Czy rządzący dziś Rosją Putin to faktycznie Putin?

Pytanie na pozór absurdalne, ale okazuję się że wcale nie. Dzisiaj trafiłem na film, w którym ktoś (po angielsku) mówi, że Władimir Putin został w Rosji w 2010 r. skazany za zbrodnie i inne przestępstwa i albo siedzi w więzieniu albo już nie żyje. Rosją zaś od tego czasu rządzi sobowtór Putina.
Brzmi to „kosmicznie”, ale ten ktoś podaje dowody. Widać zdjęcia na których Władimir Putin jest za kratami. Jest też film z sali sądowej, gdzie Putin siedzi w zakratowanej klatce. Sędzia pyta go jak się nazywa, a on odpowiada że Władimir Władimirowicz Putin. Zdjęcia można zmontować, ale filmu raczej nie.
Poniżej ten film gdzie jest o tym mowa (o Putinie od ok. 23-24 minuty).

https://rumble.com/v17kbz8-dark-outpost-live-06.07.2022-bombshell-real-putin-imprisoned-since-2010.html

176 myśli na temat “Czy rządzący dziś Rosją Putin to faktycznie Putin?”

 1. To nie jest blef, ale tak jest, tylko, że jest to prawdopodobnie od 2005 roku.
  Klonują wszystkich na szczytach ziemskich władz, a oryginały, albo nie żyją, albo wypoczywają w kurortach na Marsie czy też na Wenus.
  Nie na próżno tak im zależy by wyszczepić śpiące niemyślące
  Owieczki, by nie odkryły prawdy, bo ich luksusowe życie by się mogło skończyć, co i tak wkrótce się STANIE.

  Polubienie

  1. Gdzie tam Putin to jest fjutin a Putina już dawno wykończyli bo czy Putin miałby kumpli wśród całej żydowskiej elity? Tu nie potrzeba żyda Słowianin Słowianina sam wykończy słowianie się nawzajem wyrzynają bo Ukraińcy to też słowianie wyrzyna ich Putin a pożyteczni idioci biją brawo bo Putin walczy z nazistami u nas też ci LPR zamawiali piwo w knajpie z okrzykiem sieg heil to przecież również to są naziści i powinna byc Polska zaatakowana jak Ukraina przez putane he he he.

   Polubienie

   1. Jacy to niby „ukraincy” sa Slowianami ???
    Rusini sa Slowianami, a to co ty nazywasz „ukraincami” to jest mieszanka cywilizacyjna: Rusinow, Tatarow, Hazarow, plemion turkopodobnych etc.
    Nigdy nie istnialo w historii takie panstwo jak „ukraina” i jest o sztuczny twor utworzony przez zydobolszewikow po 1917r na obszarze bolszwickiej Rosji przemianowanej na ZSRR.
    Poza tym albo masz problemy z nazewnictwem, albo celowo manipulujesz i klamiesz na temat wyrazu „nazisci” , poniewaz „nazista” to rasista i szowinista, i twoi „ukraincy” faktycznie byli nazistami, poniewaz glosili ideologie rasistowska i mordowali inne narodowosci (Polakow, Zydow, Wegrow, Czechow etc) w imie zachowania czystosci swojej rasy , doslownie jak to robili hitlerowcy (niemieccy nazisci).
    Z kolei okreslenie niemieckie „sieg heil” to pozdrowienie, ktore oznacza „niech zyje zwyciestwo” i zostalo zapozyczone od Rzymian, ktorzy pozdrawiali swojego cezara okresleniem „heil ceasar” (Niech zyje cezar) i doszukiwanie sie w tym pozdrowieniu nazizmu jest rownoznaczne z glupota lub manipulacja.
    S.Bandera byl z pochodzenia Zydem , nazista i zbrodniarzem , i kult S.Bandery na „ukrainie” jest tak samo zly jak kult nazisty i zbrodniarza A.Hitlera , ktory tez mial pochodzenie zydowskie.

    Polubienie

  2. Słowiańka może twego chlopa też sklonowali i zamiast w łóżku z tobą baraszkować twój słowiański chłop może cię rucha jakiś klon twojego męża z Tatarstanu a ty nawet tego nie wiesz i jesteś zadowolona z tego klona.

   Polubienie

  1. Według najnowszych badań 60 procent światowego przemysłu porno to Rosjanki a 15 procent USA i 10 procent Czechy bu bu ha ha ha widać Słowianki lubią się zdrowo ruchać i loda też dobrze robią co Ewa potwierdzi.

   Polubienie

 2. A pan znów uprawia swój trolling na WPS, panie Trzpil.
  Chyba, że to Nana, pana wspólniczka wygłupia się tam?
  Putin obejmuje coraz to szersze połacie Ukrainy i bardzo dobrze, o czym sami korzenni przebąkują w swoich mediach.
  We wschodnich republikach Ukrainy zaczynają działać Trybunały Ludowe i skazują na kary długoletnich łagrów zachodnich najemników, którzy pojechali tam sobie postrzelać do Słowian.
  Rosyjskie działania mogą objąć nawet lubelskie i rzeszowskie panie Trzpil, jeśli się nie uspokoicie i pana ludzie z rządu.
  Wtedy to Izbica zostanie przeszukana przez co bojowników. I nie bardzo mi się uśmiecha zobaczyć pana głowę na którymś ze słupków ogrodzeniowych. Oni nie patyczkują się z każdym, kto pluje na ich matkę Rosję.
  Dlatego wycofaj się i żyj sobie dalej na wysokiej przecież niemieckiej emeryturze.
  A za temat Stalina nie bierz się wcale, jak się guzik orientujesz pan, jak zresztą panu pan Dylak pisał.

  Polubienie

  1. Niusia ma poczucie humoru ale jest przesiąknięta Solowiowem i wagina Zacharowa a wiadomo, że propaganda kremlowska to żwirek i muchomorek wy żeście mieli cały Kijów zająć w trzy dni a cala Ukrainę za 10 dni tak wasza propaganda grzmiała a co wyszło dupa i kamieni kupa a zbrodniarz Putin umiera na raka trzustki także niusiu niebawem będzie wśród onuc ruskich w Polsce wielki płacz po waszym moskiewskim wodzu ale nie bójcie się patruszew już przebiera nóżkami i już czekają na niego młode ruskie gimnastyczki aby ich trochę poruchal jak obejmie schedę po putanie he he he.

   Polubienie

   1. A Stalin cóż prawda o nim boli onuce bo czyż nie jest prawda , że Stalin poparł powstanie Izraela 14 mają 1948 roku i bez jego poparcia w 1948 roku dziś by żadnego Izraela nie było i Żydzi w Izraelu do dziś kochajawujka Joe bo wiedzą co mu zawdzięczają. Wystarczyło gdyby Stalin powiedział veto w ONZ w maju 1948 roku i nie byłoby Izraela mimo ogromnych wysiłków USA aby to państwo powstało , ale dla ruskich onuckow z wps taka prawda jest cholernie niewygodna dlatego ta prawdę u siebie na blogu kasują.
    bu bu ha ha Ruskie onucki taka prawda o waszym wodzu stalinie.

    Polubienie

   2. Wasz wódz wielki Stalin myslal, że podporządkuje sobie Izrael a tu taki surprise wielkiego wodzusia pogromcę Hitlera zwykli Żydzi wydymali jak dziecko po1948 roku i wodzius Stalin dostał sraczki gdy dowiedział , że Ben Gurion wybrał jako sojusznika USA i nasrał na wielkiego Stalina i tyle było wpływów ZSRR na bliskim wschodzie he he he.

    Polubienie

   3. Trzpil w jakich to szkołach się edukowałeś? Sześc długich linijek w jednym zdaniu to wyższa szkoła jazdy, zapewnie ukraińska? Idż do polskich szkół ,nie trać tu czasu na głupie wywody.

    Polubienie

   4. Jeżeli mnie Rosjanka zdrajczyni Polski wysyła do polskich szkół i wytyka pisanie znaczy się jest cudownie bo onuce na prawdę historyczną nie mają żadnych argumentów i tracą nerwy znaczy się jest świetnie.

    Polubienie

   5. Pani Ewo
    To chorobliwy przekornik po szkole podstawowej, którą ledwo skończył. Dlatego z nim nie można długo dobrze.

    On ma wszędzie bany, oprócz tutejszego blogu.
    Na blogach, czyli u: Opolczyka, Dylaka, WPS, Przemka, Bacy, Dziamki ma zakazy do zamieszczania swoich komentarzy ze względu na brak wiedzy, czyli niedołuctwo i głupawą przewrotność.

    Gdyby nie internet, to by krowy u sąsiada popasał.

    Polubienie

   1. jeżeli mnie Rosjanka zdrajczyni Polski wysyła do polskich szkół i wytyka pisanie znaczy się jest cudownie bo onuce na prawdę historyczną nie mają żadnych argumentów i tracą nerwy znaczy się jest świetnie.

    Polubienie

   2. Wyskoczyć jak wyskoczyć a ja myślałem, że boi się pani otworzyć lodówki bo wyleci z niej trzpil i Ewunię wyrucha naprawdę za żadne pieniądze bym tego nie zrobił także niech Ewunia bez lęku otwiera lodówkę i wyciągnię z niej pasztetową i słoninkę i spokojnie zrobi sobie pani pyszne kanapeczki potem po tym jedzonku bączek i może pani iść spać.

    Polubienie

   3. To dlatego że tutaj może się wyżyć na tych co mają inne zdanie. Mnie Trzpil nie jest w stanie obrazić . Jego język wymowy świadczy tylko jakim prostakiem jest. Mam swoje zdanie i nikt ani nic tego nie zmieni.

    Polubienie

  1. Niusia twojego czeczena kozojebce gieroja z wielką nadwagą gruby jak prosiak poobserwuj kadyrowa na tik toku gdzie robi z siebie durnia niemal codziennie podobno nawet zapowiedział , że będzie na tik toku kozę jebał jak mu ta chińska platforma na to pozwoli ogólnie pajac tik tokowy z waszego kadyrowa i mają tam Żydzi z niego ubaw a na Ukrainę już kadyrownie vrati po tym jak jego cipki dostaly tam kilka razy zdrowy wpierdol od Ukraińców mniej więcej taki jaki dostali wczoraj nasi z Belgami he he he .

   Polubienie

   1. Jeszcze jedno nana nie jest moja wspólniczka o mało mnie do sądu nie pozwala tylko moja żona ja uprosila żeby mi darowała.

    Polubienie

   2. Niusia w szoku po oglądnięciu wygłupów kadyrowa na tik toku a chiński właściciel tik toka nie pozwolił kadyrowowi nakręcić film jak rucha kozę i umieścić na tej platformie społecznościowej. A co admin portalu na to ?

    Polubienie

 3. Dziś w piękną słoneczną sobotę dziękuję wszystkim dobrym Polakom za pomoc Ukraińcom w Polsce głównie ze wschodniej Ukrainy, którzy uciekli przed pożogą wojny wywołaną przez prezydenta Rosji. Dziękuję również czytelnikom Wierni Polsce Suwerennej1 oraz bloga Wolni Słowianie, którzy chcą pozostać anonimowi a na moim blogu pisali mi, że też dali swoją cegiełkę na pomoc Ukraińcom.
  Wojna się kończy i gdy Rosja opuści Ukrainę to będziemy ją odbudowywać wspólnymi siłami.

  Polubienie

   1. Może nana chce pojechać na Ukrainę i pomoc w odbudowie chyba jej wolno czemu wy ruskie onuce macie tyle pierwiastków dyktatorskich w sobie. Nie myślałem, że będę bronił nany.

    Polubienie

   2. Pani Ewo

    Teraz wychodzi na wierzch, kim właściwie jest ta osoba, która przez lata nie dawała poznać drzemiących w niej prawdziwych intencji.

    Zawsze dziwiłam się z niechęci internautów do tej pani, ba nawet zaczęłam podejrzewać u siebie chorobliwą nieufność – zwłaszcza do tej osoby.

    Napisała tutaj, że ma swojego bloga, a zatem dlaczego łazi po innych portalach i wypisuje pro banderowską reklamę, jakby ją zupełnie nie interesowała sprawa wymordowania 200 tysięcy Polaków – mieszkańców Wołynia przez nacjonalistów ukraińskich.

    Kim ta osoba jest?
    Odpowiedz pozostawiam Pani.

    Polubienie

   3. Niusia nie sądzę żeby ktoś normalny pochwalał Wołyń , ale czy niusia zadała sobie trud zapoznania się z historią II RP i jak wtedy litrami lala się krew ukraińska między innymi napady na wsie ukraińskie palenie je do cna i wyrzynanie Ukraińców. Może niusia zapozna się z wystąpieniem Becka gdzie zapowiada w sejmie ostateczna próbę wynarodowienia Ukraińców to są fakty niusiu dlatego każda akcja rodzi reakcje niusia o tym nie wie no ale przecież dla niusi krew ukraińska nie ma znaczenia. Kika 22 już wam faktami przedstawił u paziema i kosiura ruskich onuc związki Rosji i to ściśle z faszystami i kika wasz guru też już zły jak nana. To nikt inny jak wasz Andrew tolerował nane na wpwo to nikt inny jak wasz Andrew nazywał ja polska patriotką na nane nie można było złego słowa powiedzieć. To są fakty. Niusia płacze nad losem 200 tysięcy Polaków na Wołyniu , ale już jest jej obojętne 350 tysięcy Polaków wymordowanych przez siepaczy jej wodza Stalina w latach 45 53 o czym twój idol Opolczyk niusiu pisał na swoim blogu polskim podpierając to faktami zrodlowymi.

    Polubienie

   4. Natomiast ten Trzpil to niejaki ps. 🐍 z blogu pana Dylaka.
    Pan Opolczyk nazywa go przekornym szkodnikiem.

    Jak Żydzi wymyślić kolejną hucpę, to ten będzie ich popierał w ich sprawie, byle nie gojów.
    Na każdym blogu, gdzie się tylko wślizgnął dmuchał zawsze pod wiatr nazywając gówno cukierkiem a cukierek gównem.

    Z przekory stanął po stronie żydowskich szczepień w ramach c-19.
    Teraz stanął po stronie kolonialnej wojny – sprokurowanej przez żydostwo przeciw Słowianom na Ukrainie.

    Jutro stanie po stronie kolejnej gówno burzy mózgów na zamówienie przeciwko gojom.

    Ja osobiście podejrzewam, że on jest też pijakiem, który sprzedaje się dla kilku nędznych miedziaków, żeby w ten sposób dorobić sobie na wódkę poza żony kontrolą.

    Polubienie

   5. Wasz idol putana napadł na niepodległy kraj morduje Słowian Ukraincow gwałci ich kobiety i dzieci no ale przecież to nie wina waszego idola putany tylko żydów tylko, że ci Żydzi w Izraelu tzw. syjoniści już po kilku dniach wojny naciskali na Żeleńskiego aby poddał całą Ukrainę putanie takie są fakty niusiu. Wasz idol putanek to kumpel od dziecka Naftali Benetta i byłego premiera Izraela Bibi. To nikt inny tylko Kabajewa kochanica Putina i nieformalna pierwsza dama Rosji od lat mieszka w USA i ma tam kilka willi z basenem , które kupił jej Putin za 10 mln dolarów podobnie rodzina Pieskowa mieszka we Francji w willi o wartości 5 mln USD a córka waszego idola lawrowa mieszka w rezydencji w Niemczech o wartości 8 mln USD i to są niusiu fakty tego nie zakrzyczysz he he he. Taki wasi idole kremlowscy nienawidzą USA i Zachodu bo pecunia non Olet bu bu ha ha ha.

    Polubienie

   6. Skoro niusiu ja jestem pijakiem ty wy niusiu cpacie towar z Meksyku i Kolumbii bo jak można popierać zbrodniarza wojennego z Kremla , któremu faktycznie niewiele już zostało życia wczoraj w wywiadzie dla France today była żona Putina która mieszka teraz we Francji , która rzucił dla ruchania młodej kabajewej potwierdziła , że jej mąż ma raka trzustki i że tydzień temu lekarze wezwali go na rozmowę gdzie poinformowano Putina , że zostało mu życia między 9 miesięcy a 12 miesięcy będzie płacz wśród płatnych onucruskich w Polsce.

    Polubienie

   7. @ Trzpil
    Cytat:
    Trzpil pisze:
    12 czerwca, 2022 o 5:49 am
    Wasz idol putana napadł na niepodległy kraj morduje Słowian Ukraincow gwałci ich kobiety i dzieci no ale przecież to nie wina waszego idola putany tylko żydów tylko, że ci Żydzi w Izraelu tzw. syjoniści już po kilku dniach wojny naciskali na Żeleńskiego aby poddał całą Ukrainę putanie takie są fakty niusiu. Wasz idol putanek to kumpel od dziecka Naftali Benetta i byłego premiera Izraela Bibi. To nikt inny tylko Kabajewa kochanica Putina i nieformalna pierwsza dama Rosji od lat mieszka w USA i ma tam kilka willi z basenem , które kupił jej Putin za 10 mln dolarów podobnie rodzina Pieskowa mieszka we Francji w willi o wartości 5 mln USD a córka waszego idola lawrowa mieszka w rezydencji w Niemczech o wartości 8 mln USD i to są niusiu fakty tego nie zakrzyczysz he he he. Taki wasi idole kremlowscy nienawidzą USA i Zachodu bo pecunia non Olet bu bu ha ha ha.

    Komentarz „fiesta”
    Albo ty masz porazenie mozgowe , albo jestes po to, zeby powielac klamstwa propagandowe lub mieszac prawde z klamstwami, i robic innym zamet w glowach.
    Ja juz pisalem, ze „ukrainy” nigdy nie bylo…. i nadal nie ma, jak to potwierdzil byly sekretarz generalny ONZ Ban Ki-moon w kwietniu 2014r i „ukraina” jest wciaz czescia dawnego ZSRR, a obecnie Rosji, wiec Putin nie napadl na „ukraine”, ale robi porzadek ze zwolennikami zbrodniarza S.Bandery u siebie.
    W Kijowie rzadza zydowscy oligarchowie i mowil o tym jeden z tamtejszych generalow w marcu 2014r – vide strona:

    Z kolei zydostwo z USA i Izraela dokonalo przewrotu wladzy na UPA-inie (Majdan) w 2014r za pieniadze z USA i Zydowka V.Nuland, zeznajac przed amerykanska komisja senacka potwierdzila te informacje – vide strona:

    Zydzi rzadza w USA, na UPA-inie, w Rosji, w Polsce, we Francji, w Anglii etc i razem tworza zydowska mafie miedzynarodowa, ktora dziala zakulisowo, steruje panstwami i narodami poprzez swoich ludzi, pierze mozgi gojom poprzez media oraz wywoluje rewolucje i wojny swiatowe przez ostatnie prawie 250 lat, poczawszy od wywolania rewolucji we Francji w 1789r, a skonczywszy na wojnach wywolanych w Jugoslawii, Iraku, Libii, Syrii i UPA-inie.
    Wiecej szczegolow podaje B.Freedman na stronie:
    https://archive.org/details/benjamin-h.-freedman-speech-unedited-version-1961_202204

    Glownym celem ZYDOW jest zapanowanie nad calym swiatem i wszystkimi narodami, i dowody znajduja sie w Talmudzie (‚pismie swietym” Zydow), Sanhedrin 90a:
    „THOSE WHO READ NEW TESTAMENT WILL HAVE NO PART IN THE WORLD TO COME”
    (CI, KTÓRZY CZYTAJĄ NOWY TESTAMENT, NIE BĘDĄ MIEĆ ŻADNEGO UDZIAŁU W PRZYSZŁYM ŚWIECIE)
    https://exodusmyth.com/2017/02/18/the-truth-about-the-talmud-michael-hoffman/#:~:text=By%20Michael%20Hoffman%2C%20foremost%20scholar%20of%20Judaism%20in,takes%20precedence%20over%20the%20Old%20Testament%20in%20Judaism.

    Ten zydowski program zapanowania nad wszystkimi panstwami i narodami odbywa sie poprzez organizacje miedzynarodowe kontrolowane przez Zydow, do ktorych m.inn. nalezy taka organizacja jak WEF (World Economic Forum – swiatowe forum ekonomiczne) , ktorej przewodzi szwajcarski Zyd K.Schwab – pod koniec maja 2022r mialy miejsce obrady WEF w Davos , Szwajcaria.
    W nastepnej kolejnosci jest GRUPA BILDERBERG zalozona przez polskiego Zyda J.Retingera w 1954r , a takze Komisja Trojstronna.
    Kolejna organizacja opanowana przez Zydow to Unia Europejska z siedziba w Brukseli, gdzie Zydzi z B’nai Brith i z Chabad-Lubawicz maja swoje siedziby.
    Zreszta takie zydowskie organizacje jak B’nai B’rith i Chabad-Lubawicz posiadaja pajeczyne swoich organizacji po calym swiecie i nie trzeba zaglebiac sie w literature, ale wystarczy popatrzec jak plona swiece hanukowe kazdego roku w miesiacu grudniu w USA, Anglii, Niemczech, Polsce, Rosji etc etc i kiedys tego nie bylo w Polsce ani w sejmie, ani w senacie, ani w siedzibie prezydenta Polski.
    Izrael podpisal tajna umowe z UPA-ina na powstanie „nowej ziemi obiecanej” dla Zydow na UPA-inie.
    Wiecej jest na stronie:

    Przyjemnej lektury.

    Polubienie

  1. Litania do Serca Pana Jezusa za nawrócenie Nany…

   Kyrie eleison. Chryste eleison. Kyrie eleison.
   Chryste, usłysz nas. Chryste, wysłuchaj nas.
   Ojcze z nieba Boże, zmiłuj się nad nami.
   Synu, Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami.
   Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami.
   Święta Trójco, jedyny Boże, zmiłuj się nad nami.

   Serce Jezusa, Syna Ojca Przedwiecznego, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, w łonie Matki Dziewicy przez Ducha Świętego utworzone, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, ze Słowem Bożym istotowo zjednoczone, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, nieskończonego majestatu, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, świątynio Boga, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, przybytku Najwyższego, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, domie Boży i bramo niebios, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, gorejące ognisko miłości, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, sprawiedliwości i miłości skarbnico, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, dobroci i miłości pełne, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, cnót wszelkich bezdenna głębino, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, wszelkiej chwały najgodniejsze, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, królu i zjednoczenie serc wszystkich, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, w którym są wszystkie skarby mądrości i umiejętności, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, w którym mieszka cała pełnia Bóstwa, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, w którym sobie Ojciec bardzo upodobał, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, z którego pełni wszyscyśmy otrzymali, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, odwieczne upragnienie świata, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, cierpliwe i wielkiego miłosierdzia, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, hojne dla wszystkich, którzy Cię wzywają, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, źródło życia i świętości, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, przebłaganie za grzechy nasze, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, zelżywością napełnione, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, dla nieprawości naszych starte, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, aż do śmierci posłuszne, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, włócznią przebite, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, źródło wszelkiej pociechy, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, życie i zmartwychwstanie nasze, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, pokoju i pojednanie nasze, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, krwawa ofiaro grzeszników,. zmiłuj się nad nami
   Serce Jezusa, zbawienie ufających Tobie, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, nadziejo w Tobie umierających, zmiłuj się nad nami.
   Serce Jezusa, rozkoszy wszystkich Świętych, zmiłuj się nad nami.

   Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
   Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
   Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

   K. Jezu cichy i pokornego Serca.
   W. Uczyń serca nasze według Serca Twego.

   Módlmy się: Wszechmogący, wieczny Boże, wejrzyj na Serce najmilszego Syna swego i na chwałę, zadośćuczynienie, jakie w imieniu grzeszników Ci składa; daj się przebłagać tym, którzy żebrzą Twego miłosierdzia i racz udzielić przebaczenia w imię tegoż Syna swego, Jezusa Chrystusa, który z Tobą żyje i króluje na wieki wieków.
   Amen.
   xxx

   Polubienie

 4. Hrucabomba vel Trzpil

  żydowsko-banderowski kretynie, Sołowiow jest syjonistyczną, antypolską kreaturą jak ty.
  Cały internet z ciebie się śmieje.

  Polubienie

 5. Wszystkie dziewczyny u Bacy śmieją się z ciebie.

  Rosja zaprowadzi porządek w całym świecie.

  Stawiam tonę twarogu produkcji Nany przeciwko twoim ogórkom w ogrodzie.

  Za rozum Nany odmawiamy cały czas zdrowaśki.

  Polubienie

  1. Rosja zaprowadzi porządek to prędzej waginie Zacharowej cud się stanie i chuj jej urośnie. Twoja Rosja dostaje baty na Ukrainie , że aż miło dobra robotę robią polskie pioruny które ośmieszają ruskich. Twoje ruskie nie mają co jeść na Ukrainie żrą z głodu ukraińskie psy na ulicach bo rusek boi się wziąć pierogów od babć ukraińskich rosyjskojęzycznych bo mogą być zatrute już niejedna babcia ukraińska tak posłała do grobu Mongołów z Rosji. To jest koniec twojej Rosji wkrótce będziesz zenusiu ryczał bu bu ha ha ha.

   Polubienie

  2. To chyba jakieś dziwki co czytają jego blog a wynurzeń bacy nie czytam po co mi to może poczytam jak ruscy ostatecznie dadzą dupy na Ukrainie wtedy poczytam bacę aby się pośmiać z ryczenia tych idiotów bo ich wódz putan przegrał wojnę ze słabiutka Ukraina he he he.

   Polubienie

 6. Litania do Ducha Świętego za uspokojenie się pana Kiki22 i aby razem z panią Naną znaleźli wreszcie pojednanie we wspólnym łożu.

  Saint_Esprit_colombe_peintureKyrie eleison. Chryste eleison. Kyrie eleison.
  Chryste, usłysz nas. Chryste, wysłuchaj nas.
  Ojcze z nieba Boże, zmiłuj się nad nami.
  Synu, Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami.
  Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami.
  Święta Trójco, jedyny Boże, zmiłuj się nad nami.

  Duchu Święty mądrości, zmiłuj się nad nami.
  Duchu Święty rozumu, zmiłuj się nad nami.
  Duchu Święty rady, zmiłuj się nad nami.
  Duchu Święty męstwa, zmiłuj się nad nami.
  Duchu Święty umiejętności, zmiłuj się nad nami.
  Duchu Święty pobożności, zmiłuj się nad nami.
  Duchu Święty bojaźni Bożej, zmiłuj się nad nami.
  Duchu Święty, Światło Proroków i Apostołów, zmiłuj się nad nami.
  Duchu Święty, nasz Pocieszycielu, zmiłuj się nad nami.

  Bądź nam miłościw, przepuść nam, Duchu Święty, Boże.
  Bądź nam miłościw, wysłuchaj nas, Duchu Święty, Boże.

  Od zuchwałej ufności w miłosierdzie Boże, wybaw nas, Duchu Święty.
  Od wszelkiej rozpaczy o łasce Bożej, wybaw nas, Duchu Święty.
  Od sprzeciwiania się uznanej prawdzie chrześcijańskiej, wybaw nas, Duchu Święty.
  Od nieżyczliwości i zazdrości braciom łaski Bożej, wybaw nas, Duchu Święty.
  Od zatwardziałości serca, wybaw nas, Duchu Święty.
  Od zaniedbania pokuty aż do śmierci, wybaw nas, Duchu Święty.
  Od wszelkich złych i nieczystych spraw i myśli, wybaw nas, Duchu Święty.
  Od nagłej i niespodziewanej śmierci, wybaw nas, Duchu Święty.
  Od potępienia wiekuistego, wybaw nas, Duchu Święty.
  Przez cudowną sprawę przy poczęciu Jezusa Chrystusa, wybaw nas, Duchu Święty.
  Przez Twoje przyjście w językach ognistych, wybaw nas, Duchu Święty.

  My grzeszni, Ciebie prosimy, wysłuchaj nas, Duchu Święty.
  Abyś Kościołem świętym rządzić i zachować raczył, wysłuchaj nas, Duchu Święty.
  Abyś nas w pobożności i pokorze utwierdzić raczył, wysłuchaj nas, Duchu Święty.
  Abyś nam stałości i męstwa udzielić raczył, wysłuchaj nas, Duchu Święty.
  Abyś myśli nasze ku pożądaniu niebieskich rzeczy podnieść raczył, wysłuchaj nas, Duchu Święty.
  Abyś nas oczyścić i na godne mieszkanie dla siebie poświęcić raczył, wysłuchaj nas, Duchu Święty.
  Abyś nas w cierpieniach naszych pocieszyć raczył, wysłuchaj nas, Duchu Święty.
  Abyś nas w łasce swojej utwierdzić i zachować raczył, wysłuchaj nas, Duchu Święty.
  Abyś nas wszystkich do uczestnictwa w chwale wiekuistej doprowadzić raczył, wysłuchaj nas, Duchu Święty.
  Abyśmy Ciebie miłowali i dla Ciebie grzechów się strzegli, wysłuchaj nas, Duchu Święty.

  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

  W. Stwórz, Boże, we mnie serce czyste.
  O. I odnów we mnie moc ducha.

  Módlmy się: Wszechmogący, wieczny Boże, wejrzyj na Serce najmilszego Syna swego i na chwałę i zadośćuczynienie, jakie w imieniu grzeszników Ci składa. Daj się przebłagać tym, którzy żebrzą Twego miłosierdzia i racz udzielić przebaczenia w imię tegoż Syna swego, Jezusa Chrystusa, który z Tobą żyje i króluje na wieki wieków.
  Amen.

  Polubienie

 7. Pani Ewo
  Dodam jeszcze, że to stary po siedemdziesiątce chorobliwy sekscholik nie przebierający w słowach.
  Dlatego zamieszcza tutaj pełne obrzydliwych i sprośnych słów te swoje prostackie teksty.
  Prawdziwy mężczyzna tak by nie wypisywał.
  A czy zauważyła Pani, jak on trolluje na stronie internetowej Stowarzyszenia WPS?
  Przecież to jest karalne.

  Polubienie

  1. Sexoholik a to się uśmiałem bu bu ha ha ha napisz niusiu o tym w pani domu albo przyjaciółce he he he. Prawda was woli za to wasz putanek to jest całkiem normalny dymając w waginę młodsza od siebie o 40 lat Kabajewa porzucając żonę i dekujac ja we Francji ponadto wasz putanek to nie sexoholik , który dmucha dzień w dzień młode Rosjanki na Kremlu bu bu ha ha ha i to są fakty może putan i niusie i Ewę wyrucha he he he bo pupy by swojemu idolowi pewnie dali he he he.

   Polubienie

  2. To jest karalne to niech paziem i kosiurek idą do prokuratora Młynarczyka ze skarga kto im broni bu bu ha ha tylko że jak będzie wznowiony proces przeciwko nim to dostaną zawiasy bo Polska to nie Rosja i nikt ich na KS nie skaze za krytykę władzy , ale wyrok w zawiasach beda musieli przestrzegać bo prokurator Młynarczyk będzie tego pilnował i jak dalej ziemkosie będą szaleć na blogu to zawiasy zamienia się w pobyt w pierdlu bu bu ha ha ha.

   Polubienie

  3. Szanowna Pani ja jestem tutaj od niedawna. Jednak dał się ten człowiek poznać od tej najgorszej strony. Nie sadzę aby po siedemdziesiątce może cokolwiek zrobić ,jedynie palcem w bucie pokręcić. Też uważam że prawdziwy mężczyzna takich rzeczy nie robi. Być może że jego seksocholizm jest tylko w jego chorym umyśle. Chce zaistnieć jako ten i nic więcej.

   Polubienie

   1. Za to wy onuce jesteście naprawe colll he he he. Powinniście wyjechać do Rosji Polska by od was odetchnęła, ale Mateusz musi tu pilnować standardów demokracji dlatego tacy z was gieroje w internecie onucki. W rosji wasz Putin morduje tych którzy go krytykują.

    Polubienie

   2. Wy stare baby Ewa Maria i Niusia oczywiście Niusia to jest chłop Zenek, andrew, mirek singielki, które nie widziały na oczy pały męskiej w dodatku są dziewicami oceniacie faceta w internecie nawet go nie znając w świecie realnym. Można z was się pośmiać oj można bu bu ha ha ha.

    Polubienie

 8. Coś nie przechodzi?

  Pani Ewo
  Dodam jeszcze, że to stary po siedemdziesiątce chorobliwy sekscholik nie przebierający w słowach.
  Dlatego zamieszcza tutaj pełne obrzydliwych i sprośnych słów te swoje prostackie teksty.
  Prawdziwy mężczyzna tak by nie wypisywał.
  A czy zauważyła Pani, jak on trolluje na stronie internetowej Stowarzyszenia WPS?
  Przecież to jest karalne.

  Polubienie

 9. Macie onucki ruskie poczytajcie sobie co pisze wasz wódz Girkin w temacie sukcesów na Ukrainie waszego poganiacza wielbłądów Szojgu i Fjutina bu bu ha ha ha.
  Też nieprawda onucki ruskie.

  Rosyjski oficer o sytuacji pod Chersoniem. Girkin: Ukraińcy rozbili doniecką piechotę

  Igor Striełkow Girkin, oficer wojsk rosyjskich na terenie Doniecka, opisuje sytuację militarną w regionie chersońskim. Z jego ust pada stwierdzenie, że siły ukraińskie zdołały „rozbić” 70 procent donieckiej piechoty w okolicy Chersonia.
  W sieci znalazło się nagranie, na którym Igor „Striełkow” Girkin – rosyjski oficer i pułkownik rezerwy Specnazu GRU – mówi o sytuacji wojsk okupanta w obwodzie chersońskim.

  Wojna w Ukrainie. Śledź wydarzenia w naszej RELACJI NA ŻYWO

  Girkin stwierdza między innymi, że ukraińska armia „rozbiła 70 procent donieckiej piechoty” i „utworzyła” grupę uderzeniową do kontrofensywy w okolicach Chersonia.

  Igor Girkin o walkach w pobliżu Chersonia. Ukraińska armia rozbiła ukraińską piechotę

  Warto przypomnieć, że Igor Wsiewołodowicz Girkin (inaczej ps. Igor Iwanowicz Striełkow), urodzony w 1970 roku w Moskwie, był również uczestnikiem wojny w Bośni i Hercegowinie, gdzie walczył po stronie Serbów w charakterze ochotnika.

  zródło wp.pl

  Polubienie

 10. Przewrotny, przekorny człowieku – szkodniku jeden i ciebie dopadnie karma. Zobaczysz!
  Jesteś zaszczepiony trzema szprycami, jak się wiosną tego roku chwaliłeś, więc żydowska szczepionka przeciwko głupocie zrobi na pewno to, co ma na celu zarobić.

  Polubienie

  1. Zenusiu was już karma dopadła za popieranie kremlowskiego zbrodniarza fjutina i dalej marzycie onucki o ruskim mirze w Polsce i rządach w Polsce putinowskich owsików w odmianach Janukowycza czy backi. To się nigdy nie stanie próżne wasze marzenia nawet już tak glupiejecie , że kasujecie wypowiedzi Girkina który w odróżnieniu od was onucki mówi prawdę w social media z waszych blogów jak zrobili to dziś rano ruskie onuce w osobach mgr kosiura z Otwocka i dr ekonomii paziema znaczy się ruskie onuce tracą rozum bo już nawet opluwają swoich ziomków w osobie Girkina bu bu ha ha ha. Trzpil.

   Polubienie

  2. A zapomniał ty zenusiu umiłowany kochany , że również trzema szczepionkami zaszczepieni są twoi idole kremlowscy jak fjutin, pieskow, i lawrow , ale o tym nasz zenus nie wspomina fjutin się szczepił wcześniej ode mnie także jemu szczepionka sputnik szybciej odebrała rozum dlatego zaatakował niepodległe państwo i pcha Rosje w odmęty katastrofy bu bu ha ha ha.

   Polubienie

  1. Ale pani nana od wielu miesięcy promowała szczepienia dzieci przeciwko covid także przez długi czas na wpwo gdzie nazywano ją polska patriotką tak was w chuja zrobiła he he he i tu nana zrobiła kawał dobrej roboty he he he chociaż mnie ona wisi i powiewa. Trzpil.

   Polubienie

  2. A skąd wiesz zenus że ja się szczepilem takis pewny bu bu ha ha ha jedno jest pewne że szczepił się wasz fjutin i zaszczepił 59 mln Rosjan według danych ruskiego ministerstwa zdrowia bu bu ha ha ha co tam szczepil Rosjan wasz fjutin zmusił Rosjan do szczepień bo prawda jest taka że wasz gieroj słowiański fjutin to nieślubne dziecko żydowki bu bu ha ha ha. To on zmuszał gubernatorów do szczepień grożąc im dymisja jak nie zmusza Rosjan do szczepień przeciw covid nawet wasz dziamka kaz się zaszczepił he he he.

   Polubienie

 11. Pan Dylak to nie szczepił się, ale ty panie Pietrze to pewnie tak.
  Przemek i Kazimierz przyjęli po cztery szpryce.

  Panie 🐍 , a dlaczego wklejasz teksty ze strony Światowida?

  Polubienie

  1. Pan Dylak się nie szczepil ale jego żona dwóch synów i wnuczek już się szczepili i zenus o tym nie wie a czemu wklejam teksty od Światowida no przecież Światowid to Slawianin zawsze piszący prawdę gdybym info wklejał z wp.pl czy Onet pl napisał byś że kłamie bo to propaganda syjonistyczna he he he.

   Polubienie

  2. Jeszcze jedno zenku nie mogli przyjść po cztery szpryce bo nigdzie nie było czwartej dawki zresztą covid to historia teraz będą szpryce przeciw małpiej ospie he he he.

   Polubienie

 12. Zenus ja mam dziwne wrażenie że ty do tej nany masz ciągle sentyment to ty ciągle na wpwo ja bronił gdy ja ją atakowałem taka prawda. Miałeś tam Nick sołtys gdzie broniłeś nany do upadłego gdy ja starałem się napisać co to za ptica he he he. Zresztą wiemy dobrze że Zenek to Andrew i Mirek.

  Polubienie

 13. Swoją drogą Andrew zamiast beczeć mógłby założyć bloga tylko wybral by inną domenę , hosting i działać za to on szarżuje po innych blogach teraz jako jedrzej po co on to robi. Czasami ciężko jego zrozumieć.

  Polubienie

 14. Trzpil odsyłam na stronę ‚Kresy we krwi’ . Dołącz do tych tam osób. Tam twoje miejsce wśród swojaków, których tak bronisz i popierasz.

  Polubienie

  1. Ruscy wymordowali dużo więcej Polaków w całej historii rosji od Iwana Groźnego do Putina także nie ma co porównywać banderowców do zbrodni rosyjskich na narodzie polskim bo odpowiedź jest jasna paniusiu prorosyjska.

   Polubienie

   1. Nie jestem żadnym panoczkiem ukraińskim po prostu staram się historię oceniać sprawiedliwie a nie patrzeć na historię tylko z punktu widzenia Polaka bo tak najwygodniej a że popieram Ukrainę oczywiście bo została bestialsko zaatakowana przez wrogi sobie kraj, który chce zniszczyć Ukrainę i naród ukraiński tak samo będę popierał Tajwan gdyby został zaatakowany przez bydło chińskie. To jest chyba oczywiste że zawsze popiera się słabszego a nie agresora , ale dla was onuc ruskich to jest niepojęte.

    Polubienie

   1. Za to tacy zbrodniarze jak Beria i Kaganowicz byli ufoludkami e tam aniołkami. Fajne chłopy były he he he i oczywiście zbrodnie banderowskie wynikały z niczego bo oczywiście Ukraińców w II RP nie mordowano tysiącami nie lala się ukraińska krew a Beck w sejmie nie zapowiadał szybkiego wynarodowienia Ukraińców a szlachta i magnaci polscy tak kochali kozaków że lizali im każdego dnia jaja.

    Polubienie

   2. @Trzpil pisze: 17 czerwca, 2022 o 7:02 am

    „fiesta” odpowiada:
    Ja nie mam problemu z potwierdzeniem informacji o tym, ze Beria i Kaganowicz byli zbrodniarzami i jeszcze dodam, ze obydwaj mieli zydowskie pochodzenie.
    Ale roznica miedzy tymi dwoma „duetami”: Beria i Kaganowiczem , a Bandera i Suchewiczem byla w KOLORACH – jedni byli CZERWONYMI FASZYSTAMI, a drudzy byli BRUNATNYMI FASZYSTAMI.
    A mowiac jeszcze prosciej, jedni byli ZWOLENNIKAMI IDEOLOGII KOMUNISTYCZNEJ niemieckego Zyda K.Marksa (Manifest Komunistyczny 1848), a drudzy byli ZWOLENNIKAMI NAZIZMU (czystek etnicznych) D.Doncowa (Tezy D.Doncowa z 1926r).
    Szerzej n/t tez D.Doncowa pisze historyk dr W.Poliszczuk np. w ksiazce pt. „GORZKA PRAWDA” lub w ksiazce pt. „IDEOLOGIA NACJONALIZMU UKRAINSKIEGO D.DONCOWA”.

    Cytat:
    „Zasady ideologii ukraińskiego nacjonalizmu (powinno byc: szowinizmu – dopisek „fiesta”) , przedstawione przez Doncowa w jego głównym dziele, wprowadzała w życie założona w 1929 r. Organizacja Ukraińskich Nacjonalistów, a potem jej bojówki – UPA. Zasady te były bliskie nazizmowi i miały charakter faszystowski” – Bogumił Grott, Ukraiński nacjonalizm a polska polityka wobec Ukrainy i Ukraińców, [w:] „Biuletyn IPN”, nr 7–8, lipiec-sierpień 2010 r., s. 38.
    „Filozofia ta świetnie nadawała się do konstrukcji państwa totalitarnego i była używana do usprawiedliwiania, a nawet zachęcania do wszelkiej eksterminacji. Taką też rolę spełniła w stosunku do zamieszkujących południowo-wschodnie Kresy II Rzeczypospolitej Polaków, Żydów, a nawet i mających inne poglądy Ukraińców.” – koniec cytatu.

    Pytanie:
    Kogo chcesz oglupic swoja banderowska propaganda ?

    Polubienie

   3. Fiesta nikogo nie ogłupiam pisze prawdę to wy piszecie durnoty np. fake-news nawet nie sprawdzając informacji. Ostatnim waszym hiciorem było to, że dziadek andrzeja dudy był banderowcem. No brednia totalna sfabrykowana przez GRU nawet byli agenci tej firmy padali ze śmiechu jak ruskie onuce w Polsce wrodzaju pazia czy inżyniera z Otwocka to łyknęli a wystarczyło sprawdzić źródła i się przekonać, że dziadek Dudy tyle miał wspólnego z banderowcami co Cicciolina z papieżem. Inny wasz hit to pokazywanie z pizdą na plaży Klausa Schwaba kolejna brednia zwykły fotomontaż zrobiony przez 10 letniego Niemca a tu na forach polskich się tym podniecano jak prawdą objawioną. Czy Polak musi być zawsze debilem i to nie jest pytanie retoryczne panie fiesta.

    Polubienie

 15. Ja nie jestem ruską onucą. Panocku proukraiński z punktu widzenia Polki widzę to nieco inaczej ponieważ cały czas słyszę jaka to Ukraina mocna a Rosja ponosi cały czas klęskę? Trzpil popiera słabszych czyli Ukrainę. Kto więc kłamie w tym temacie? . Silna ta Ukraina jest czy słaba? . Ja natomiast uważam że ledwie zipie. Może jest mocna ale w gębie .
  Wiedz że ja dużą wagę przywiązuję do historii i to co Ukraińcy oraz Rosjanie zrobili Polakom. Wołyń , Katyń…..
  W Katyniu i innych miejscach wolno było przebywać delegacjom rządowym na uroczystościach rocznicowych, Rajdy Katyńskie. Na Wołyniu nie. Tacy są biedni, pokrzywdzeni ‚bracia’ ukraińscy. Mieliśmy namacalny przykład na Eurowizji kiedy to Polska oddała najwięcej głosów ‚braciom’ ukraińskim a odwdzięczyli nam się zerem. Tak według Trzpola ma wyglądać nasze braterstwo? . Hipokryzja sięga zenitu. I proszę nie pieprzyć jacy to dobrzy są Ukraińcy.

  Polubienie

  1. O jejku Eurowizję miesza z polityką onucka putinowska a nie zauważyła , że ważniejsze jest głosowanie narodów gdzie Ukraińcy oddali nam 12 punktów a sędziowie funkcyjni a kto na nich patrzy ale mieniąca się Polka w jej marzeniach putinowska onucka nienawidząca Ukrainy i zabraniającą prawa do własnego państwa Ukraincom nawet Eurowizję wykorzystuje , żeby za kacapskie ruble zatruwać stosunki polsko ukraińskie.CDN jutro.

   Polubienie

 16. Onucka już zapomniała, że Ukraińcy i to niemało już opuszczają Polskę i wracają do swojej Ojczyzny aby ją odbudowywać czy dalej onucka będzie twierdzić jak propagandziści kremlowscy z WPS1, że Ukraińcy nie opuszczają Polski.

  Polubienie

 17. W Katyniu i innych miejscach wolno było przebywać delegacjom rządowym na uroczystościach rocznicowych, Rajdy Katyńskie.

  Mój koment

  Zapomniała onucka napisać od kiedy konkretnie bo od 1945 roku do 1995 roku nic takiego nie miało miejsca. Przez cały okres PRL i komuny łgano w szkołach dzieciom w oczy, że zbrodni w Katyniu dokonali Niemcy. Nauczyciele te 5 procent odważnych było surowo karanych za mówienie prawdy o Katyniu kto dokonał tej zbrodni. Onucka o tym zapomniała. Ile dziesiątek lat trzeba było czekać od 1945 roku aż do Jelcyna aby w końcu twoja Rosja powiedziała prawdę o Katyniu. Stosunki z Rosją to jest nieco inny kaliber bo my byliśmy ofiarami zbrodni stalinowskich dlatego Jelcyn zezwolił na rajdy katyńskie i świętowanie tej zbrodni a z Ukrainą sprawa wygląda inaczej bo my tu też nie jesteśmy aniołkami. Ukraińcy dobrze pamiętają jak traktowali magnaci i szlachta Kozaków jak najgorszych robaków. Ukraińcy pamiętają też II RP gdzie krew ukraińska lała się strumieniami także tu przeprosić za swoje zbrodnie muszą obie strony a Polska powinna pierwsza przeprosić, ale na to nie ma szans. Po prostu z dzisiejszej perspektywy oba narody nie są gotowe, aby zmierzyć się ze swoją historią, ale może w przyszłości to się zmieni a wasze podjudzanie onuc ruskich aby zniszczyć świetne stosunki między narodami ukraińskim i polskim spalą na panewce i paradoksalnie to wasz Putin wszczynając wojnę doprowadził do polepszenia relacji polsko-ukraińskich i dziś są one wzorcowe jak nigdy w naszej historii obu narodów
  trzpil

  Polubienie

   1. Panie fiesta pan taki uczony i nie potrafi pan odpowiednich źródeł znaleźć dziecko pan jest Szuchewycza i bandery , który nie mógł mordować bo siedzial w więzieniu w tym czasie zbrodnie pan wylicza a nie potrafi pan znaleźć źródeł do zbrodni II RP na Ukraincach . Nie pan panie Toronto zacznie od znalezienia wystąpienia Becka gdzie kreśli w sejmie plany wynarodowienia Ukraińców niech patrz to znajdzie i nie robi z siebie dziecka we mgle a jak pan nie znajdzie to dopiero panu podrzucę.

    Polubienie

   2. @ Trzpil pisze: 17 czerwca, 2022 o 7:08 am

    „fiesta” odpowiada:
    Mnie nie interesuje J.Beck , ale zrodlo informacji , ktore mowi, ze:
    „Ukraińcy pamiętają też II RP gdzie krew ukraińska lała się strumieniami”.

    Czy nie rozumiesz j.polskiego , czy masz klopoty z pamiecia ?

    Polubienie

   3. Beck cię nie interesuje i jego wystąpienia w Sejmie odnośnie wynarodowienia Ukraińców jako konieczności dziejowej nie interesują cię krwawi ministrowie II RP, którzy mieli krew ukraińską na rękach nie interesują cię spalone wsi ukraińskie z wymordowanymi Ukraińcami no pewnie bo ciebie tylko interesuje Wołyń bo żyjesz w błędzie ze Polacy to aniołki historyczne i żyj dalej w tym złudzeniu. Napisalem poszukaj sam materiałów jak nie znajdziesz to ci dopiero podeśle.

    Polubienie

   4. Na razie to ustal przyczyny dlaczego krwawy minister II RP Bronek Pieracki zginął z rąk OUN a konkretnie z ręki Hryhorija Maciejki. Może OUN zwariował, że zabił tą kanalię a może były inne przyczyny wszystkowiedzący fiesto.

    Polubienie

   5. No tak trzeba było mordować Ukraińców no bo przecież integralność terytorialna państwa masońskiego pod nazwą II RP była świętością. Traktowano tych Ukraińców jak ostatnie szczury a potem wielkie zdziwienie bo Wołyń. Jeszcze i na zbrodniarzy ruskich przyjdzie bat na to co robią teraz na Ukrainie z narodem ukraińskim w Irpieniu i w Buczy tu najkrwawiej. Żaden kacap ruski gwałcący tam dzieci ukraińskie i kobiety nawet nie zdaje sobie sprawy, że już nie żyje.

    Polubienie

   6. @trzpil pisze: 17 czerwca, 2022 o 5:30 pm

    „fiesta” odpowiada:
    Skoro nie rozumiesz j.polskiego to napisze jeszcze prosciej:
    Podaj tytul ksiazki i nazwisko autora.
    (Mozesz to przetlumaczyc na j.zydowski lub „ukrainski” uzywajac tlumacza google)

    Polubienie

   7. Fiesta Toronto napisz czy ty jesteś normalny przy tej polityce historycznej jaka jest teraz wymagasz abym ci podał tytuł książki pokaż mi odważnego , który taką książkę napisze to ty potrzebujesz książki bo bez książek nie znasz faktów to tak jak byś się domagał aby w w Rosji putany ktoś podał ci tytuł książki o zbrodniach Stalina żeby znać prawdę tych zbrodni nie jest potrzebna ci książka tak samo żeby znać prawdę na temat zbrodni władz sanacji na Ukraincach nie jest ci do tego potrzebna książka. Polacy nie byli świeci i też z zimną krwią mordowali Ukraińców.

    Polubienie

 18. Mieliśmy namacalny przykład na Eurowizji kiedy to Polska oddała najwięcej głosów ‚braciom’ ukraińskim a odwdzięczyli nam się zerem. Tak według Trzpola ma wyglądać nasze braterstwo? .

  ___

  Braterstwo między narodami polskim i ukraińskim onucko ruska nie polega na tym, że paru sędziom ukraińskim nie spodobał się Ochman i dali mu okrągłe zero bo ludzie mają różne gusta bo sędziom z Ukrainy nie spodobał się Ochman to mu dali okrągłe null i sędziowie mieli do takiej oceny prawo.
  Za to jak pisałem wcześniej, że w głosowaniu widzów publiczność ukraińska dała nam czyli Ochamnowi 12 punktów, ale o tym już onucka nie wspomniała i na tym polega braterstwo narodów.

  Trzpil.

  Polubienie

  1. Ja mam także prawo wyrażać swoje opinie , paniał . Nie obrażaj mnie bo zrobię wszystko abyś tutaj miał szlaban. Nikt
   Trzpila już nie chce więc tutaj jeszcze może obrażać, na razie.

   Polubienie

   1. A to wyrażaj sobie ale mnie nie obrażaj panjała onucka jak tak to super. W sprawie prawa do wolności wypowiedzi onucko to jedz do Putina do Rosji i opluwaj go tak jak srasz gównem na władze polskie tutaj w Polsce to mogę ci zagwarantować, że w Rosji Putina pisząca onuco nie przeżyła byś nawet sekundy i skończyła jak Politkowska z kulką w głowie obok własnego domu. Nie jesteś zadną Polką nie obrażaj Polski tak się nazywając a jesteś onucą, która tylko i wyłącznie robi dla Putina dobrą robotę w internecie.

    trzpil

    Polubienie

   2. I nie strasz mnie zwyczajem ruskim, że mnie stąd onuco wyrzucisz bo ja tu pisać nie muszę tym bardziej, że tego bloga nikt nie czyta a piszę wyłącznie do ciebie żeby ci udowodnić, że taka z ciebie Polka jak z murzyna Japończyk. na razie onuco ruska. Żegnam.

    Polubienie

   3. @Trzpil (14 czerwca 2022 o 6:43pm)
    Cytat: „…. jak srasz gównem na władze polskie tutaj w Polsce…”

    Otoz Polska nie rzadza Polacy przez ostatnie 77 lat (1945-2022) i Polska znajduje sie pod ZYDOWSKA OKUPACJA.
    Zatem nie jest prawda, ze w Polsce sa „wladze polskie” i uzywanie tego typu okreslenia swiadczy, ze nie jestes zorientowany w sytuacji i powielasz klamstwa.

    Otoz plan opanowania Polski i przejecia wladzy w Polsce przez ZYDOW znajduje sie w tajnym referacie Bermana z 1945r, ktory Berman wyglosil na forum tajnej organizacji zydowskiej Poalej-Syjon – tajna organizacja zydowska prowadzila robote wywrotowa w Polsce.
    Tajny referat Bermana zostal ujawniony w ksiazce S.Zochowskiego i H.Pajaka pt. „RZADY ZBIROW 1940-1990”.
    Zas wiecej szczegolow na temat zydowskich organizacji wywrotowych w Polsce podaje R.Korsch w ksiazce pt. „ZYDOWSKIE UGRUPOWANIA WYWROTOWE W POLSCE”.
    Od siebie dodam, ze tajne organizacje zydowskie istnialy rowniez w pozostalych krajach Europy i pisala o tym N.H.Webster w ksiazce pt. „SECRET SOCIETIES AND SUBVERSIVE MOVEMENTS” (Tajne organizacje i ruchy wywrotowe).

    Jak nie jest trudno domyslec sie, ZYDZI MIELI SWOJE TAJNE CELE, przez co dzialali zakulisowo, ale tych informacji nie podaja encyklopedie rzekomo „naukowe” i tych rzeczy tez nie ucza w szkolach, ani na lekcjach religii w Polsce oraz nie podaja tego MEDIA, poniewaz sa opanowane przez ZYDOW.
    Moral:
    ZYDZI SPISKUJA PRZECIWKO PANSTWOM I NARODOM ORAZ PRZECIWKO CHRZESCIJANSTWU !

    Dowodow na to dostarcza sam TALMUD („pismo swiete” Zydow) – szczegoly ujawnil amerykanski historyk dr M.Hoffman w 1999r oraz nieco wczesniej ksiadz prof. I.B.Pranaitis w 1892r (koniec XIX wieku), kiedy przetlumaczyl Talmud na inne jezyki. Ale np. byly Zyd N.Donin przeszedl na katolicyzm i ujawnil antychrzescijanskie i rasistowskie nauki Talmudu juz w 1240r za panowania krola Francji Ludwika IX – przez 2 lata trwal proces w Paryzu.
    Poza tym spisek Zydow jest opisany przez J.Brafmanna w 1870r w ksiazce pt. „ZYDZI I KAHALY” (wersja w j.polskim ukazala sie w 1914r) i ksiedza prof. S.Trzeciaka w ksiazce pt. „PROGRAM SWIATOWEJ POLITYKI ZYDOWSKIEJ”.
    Pisal tez o tym historyk prof. S.Didier , prof. J.Robison , ksiadz A.Barruel etc i tych dowodow jest mnostwo.
    Do tego nalezy dodac jeszcze opinie znanych i slawnych ludzi o Zydach na przesteni ostatnich 2 tysiecy lat.
    Zydzi byli przepedzeni ponad 1000 razy w ciagu ostatnich 2 tysiecy lat z miast i panstw Europy i Afryki !….. za lichwe, korupcje, falszerstwa, zlodziejstwo, paserstwo, demoralizacje, zbrodnie, spiski, wrogosc do chrzescijanstwa etc.
    Jak pisal ksiadz dr Stanislaw Staszic w 1794r w „PRZESTROGI DLA POLSKI” ….. ZYDZI BYLI ZARAZA WEWNATRZ POLSKI I DAZYLI DO OSLABIENIA POLSKI ORAZ SPISKOWALI PRZECIWKO POLSCE Z NIEMCAMI I ROSJA (chodzi o carska Rosje).

    Ja rozumiem, ze trwa wojna pomiedzy Rosja a BANDEROWCAMI u wladzy w Kijowie od ponad 3 miesiecy i jest to temat skupiajacy uwage setek milionow ludzi na swiecie, ale ta wojna nie jest wcale w polskim interesie i to co wyprawiaja ZYDZI z PiS (partia ineresow syjonistycznych) u wladzy w Polsce odbywa sie kosztem Polski i Polakow, tylko po to, zeby zapewnic wladze ZYDOM w Kijowie i utrwalic KULT ZBRODNIARZA S.BANDERY – tak to wyglada oficjalnie.
    Zas nieoficjalnie, ZYDOSTWO z USA realizuje plan polskiego Zyda i masona Z.Brzezinskiego, ktory dotyczy „OSACZANIA ROSJI” i ten plan jest wspierany przez LOBBY BANDEROWSKIE w USA i Kanadzie (potomkowie banderowcow i kolaborantow Hitlera, ktorych rodziny pospierdalaly z Europy po II w.s. w obawie przed rozliczeniem za zbrodnie wojenne) oraz przez ZYDO-ANGLOSASKA MAFIE MIEDZYNARODOWA, ktora dziala wspolnie i dokonuje bandyckich napadow na Jugoslawie, Afganistan, Irak, Libie, Syrie etc z uzyciem wojsk NATO.
    Jak pisal byly agent wywiadu wojskowego Stanow Zjednoczonych, P.Giraldi w miesieczniku „THE AMERICAN CONSERVATIVE” (Amerykanski Konserwatysta) we wrzesniu 2017r, to…. WOJNY AMERYKI SA WYWOLYWANE PRZEZ AMERYKANSKICH ZYDOW.
    Tego typu informacji nie podaja zadne oficjalne media w Ameryce i w Europie, a tym bardziej w Polsce, zeby polskie „goje” nie znaly prawdy, co jednoczesnie dowodzi jakimi oszustami i sqrwysynami sa ZYDZI z PiS u wladzy w Polsce.
    Ale od czasu do czasu pojawiaja sie przecieki informacji i z tych kawalkow mozna zlozyc calosc, poniewaz 10 lat wczesniej, tzn. w 2007r amerykanski gen. W.Clark mowil podczas wywiadu, ze rzad USA (prezydentem byl wtedy Zyd G.Bush Jr , ktory byl otoczony ZYDOWSKIMI DORADCAMI) zaprogramowal 7 wojen – vide strona:

    Nastepnie jest puszczana w ruch PROPAGANDA o rzekomych „zagrozeniach” (najczesciej uzywany powod to „bron chemiczna”) lub jest organizowany sabotaz przez wewnetrzne spec sluzby (jak w przypadku 9/11 – WTC) i juz jest gotowy powod, zeby napasc na inne panstwo – Rosja uzywala podobnych metod, zeby miec powod do napasci na Czeczenie (FSB wysadzalo bloki mieszkalne i oskarzali Czeczenow o terroryzm).
    Jednoczesnie W.Putin tworzyl ZYDOM cieplarniane warunki w Rosji, zapalal menore w synagodze w Moskwie, odznaczyl rabina Pewznera zlotym medalem za krzewienie judaizmu w Petersburgu, otaczal sie ZYDAMI z rasistowskiej sekty Chabad-Lubawicz, odbywal prywatne wizyty do USA i Izraela etc , a nawet Putin podpisal w 2012r uchwale DUMY dotyczaca przeznaczenia lotniska w Uljanowsku na baze NATO oraz Rosja i Chiny po rozmowach z B.Obama (prezydent USA) POPARLY ZAOSTRZONE SANKCJE NA IRAN (Rezolucja ONZ 1929 z 2010r).

    JAKI Z TEGO WNIOSEK ?

    Polubienie

   4. Fiesta taki był wybór Polaków. Polacy chcieli takie władze to takie władze mają a pokaż mi alternatywę do rządzenia w Polsce. Źle ci pod rządami Żydów to głosuj na prawdziwych Polaków jednego masz putinowskiego owsika z tytułem dr z Łodzi towarzysza Zieminskiego a drugiego towarzysza z Otwocka Kosiura magistra od przezwajania silnikow startującego z list PiS na radnego oczywiście jak on to podkreśla kandydat niezależny , który zdobył promil głosów na radnego. Módl się żeby nie wygrali bo jakbyś się mars Toronto fiesta pokazal w Polsce chociaż na sekundę do Polski przyleciał łapacze pazia i kosiura dali by ci kulkę w łeb w ciągu sekundy w Polsce i podzielił byś los słońca Karpat. Taka właśnie mamy alternatywę do rządzenia w Polsce po Żydach dwóch idiotów towarzyszy kosiura i zieminskiego, którzy po dojściu do władzy zrobili by tu druga Białoruś z kulką w łeb dla swojej opozycji.

    Polubienie

   5. Fiesta i jeszcze jedno co tobie do tego kogo władze ukraińskie i Ukraińcy czczą. To ich kraj i mają prawo mieć swoich historycznych bohaterów w rodzaju ich bohatera Zachajdacznego , Szuchewycza czy Bandere. Rozumem się zamieniles z mucha? Ty chcesz decydować o tym jakich Ukraińcy mają mieć bohaterów we własnym kraju to może zwróć uwagę putanie aby co roku nie płakał nad grobem Stalina. Gdybys był Ukraińcem też byś świętował i czczil Szuchewycza czy Banderę bo to wynika że wspólnoty narodowej, która łączą język, kultura czy historia. W Polsce nikt nie świętuje ani Szuchewycza ani Bandery to o co ci chodzi? Potworne są zbrodnie II RP na Ukraincach gdzie planowano ich wynarodowić palono wsie ukraińskie gdzie gwałcono i mordowano Ukrainki i Ukraińców co dziś się przemilcza w polityce historycznej już nie wspominam jak traktowano kozaków przez szlachtę i magnaterię polska. Dla nich kozacy byli robakami. Tak fiesta taka prawda kochanienki i każda akcja musiała urodzić reakcje na Wołyniu.

    Polubienie

   6. @Trzpil pisze: 17 czerwca, 2022 o 7:43 am

    „fiesta” odpowiada.
    Otoz to nie byl wybor Polakow, ale okreslonej grupy wyborcow, ktorzy glosowali na PiS , a to zasadnicza roznica. Czyz nie ?
    Z kolei alternatywa dla obecnych rzadow w Polsce bylby np. general A.Pinochet lub ktos na miare gen. A.Pinocheta.

    Poza tym ja juz pisalem o tym, ze nie gram w tej samej druzynie co Zieminski i Kosiur z WPS, pomimo tego, ze w niektorych sprawach mamy zbiezne poglady.
    Z kolei mnie jest blizej do ideologii Narodowych Sil Zbrojnych (NSZ)

    Polubienie

   7. Czyli dobrze rozumiem te 44 procent co głosuja na PiS za pincet złotych to nie Polacy tylko przybysze do Polski z planety kasjopea obcy z planem głosowania na PiS . W Polsce w temacie rządzenia kto po żydach
    jest wielka pustka nic wykluczam wariatów kosiura i zieminskiego bo to onuce ruskie debile kto jeszcze wariat poeta i aktor Jabłonowski czy debil hrabia coś pierdolacy że jest prezydentem na podstawie konstytucji takich mamy świrów w zastępstwie żydów do rządzenia to ja już wolę żydów przynajmniej jest jaka taka normalność i spokój.

    Polubienie

   8. @Trzpil pisze: 17 czerwca, 2022 o 7:57 pm

    „fiesta” komentuje
    Ty nie rozumujesz, ale manipulujesz i masz klopoty z wyslowieniem sie w j.polskim.
    Jaka jest u was pogoda w Izraelu ?

    Polubienie

   9. Fiesta w Izraelu pogoda coool ciepło gorąco zapraszam cię serdecznie do nas wiem, że jaja ci już w tym USA ostygły to przyjeżdżaj do Izraela załatwię ci cudne żydowki to odswiezysz sobie trochę jaja i sobie poruchasz wszak jak mawiał pierwszy założyciel polonocentryzmu Waldek pastuszka z Sosnowca , który żył w związku z żydowska 10 lat mówił na kanale YouTube że tak żydówka go w łóżku w obroty brała z różnymi pozycjami np. Kwiat lotosu , że Waldek rano nie czul jajek prawie miał drętwe i zawsze mówił waldziu pastuszka , że żydowki w te klocki są najlepsze także fiesta przyjeżdżaj nach Izrael dla odświeżenia twoich jajek choćby.

    Polubienie

  2. Jakoś kochany fiesta mars Toronto tyle lat mieszka w USA i nie brzydzi się krajem syjonistycznym i wpierdziela jego hamburgery i cole jak pisał o tobie Zieminski kochasz Rosję to wypierdalaj do Rosji lachudro a nie trujesz tyle lat powietrze USA swoimi pirdami. Dla mnie Ukraina istnieje i jako państwo i jako naród a ty nie musisz lachudro się z tym zgadzać i brawa dla Joe bBidena za pomoc dla Ukrainy gdyby rządził Reagan nie byłoby żadnej wojny bo gdyby Putin ja zaczął cała jego jebana Rosja byłaby w gruzach taki był Reagan a dziś mamy pipy owłosione śmierdzącena Zachodzie jak macron czy Scholz dlatego Putin robi co chce szmato jeżeli Putin uderzy na nas to jak szmato jak to wytłumaczysz wszak my byliśmy tyle lat pod rozbiorami jesteśmy bękartem traktatu wersalskiego jak mawiał o nas Mołotow także nie zasłużyliśmy na własne państwo nie jesteśmy narodem i putan użyje takich samych argumentów ty śmieciu aby na nas napaść jak na Ukraine i co wtedy powiesz a opluwając Ukrainę śmieciu stanąłeś po stronie towarzyszy typu magister jebany kosiur czy dr łódzki jebany Zieminski tyle szczurze.

   Polubienie

   1. Ty jestes UPA-dlinski gnoj, ktory jest nafaszerowany gnojem propagandowym wyprodukowanym przez ZYDOW z PiS u wladzy w Polsce (Duda, Kaczynski, Morawiecki etc) , ZYDOW z PO (Tusk, Sikorski etc) , UPA-dlincow, takich jak: T.Sakewycz vel Sakiewicz z GP (UPA-dliniec i wspolpracownik UPA-inskiego wywiadu za co dostal odznaczenie od spec sluzb UPA-iny), W.Wjatrowycz (banderowski klamca historyczny) etc.

    Z kolei sowietolog P.Zieminski (doktor nauk ekonomicznych i prezes WPS – wierne pacholki sowieckie) , ktory byl moim przeciwnikiem w klotniach dyskusyjnych, ktore sam rozpoczynal i ignorowal podawane przeze mnie informacje faktograficzne, zmienil front po 10 latach swojej MOSKIEWSKIEJ PROPAGANDY – niby wyksztalcony, a zajelo mu to 10 lat, zeby dojsc do prawdy i zrozumiec, ze wlazl w gowno, chociaz jego czeste wyjazdy do Rosji i wydeptywanie sciezek do ambasady Rosji w Warszawie razem z „magistrem inzynierem” D.Kosiurem, wskazuja, ze wypelniali powierzone im misje, jak „misjonarze”.
    Gdy Zieminski nie mial argumentow na podawane przeze mnie informacje faktograficzne to zachowywal sie jak BYDLAK (niby doktor nauk ekonomicznych) i pisal, ze „jem hamburgery i pije Coca-Cole” , a przez to nie mam rozumu.
    BYDLAK Zieminski chwalil sie, ze je kaszanke na goraco, bo jest zdrowsza.
    Po 10 latach okazalo sie, ze zaszkodzila mu kaszanka na goraco, bo zostawala mu kasza w glowie.
    Ale P.Zieminski ani razu nie wspomnial o tym, ze MacDonald mial swoja filie w Rosji i Rosjanie tez jedli hamburgery i pili Coca-Cole, co bylo dowodem na postep w Rosji, poniewaz w czasach ZSRR nie pili Coca-Coli, a ich glowny napoj nosil nazwe: „Skocz po wode Kola”.

    J.Biden to ZYDOWSKA MARIONETKA, taka sama jak jego poprzednicy, poczawszy od 1913r (powstanie FRB – Federal Reserve Bank – bank rezerw federalnych) , kiedy grupa prywatnych bankow zydowskich przejela kontrole finansowa nad USA, co obrazowo jest porownywalne do przylozenia pijawki do ciala, ktora wysysa krew z organizmu i tak samo jest z zydowskimi bankierami, ktorzy wysysaja krew z narodow.
    Po prostu zydostwo drukuje nominaly banknotow na papierze i pobiera za to zaplate oraz za wydrukowany papier nabywa ziemie, fabryki, zaklady, metale szlachetne, rope naftowa etc , czyli zamienia papier w konkretne towary.
    Np. Polska i UPA-ina tez siedza w kieszeni u zydowskich bankierow.
    Jedynie prezydent USA J.F.Kennedy sprzeciwil sie ZYDOM, to go ZYDZI ZAMORDOWALI w 1963r.

    R.REAGAN tez byl zydowska marionetka i taka sama zydowska marionetka byl JP2 (K.Wojtyla).
    W praktyce, Polska wyszla z LAGRU, a weszla do EURO-LAGRU i ZYDOSTWO przejelo za bezcen polski majatek narodowy oraz ZYDOSTWO PRZEJELO KONTROLE NAD FINANSAMI POLSKI i wypija krew z Polakow.

    Twoj dalszy belkot UPA-dlinski sieczkobrzeku jest pozbawiony sensu, bo masz trociny w glowie, jak kukla.
    Zamiast narzekac to wyjedz na UPADLINE do swoich pobratymcow i walcz za ZYDOW, ty glupcze.

    PODSUMOWANIE
    Zydostwo z USA z poparciem LOBBY UPA-dlincow z USA i Kanady probowali wskrzesic „UPADLINE” z okresu IIw.s. i zarazem ZYDOSTWO z USA (neokonserwatysci syjonisci) probowali zrealizowac plan „OSACZENIA ROSJI” autorsta Zyda Z.Brzezinskiego i oczywiscie wysluzyli sie UPADLINCAMI na UPA-inie, osadzajac tam wczesniej swoich ZYDOW u wladzy w Kijowie.

    Ale caly ten plan i manewr Zydow z USA w porozumieniu z Zydami u wladzy w Kijowie i Zydami z PiS u wladzy w Polsce obrocil sie przeciwko nim, poniewaz W.Putin faktycznie ma talent polityczny, gdyz wczesniej wydymal B.Obame i jego zydowskich doradcow, a teraz wydymal J.Bidena i jego zydowskich doradcow i skonczy sie na tym, ze W.Putin odbierze ziemie, ktore wczesiej nalezaly do carskiej Rosji – vide Traktat Grzymultowskiego z 1686r (Umowa pomiedzy Rosja a Rzeczpospolita).

    UKRAINY NIGDY NIE BYLO, NIE MA I NIE BEDZIE…

    Nasuwa sie jednoczesnie pytanie:
    Czy W.Putin zrealizuje tajna umowe zawarta wczesniej pomiedzy Izraelem a UPA-dlina (pomiedzy Zydem P.Poroszenko, a Zydem B.Netanyahu), dotyczaca osiedlania sie Zydow z Izraela na UPA-dlinie.
    Ta umowa byla wczesniej celem misji Zyda , masona i bylego sekretarza stanu USA H.Kissingera, ktory odbywal prywatne spotkania z W.Putinem w Moskwie w 2012r.

    Polubienie

   2. Spadaj rozmiękczony mózgu fiesta amerykańskimi hamburgerami i coca colą jak mówi o tobie nie ja a towarzysz z Łodzi zwany Zieminskim czy paziem. Gdy nie ma się argumentów to się wyzywa od banderowców coż ja wolę być banderowcem niż śmierdzieć jak wy ruskimi onucami. Spadaj facet do twojego przyjaciela reżysera z USA przyjaciela też pazia niejakiego Edzia reżysera co to zrobił sobie jaja kilka lat temu na lotnisku Kennedy jak to FBI go aresztowała. Śmiech wśród polonii był na całe USA o czym nie zapomniał wspomnieć opolczyk.
    Druga rzecz jajca były jak Edziu reżyser z USA gdy był w Polsce pożyczył od Bubla na dworcu autobusowym 350 pln na kanapeczkę, piwko i bilet na samochód bo wielki amerykański reżyser nie miał pieniędzy na piwko i kanapeczkę w Polsce. Oczywiście Bublowi złotnikowi kasy nigdy nie oddał. Po szersze informacje na temat pożyczacza nie oddającego kasy niejakiego reżysera Edwarda zapraszam na blog Bubla. Tam wszystko jest opisane mm po mm. Mozna paść ze śmiechu.
    Przedstawiam swoje poglądy a tobie się nie podoba to nie czytaj zgąbczały amerykański mózgu jak cię ochrzcił Ziemiński.
    trzpil.

    Polubienie

   3. R.REAGAN tez byl zydowska marionetka i taka sama zydowska marionetka byl JP2 (K.Wojtyla).
    W praktyce, Polska wyszla z LAGRU, a weszla do EURO-LAGRU i ZYDOSTWO przejelo za bezcen polski majatek narodowy oraz ZYDOSTWO PRZEJELO KONTROLE NAD FINANSAMI POLSKI i wypija krew z Polakow.

    A kto dla ciebie nie był żydowską marionetką może oprócz ruchacza Kennedy, który dymał na potęgę Normę Mortenson. To był wielki Amerykanin oczywiście sprzątnięty przez banksterów żydowskich no bo nie przez mafię, której obiecał za sfałszowanie wyborów obalenie Castro a zamiast wydymania Castro zrobił sobie jaja w Zatoce Świń i myślał, ze mafia nie połapie się o co chodzi, ale czy obala się agenta CIA Castro i nie jest to pytanie retoryczne. No przecież Kennedy razem z mafią nie odstrzelili Jimmy Hoffę Hoffa sam znikł porwany przez kosmitów he he he. To oczywiście nie Kennedy w kampanii wyborczej spotykał się z mafią w kasynach w Las Vegas gdzie ustalano szczegóły sfałszowania wyborów gdyby sondaże wstępne dawały Kennedy przegraną. Po tych spotkaniach mafia dostarczała 10 luksusowych dziwek Kennedy gdzie ten je dymał całą noc. Podobno miał wielkiego kutasa jak wspominała jedna z dziwek z Las Vegas bu bu ha ha.

    A Reagan przynajmniej rozwalił cały ZSRR bajkami o gwiezdnych wojnach a że miał i swoje za uszami jak Oliver North to już inna sprawa, ale osłabił Escobara i innych handlarzy i za to Reaganowi chwała gdzie handlarze narkotyków jak Chapo Guzman mieli w ZSRR raj na ziemi i tam najwięcej sprzedawali swojego białego proszku, ale o tym onuce już nie mówią he he he.

    trzpil.

    Polubienie

   4. Z kolei sowietolog P.Zieminski (doktor nauk ekonomicznych i prezes WPS – wierne pacholki sowieckie) , ktory byl moim przeciwnikiem w klotniach dyskusyjnych, ktore sam rozpoczynal i ignorowal podawane przeze mnie informacje faktograficzne, zmienil front po 10 latach swojej MOSKIEWSKIEJ PROPAGANDY – niby wyksztalcony, a zajelo mu to 10 lat, zeby dojsc do prawdy i zrozumiec, ze wlazl w gowno, chociaz jego czeste wyjazdy do Rosji i wydeptywanie sciezek do ambasady Rosji w Warszawie razem z „magistrem inzynierem” D.Kosiurem, wskazuja, ze wypelniali powierzone im misje, jak „misjonarze”.
    Gdy Zieminski nie mial argumentow na podawane przeze mnie informacje faktograficzne to zachowywal sie jak BYDLAK (niby doktor nauk ekonomicznych) i pisal, ze „jem hamburgery i pije Coca-Cole” , a przez to nie mam rozumu.
    BYDLAK Zieminski chwalil sie, ze je kaszanke na goraco, bo jest zdrowsza.
    Po 10 latach okazalo sie, ze zaszkodzila mu kaszanka na goraco, bo zostawala mu kasza w glowie.
    Ale P.Zieminski ani razu nie wspomnial o tym, ze MacDonald mial swoja filie w Rosji i Rosjanie tez jedli hamburgery i pili Coca-Cole, co bylo dowodem na postep w Rosji, poniewaz w czasach ZSRR nie pili Coca-Coli, a ich glowny napoj nosil nazwe: „Skocz po wode Kola”.

    moj koment
    Tu akurat się zgadzam cała prawda i pod tym się pdopisze, ale czy nie boli Toronto zażyła przyjaźń między reżyserem z USA Maciejczykiem a paziem no przecież oni się kochają jak Flip i flap. No Fiesta tylko nie mów ze ciebie to nie boli i nie masz z tego powodu bólu dupy.

    Fiesta powiedz Ziemińskiemu paziem, że teraz coca cola na ruskim Ebayu butelka duża kosztuje 400 pln na polskie pieniądze a hamburger z maca na polskie pieniądze ze wszystkimi dodatkami frytki, sałatka z GMO to koszt 600 pln na polski pieniądz. Ziemiński ma kasę niech kupi dla swoich przyjaciół z rosji na ebayu flaszkę coli i maca wyjdzie mu to tylko tysiaczek pln he he he.

    Polubienie

   5. Ale caly ten plan i manewr Zydow z USA w porozumieniu z Zydami u wladzy w Kijowie i Zydami z PiS u wladzy w Polsce obrocil sie przeciwko nim, poniewaz W.Putin faktycznie ma talent polityczny, gdyz wczesniej wydymal B.Obame i jego zydowskich doradcow, a teraz wydymal J.Bidena i jego zydowskich doradcow i skonczy sie na tym, ze W.Putin odbierze ziemie, ktore wczesiej nalezaly do carskiej Rosji – vide Traktat Grzymultowskiego z 1686r (Umowa pomiedzy Rosja a Rzeczpospolita).

    Kurcze Fiesta chwali Putina tego jeszcze nie grali chyba się szczypił przeciwko covdi19 i szczypionka robi swoje a Putin ma talent zwłaszcza do kontraktów na dostawy żarcia i zarabianiu na nich poprzez swojego figuranta Deripaskę setek milonów USD a efekt znamy żarcie z terminem przydatności do spożycia do 2014 roku się skończyło a ruscy wpierdalają na Ukrainie koty i psy na grillu bo już się boją od ukrainskiej babci wziąźć pierożki z truskawkami bo mogą być z cyjankiem bu bu ha ha ha. Putin ma talent taki ze w przeciągu paru miesięcy życie na Ukrainie straciło 11 jego generałów a pułkowników czy majorów to nawet nie liczę. Putin ma taki talent ze z taką machiną wojenną zdobył od końca lutego do połowy czerwca zaledwie 16 % bohaterskiej Ukrainy tracąc 25 tysięcy zdrowego chłopa na wojnie a jak mówi Putin u nas mnogo ludiej bu bu ha ha ha.

    Warto było kraj doprowadzać do ruiny sankcje sama Nabulina to mówi czy utratę życia 25 tysięcy zdrowych ruskich wojaków dla Chersonia i Popasnej na to pytanie niech sobie odpowie sam Putan póki jeszcze rak trzustki całkiem gieroja nie wykończył. Nie mówię już jak rozwalają drugą armię świata tureckie drony czy nasze pioruny i chałubice. Putin opanuje 20% Ukrainy i to wszystko, ale potem będą na tych terenach powstania dzień w dzień będziemy kacapię ruską mordować masowo nie będzie chwili przerwy aby ruskie tam nie ginęły i w końcu opuszczą tereny państwa ukraińskiego a naród ukraiński odbuduje swoją ojczyznę ku wielkiej złości onuc ruskich.

    Putin to wielki wódz a jego armia ma większe straty na Ukrainie niż miała armia ZSSR w Afganie przez 10 lat tam obecności a na końcu zwiała stamtąd wyruchana w dupę przez Mudzahedinów bu bu ha ha ha.

    trzpil.

    Polubienie

   6. @Trzpil pisze: 17 czerwca, 2022 o 10:19 am , 10:30pm , 10:40pm , 10:56pm

    „fiesta” komentuje.
    Ja widze , ze masz problemy z pamiecia i dzielisz moj komentarz na sekcje, zeby na niego odpowiedziec oraz lawirujesz jak farbowany lis.

    Dopadlem cie tym oto stwierdzeniem:
    „Ty jestes UPA-dlinski gnoj, ktory jest nafaszerowany gnojem propagandowym wyprodukowanym przez ZYDOW z PiS u wladzy w Polsce (Duda, Kaczynski, Morawiecki etc) , ZYDOW z PO (Tusk, Sikorski etc) , UPA-dlincow, takich jak: T.Sakewycz vel Sakiewicz z GP (UPA-dliniec i wspolpracownik UPA-inskiego wywiadu za co dostal odznaczenie od spec sluzb UPA-iny), W.Wjatrowycz (banderowski klamca historyczny) etc.” – fiesta 17 czerwca, 2022 o 10:01 am

    Z kolei mnie nie interesuje zycie prywatne Maciejczyka, Zieminskiego, Kennedy-ego, Bubla etc ani twoje oraz nie naleze do tych osob, ktore tak jak L.Bubel op*erdalaja innym d*pe , a sami sa niewiele warci.
    Przeciez L.Bubel tez nie pisze w swoim zyciorysie, ze mial powiazania ze spec sluzbami PRL i kolegowal sie z czlonkiem mafii w Polsce oraz ze napisal blagalny list do gen. C.Kiszczaka.
    A ty w jakich sluzbach przechodziles przeszkolenie, bo widze, ze jestes wyszczekany ?

    Polubienie

   7. Fiesta przechodziłem szkolenie w sonder spree comando he he a czasami faktycznie mnie ponosi działają na mnie jak płachta na byka ruskie onuce.

    Polubienie

 19. Ja nie jestem ruską onucą. Panocku proukraiński z punktu widzenia Polki widzę to nieco inaczej ponieważ cały czas słyszę jaka to Ukraina mocna a Rosja ponosi cały czas klęskę? Trzpil popiera słabszych czyli Ukrainę. Kto więc kłamie w tym temacie? . Silna ta Ukraina jest czy słaba? . Ja natomiast uważam że ledwie zipie. Może jest mocna ale w gębie .

  Mo koment
  A nie ponosi klęsk twoja Rosja nawet już psy żrą twoi gieroje na Ukrainie bo zapasów żarcia im zabrakło, które było do spożycia do 2014 roku taki termin spożycia bo co tam Deripaskę obchodzą ruskie mongoły w mundurach grunt, że Deripaska zarobił setki milionów USD na kontraktach w temacie dostaw żywności dla wojska kacapskiego.
  Zapomniała onucka jak twój wodzuś 24 lutego zapowiadał zajęcie Kijowa w ciągu pierwszych trzech dni wojny a całej Ukrainy za 14 dni o tym onucka nie pamięta to niech zada sobie pytanie, który dzień trwa wojna na dziś.
  Rosja po tylu miesiącach wojny opanowała ledwo 18% Ukrainy i było warto tracić 30 tysięcy zdrowych chłopów ruskich dla Popasny i Chersonia, ale jak mówi Putin u nas mnogo ludiej bu bu ha ha ha.

  Polubienie

 20. O tym to ja zdecyduje onuco jak to się mówi onuca moimi merytorycznymi argumentami wklepana w ziemię to i obudziło prawdziwe oblicze i chamstwo onucy językiem pijanego ruska.

  Polubienie

  1. Twoja ‚kultura’ aż bije po oczach chamstwem Pokazuje to że w domu nie masz nic do powiedzenia, jesteś nikim. Toteż
   upust emocji przelewasz na innych ,atakując chamskimi ,prostackimi epitetami tutaj.

   Polubienie

   1. @Trzpil 15 czerwca, 2022 o 8:38 pm
    Ja biore udzial w dyskusjach od kilkunastu dni i zauwazylem, ze twoja specjalnosc to manipulowanie informacjami, chamskie ataki na innych, podawanie polprawd i klamstw propagandowych, omijanie i unikanie niewygodnych tematow , brak logiki, nadpobudliwosc, plotkarstwo etc.

    Polubienie

   2. Fiesta mogę ci pogratulować bo ty lepszy jesteś od żydowskich psychologów zresztą po co ci na forach komentować otwórz w USA gabinet psychoanalityczny za jedną wizytę znerwicowanego amerykanina będziesz kosił 290 dolców zobacz jaki to zarobek dla takiego psychoanalityka jak ty czyli nasz fiesta stracił palmę pierwszeństwa chama numer 1 bo dotąd taką opinię miał na koszer naszym żydowskim portalu
    Opary neon24 . Na neonie 24 jest jeszcze inny cham antykomuch zwany kmieciem no ale kmieciu cham robi tam za kabaret dla nas i jego kmiecia chyba też przescignalem w chamstwie bu bu ha ha ha.

    Polubienie

   3. Oj przepraszam kmieciu jest komuchem kochasiem PRL a zwłaszcza Gomułki agenta Kominternu i Gierka także z fiesta się lubią bu bu ha ha ha kmieć kontra fiesta.

    Polubienie

   4. Fiesta Toronto ja wiem, że ty tyle lat kłócił się na forum suwerenność u Ser Maciejczyka z drużyną APA kochasiami jaruzela vel matrioszki Wolskiego, ale fiesta co tam słychać u drużyny APA z USA a co tam słychać u majora podobno umarł po tym jak Maciejczyk wywalił go z forum a zostawił tylko ciebie. Tadek Dylak , który zna Maciejczyka bo nawet go w USA w puszczy odwiedził zawsze dobrze wspomina Maciejczyka bo jak mawiał Tadzio Dylak Maciejczyk w lesie w USA gdzie mieszka poczęstował go dobrym winkiem i miodem i pyszna kiełbasa z grilla. Fiesta a może Maciejczyk w tym lesie ukrywa się przed FBI , które go ściga bo uciekł im na lotnisku Kennedy a może bubel przyjechał do USA po zwrot tych 350 PLN jakie pożyczył reżyserowi w Polsce na dworcu na hot doga i lemoniade a reżyser nie ma kasy aby oddać ją bublowi i schował się w lesie bu bu ha ha ha jaja. Fiesta Maciejczyk mawiał zawsze że jest spokrewniony rodzinnie z rodem Trumpa pierwszego antyzyda prezia USA , który z żydami zdaniem Maciejczyka miał zrobic w USA porządek , czyli Maciejczyk należy do rodziny Trumpa a chowa się w lesie przed bublem i FBI nie dziwne to trochę fiesto twoim zdaniem bu bu ha ha ha.

    Polubienie

   5. Fiesta a ty wiesz jak znerwicowany jest twój przyjaciel Maciejczyk jezusiczku drogi żydowski i Maryjo święta dziewica nie chciał bym spotkać na swojej drodze Maciejczyka w nerwach bo on bardziej groźny reżyser na forach niż Tyson podczas walki z Holyfieldem gdy mu odgryzł kawał ucha he he he. Oto język knajacki reżysera Maciejczyka z forum także z wps 1 gdzie dyskutuje na portalu swoich przyjaciół ziemkosi pod nickiem Alex Sobotka a Alex Sobotka to oczywiście Maciejczyk ale do rzeczy oto język wkurzonego reżysera Maciejczyka achtung achtung: ty kurwo żydowska, ty śmierdzący kutasie żydowski, ty brudasie żydowski, ty brudna kurwo żydowska. Powyżej to tylko namiastka języka miłości slawianina Maciejczyka reżysera z USA bu bu ha ha ha jak pisał nasz Opolczyk faceta chorego psychicznie he he he.

    Polubienie

 21. Panie 🐍
  Nie wstydzi się pan tego swojego języka w stosunku do innych, a zwłaszcza do kobiety?
  Pan pewnie wie, bo na stronie WPS jest informacja, że prezydent Putin podpisał dekret o wysokości kar za działania przeciwko Rosji.
  Jeśli poprzez swoje działania będziesz pan siał mowę nienawiści w stosunku do naszych słowiańskich braci, to grozi panu 5 lat pozbawienia wolności i kara grzywny w rublach, bo pana Bitcoin ślizga się w dół jak pingwiny, jak napisał Baca.

  Polubienie

  1. Niusia dla twojej informacji btc sprzedałem już bardzo dawno temu zarabiając na tym geszefcie bardzo przyzwoite pieniądze co pisałem już na blogu Tadka Dylaka gdy był adminem oczywiście też jako wzorowy obywatel Polski zapłaciłem też 19 procent podatku od mojego dochodu na co mam dokumenty a teraz BTC tyle mnie obchodzi co penis, którego jak rozumiem pusia Niusi gości bardzo często w swoich progach bo lubi chłopów czyli nic mnie nie obchodzi nawet już na giełdzie krypto z rok czasu się nie logowalem nie mówiąc już o tym , że od dawna już nie obserwuje kursu BTC , ale że niusie tak obchodzi kurs tej żydowskiej krypto i z takimi wypiekami na twarzy obserwuje kurs BTC to jest jak na slawianke bardzo podejrzane bu bu ha ha ha.

   Polubienie

  2. Ty niusia słodka cipko antysyjonistyczna martw się o to jakie prawo w Polsce obowiązuje i aby twoi idole nie dostali brzeszczotem od prokuratora Młynarczyka po jądrach nieatomowych gdy będzie następna rozprawa tych pajaców. Twoi idole jeżeli dostaną zawiasy a mogą dostać muszą się uspokoić w przeciwnym razie jak Niusia wie zawiasy zamienią się w autentyczny pierdel paroletni jak również zamknięcie ich bloga bo jak mawiał idol Niusi Tadziu Dylak im ciszej jedziesz tym dalej zajedziesz, ale Andrew Winek nie chciał słuchać rad swojego mentora Tadka Dylaka bu bu ha ha ha to daleko nie zajechał ze swoim pociągiem blogiem.
   No i Putin Niusi nie pomoże uwolnić ziemkosi bu bu ha ha ha jajca.

   Polubienie

 22. Ukraina przegrała już wojnę, bo już żydostwo kombinuje jak 🏇 pod górę, jak z twarzą wyjść z tej rozpętanej przez nie hucpy, by wreszcie wrócić do swojego ulubionego geszeftu, jakim są pandemie.

  Polubienie

  1. Wasza Rosja miała wygrać wojnę za 14dni bez strat a ruskie mieli być witani na Ukrainie chlebem i solą niusia ty się martw o swojego fjutina bo wczoraj na Kremlu miał cały czas drgawki na ciele i znowu była konieczna interwencja 20 wraczow fjutin wygrał wojnę już dla was 24 lutego bu bu ha ha ha. Wasz fjutin już jest skończony a skoro wygrał wojnę to czemu Janukowycza nie ma na Ukrainie już kacapy macie na dzis15 czerwca większe straty na Ukrainie niż przez cały okres pobytu w Afganie gdzie Mudżahedini dali wam taki wpierdol że żeście kacapy uciekali z tego Afganu jak wyruchana 100 razy panienka.

   Polubienie

  2. A niusia dalej nie przetworzy w swoim mózgu , że w tym jej geszefcie brała udział cała elyta Kremla , która się zaszczepiła 4 razy przeciw koronce bu bu ha ha ha ale niusia to przemilcza no bo przecież głupio to wygląda jak jej idol fjutin , którego niusia liże po jajkach zaszczepił się trzy razy
   żydowska szczepionka przeciwko covid19 i zmusił do zaszczepienia 59 mln Rosjan i jak takiego gieroja mają sądzić trybunały ludowe slowianwodzą cipki słowiańskiej
   antykoronkowej niusi bu bu ha ha ha to tak jak prezesowi głupio by było sądzić Kamińskiego za aferę z Lepperem dlatego Duda Kamińskiego uniewinnił bo każdy ciągnie pod siebie czy to pipka owłosiona internetowa słowiańska niusia czy rządzący Żydzi bu bu ha ha ha.

   Polubienie

  3. Oczywiście że przegrała. Żełeński tylko żebrze aby mu tylko dawać . Pytam się w imię czego każdy ma dawać. Niech odbierze majątki oligarchom, którzy bogactwa swoje pozyskali w nieuczciwy sposób. A jest ich dużo. Już jest młoda oligarchia, która dzięki wojnie bogaci się.

   Polubienie

   1. Apeluj do Putina onuco , aby odbierał swoim oligarchom majątki tu nie apelujesz nie przeszkadza ci majątek Deripaski w wysokości 60 mln USD czy majątek Putina w wysokości 80 mln USD tu apeli twoich nie ma onuco tylko czepiasz się oligarchów ukraińskich , których majątki są dziesiątki razy mniejsze niż najbardziej biednego oligarchy ruskiego okradającego Rosję od 30 lat ku chwale putany a Zelenski o nic nie żebrze i ty mu nic nie dajesz z własnej krwawicy to czego drżesz mordę gdy Ukraińcowi nie dałaś nawet kromki chleba a jeszcze do tego nie traktujesz ich jako narodu na szczęście takich onucow w Polsce jak ty jest wąziutki margines. Dla was Ukraina już miała przegrać onuce w lutym a ciągle walczy i rucha ruskich na froncie nawet wasz Backa do wojny nie wszedł bo się boi armii ukraińskiej i wasz kadyrow wyruchany już na Ukrainie przez Ukraińców zwiał do czeczenii i tam z nudów nagrywa na tik toku filmy gdzie rucha kozę tyle zostało z tajnej broni putany kadyrowa otyłego prosiaka i tchórza czeczeńskiego.

    Polubienie

  1. Tak doprowadzi do niekorzystnych zmian żydostwo jak niusi na internetowej pipce w zielone światki wyrośnie truskawka bu bu ha ha a te niekorzystne zmiany dla żydostwa będą na Kremlu świętować przy piwie Heineken premier Izraela Naftali Bennett ze swoim przyjacielem z dzieciństwa Władimirem Władimirowicz Putinem nieślubnym synem żydowki bu bu ha ha ha.

   Polubienie

   1. Niusia niuchaj niuchaj może wyniuchać jak twój nieślubny syn żydówki putanek liże jaja Bibiemu bu bu ha ha ha.

    Polubienie

   2. Tu z Naftali Bennetem po dobrym piwku na Kremlu zaraz po wybuchu wojny słucha w skupieniu dyrektyw od Chabad Lubawicz twój putanek. Nawet nie wiesz Niusia ile wy dostarczacie kabaretu i to za free kostenlose bu bu ha ha. Cały Mosad ma z was nie kabaret bo on jest jednorazowy a kabareton jakbyś nie wiedziała co to jest to jest to taki długi kabareton, który nigdy się nie kończy.

    Polubienie

  2. Wy niusia nie wierzycie, że Żydów zostało wymordowanych 6 mln w czasie wojny a wasz putanek gorąco w to wierzy a nawet za pieniądze Rosjan zorganizował muzeum żydowskie w Moskwie no ale niusia i jej koleżanka onucka Ewa w tym temacie cisza im tylko wadzi muzeum Żydów polskich w Polsce bu bu ha ha ha. Pisz dalej Niusia dalej z koleżanką będzie się z czego pośmiać i czytajcie jak najwięcej Bacy to nasz człowiek i blog boga słowiańskiego też nasz człowiek bu bu ha ha ha .

   Polubienie

   1. @Trzpil
    Liczba „6 milionow pomordowanych Zydow” to wymysl STALINOWSKIEJ PROPAGANDY.

    Z kolei zydowska propaganda juz 40 lat przed wybuchem II w.s. we wrzesniu 1939r uzywala liczby „6 milionow” we wszelkiego rodzaju artykulach propagandowych na temat tzw. „pogromow” Zydow w Polsce, w Rosji etc.
    Te sprawy dwukrotnie badala specjalnie powolana komisja miedzynarodowa, ktora stwierdzila, ze takich pogromow nie bylo.

    Skoro ty naglasniasz zydowskie klamstwa o „6 milionach pomordowanych Zydow” to jestes albo nakrecony, albo Zyd, albo jedno i drugie….. czyli ZASRYWASZ POLSKIE FORUM ZYDOWSKA PROPAGANDA WYTRZEPANA Z ZYDOWSKICH OBRZEZANYCH K*TASOW.

    Poza tym, ZBRODNI NA ZYDACH W CZASIE II WOJNY SWIATOWEJ DOKONALI ZYDZI.
    Dowodow na to dostarczaja:
    – prof. D.Bronder w ksiazce pt. „BEFORE HITLER CAME”
    – H.Kardel w ksiazce pt. „ADOLF HITLER FOUNDER OF ISRAEL”
    – prof. H.Arendt w ksiazce pt. „EICHMANN IN JERUSALEM”
    – B.Hecht w ksiazce pt. „THE PERFIDY”
    – rabin M.Shonfeld w ksiazce pt. „THE HOLOCAUST VICTIMS ACCUSE”
    – prof. B.Rigg w ksiazce pt. „HITLER’S JEWISH SOLDIERS”
    – prof. E.Black w ksiazce pt. „THE HAAVARA AGREEMENT”
    – L.Brenner w ksiazce pt. „50 DOCUMENTS ZIONIST COLLABORATION WITH NAZIS”
    – K.Polkehn w ksiazce pt. „THE SECRET CONTACTS: ZIONISM AND NAZI GERMANY 1933-1941”
    – M.Abbas w ksiazce pt. „THE OTHER SIDE: SECRET RELATIONSHIP BETWEEN NAZISM AND ZIONISM”

    The ‚Nazi-Zionist plot’ of the Holocaust
    (Spisek nazistowsko-syjonistyczny na dokonanie Holokaustu)
    „The Zionist movement did not send any assistance, financial or otherwise, for the victims of Nazism and it did not allow any other side to provide any kind of aid. The Zionist movement concealed the information that came from within the ghetto walls and concentration camps, news that shed light on what was really happening. If it had to publish anything, it did so by questioning that information and diminishing its importance.”
    „Zionism adopted the Nazi selection principle, when it went to save Jews from the slaughter. It made itself the ultimate arbiter regarding Jewish life, deciding who deserves to live and who deserves to die.”
    „The Zionist movement did not make any effort to convince Western countries to take in the Jewish refugees escaping the horrors of the Holocaust. It even placed obstacles I the way of efforts made by Christian groups or by non-Zionist Jews or a number of countries that saw fit to find a solution to this humanitarian problem.”
    „All of this wasn’t enough – the Zionist movement led a broad campaign of incitement against the Jews living under Nazi rule to arouse the government’s hatred of them, to fuel vengeance against them and to expand the mass extermination.”
    https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4596121,00.html

    Od siebie jeszcze dodam, ze rabin I.Greenbaum (Zyd z Polski) , ktory byl przewodniczacym Agencji Zydowskiej Pomocy w Nowym Jorku (USA) , wypowiedzial na forum egzekutywy organizacji syjonistycznych 18 lutego 1943r takie oto slowa:

    „If I am asked, „Could you give from the UJA moneys to rescue Jews, ‚I say, NO! and I say again NO!”
    „One Cow in Palestine is worth more than all the Jews in Poland”
    Tlumaczenie z j.angielskiego na j.polski:
    Jesli zostane zapytany: „Czy mógłbyś dać pieniądze z UJA na ratowanie Żydów, powiem, NIE! i ponownie powiem NIE!”
    „Jedna krowa w Palestynie jest warta więcej niż wszyscy Żydzi w Polsce”.
    UJA to skrot nazwy zydowskiej organizacji: United Jewish Agency.
    Zrodlo:
    https://realnews247.com/brutal_zionist_role_in_holocaust.htm

    Z kolei rabin S.Wise z USA, ktory byl prezydentem AJC (Amerykanskiego Kongresu Zydow) oraz WJC (Swiatowego Kongresu Zydow) pisal listy do prezydenta USA i premiera Kanady, zeby nie przyjmowali Zydow do USA i do Kanady, ktorzy uciekali z Europy przed Hitlerem.

    UWAGA !
    TYCH INFORMACJI NIE PODAJA ZYDY Z PiS U WLADZY W POLSCE, ANI ZADNE POLSKOJEZYCZNE MEDIA W POLSCE I MEDIA W EUROPIE.

    Polubienie

   2. @Ewa-Maria pisze: 15 czerwca, 2022 o 8:28 pm
    Byly „pre-ZYD-ent” UPA-iny P.Poroszenko zawarl tajny uklad z Zydem B.Netanyahu na osiedlanie sie Zydow z Izraela na UPA-inie, czyli krotko mowiac Zyd Poroszenko wydymal UPA-incow od tylca, az „Trzpilowi” banki nosem poszly.
    Z kolei zydowski kurdupel Zelenski chce bic sie z Rosja do ostatniego UPA-inca, a Zydy patrza na wszystko i kalkuluja ile beda mogli na tym zarobic, a nie stracic.
    Tymczasem zydostwo zaplanowalo odbudowac HAZARIE i pozbyc sie UPA-incow, wiec opanuja calaUPA-ine wraz z UPA-inkami, ktore beda prac, sprzatac, gotowac etc za miske jadla u Zydow.

    Polubienie

   3. Zobaczymy fiesta jak ci Żydzi będą się osiedlać na Ukrainie i jak Ukraińcy będą prac gacie żydom oni nie są takimi debilami jak Polacy bo do prania brudnych gaci żydowskich przewidziane jest Polin panie fiesta.

    Polubienie

   4. Fiesta czy ty czytasz co ja piszę nic nie nagłaśniam po prostu pokazałem ruskim onucom jak ich Putin te 6 mln nagłaśnia na spotkaniu z Bibi i że wybudował muzeum żydowskie w Moskwie ale to onucom nie wadzi bo im tylko wadzi muzeum żydowskie w Polsce. Czytaj ze zrozumieniem co pisze.

    Polubienie

 23. A ty kochana pipko słowiańska niusiu zamiast powtarzać tu nam toczka w toczkę głupoty jakie wypisuje u siebie na blogu otwocki magister od mechaniki samochodowej kosiur Dariusz napisz na wps1 Jędrzejowi vel Andrew były admin bloga wpwo, że po co Andrew vel jedrzej ma się produkować na wps1 od rana do nocy jak może mieć swój własny blog z nowa domena i hostingiem, który może mu zrobić trzpil nawet trzpil zapłac na rok za domenę i hosting w cyberfolks he he he a nawet zrobi taki myk że nowy blog Andrew będzie miał naprawdę dobry ruch i to nie za pomocą botów a realnych czytaczy Andrew bloga i będzie mógł się wtedy Andrew chwalić , że ma 5000 wejść na bloga , chociaż Andrew gdy prowadził blog po dylaku to zawsze się chwalił , że ma wejść na bloga 2000 a ja miałem jedynie 500 to potem żeśmy się z tadkiem dylakiem śmieli emailowo, że Andrew się podnieca wejściami botów na jego portal na CMS WordPress a zwłaszcza tadzio się śmiał he he he.

  Polubienie

  1. Kijów już miał wpaść w wasze ręce w marcu he he he a dziś już czerwiec a panie drogi pana Putin zdobył ledwo 18 % Ukrainy z czym do Kijowa z tymi wygłodniałymi żołnierzami co wpierdalają psy z głodu z ulic Ukrainy bu bu ha ha ha i to zawdzięczają Olegowi Deripasce bu bu ha ha ha.

   Polubienie

   1. Z takimi wojakami panie chcesz zdobywać Kijów oni by psitki Niusi czy onucy Ewy nie zdobyli bo głodni i wyczerpani i nie mieli by sił aby sobie te prorosyjskie panie poruchać bu bu ha ha ha.

    Polubienie

   2. Nawet zachodnie szczekaczki medialne już zaczynają prawdę pisać, że Ukraina traci dziennie 600-1000 żołnierzy. Fulford ostatnio w raporcie podawał o ile pamiętam źródła. Rosji się nie spieszy bo zarabia na tej wojnie dużo na ropie i gazie sprzedając go na wschód. Za to Bidet ma coraz większy problem bo jest fałszywym prezydentem i świat o tym wie i Arabowie nie chcą z nim gadać i sprzedawać mu ropy. No i musi zapasy zużywać. Do tego ostatnio zwołał szczyt obu Ameryk gdzie wiele krajów go olało i nikt nie przyjechał, a kilka innych owszem wysłało przedstawicieli, ale skrytykowali Bideta. Ostatnio prof. Dakowski też na blogu zamieścił info o tym, że Ukraińcy kłamią w sprawie gwałtów jakie jakoby popełniają Rosjanie.
    Tu kilka linków do interesujących artykułów Dakowskiego: https://www.dakowski.pl/ludzie-z-wewnetrznego-kregu-prezydenta-ukrainy-kupili-wielomilionowe-rezydencje-w-szwajcarii-tak-bardzo-kochaja-ukraine-ze-postanowili-tam-nie-mieszkac/
    https://www.dakowski.pl/jak-koncza-satanisci-gwiazdy-nazistowskiego-azova/
    https://www.dakowski.pl/ukrainska-rzecznik-praw-obywatelskich-klamala-w-sprawie-rosyjskich-gwaltow/

    Polubienie

   3. Chyba w twoich snach wasi kacapi mieli wygrać wojnę na początku marca i wyszły z tego łyse jaja Putina i kacapy żrące psy i koty na ulicach ukraińskich tak im Deripaska załatwił dostawy pysznego jedzenia na Ukrainę jeszcze chwilę i dotrze francuskie uzbrojenie co zapowiedział dziś makaron Niemcy podesla czołgi czy polskie pioruny ruchają silnie kacapie na Ukrainie a jeszcze polskie halubice będą dymac Rosjan na froncie. Rosja na froncie odnosi sukcesy tylko na sowieckich blogach bacologii , Światowida na wps1i na tym blogu ale sieć przyjmie wszystko.

    Polubienie

   4. Jak armia Putina zostala wyruchana przez Ukraińców to teraz onucki wszystko zwalają na taktykę bo Putin zmienił taktykę i Rosji nie zależy teraz na szybkim zwycięstwie bo coś tam Fulford powiedział śmiech na sali i kabareton.

    Polubienie

   5. Nie w snach tylko takie są fakty. Rosja powoli ale stopniowo posuwa się do przodu. Zapewne plany były takie, aby to było dużo szybciej, ale skoro Putin zarabia dużo na ropie i gazie to nie musi się spieszyć, a denazizację przeprowadza powoli, ale dokładnie.

    Polubienie

   6. Zawsze jest najlepiej odwrócić kota ogonem jak pan to robi he he he. Zobaczymy jak to putanek ta Ukrainę opanuje i jak opanuje kryzys gospodarczy u siebie a putan niech oczyszcza Rosję od faszyzmu bo u ruskich kacapow jest dopiero faszyzm.

    Polubienie

  2. Taktyka uległa zmianie. Spokojnie Panie Trzpil. To że palą dokumenty to już pewne, bo filmiki są gdzie widać jak wynoszą całe teczki akt i wrzucają do ogniska. Teraz jest kocioł w Siewierodoniecku – jakieś 2500 gierojów zamkniętych w oblężeniu. Miesiąc, góra dwa i to padnie. A jak padnie Donbas gdzie Zelensky wysłał najlepsze kadry jakie miał to dalej powinno pójść szybko. Według Fulforda niemiecka BND uważa, że Ukraina padnie w ciągu 4-5 tygodni. Sądzę, że to chyba trochę zbyt optymistyczne prognozy ale do jesieni powinno być już jasne kto wygrał wojnę, choć sama wojna może jeszcze potrwać dłużej – może nawet do wiosny 2023 r.

   Polubienie

   1. Dla was Putin miał opanować Ukrainę do 10 marca a teraz ciągle te terminy zmieniacie nawet gdyby te 20 procent Ukrainy ten zdychający na raka trzustki zbrodniarz wojenny opanował to straty ma większe bo zesralo się 25 tysięcy kacapii na Ukrainie i już do matuszki Rosji nie wrócą i już na jesieni kacapy zaczną odczuwać skutki sankcji i słabość rubla co mówi szefowa banku centralnego Nabiullina he he he.

    Polubienie

   2. Jaki zdychający haha. Nawet nie wiadomo czy ten Putin w ogóle żyje, bo może to jakiś awatar Putina podstawiony, więc o jakim raku Pan piszesz. Sankcje Rosja ma tam gdzie Słońce nie dochodzi, a w Polsce benzyna już po 8 zł i cały czas rośnie. Jak dalej tak pójdzie to na jesieni będzie z 10 zł. W Rosji zaś wszystko co najważniejsze jest tanie i mają rubla opartego na złocie.

    Polubienie

   3. Waluta oparta na zlocie jest tylko teoretycznie lepsza w rzeczywistości jest chujem dupa i kamieni kupa a w Rosji tanio zobaczymy jak na jesieni inflacja będzie u kacapii mongolskiej równa 40 procent i to nie mówię ja tylko Nabiullina a ceny paliwa spadną u nas do 4 PLN tylko jak bolszewicki PiS przestanie rządzić a do tego czasu trzeba trochę pocierpiec.

    Polubienie

   4. Panie posłuchaj pan swojego wodza Putina jak dziś beczał z powodu sankcji to będziesz pan inaczej śpiewał sama Nabulina ryczy i już trzy razy chciała odejść ale putan nie chce ją puścić bo dobra jest w łóżku i jak by wyjechała z Rosji putan stracił by dobre ruchanie jej waginy bo że Nabulline Putin rucha już od dłuższego czasu to wiadomo GRU wie już od dawna.

    Polubienie

 24. Jeżeli andrew będzie chciał bloga niech się do mnie zgłosi za 100 złotych zrobię mu pełnego bloga z domeną jaką sobie wybierze, hostingiem i wszystkimi bajerami mogę zrobić podobnego bloga jak mają ziemkosie lub jak WPWO wszystko do ugadania.
  trzpil

  Polubienie

   1. Won ruska onuco pokazałaś swoje prawdziwe oblicze onuco nie mając żadnych argumentów na moje merytoryczne argumenty.

    Polubienie

 25. Onuco oligarchowie Ukraińcy się bogacą na wojnie szaleju się najadlas bo póki co Rinat Achmetow stracił grube setki mln USD na Azowstalu to gdzie Rinat Achmetow onuco się wzbogacił ty wiesz co ty w ogole piszesz już z tej nienawiści onuco do Ukraińców. Czego onuco nie napiszesz ile wzbogacili się na wojnie oligarchowie ruscy tacy jak Deripaska czy Usmanow bo przecież wojna z Ukraina trwa tak naprawdę od zajęcia Krymu.

  Polubienie

 26. @Wolni Slowianie (8 czerwca 2022)
  Ja nie wierze w propagande o „procesie” Putina, poniewaz teraz sa programy komputerowe, przy pomocy ktorych mozna wszystko zmajstrowac.
  Poza tym, gdyby faktycznie doszlo do procesu W.Putina to takie sprawy toczylyby sie przy drzwiach zamknietych i wiedzialoby o tym waskie grono osob, w tym spec sluzby Rosji (FSB i GRU), ewentualnie Putin jako byly agent KGB wyslalby szyfrogram do swoich kolegow z miejsca odosobnienia.
  Poza tym rozpoznanie czlowieka to nie tylko jego wyglad zewnetrzny, ale takze znaki szczegolne na ciele, sposob poruszania sie, sposob mowy, ton glosu, gestykulacja, ubior etc.
  Nawet wsrod blizniakow sa roznice, ale W.Putin nie mial brata blizniaka.
  Do tego dochodzi rowniez proces starzenia sie i kazdy czlowiek ma swoj odrebny cykl.

  Po prostu W.Putin podjal wspolprace z „goralami” z g.Synaj i stworzyl im cieplarniane warunki w Rosji , kosztem Rosji i Rosjan, wbrew temu co oczekiwali zwolennicy Putina, ktorzy slepo w niego wierzyli.
  Wiec, zeby nie wyszlo na jaw, ze Putin jest faktycznie „pro-goralski” i ma rowniez wiele masek , to wymysla sie „sobowtora” W.Putina.

  Polubienie

  1. Nie było żadnej podmianki putany wiadomo tylko tyle, że putan jest nieślubnym dzieckiem żydowki a jego matka do dziś zyje i ma 96 lat oczywiście jest to tajemnica w Rosji.

   Polubienie

   1. W.Putin ma 2 zyciorysy: oficjalny i nieoficjalny.
    Oficjalny zyciorys Putina jest w Wikipedii, natomiast nieoficjalny zyciorys to wywiad z Wera Putin (zamieszkala w Gruzji), ktora opowiadala, ze jak byla panna to dziecko zrobil jej zonaty mezczyzna P.Priwalow (mechanik).

    Tutaj jest wiecej informacji:
    https://tittlepress.com/vladimir-putin/1552039/#:~:text=Vera%20claimed%20Putin%E2%80%99s%20father%20was%20Russian%20mechanic%20Platon,school%20%28top%20row%2C%20second%20from%20left%29%20%28Image%3A%20GETTY%29

    Polubienie

   2. Znam temat i pisalem o tym kilkanascie lat temu na WPS.
    p.s.
    Moj komentarz jaki zamiescilem na tej stronie o tych sprawach zostal usuniety.

    Polubienie

   3. Zgadza się fiesta cała prawda tu piszesz a temat też znam od dawna. Tutaj nic dodać nic ująć masz rację pełna. Trzpil.

    Polubienie

 27. Żełeński również tworzy cieplarniane warunki swoim braciom w wierze. Tylko że co niektórzy mają go gdzieś i wolą trzymać z Putinem. Nie można być zaskoczonym ponieważ Putin to stary wyjadacz z którym się liczą. Co reprezentuje sobą Żełeński? Zdjęcia mówią same za siebie w strojach wyuzdanych. Wstyd i tragedia na całej linii.

  Polubienie

  1. Z Putinem się liczą w którym miejscu zwłaszcza z Miedwiediewem się liczą koszerni starym zakompleksionym idiotą, którego pasją życiową jest pisanie na telegramie głupot bo tak sobie zakompleksiony człowieczek leczy poczucie niskiej wartości. Był już w Rosji malowanym prezydentem jak u nas Duda potem premierem też chorągiewką na wietrze a teraz dano temu ćwokowi podrzędne stanowisko i uprawnienia dał mu Putin na szczekanie jak Burek ruski w social media.

   Żydzi tak się liczą z Putinem jak z Kadyrowem, który został ze swoimi ludźmi wyjebany na Ukrainie w dupę i poginęli jego kumple z rąk Ukraińców a teraz wrócił do Czeczenii i robi sobie opasła świnia Kadyrow kabaret na chińskim tik toku ku uciesze Żydów. Hitem jest jego zapytanie szefów tik toka czyli Chińczyków czy może na jego koncie na filmie na tik toku wyruchać publicznie kozę opasły Czeczeniec z ogromną nadwagą a takim miał być gierojem na Ukrainie prawą ręką putany bu bu ha ha ha.

   Polubienie

   1. Dodatkowo tak się Żydzi z Putinem liczą gdy zobaczyli ile warta jest kacapska armia na Ukrainie bu bu ha ha ha czyli psitę Zacharowej, dupę i kamieni kupę bu bu ha ha ha. Jeszcze trochę to całą Syberię przejmą Chińczycy oni tylko na to czekają.

    Polubienie

   2. Opasły prosiak Kadyrow robi z siebie tylko wariata takimi wypowiedziami na tik toku i śmieje się z niego cały tik tok mimo, że chiński.
    Dostał wpierdol na Ukrainie i zostało mu tylko robienie jaj na tik toku po gumisiowych jagodach czeczeńskich a w przerwie wyrucha sobie kozę.

    Polubienie

   3. @Trzpil
    Mozesz nie lubiec W.Putina, ale Putin ma bardzo duzo do powiedzenia, poniewaz posiada arsenal atomowy, ktory bedzie za niego przemawiac.

    Polubienie

   4. Fiesta a czy myślisz, że inni tego arsenalu nie mają tylko ma Putin. Człeku bo widzę , że się zamieniles w chlystka putinowskiego jak twoi towarzysze z łodzi i Otwocka tylko dlatego ze twój bandzior putan morduje Ukraińców. Owszem twój putan może tym straszyć , ale po pierwsze nie wiadomo jak ta jego broń jądrowa w jakim jest stanie bo może silosy dawno już wyschły jak ta jego amatorska armia oparta jedynie na bandziorach płatnych wagnerowcach czy kadyrowcach którzy dostali wpierdol od Ukraińców a ich wódz Kadyrow siedzi teraz w Czeczenii i rucha kozy na tik toku. Czyżby szanowny fiesta nie wiedział , że jak jego Putin użyje broni jądrowej to Moskwa Putina i jego cenne miasteczka zaludnione ruskimi jak połacie mrówek w lesie przestaną istnieć za minutę i zamiast Moskwy zobaczy Putin jedynie popiół . Czyżby fiesta wątpił w siłę i potęgę broni jądrowej USA i NATO oj nieładnie fiesto coś tak czuję , że niebawem będziesz onuca ruska nie gorsza od solowiowa czy waginy Zacharowej a dla twojej informacji ta wagina nienawidząca USA brała 10 lat temu ślub w new york i tak jej facet był na nią napalony na Zacharowa że ruchał ja publicznie po ślubie w parku w new york co widziało wielu ludzi tacy są właśnie kremlowscy propagandziści jak wagina Zacharowa czy Solowiow nienawidzący USA i Zachodu a fiesta kochany zamiast wspierać Radka i jego żonę Anne Applebaum idzie na pozycję proputinowskie i nie zdziwi mnie jak niedługo nasz Toronto będzie lizał jaja towarzyszom z łodzi i Otwocka bu bu ha ha ha.

    Polubienie

   5. Fiesto Marsie Warszawo Toronto właśnie pazia i kosiura magistra mechanika z Otwocka strasznie męczą sądy żydowskie a zwłaszcza prokurator Młynarczyk wiem , że ci ich szkoda to tam mógł byś się zmusić aby Zieminskiemu chociaż polizać jajka trochę to by to go odprezylo bo zobacz na filmiku jak ze swoim przyjacielem magistrem kosiurem niegdysiejszym radnym z list PiS mocno Paziu jest zestresowany he he he.Podobno Paziu myje swoje jajka ładnie pachnącym środkiem do higieny intymnej made in russia zakupionym w ruskim sklepie kalina także fiesta jak mu trochę polizesz jajka aby pazia odstresować to nie będzie cię to drogo kosztowało i zrobisz dobry uczynek bu bu ha ha ha.

    Polubienie

   6. Niech się cieszy kawał gówna putinowskiego nieślubny dzieciak kurwy Wery wyruchanej przez Priwałowa , że dziś nie rządzi Reagan w White House bo po takim ataku na Ukrainę już by jego Moskwy nie było a ta kurwa putinowska siedziała by gdzieś w swoim schronie na Uralu ze swoją 100 setką kurew ruskich jak kurwa brudna Kabajewa. Dziś mamy niestety przy władzy na Zachodzie same obschlizłe tchórzliwe pizdy w rodzaju Macrona czy Scholza dlatego ta kurwa kremlowska to wykorzystuje a paradoksem jest fakt, że ta kurwa, która morduje ludzi swoich przeciwników nowiczokiem sama jest tchórzem do potęgi trzeciej dlatego tylko swoimi jądrami może straszyć bo tylko tyle może.

    Zresztą już to widzę jak generałowie by na to pozwolili czy oligarchowie. Oni mają za dużo do stracenia i śmierć w męczarniach nie jest im potrzebna do niczego bo czy taka kurwa Sołowiow propagandzista kremlowski, który szczeka najbardziej propagandowo, aby użyć broni jądrowej pożegna się ze swoimi 4 willami z basenem w Trentino we Włoszech o wartości 8 mln USD na czysto a może pożegna się z ruchaniem Włoszek kurewek luksusowych gdy przebywa we Włoszech na urlopie takie te kremlowskie kurwy są wrogami Zachodu za ruble jakie im płaci kurwa Putin aby szczekali na Polskę w ruskiej putinowskiej telewizorni kremlowskie brudne sprzedajne kurwy jak ten ambasadorek ruski w Polsce i jak Zacharowa, Sołowiow, Sabaka Pieskow czy sucz Ławrow.

    _

    Escobar też myślał, że nic mu ze strony USA nie grozi dopóki jego interesów w USA Reagan nie wyruchał do cna a taki Chapo Guzman 80% swoich biznesów prowadził w ZSRR Breżniewa i tam sprzedawał do niuchania swój biały proszku, ale onuce ruskie o tym cisza he he he.

    Polubienie

  2. No bo przecież lizanie jaj przez twojego putina gwiazdeczkom Hollywoodu wstydem nie jest a wstydem jest ubiór Żełeńskiego jak mi was ruskie onuce szkoda naprawdę.

   Polubienie

   1. Użalaj się nad sobą wycieraczko ukraińska . Nawet dzisiaj Żełeński pokazał ‚klasę’ w podkoszulku . Drugi ‚Bolek’ Niedługo na nim ta codzienna szata się rozleci. Wstydu nie ma przyjmować gości w przepoconym podkoszulku. Putin zawsze bywa w garniturze. Jaka ich przepaść dzieli, lata świetlne.

    Polubienie

   2. Jakie hasło wycieraczko ukraińska ty prezerwatywo fjutina widać coraz gorzej u twojego fjutina jak tracisz nerwy o onuco ruska i mnie obrażasz.

    Polubienie

   3. Zelenski chociaż ma żonę piękna są udanym małżeństwem kochającym się a nie jak twój fjutin prezerwatywo fjutina odeslal żonę do Francji i rucha na potęgę młode gimnastyczki rosyjskie i nie szata zdobi człowiek a jego wnętrze ale skąd onuca ruska taka jak ty może wiedzieć co to znaczy moralność odwaga i uczciwość w polityce jak takiej onucy imponuje tylko krawat fjutina i to jakiej marki wylewa perfumy fjutin na swojego małego fjuta.

    Polubienie

  3. To samo co Zyd Zelenski robil wczesniej Zyd Poroszenko – obydwaj jezdzili na spotkania z B.Netanyahu do Izraela, ale towarzysz „Trzpil” o tym nie informuje Polakow, czyli swiadomie manipuluje podawanymi przez siebie informacjami.
   Jest jeszcze jedna wazna sprawa, a mianowicie TAJNY UKLAD Zyda Poroszenki z Zydem Netanyahu w sprawie osiedlania sie Zydow z Izraela na UPA-inie.
   Zas dowodem namacalnym jest najwiekszy na swiecie obiekt zydowski pod nazwa „Centrum Kultury Zydowskiej i Biznesu”, wybudowany w Dniepropietrowsku na UPA-inie.
   Patrz informacje na stronie:
   https://www.chabad.org/news/article_cdo/aid/1991671/jewish/Largest-Jewish-Center-Opens.htm
   https://www.bing.com/images/blob?bcid=SO4Ous2-5E0ESA

   Sami Zydzi nazywaja swoja ekspansje „ZLOTYM WIEKIEM ZYDOW”…. ale tylko do czasu, kiedy „goje” nie kapna sie, ze Zydzi na nich zeruja.

   5 przykazan Polaka:
   1. Nie kupuj u Zyda.
   2. Nie pozyczaj u Zyda.
   3. Nie pracuj u Zyda.
   4. Nie glosuj na Zyda.
   5. Zwalczaj zydowskie zlo, zeby cie nie opanowalo.

   Madry Polak, to Swiadomy Polak.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: