WordPress.com są zawsze Twoje. Dorobek tego bloga jest moją własnością intelektualną i chcę go z powrotem. Udało mi się zalogować i próbowałem wyeksportować całą zawartość mojego bloga, ale zamiast tego otrzymuję komunikaty o błędach:
  „Wystąpił problem z przygotowaniem pliku eksportu. Sprawdź połączenie i spróbuj ponownie lub skontaktuj się z pomocą techniczną.
  „W tej chwili nie możemy wyeksportować twojej biblioteki multimediów. Spróbuj ponownie później.
  Chciałbym wiedzieć, co się stało i jak można to naprawić.
  Liczyłem na to, że współpraca między nami będzie się pogłębiać, tak aby korzyść była obopólna.
  Z wyrazami szacunku,
  Administrator i właściciel bloga, Andrzej WINEK

  WP.com: Tak
  Prawidłowe konto: Tak

  Blog, z którym potrzebuję pomocy to: wiernipolsce.wordpress.com

  Polubienie

 9. Miro sławianinie to ty się zdecyduj czego w końcu chce twój prezes z Misia czy ma gdzieś bloga od CMS żydowskiego jak miro piszesz:
  cytat Miro.
  a to, że Żydki z WordPress zamknęli potem ten blog to tylko dla niego jeszcze lepiej.

  cytat andrew
  Czy andrew jako Słowianin chce z żydkami tworzyć sojusz bu bu ha ha ha jajca.
  „W tej chwili nie możemy wyeksportować twojej biblioteki multimediów. Spróbuj ponownie później.
  Chciałbym wiedzieć, co się stało i jak można to naprawić.
  Liczyłem na to, że współpraca między nami będzie się pogłębiać, tak aby korzyść była obopólna.
  Z wyrazami szacunku,”
  Administrator i właściciel bloga, Andrzej WINEK

  WP.com: Tak
  Prawidłowe konto: Tak

  Polubienie

 10. To twoje dni są policzone tutaj. Zadzwoń do twojego operatora w Zamościu, ile otrzymuje maili codziennie na twój temat. Ty jako klient jego firmy szkodzisz jego wyzerunkowi. Wszystko mają u siebie. Jak chwaliłeś się z rozbijania blogów i donoszenia do WordPress. Jak pedofilskie fotki wstawiałeś u Przemka. Jak naganiałeś do szczepień p. C-19 dzieci. Jak męskie porno wklejałeś po cichu Cichemu.
  Wszystko mają, nawet twoje teksty z blogu Dylaka. Kazali przesyłać, to mają z odpowiedziami komentarzami i numerami IP za każdym razem.
  Będzie naprawdę tego sporo, aby wymówić ci umowę. Nie wierzysz. Zadzwoń do nich. Około setki ludzi założyło swoje skargi. Będziesz miał zakaz dostępu do internetu, bo jesteś szkodnikiem, jak Opolczyk napisał.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Bu bu ha ha ha. Miro dzwoń do prokuratury ale rosyjskiej putinowskiej albo do operatora rosyjskiego a tam nie ma internetu Putan zlikwidował. Miro ja cię naprawdę kocham za twoje wpisy bu bu ha ha ha aż mnie brzuch boli ze śmiechu.

   Trzpil.

   Polubienie

   1. Miro pisze więcej bo normalnie sikam ze śmiechu. Możesz mi wierzyć. Dobrze, że u nas deszcz pada to mogłem dziś jeszcze posiedzieć na necie i ciebie poczytać, ale pisz więcej bo jak wiadomo śmiech to zdrowie bu bu ha ha ha jajca mirowe. Miro a ty zapytaj się dyrektora Tworek ile na ciebie tam przyszło mocnych skarg za popieranie zbrodni kacapii jednak masz fart zakochał się w tobie tamtejszy pielęgniarz i wstawił się za tobą aby dopiero odłączyć ci internet w Tworkach od 2 maja – poniedziałek. Nie wierzysz to się przekonasz bu bu ha ha ha.

    Trzpil.

    Polubienie

 11. A jak prawdziwi Patrioci dojdą do władzy w Polsce zostanieszy odnaleziony przez prywatne biura detektywistyczne i postawiony przed prawdziwym sądem. Jestem przekonany, a dowody na twoją nikczemną i szkodliwą działalność są.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Miro to wy jeszcze nie macie proputinowskich RAD ROBOTNICZYCH I ZOŁNIERSKICH ORAZ CHŁOPSKICH ABY MNIE ZŁAPAŁY WSZAK ONI PROPUTINOWCY SPONSOROWANI PRZEZ PUTINA ZWANI ONUCAMI RUSKIMI, KTÓRY TEN PUTINEK ZASZCZEPIŁ SIĘ TRZY RAZY NA COVID19 MAŁO TEGO ZASZCZEPIŁ CAŁĄ SWOJĄ ARMIĘ DLATEGO TERAZ DOSTAJE BATY OD UKRAINCÓW BU BU HA HA HA.

   Miro mam nadzieję, że ty naprawdę piszesz z tych Tworek bo za to zastraszanie już niebawem panowie z policji w mieście czy na wsi gdzie mieszkasz zastukają do twoich drzwi z konkretnymi zarzutami z KK. Wpisy też mam z blogu Przemka mimo, ze Przemek ze względu na twoje trollowanie blog zawiesił. Nie wierzysz miro-andrew tez nie wierzył, że bloga mu usuną w odmęty szamba.
   Trzpil.

   Polubienie

  1. Naprawdę nie wiem o co ci chodzi i z jakiego powodu mnie obrażasz a polubienia daję gdyż zgadzam się z twoimi wpisami, ale zgodnie z twoim życzeniem więcej like-ów ci nie dam. Po co te nerwy przez zwykłe lajki. Niektórzy ludzie są jacyś dziwni.

   Polubienie

 12. To nie jest mój blog, a więc nic mi do tego, ale bawienie się w demokrację nie jednego na manowce wyprawiło.
  To co, że Admin wstawia całkiem przyzwoite teksty o wojnie na Ukrainie, jak zaraz odchodzi plucie na naszych w gruncie rzeczy braci, bo Słowian, jakby tego plucia było gdzie indziej za mało.
  Administrator ponosi odpowiedzialność za całokształt, a więc i za komentarze – zwłaszcza te, które w sumie przyćmiewają główny wątek.
  Radzę Adminowi sprawdzić co też ten Trzpil vel norman500 popiera, a popiera też pro rosyjskie wpisy dając polubienia.
  A więc może się okazać, że to sam Admin zostanie na placu boju, jako przyzwalający rusofob, bo Trzpil sobie dalej pofrunie, a pełne nienawiści rusofobiczne komentarze na blogu pozostaną.
  I ktoś zapyta kiedyś, a ty co zrobiłeś w tej sprawie oprócz wstawiania notek?

  Polubienie

   1. Moje komenty mówią całą prawdę o zbrodniczych Rosjanach, którzy właśnie mordują Słowian Ukraincow i gwałcą słowiańskie ukraińskie kobiety i mordują ukraińskie dzieci z czego ma największą zabawę niejaki slawianin Miro wielce moralny slawianin. Brak demokracji wam demokracja pasuje jak pracuje na wasza korzyść gorzej gdy demokracja nie akceptuje waszych poglądów bo ktoś inny ma inne poglądy wtedy demokracja jest be bo nie służy nam prawdziwym Polakom bu bu ha ha ha w waszym onuc ruskim putinowskim przekonaniu na szczęście was jest promil w Polsce reszta Polaków ma was gdzieś sługusy Putina zbrodniarza wojennego i to są fakty. Niedługo waszego putane zobaczycie w Hadze.

    Polubienie

 13. A tymczasem cudowne wieści. Tym razem Ukraińcy odstrzelili kolejnego zbrodniarza wojennego pułkownika Walentina Nagamowa. To nie był byle kto w zbrodniczej armii Putina. Czekamy na kolejny skalp wyższego ruskiego żołnierzyka tym razem prosimy o kolejnego kacapskiego generała będzie to już 11 ubity generał kacapski na świętej ziemi Ukrainy.

  Polubienie

  1. Szkoda , że drogi prorosyjski nacjonalista nie zauważa jak pyskuje i mnie obraza mireczek , ale przecież to kolejna taktyka ruskich onuc teraz się zaczyna mialczenie albo beczenie jak barany Kluski w górach bo jaki to był fajny dopóki nie pojawił się tu podlec pan Trzpil a pan Trzpil pisze wam całą prawdę a wy nawet nie potraficie polemizować bo jak nam proputinowcom było fajnie przy ognisku blogowym wzajemne pieszczoty i pochwały putany dopóki nie pojawił się ktoś z innymi poglądami i zburzył ta sielankę proputinowska tutaj , ale to nic my teraz będziemy beczeć do admina aby zbanował syjoniste bo jak on śmie miec inne poglądy jak my. Kogo ja tu obraziłem proszę przykłady ja piszę prawdę jaka ona jest nazywając zbrodnie zbrodnia a nie usprawiedliwiając ja wydarzeniami wołyńskimi czy wyimaginowanymi zbrodniami Azow ja wiem prawda was boli dlatego teraz będzie miauczenie aby mnie zbanować .Jak ja was dobrze znam bu bu ha ha ha.

   Polubienie

   1. Natomiast co do pisania w temacie notki to koleżka fan putany mireczek zabierał tu głos wiele razy i ani razu nie napisał postu w temacie notki i czy miauczacemu panu racjonaliście to wadziło oczywiście nie. W dodatku na początku gdyby kolega racjonalista był faktycznie rozumny mój pierwszy post do notki brzmi , że swoje wpisy na temat wojny barbarzyńskiej żadnej tam operacji specjalnej powiazalem z głównym tematem notki o Indianach, którzy cierpieli takie katusze jak teraz cierpią Ukraińcy od zbrodniarzy kacapskich, którzy bezprawnie najechali na ich Ojczyznę.

    Polubienie

 14. Co za brednie waćpan wypisujesz tutaj. Porównujesz operację specjalną Rosji na Ukrainie mającą za zadanie oczyszczenie słowiańskiej ziemi z różnej maści chazarskich bandytów do wyniszczenia cywilizacji Indian przez ówczesną białą dzicz z Europy.
  Proponuję panu douczyć się, żeby w przyszłości głupot po blogach nie wypisywać.

  Polubienie

 15. Komentarz czeka na zatwierdzenie. To jest podgląd komentarza, który będzie widoczny po jego zatwierdzeniu.
  Co za brednie waćpan wypisujesz tutaj. Porównujesz operację specjalną Rosji na Ukrainie mającą za zadanie oczyszczenie słowiańskiej ziemi z różnej maści chazarskich bandytów do wyniszczenia cywilizacji Indian przez ówczesną białą dzicz z Europy.
  Proponuję panu douczyć się, żeby w przyszłości głupot po blogach nie wypisywać.

  Polubienie

  1. To waćpan bzdury wypisujesz i się doucz.

   Wojna wywołana przez zbrodniarza wojennego Putina i jego przydupasów w rodzaju Szojgu czy Miedwiediewa ma jeden jedyny cel odbudowę potęgi ZSRR i tyle co się Putinowi w żadnym razie nie powiedzie. Miał tez w planach uderzenie ma Mołdawię i republiki nadbałtyckie i jeżeli uderzy NATO już się z nim nie będzie pierdolić i zamieni jego zapijaczoną armię w proch i pył a jak Putan użyje atomu sam od tego atomu zdechnie a jak przeżyje będzie w swojej dziupli na Uralu siedział do końca życia i co to będzie za życie jak szczur w norze gdzie nie wystawi nosa na zewnątrz bo wszystko będzie napromieniowane jak kurczak w dobrym piekarniku.

   Zobaczymy jak Putan na nas uderzy a jego armia zgwałci ci żonkę i zabije dzieci co wtedy powiesz ruska onuco, czy też nazwiesz to oczyszczaniem od chazarskich bandytów.
   A tak oczyszczanie chazarii przebiega w Moskwie bu bu ha ha. Tam Putin chazarię pieści a nie czyści bu bu ha ha ha.

   Tak właśnie oczyszcza Putin Rosję od chazarii bu bu ha ha .

   Widząc to co zrobiła dziś kacapska swołocz dzicz ruska w Irpieniu, Borodziance i Buczy jak gwałciła kobiety i je potem mordowała jak mordowała dzieci jak zabijała mężczyzn ukraińskich. Dziś znaleziono kolejne ciała Ukraińców zamordowanych przez dzicz rosyjską mam prawo całkowicie napisać, że dziś Ukraińcy są mordowani i cierpią tak samo a nawet gorzej jak Indianie w Ameryce Północnej mordowani przez masoński kraj pod nazwą USA. Koniec i kropka.

   Trzpil.

   Polubienie

   1. Dalsze prowadzenie dyskusji z panem to przysłowiowa strata czasu. Nie masz pan żadnych wiarygodnych informacji oprócz wstawiania sieczki z syjonistycznych ośrodków masowej propagandy. Mnie nawet nie chce się tego czytać. W kółko to samo. Nie zaśmiecaj i tym samym nie zaniżaj pan poziomu błoga. Ja skończyłem, chyba że tutejszy Admin zechce z panem dyskutować. Wracam na blog Światowida.

    Polubienie

  2. No przecież wy najbardziej wiarygodne info macie z propagandowych mediów rosyjskich, u bacy i na WPS1. Tam piszą waszą prawdę bo ona się zgadza z waszym pojmowaniem zewnętrznego świata a reszta cóż to syjoniści, którzy piszą bzdury i nie mają żadnych dowodów na swoje tezy. Dokładnie taką postawę waszą opisuje Bandler w swoich książkach o NLP.

   Polubienie

 16. Miro idź czytać bacę na blogu właśnie zjadł pysznego hamburgera, wtranżolił frytki oraz popił pepsi-colą. Ma czas siły i energię, aby popisać na blogu swoje brednie oczywiście popijając pepsi-colę bu bu ha ha ha.

  Dobra pepsi dobry hamburger pycha prima. Tylko nie krytykować bacy bo ten hamburger jest pyszny i chudziutki i ni w ząb nie ma kalorii pychotka, a bacy brzuch urósł i warzy baca 120 kg z jedzenia sałatek rybnych i pałaszowania owoców morza bu bu ha ha ha.

  trzpil

  Polubienie

  1. Baca po tej pepsi spożywaniu to widać na zdjęciu chyba zęby stracił oj proteza będzie droga u dentysty wszak ja napoju pepsi używam do czyszczenia śrubek z rdzy bu bu ha ha ha jajca bacowe.

   Polubienie

   1. Bacuchna taki prorosyjski, ale pepsi napój amerykański mu smakuje pepsi-sexi bu bu ha ha ha. Może bacuchna nie wie, że pepsi – sexi, którą pije tak ochoczo to hamerycki syjonistyczny napój w dodatku proizraelski a antypalestyński bu bu ha ha ha bu bu ha ha ha, ale bacy to nie wadzi. Ile ja mam śmiechu jak was czytam.

    Trzpil

    Polubienie

  1. Ten warsztat pisarski Baca ma dobry bo popiera Rosjan a warsztat by miał do chrzanu gdyby popierał Ukraińców a jak jeszcze napije się pepsi to z bacy już prawdziwy propagandzista proputinowski i mógłby wiersze Baca pisać jak Mickiewicz bu bu ha ha ha.

   trzpil

   Polubienie

  1. Ten warsztat pisarski Baca ma dobry bo popiera Rosjan a warsztat by miał do chrzanu gdyby popierał Ukraińców a jak jeszcze napije się pepsi to z bacy już prawdziwy propagandzista proputinowski i mógłby wiersze Baca pisać jak Mickiewicz bu bu ha ha ha.

   trzpil

   Polubienie

 17. Bawi mnie Pan panie Trzpil tą swoją nienawiścią do Rosji i Putina. Żadnego dowodu rzekomego ludobójstwa Rosjan na Ukrainie Pan nie przedstawił tylko powtarza kłamstwa i propagandę syjonistycznej reżimowej telewizji. Za to dowodów na to, że jest odwrotnie jest dużo – choćby wypowiedzi mieszkańców Mariupola na różnych filmach, filmik na którym jest pokazane jak ukraińscy rzeźnicy (bo żołnierzami ich nazwać nie można) mordują rosyjskich jeńców podrzynając im gardła (krzyczą przy tym Sława Ukrainie) albo jak wyprowadzają z samochodu rosyjskich jeńców i strzelają im z kałasznikowa w nogi. No, ale tego w reżimowej telewizji nie powiedzą tzw. eksperci i tzw. dziennikarze.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Jakie dowody przedstawia baca, wps1 i światowid raczej karmią się dowodami propagandy kremlowskiej Sołowiowa i waginy Zacharowej kochanicy Deripaski. To są dowody bo tak tobie adminie pasuje to przyjmować za prawdę objawioną, gdyż zgadza się ona z twoim pojmowaniem zewnętrznego świata. Pisze o tym dokładnie Bandler radzę poczytać. Nawet gdybym pokazał ci na żywo jak kacap gwałci i zabija ukraińskie kobiety i dzieci i tak byś nie uwierzył zresztą mi na tym nie zależy ja przedstawiam swoje zdanie i 95 % zdanie ludzkości na Ziemi.

   Po drugie Putan jest chory na Alzheimera i to bardzo poważnie nawet GRU puściło w tym temacie farbę jak dożyje ten zbrodniarz do lipca to będzie cud chyba, że wcześniej dopadnie go karma dzieci , które bronią swoich kacapów kazał wymordować.

   Propaganda kremlowska = fotomontaże GRU podobnie cipka Klausa Schwaba, którą niejaki andrew z wpwo wklejał na wszystkich forach opluwając Schwaba a okazało to się fotomontażem zrobionym w Photoshopie przez 15 letnie niemieckie dziecko. Taka sama prawda to prawda przedstawiana przez Sołowiowa, Zacharową i Szojgu na temat wojny, ale w Polsce jest te 2 % ludków, którzy się na to nabierają a część z nich to trolle Putina inkasujący za ta propagandę rubelki. Takie fakty.

   Trzpil

   Polubienie

 18. Największy propagandzista medialny Kremla Sołowiow ma 4 wille każda o wartości 6 mln USD we Włoszech w Trentino a podobno tak nienawidzi zgniłego zachodu Europy. Nie dziwne to jest?
  W tym roku nie mógł spędzić urlopu we Włoszech tylko musiał sobie wybrać jakiś kurort ruski. Znajomi jego mówią, że strasznie nad tym ubolewał no, cóż jak to się mówi trzeba się przyzwyczajać do ruskich kurortów i ruchać w Rosji ruskie dziwki na urlopie wszak one nie są gorsze od luksusowych dziwek włoskich. Też dobrze robią loda i są tańsze.

  Trzpil.

  Polubienie

  1. Dowodów jest mnóstwo na zbrodnie kacapskie na Ukrainie tylko trzeba szerzej otworzyć umysł a nie tylko karmić się opowieściami bacy, który im więcej wypije syjonistycznej sexi pepsi- coli i skonsumuje bezkalorycznych hamburgerów, które roztyły go na 120 kg żywej wagi tym bardziej ma bujną wyobraźnię, że mógł by nakręcić drugiego Obcego- decydujące starcie 8 pasażera Nostromo he he he.


   ruscy fajni , ale i pepsi-cola fajna proizraelska bo taka sexy bu bu ha ha ha.

   Polubienie

   1. Buzka pucułowata-grubiutki pączek i to wszystko z hamburgera bez kalorii. Dobrze, że nie mieszka w Mariupolu bo by poczuł prawdziwy głód i katastrofę humanitarną w wyniku bezprawnej agresji kacapskiej. Tam hamburgerów by nie było szybko by spadł z wagi i buźka by nie była taka pucułowata jak u misia Koralgola he he he .

    Polubienie

   2. Ludki walczą z Chazarami i ochrzcili Putina jako zbawcę od chazarii a piją pepsi-colę napój chazarów i różnych spędów żydowskich Chabad Lubawicz w USA tam podstawowy napój jako dodatek do żarcia koszernego to pepsi i coca-cola równie sexy jak u bacy bu bu ha ha ha. Zresztą pepsi jest napojem prosyjonistycznym i prochazarskim. Ale jaja pośmiać się można z tych wielkich antysyjonistów proputanów wpieprzających hamburgery i pijących sexi napoje syjonistyczne. To jak w Rosji w Ebayu ruskim prawdziwa coca-cola z USA kosztuje równowartość 500 pln butelka dwulitrowa. Admin może to sam sprawdzić. Oj antysyjoniści i antychazarzy, którzy dnia nie mogą wytrzymać bez zakupów w carefour dezodorantu Adidas a potem czas na żarcie czyli pepsi i hamburger bu bu ha ha ha. Internetowi antychazarzy spożywający produkty biznesu żydowskiego bu bu ha ha ha jajca. Sławianie sojusznicy ruskich putinowskich Sławian z butelką pepsi i hamburgerem, ale dobry bo bez kalorii tylko w dupę im ten hamburger idzie wystarczy potem stanąć na wadze bu bu ha ha ha.
    Na deser Bacy proponuje pól kilo chałwy, ale nie polska bo jest do chrzanu. Izraelska syjonistyczna chałwa jest pycha i sexy poważnie bu bu ha ha ha.

    Trzpil.

    Polubienie

   3. Kończąc temat niejakiego Bacy. Pierwszy raz widziałem go podczas protestów kobiet na jesieni. Jeździł tam jakimś samochodzikiem czy chodził z kijkiem i smartfonem opierdalając zdrowo PiS niemalże płacząc nad losem Polski. Fakt wystąpienia jego były bardzo emocjonalne czym pewnie zjednał sobie wielu ludzi i zbudował tym samym sobie markę osobistą w social media i widać rozwija swoje social media super i kanał youtube i blog prorosyjski z ostrzem antyukraińskim no i pewnie silny to był przeciwnik szczepień gdzie też na pewno wiele mocy emocjonalnej wkładał w swój sprzeciw przeciwko szczepieniom.

    Mnie ten facet niczym nie ujął ani występowaniem jego w TV z kucharzami przyjaciółmi Gesslerowej jak tutaj u góry na filmie ani płaczem nad losem Polski podczas protestów kobiet. Według mnie dla mnie jest sztuczny do bólu taki jajcarz, ale to moja opinia, chociaż protesty kobiet gorąco popierał czy szczerze czy dla subów na youtube nie wiem, ale ja do niego nie mam zaufania i nie chodzi o poglądy bo te można mieć różne, gdyż nie ma ludzi, którzy jednakowo patrzą na otaczający ich świat zewnętrzny.

    trzpil

    Polubienie

   4. Żeby nie być gołosłownym tu film z Masterchef – TVN. Pan kucharz gotujący z Bacą na filmiku jest w jury tego programu z najlepszą kucharką Europy Madzią Gessler. Dodam, że od wielu lat pracuje on w TVN a przecież TVN to taki syjonistyczny taki chazarski taki żydowski i taki niedemokratyczny a zwłaszcza kochający Ukraińców bu bu ha ha ha.
    I co admin Łukasz na to?
    Wnioski jakieś wyciągnął bu bu ha ha ha.

    trzpil

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: