Dr Naomi Wolf o poufnym raporcie firmy Pfizer – te szczepienia to ludobójstwo

Wolontariusze badacze dokumentów Pfizera z WarRoom/DailyClout, grupa 3000 wysoko wykwalifikowanych lekarzy, pielęgniarek, biostatystyków, śledczych zajmujących się oszustwami medycznymi, klinicystów laboratoryjnych i naukowców badawczych, sporządzała raport za raportem, jak być może wiecie, aby powiedzieć światu, co znajduje się w [dotychczas udostępnionych] 55 tysiącach wewnętrznych dokumentów firmy Pfizer, co do których FDA zwróciło się do sądu, aby ich ujawnienie zajęło 75 lat.

Na mocy nakazu sądowego dokumenty te zostały siłą ujawnione w szybszym tempie. Nasi eksperci służą ludzkości, czytając te dokumenty i wyjaśniając je w prosty sposób. Wszystkie raporty wolontariuszy można znaleźć na DailyClout.io.

Dr Naomi Wolf o “poufnym raporcie” firmy Pfizer

Ujawnione kłamstwa są porażające.

Wolontariusze WarRoom/DailyClout potwierdzili:

że Pfizer (a tym samym FDA) wiedział do grudnia 2020 roku, że szczepionki mRNA nie działają – że ich skuteczność “spadła” i że były to “szczepionki nieudane”. Jednym z efektów ubocznych szczepienia, o którym wiedziano już miesiąc po masowym wprowadzeniu szczepionki w 2020 roku, był “COVID”.

Pfizer (a tym samym FDA; na wielu dokumentach widnieje napis “FDA: POUFNE” w dolnej części kartek) wiedział, że wbrew zapewnieniom wysoko opłacanych rzeczników i przekupionych lekarzy, nanocząsteczki mRNA, białko kolcowe i lipidy nie pozostały w miejscu wstrzyknięcia, ale w ciągu 48 godzin przedostały się do krwiobiegu, a stamtąd do wątroby, śledziony, nadnerczy, węzłów chłonnych i – jeśli jesteś kobietą – do jajników. [Zobacz tu]

Firma Pfizer (a tym samym FDA) wiedziała, że szczepionka Moderna zawierała 100 mcg mRNA, nanocząsteczek lipidowych i białka kolcowego, co stanowiło ponad trzykrotność 30 mcg dawki dla dorosłych firmy Pfizer; wewnętrzne dokumenty firmy wskazują na wyższy odsetek zdarzeń niepożądanych przy dawce 100 mcg, więc zaprzestano eksperymentów z tą dawką ze względu na jej “reaktogenność” – słowa firmy Pfizer – ale nikt nie poinformował o tym milionów Amerykanów, którzy otrzymali pierwszą i drugą dawkę szczepionki [tzn. eksperymentalnej terapii genowej] Moderna w dawce 100 mcg oraz dawki przypominające.

W wewnętrznych testach wystąpiło ponad 42.000 zdarzeń niepożądanych, a ponad 1200 osób zmarło. Cztery z tych osób zmarły w dniu, w którym otrzymały zastrzyki.

Więcej porażających informacji w tej sprawie tutaj: https://pubmedinfo.org/2022/06/12/dr-naomi-wolf-o-poufnym-raporcie-firmy-pfizer/

21 myśli na temat “Dr Naomi Wolf o poufnym raporcie firmy Pfizer – te szczepienia to ludobójstwo”

 1. Ludobójstwo tylko jakoś jeszcze nikt nie umarł no i ciągle bidaki antyszczepany nie mogą w Polsce wypić szampana bo ludzie ku ich niezadowoleniu nie umierają po Pfizerze a uratowali dzięki temu swoje życie przed groźnym wirusem. To jak z ich wojną na Ukrainie ich idol putin miał świętować opanowanie Ukrainy 10 marca a tu mamy prawie lipiec a idol Putan stracił na Ukrainie 25 tysięcy swojej głodnej kacapii cóż deripaska się nie popisał dostarczając żarcie dla mongolów z datą spożycia do 2014 roku kosząc za kontrakty na dostawy żywności dla kacapii wojskowej do swojej kieszeni równo miliardzik USD bu bu ha ha ha. Teraz opanowanie Ukrainy przez kacapię przesunęli na jesień a na jesieni przesuną na wiosnę 2023 roku i tak będą przesuwać jak negatywne efekty szczypień dla zdrowia. Najpierw piali ze zaszczepieni umrą po paru tygodniach a jak żyli to przesunęli datę śmierci zaszczypinych o rok a jak znowu żyli to teraz przesunęli datę śmierci zaszczypionych za 2 lata i tka będą przesuwać aż sami zamilkną jak było w przypadku telefonii komórkowej bu bu ha ha ha jajcarze janusze plotek i fejków w internecie.

  No ale nawet przyjmując narrację antyszczepanów o złych szczepionkach to jakoś dziwnie przemilczają oni fakt, że przecież ich wodzowie z Kremla wszyscy się zaszczepili przeciwko covid19 od Putina po sabakę Pieskowa i Ławrowa, ale tutaj fani Putany cicho siedzą buzia na kłodkę a przecież gdyby logicznie myśleli zadali by sobie pytanie, czy ich wódz Putan po tym szczypieniu przeciw covid19 nie zwariował wszczynając wojnę na Ukrainię bo może u Putina już działa szczypionka jaką wziął przeciwko covid19 przy kamerach z całej Rosjii wielkiej bu bu ha ha ha . Kadyrow też się szczepił może dlatego tak zgłupiał od szczepionki przeciw covid19 ze chciał na tik toku na swoim filmiku ruchać kozę w Czeczenii bu bu ha ha ha.

  i ostatni fakt i to wezykiem he he he.

  No to wszyscy Rosjanie walczący w Ukrainie są najemnikami ponieważ robią to na ochotnika za pieniądze na kontrakcie a nie w ramach obowiązkowej służby wojskowej. A już bez wątpienia wszyscy kadyrowcy i wagnerowcy.

  Polubienie

  1. I co admin na to to nie są najemnicy ruscy z kontraktami kończy ci się kontrakt i do domu bo kasy nie ma na przedłużenie kontraktu a jak tu admin piał ileż to najemników walczy po stronie Ukrainy co jest bzdurą bo nie są to najemnicy gdyż nie płaci im rząd ukraiński ale jak to się mówi propaganda kremlowska w wykonaniu pijanej waginy Zacharowej czy Pieskowa lub starego pijaka Sołowiowa i ruchacza młodych Włoszek mocno ogłupia prawda he he he .

   Polubienie

 2. Świat pełen najemników rosyjskich od grupy Wagnera morderców doskonałych po najemników syryjskich i kadyrowców, ale w tej chwili ich wódz rucha kozę na platformie tik tok bu bu ha ha ha.

  Polubienie

 3. Tutaj trochę informacji o wagnerowcach najemnikach mordercach służących za dolary w armii rosyjskiej. Dzień na froncie takiego wagnerowca to wynagrodzenie dla niego w wysokości 400 dolarów amerykańskich lub 600 kanadyjskich. Tylko w tej walucie jest im płacone wynagrodzenie. Ponadto są bonusy za:
  1. Gwałty na kobietach wroga- w Syrii płacone od gwałtu jednej kobiety 75 USD amerykańskich lub 125 dolarów kanadyjskich.
  Odstrzelenie wysokich dowódców wroga to od pułkownika 250 usd od głowy.

  Polubienie

 4. R.REAGAN tez byl zydowska marionetka i taka sama zydowska marionetka byl JP2 (K.Wojtyla).
  W praktyce, Polska wyszla z LAGRU, a weszla do EURO-LAGRU i ZYDOSTWO przejelo za bezcen polski majatek narodowy oraz ZYDOSTWO PRZEJELO KONTROLE NAD FINANSAMI POLSKI i wypija krew z Polakow.

  Mój koment

  Fiesta vel toronto vel mars vel warszawa od reżysera Maciejczyka chłopie ty się zastanów o co ci chodzi bo gubisz się już w zeznaniach jakby powiedział paziem Ziemiński fiesta vel toronto krytykuje swoich amerykańskich chlebodawców, którzy zamiast PRLowskiej czarnej bułki ze smalcem dali mu Maca z sałatą z GMO i pyszną coca colę już o mercedesie nie wspominając gdzie w PRL gdyby fiesta nie wyjechał to jeździł by puszką zwaną fiatem 126p.

  Najpierw krytykujesz PRL i Gomułkę oraz Gierka jako czerwone pająki a na końcu piszesz, że żydzi amerykańscy okradli majątek Polski po 89 roku. Towarzysz Ziemiński fiesto by cię zapytał to kto ten majątek stworzył po 1945 roku do roku 1989 roku no bo przecież sam się nie stworzył bo aby Żydzi mieli co kraść zaczynając od 1990 roku między innymi UD i złodzieje z KLD to trzeba mieć jakieś frukta, aby je kraść bu bu ha ha ha.

  Przecież majątek ten od 90 roku w Polsce który okradali Żydzi od Geremka i Kuronia stworzył PRL bo ciężką pracą od 1945 do 1990 roku ludzie się bogacą jakby powiedział towarzysz łódzki Ziemiński do ciebie i nazwał by cię zgąbczałym mózgiem od maca i sam się zastanawiam czytając fiestę czy oby towarzysz łódzki nie ma racji bo fiesta sam sobie przeczy jakby chciał i zjeść ciastko i mieć ciastko, czyli ruchać się z kochanką tak aby jej wsadzać kutasa do ust a jednocześnie aby jego żonka go nie opuściła i nie obcięła mu za to jaj nożyczkami bu bu ha ha ha.

  trzpil.

  Polubienie

 5. https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/polska-zamierza-zaakceptowac-kult-bandery-wczesniej-byl-gwaltowny-opor/qvtmc8k,79cfc278

  Według informacji uzyskanych przez Onet z dwóch niezależnych źródeł w dyplomacji, władze Polski podjęły decyzję, żeby w relacjach z Ukrainą wyciszyć spór o gloryfikację Stepana Bandery i przestać przeciwko temu kultowi protestować. To mina podłożona pod stosunki polsko-ukraińskie.

  Brawo władze polskie.

  Polubione przez 1 osoba

 6. Panie 🐍,
  pan gloryfikuje zbrodniarza Banderę, a to jest karalne w świetle prawa polskiego.
  Nie ważne co w tej sprawie robi nierząd w Polsce, ale wiadomo, że zbrodnie te wyczerpują w pełni cechy ludobójstwa, co nie ulega zmianie lub przedawienie. Pan popiera ludobójstwo, a zatem Administrator tutejszego bloga zobligowany jest to zawiadomienia prokuratury okręgowej w tej przedmiotowej sprawie.

  Polubienie

  1. Bu bu ha ha ha od razu do prokuratora generalnego Rosji niech niusia się poskarży w końcu służy władzy rosyjskiej i popiera publicznie zbrodnie kurwy fjutina putina na narodzie ukrainskim co póki co w Polsce nie jest karalne , ale niebawem będzie i niech niusia szykuje duży zapas pasty do zębów tak na parę lat bo czekają na niusie kiejkuty stare bu bu ha ha ha ha.

   Polubione przez 1 osoba

  2. A to mnie szanowna Niusia rozbawiła w sobotnia noc. Niusia niech cię twój chłop w sobotnia noc zdrowo wyrucha na zdrowie ci to wyjdzie i może przestaniesz myslec o prokuratorach to nie na twoją głowę . Po co sobie główkę zajmujesz poważnymi sprawami na których się nie znasz rozszerz nogi i idź na bara bara chociaż trochę przysiadów porobisz bu bu ha ha ha.

   Polubione przez 1 osoba

   1. Niusia napisz do admina priv niech koniecznie z poniedziałku zawiadomi prokuratora i policję i to subito bu bu ha ha jajca i jeszcze mojego providera, który daje mi internet żeby mi go blockieren tylko że właściciel firmy to Ukrainiec bu u bu ha ha ha i jeszcze niusia poskarz się na mnie przyjaciołom z GRU i FSBR he he he.

    Polubienie

  3. Niusia zobacz jaki kawał chłopa masz chęciny na niego nie? oj pusia internetowa ci szaleje a ty tylko o prokuratorach jak niewyżyta baba a tu taki chłop na ciebie czeka i grubiutki wypasiony na macach, frytach i coca-coli no i Wacka też ma dla ciebie w sam raz bu bu ha ha ha.

   Polubienie

 7. Niusia a jak wrażenia z procesu pazia i inżyniera z Otwocka niedoszłego radnego PiS kosiurka. Zdrowo ich prokurator Młynarczyk wydymal a sędzia wygnal z sali dwie onuce ruskie to niusia kochana dotąd płacze i nie komentuje procesu. Oj szykują się zawiasy tak jak myślałem dla dwóch onuckow putinowskich i przyjaciół backi a Backa gdzie czemu nie ratuje swoich gieroli z Polski, którzy tak mu w Polsce jaja liza a gdzie Putin czemu nie podaje braterskiej ręki swoim onucom ruskim w Polsce a gdzie w końcu Kadyrow , który nawet nie próbuje swoich przyjaciół uratować nie mówiąc już o zwykłych Polakach , którzy na te dwie onuce jedna łódzka a druga z Otwocka nasrali na lep a gdzie niusia była w piątek czemu nie było jej na procesie pazia i kosiurka swoich idoli oj nieładnie niusia he he he .

  Polubione przez 1 osoba

 8. Niusia zobacz jaki kawał chłopa masz chęciny na niego nie? oj pusia internetowa ci szaleje a ty tylko o prokuratorach jak niewyżyta baba a tu taki chłop na ciebie czeka i grubiutki wypasiony na macach, frytach i coca-coli no i Wacka też ma dla ciebie w sam raz bu bu ha ha ha.

  Polubienie

  1. Niusia zobacz jakie ma Kononowicz cycuszki możesz polizać z wypiekami na twarzy a tobie ciągle prokuratory w głowie a tu taki Konon pikny dla ciebie jest tylko tobie z nim w wyrku figlować. On ciebie Niusia doprowadzi do nieba w wyrku i prokuratory już ci w głowie Niusia nie będą. Ewie nie proponuje bo Konon dla niej za młody he he he.

   Polubienie

  1. Niusia ty już pierdzisz w pasiakach na oddziale dla obłąkanych w Tworkach tylko jeszcze nie masz tego w świadomości bu bu ha ha ha. A na władze idiotów kosiura i zieminskiego to niech niusia nie liczy niech się niusia raczejw każdą niedzielę u Boga żydowskiego w świątyni modli razem ze swoim proboszczem aby ci dwaj nie trafili do ciupy bu bu ha ha ha.

   Polubienie

  2. Niusia zobacz u góry jaki kawał chłopa ma na ciebie ochotę a niusia tylko banderyzmie bu bu ha ha ha. Niusia a może by tak niusia wyjechała na stałe do Rosji do swojego szefa Putina tam jest raj po co niusi w Polsce siedzieć między Żydami bu bu ha ha ha.

   Polubienie

   1. A niusia czeka na ruski mir w Polsce i czeka i czeka i czeka i czeka a trybunałów ludowych pod wodza bojownika Kadyrowa i Andrew, zieminskiego i kosiurka jak nie było tak nie ma bu bu ha ha ha.

    Polubienie

  3. Myślę, że nasza Niusia szybciej powącha pasiaki gdy niusie wsadza za propagowanie miłości do Putina i bicie braw ludobójstwu Putina i jego armii na narodzie ukrainskim. Będzie tam niusia miała towarzystwo pazia, kosiurka, Światowida i bacy . Czas już bliski kiedy otworzą dla was podwoje kiejkut starych tym bardziej ,że jest tam teraz kupę wolnego miejsca po terrorystach od bina ładnego bu bu ha ha ha.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: