KAMPANIA „SZCZEPIEŃ” zostanie uznana za NAJWIĘKSZĄ ZBRODNIĘ popełnioną PRZECIWKO LUDZKOŚCI!

Szambo tzw. szczepień na COVID wybija coraz bardziej.

7777777blog


PSNLIN
PublishedJuly 26, 2022

Jestem pewna, że kampania „szczepień” przejdzie do historii jako największy medyczny skandal. Zostanie też uznana za największą zbrodnię popełnioną przeciwko ludzkości” – powiedziała niemiecka polityk i posłanka do Parlamentu Europejskiego Christine ANDERSON w Parlamencie Europejskim podczas przesłuchania publicznego dotyczącego bezpieczeństwa lotów po przymusowym „wyszczepianiu” pilotów eksperymentalnymi preparatami genetycznymi „przeciw Covid-19”.

W dniu 05 lipca 2022 roku, w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Strasburgu, z inicjatywy Christine ANDERSON i Virginie JORON, posłanek w Parlamencie Europejskim, odbyło się przesłuchanie publiczne. Dotyczyło ono problemów zdrowotnych, które pojawiły się u pilotów i personelu latającego po rozpoczęciu kampanii wstrzykiwania preparatów „mających zapobiec zarażeniu się i chorobie związanej z koronawirusem Sars Cov-2”.

Piloci i personel latający są reprezentowani przez mecenas Diane PROTAT z ławy adwokackiej z Paryża, która reprezentuje zwiżzek «Navigants Libres».

Udział wzięli również: mecenas Philipp KRUSE, adwokat w Szwajcarii, kapitan Chantal VIOLET ze Szwajcarii, która jest pilotem i Laetitia…

View original post 43 słowa więcej

43 myśli na temat “KAMPANIA „SZCZEPIEŃ” zostanie uznana za NAJWIĘKSZĄ ZBRODNIĘ popełnioną PRZECIWKO LUDZKOŚCI!”

  1. Warto by było aby rusofile przyjęli do wiadomości fakt , że zaszczepionych jest 56 mln Rosjan sputnikiem oraz 45 procent Białorusinów pfizerem i że to Łukaszenka w czasach pandemii zapraszał do swojego kraju rzesze Polaków i oferował im darmowe szczepienia pfizerem ale o tym oczywiście ruscy trolle cisza wszak wzorem Żydów oni nie chcą karać swoich ziomali o haplogrupie słowiańskiej bu bu ha ha ha oni chcą tylko karać syjonistów coś w stylu panie Duda daj prawo laski Kamińskiemu i dał bu bu ha ha ha.

   Polubienie

 1. Zawiadamam również z całą stanowczością tutejszych trolli , że będę z całą mocą promował dalej szczepienia przeciwko covid 19 wśród rodziców i ich dzieci teraz na jesieni bardziej z większą mocą a jak foliarzom się to nie podoba niech napiszą skargę do kubańskiej odmiany sorry na Kubie przecież Raul szczepi nie wiem może niech na mnie napiszą skargę do Kima prokuratury bu bu ha ha ha.

  Polubienie

  1. Ale przecież również Kim wódz Korei północnej zakupił pół roku temu pfizera szczepionki od USA można to sprawdzić w internecie dokładnie he he he

   Polubienie

  2. Podaj swoje prawdziwe nazwisko i imię bo z całą stanowczością informuje cię że namówię każdego który się zaszczepił że zrobił to za twoją namową i domagać się od ciebie odszkodowania na podstawie
   MIĘDZYNARODOWE PRAWO HUMANITARNE dotyczy zbrodni ludobójstwa
   MPHKZ.pdf.
   grozi ci kara śmierci i pozbawienie praw. Jesteś wspólnikiem zbrodniarzy z WHO i Gatesa.

   Polubione przez 1 osoba

   1. Mirus, niusia , Mirosław a teraz jakąś Elżbietka kolejny wasz nick piszcie dalej bo naprawdę popuscilem że śmiechu a chcecie drużyno moje imię i nazwisko żaden problemik zadzwońcie do mnie albo omówimy się na rozmowę przez Skype wtedy nie tylko moje imię i nazwisko dam wam, ale inne dane numer buta itp. Nana w sobotę dzwoniła do mojej żony oj ten niejaki Mirek z tego bloga musiał ją zdrowo wkurzyć mocno nane obraził bo jak mówiła w sobotę mojej zonie w środę ma spotkanie ze swoim prawnikiem w sprawie tekstów Mirka jakie tu zamieszczał zastraszanie jej itp. Na miejscu mirusia wesoło by mi nie było. Trzpil.

    Polubienie

   2. MPHKZ.pdf.
    grozi ci kara śmierci i pozbawienie praw. Jesteś wspólnikiem zbrodniarzy z WHO i Gatesa. Te Elżbietka kochanie ty moje cipunio kochana , ale może zanim mnie powiesisz pójdziesz ze mną na kawkę z pyszna szarlotka potem bym ci pupke pomasowal pocałował ci cycuszka ogromne a już potem po tych przyjemnościach możesz mnie spokojnie wieszać na drzewie bu bu ha ha ha . Kłania się trzpil.

    Polubienie

  3. A promuj Pan ile chcesz. Jak powiedział jakiś poeta (chyba Adam Asnyk) spisane będą czyny i rozmowy. Pańskie wpisy tu i gdzie indziej będą dowodem. Procesy o ludobójstwo szczepionkowe prędzej czy później nastąpią bo liczba zgonów po szprycach rośnie. Być może jednak Pana odpowiedzialność ominie bo może Pan jej nie doczekać z powodu zakrzepicy, zawału czy innej choroby. Nie życzę tego Panu oczywiście, ale już wielu tak skończyło. Ostatnio jakaś lekarka z Izraela (28 lat), która też zachwalała szpryce jak Pan i sama 3 razy się dźgnęła. Niedawno nagle zmarło się jej.

   Polubienie

   1. Admin odłóż towar od Escobara bo to szkodzi a do prokuratury idź jutro czemu nie pójdziesz wy to macie tupet swoich nie chcą karać tylko przeciwników bu bu ha ha ha. Zobacz admin jaka Polska władza jest demokratyczna powinieneś już dawno siedzieć za kratkami za wroga propagandę antyukrainska o sosie prorosyjskim wymierzona w rację stanu Polski potem powinieneś dostać 20 lat więzienia za fejki i nieprawdę jaka promujesz w temacie szczepień a jeszcze na tyle jesteś bezczelny , że straszysz jakimiś z dupa sądami co już jest karalne także zaprzestań tego bo nana dziś dzwoniła do mojej żonki i niebawem Mirus może się spodziewać telefonu od jej prawnika i po co tak szarżował i straszył nane taki odważny w sieci nie z nana te numery znam ja nane dobrze. Ty admin jedz do swojego kochanego putinka i tam w Rosji hejtuj 5 G czy szczepienia przeciw covid to od razu gwarantuje ci że Putin nie będzie się z tobą cackal tylko szybciutko FSBR da ci nowiczoka i skończysz jak Politkowska czy Niemców bo z putana żartów nie ma to nie gołąbek pokoju Morawiecki czy Kaczyński którzy dają ci możliwość srania na rząd bo mamy demokrację o którą walczyli nasi dziadkowie.

    Polubienie

   2. Twoja propaganda antyszczepionkowa i fejki jakie umieszczasz sprawiają , że jesteś winny każdego życia które zmarło na covid19 w Polsce i to ty odpowiesz kiedyś za swoją działalność jak władza znajdzie czas aby się wami zająć a ten czas już jest bliski .

    Polubione przez 1 osoba

   3. Raczej Twoja parszywa propaganda szczepionkowa spowodowała, że na tamten świat się już przeniosło wiele osób. Ostatnio widzę u siebie w mieście dużo klepsydr – ludzie w wieku 69-75 lat. Przed plandemią też się zdarzały, ale dużo mniej. Pewnie zakrzepli i zawału czy udaru dostali z gorąca jak głosi ostatnio kłamliwa wp.pl. Mojej babci też nagle pod koniec czerwca zakrzepica się w nogach zrobiła (wcześniej też nienalepiej chodziła, ale jeszcze w maju na grobie dziadka byliśmy i na cmentarz doszła powoli) i ma ranę na nodze taką, że jej się nie chce goić. Dziurę ma głęboką na centymetr chyba. Masakra. Szczepiła się trzy razy tym gównem a mówiłem jej żeby tego nie robiła. No to teraz ma.
    To samo się stało z żoną faceta z targu co kapcie i buty sprzedaje. 72 lata. Do tej pory nie miała problemów z krążeniem ani poruszaniem się. I też pod koniec czerwca nagle się jej zakrzepica w nogach zrobiła i rany takie jak u mojej babci. Lekarze mówią, że nic się nie da zrobić. Profesor medycyny u jakiego byli powiedział, że można tylko nogi amputować. Też się szczepili tym gównem.

    Polubienie

   4. Nie siedzę za kratkami za „propagandę antyukraińską” bo to nie jest żadna propaganda antyukraińska ale prawda. Relacje ludzi z Mariupola czy filmiki pokazujące jak ukraińscy „gieroje” strzelają w nogi jeńcom rosyjskim albo jak zarżnęli rosyjskich żołnierzy którzy leżeli na jezdni i harczeli a „geroje” krzyczeli „herojam sława” i „sława Ukrainie” są. I jasno pokazują jaka jest prawda. Nawet Amnesty International wydali 4.08 raport gdzie oskarżyli Ukraińców o zbrodnicze działania. Prawo stoi za tym za kim stoi prawda. Przynajmniej jeśli mowa o prawdziwym prawie a nie fikcji.

    Polubienie

   5. Nie powołuj się na amnesty bo oni wzięli kapuche od Putina i to niebawem ujrzy światło dziennie. Za chwilę szykują się aresztowania członków tej organizacji a główny założyciel amnesty już zrezygnował z członkostwa w tej sprzedajnej organizacji.

    Polubienie

   6. To wszystko jest propaganda robiona przez GRU w Moskwie powielana potem w rosyjskich mediach przez Zacharowa , Pieskowa czy solowiowa nawiasem
    mówiąc Rosjanina pochodzenia żydowskiego. Poza granicami Rosji powielają ta propagandę albo pożyteczni idioci albo płatni proruscy trolle jak w Polsce. Dziś miałem śmiechu kupę bo się okazało że owsik Putina niejaka ruska kurwa Orban odcięta została od ruskiego gazu może Orban przestał dawać dupy Putinowi i co admin to też propaganda syjonistyczna w takim razie odsyłam do tv węgierskiej , która chyba nie jest syjonistyczna Ruperta murdocha bu bu ha ha ha .

    Polubienie

   7. Tak jasne propaganda buahahaha. Wszystko czego nie mówią w głównym ścieku medialno telewizyjno-radiowym to propaganda GRU. Koń by się uśmiał. Panie Norman500 bredzisz pan te same bajki co Trzpil. Zmieniłeś nick i wydaje ci się że nie poznam tego? Słabo się starasz. Musisz nad stylem popracować, bo inaczej mogę za chwilę zastosować metodę WSZYSCY WON i wasze wpisy wywalę i się skończy zabawa. Swoje banderopitekowe pierdy uprawiaj pan gdzie indziej – na wp, onecie czy innym gównie wybiórczym.

    Polubienie

   8. Skoro admin tak się zdenerwował znaczy się adminkowi zabrakło merytoryki oczywiście jak się dostaje baty w merytorycznej polemice to admin kasuje wpisy podobnie robią kosiury i paziemy , ale pomimo tego że tak nie znoszą żydów udzielają się aktywnie na Fejsie u zuckerberga i na Twitterze a jak im Żydzi raz na rok usuną jeden wpis to jest wielki ból bo żydowska cenzura ale jak oni na potęgę kasują na swoim blogu wpisy inaczej myślących to jest ok ale jak to mawial Kali….

    Polubienie

   9. Merytoryki to Panu Panie Trzpil vel Norman brakuje. Na wszystko co napiszę to Pan ma jedynie odpowiedź to jest propaganda GRU albo że Amnesty International jest na usługach Putina. Takie coś każdy debil może napisać. Żadnego argumentu na poparcie swoich tez Pan nie przedstawił.

    Polubienie

 2. Zobaczcie jak wasz wódz chiński walczy w Chinach z covid 19 a to przecież kumpel waszego putinka. Za takie wypisywanie w Chinach o covidzie ty już admin byłbyś tam dawno trupem ,którego w Pekinie by żarły sępy i to sobie zapamiętaj wykorzystując demokrację i srajac na polski rząd ale każde obsrywanie ma swój koniec bo polski rząd na to sobie nie pozwoli nowe prawo już niebawem przeciwko ruskim trollom i hejterom w polskiej sieci.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Tak tfu demokracja że jak o Komorowskim jakiś gościu zrobił prześmiewczą stronę to do niego o 6 rano wparowali i mu kompa zabrali. No faktycznie demokracja pełną gębą. Jak laptopa Latkowskiemu chcieli zabrać to też demokracja nie ma co. Jakieś pozory teraz zachowują, większe niż za PO. Demokracja jednak jest taka że jak szmaty nie nosiłeś bo była plandemia to policja mandaty wystawiała. No faktycznie kawałek szmatki chroni przed wirusem jak krata w oknie przed komarem haha.

   Polubienie

   1. Admin nie truj dupy srasz na rząd od lat wielkim gównem i czy ktoś ci najechał na chałupę i zabrał ci laptopa demokracja jednak jak wszystko w życiu ma swoje granice tzw. czerwona linie. Facet w internecie stworzył grę gdzie strzelał do Komorowskiego z broni w tarczę to i służby zareagowały bo różnie może być może wariat i po wyjaśnieniu sprawy facetowi laptopa oddano i tyle a PiS jak to PiS wykorzystał to politycznie. Pojedź sobie do swojej Rosji i strzelaj do Putina z broni w gierce komputerowej w ciągu sekundy będziesz miał najazd służb dadzą ci nowiczoka i po tobie admin. Ponimajesz bazę i nie opluwaj demokracji bo dzięki niej masz bloga i możesz srać na rząd ile chcesz tylko pamiętaj w końcu przekroczysz czerwona linie która przekroczyli ziemkosie z wps poogladaj sobie ich proces gdzie są sądzeni przez prokuratora Młynarczyka i sędziego krakowiaka a myśleli że są bezkarni i wszystko im wolno. Blog wpwo też by dalej istniał był żeby ten głupi debil , który pisze na wps teraz jako Jędrzej były admin wpwo Andrew i tolerował wpisy faszystowskie niejakiego Kiki 22 na blogu tolerował bo kika byl tam nietykalny dlatego jego blog został usunięty przez WordPress. Proste.

    Polubione przez 1 osoba

   2. A w Rosji to ci mandatów nie wystawiała w kochanej Białorusi nie wystawiała na Kubie nie wystawiała pokaż mi kraj gdzie nie było mandatów dzięki temu żyjesz bo inaczej byś zdechł na covid19. Demokracja to nie znaczy anarchia prawo, które uchwała rząd wybrany w wyborach przez naród ma być przestrzegane a jak komuś nie pasuje to wypierdalać z naszej ojczyzny do Korei północnej tam kim przyjmie was dopóki go nie skrytykujecie bo jak skrytykujecie dostaniecie kulkę w łeb jak w Rosji putinowskiej tylko że tam bardziej Putin praktykuje nowiczoka.

    Polubione przez 1 osoba

   3. Nie sram tylko prawdę piszę. POwcy np. likwidowali kopalnie i PiS też likwiduje kopalnie. Jedni i drudzy wykonują rozkazy eurokołchozu. Różnią się tylko tym, że jedni mają retorykę jawnie zdradziecką, a drudzy udają patriotów krzyczą, że „nie oddzadzą nawet guzika” a potem oddają cały płaszcz. Szkoda czasu, do Ciebie Trzpil i tak nic nie dotrze. Oni robią teatr dla zbaraniałych gojów, a Ty wierzysz w bajki o dobrym pisie. To wierz sobie dalej. Dobrze na tym nie wyjdziesz, ale to Twoja sprawa.

    Polubienie

   4. Ja mam w dupie PiS czy PO dlatego na wyborach nigdy nie byłem , ale szanuje wybory ludzi , którzy na te wybory chodzą chcieli PiS mieli PiS za rok wybiorą PO z Hołownia to będą rządzić a że wygrali wybory trzeba to uszanować a nie pluc na swój kraj namawiając do nieprzestrzegania prawa bo nic nie ma groźniejszego niż anarchia. Twój Putin admin wysyła na Syberię na 10 lat jeżeli operacja specjalna nazwiesz wojna i tak właśnie się przestrzega prawa i nie u nich tam takie prawo będzie skoro ruscy kochają putinka. Pis był dobry jak rozdawał kase przez wiele lat twoja babcia też przytuliła kupe kasy pisowej 13 ,14 podwyżki i inne cuda na kiju. Emerytom i rencistom przez 7 lat nic nie brakowało social a PiS rozdmuchał do niebotycznych rozmiarów nie ma dziś w Polsce ani głodnych dzieci ani głodnych dorosłych przynajmniej nie było 7 lat a teraz gdy wszystko jebnelo bo musiało jebnac raptem PiS zły.Hipokryzja starych pierdzieli w tym kraju nie zna granic. Starzy ludzie dostawali bez problemu dodatki w wysokości 500 PLN do rent emerytur wystarczyło, że wykazali że ich trochę pupa czy rączka boli i 500 PLN dodatek do świadczeń był. Potem dodatki pieniężne na urlopy czy 300 PLN dla dzieci na podręczniki szkolne. Było tak czy nie i wtedy PiS był super bo dawał kasę za free.

    Polubienie

   5. PiS likwiduje kopalnie a widział ty jeden protest górników przez 7 lat rządów PiS nie było żadnego protestu czyli tu żyd likwiduje kopalnie a górnicy się cieszą. Ty chłopie zdajesz sobie sprawę jaka kasę przez 7 lat sypie Sasin górnikom to są wagony pieniędzy jak ty w życiu adminie nie widział także nie siej tu propagandy jak to górnikom źle za rządów PiS . W czasie pandemii nie pracowali to im Sasin za nic nie robienie płacił 40 tys złotych na czysto na konta bankowe a oni w czasie pandemii zbijali bąki bo kopalnie zamknięto do dziś zresztą każdy górnik liże Sasina po jajkach za te wagony kasy jakie im daje.

    Polubienie

   6. Akurat moja babcia to przez swojego ukochanego syna Jędrusia jest tak zindoktrynowana, że zawsze była i jest przeciwko „pisiorom”. Owszem ostatnio dostała 13-kę i 14-kę ale indoktrynacja swoje robi. Zresztą ma dość wysoką jak na polskie warunki emeryturę (ponad 3000 zł netto) po dziadku inżynierze budowlanym (sama jest inżynierem chemikiem z zawodu i pracowała jako technolog wiele lat) i ma też dodatek kombatancki po dziadku i jeszcze dodatek pielęgnacyjny dla osób po 75 roku życia. Także te 1000 zł czy 1500 zł rocznie dla niej to dużo nie jest.

    Co do Putina. On nie jest mój ani Twój. Po prostu jak coś ustala to tak ma być i tyle. W zasadzie to formalnie to nie jest wojna. Przecież ani Ukraina Rosji ani Rosja Ukrainie wojny formalnie nie wypowiedziała. Jak więc Putin sobie to nazwał operacją specjalną to może tak to sobie nazywać i tyle. Tak działa przywódca suwerennego kraju. Sorosa i różne lewackie organizacje od LGBTów i innych sodomitów też ukrócił, bo w Rosji ma być tak, że mężczyzna to mężczyzna, a kobieta to kobieta a nie jakieś homo, pedo niewiadomo. Nie ma tam parad (tfu) gejów. I to mi się akurat podoba.
    Nie podoba mi się zaś to, że tak samo jak reszta (nie)rządów (może poza dwoma czy trzema w Afryce gdzie prezydenci nagle dziwnie zmarli) uczestniczył w tej plandemii i też była presja na szprycowanie ludzi. Możliwe więc że to jest kolejna gra dla zbałamucenia nas, a Putin też gra do jednej bramki z mafią NWO. Może robią czyszczenie Ukrainy pod Niebiańską Jerozolimę, bo Żydom w Izraelu za gorąco się zrobiło i chcą się wynieść. Pożyjemy zobaczymy. Jednak co do obecnej wojny racja stoi za Putinem – laboratoria broni chemicznej, wszechobecny banderyzm, nazistowskie oddziały (Scott Ritter z USA potwierdził, że NATO szkoliło nazistów z Azowa), pranie mózgów dzieciom i szkolenie ich od małego na zabójców (gdzie dzieciom wmawiali, że Rosjanie i ludność Donbasu to nie ludzie i można do nich strzelać), ostrzeliwanie przez 8 lat osiedli w Donbasie przez ukraińskie wojska. Z pewnością więcej się znajdzie ale i to wystarczy. I większość świata to wie. W sankcjach na Rosję uczestniczy tylko zachód (ok. miliarda ludzi), a reszta świata (prawie 7 mld ludzi) nie. To jest wielce wymowne.

    Polubienie

   7. Nie sieję propagandę tylko fakty przedstawiam. PiS likwiduje kopalnie pod dyktando eurokołchozu. Owszem PiS daje dużo kasy górnikom, a to pokazuje że niestety górnicy do ludzi myślących perpsektywicznie nie należą. I dali się zbałamucić. Mam do nich o to wielki żal że się sprzedali. Dostaną 120 tysięcy odprawy, przejedzą to w rok czy dwa i z czego będą żyli? Za PO też dostawali odprawy i pokupowali nowe samochody często. Skutki tego będą katastrofalne – już ceny energii rosną, a to dopiero początek. Wszystko przez zielony idiotyzm eurokołchozu. POwcy to za Kopacz podpisali, a PiS kontynuuje zamiast wypowiedzieć ten pakiet klimatyczny i te haracze na CO2. Podwyżki cen za prąd i gaz będą (bo na razie jest to jeszcze dotowane z budżetu) o 100-200%. Wtedy zobaczą ludziska jak PO z PiSem ich wydymali. Tylko będzie trochę za późno na płacze i jęki. Wszyscy słono zapłacimy za to co te syjonistyczne marionetki rządzące robią od lat. Kopalnia Krupiński rzekomo była nierentowna, ale jak ją przejęli Niemcy czy Brytyjczycy (nie pamiętam) to już się stała rentowna. Zdrajcy stanu z PiS! Może wtedy otworzą się oczy zaślepionym, bo kieszeń i żołądek najlepiej przemawia do wyobraźni.

    Polubienie

   8. A to żes mnie admin rozbawił putin i suwerenny kraj a Nabiullina drukuje pusty pieniądz od lat gdzie rosyjski bank centralny gra w nuty banksterki bu bu ha ha. Tylko nie napisz tak u Światowida w temacie Putina bo masz bana za sekundę he he he.

    Polubienie

   9. A co do tej biedy co tu admin głupoty piszesz jaka ta bieda nie będzie przeżyjemy ja spokojnie mimo twojego sraczkowania i fobii w tym temacie. Zmieni się władza dojdzie potężna kasa z UE i bida powoli się skończy bo wiadomo było , że bedzie7lat tłustych za PiS to teraz będzie siedem chudych jak to w gospodarce bo gospodarka nigdy nie jest stała bo albo jest regres albo progres ty admin zamiast wpadać w histerię i działać w interesie Rosji wbrew Polsce zobacz swoim okiem ku Rosji bo tam w zimie szykuje się taki kryzys że ruscy nie będą mieli nawet kawałka chleba na śniadanie zaczną działać sankcje już niebawem póki co ruska lada jeździ już bez ABS i innych dodatków bo ruscy bez pomocy zachodu są na średniowiecznym poziomie technologicznym zobacz na ruski eBay tam jeszcze bogaci ruscy ratują się tym że kupują amerykańska cocacole za 500 PLN za duża butelkę z atlanty na nasze pieniądze tak się uzależnili od zachodnich narkotyków , których ich przywódcy tak podobno nie lubią a mają na Zachodzie czy usa wille o wartości 69 mln USD jak kurwa Putina Kabajewa, która jest teraz z Putinem w ciąży w 4 miesiącu bu bu ha ha ha.

    Polubienie

 3. Panie Łukaszu, ten typek ma tutaj specjalny przywilej. Jest chyba tutaj nietykalny.
  Prawdopodobnie będzie szczepił naiwnych Polaków aż do końca świata i jeden dzień dłużej.
  Gros ludzi odeszło stąd przez niego.
  Już nie pamiętam, gdzie go zapytałem, czy też się zaszczepił, co on skwitował śmiechem.
  Szkoda zdrowia, by z nim walczyć.
  On naganiał i nadal naganiał swoimi wpisami, ma płacone od komentarza.
  Na blogu pro szczepionkowego Przemka ciągle naganiał rodziców, by szczepili dzieci swoje. To już jest wyjątkowe skurwysyństwo, co nie zmienia faktu, że dorosłych ma pewnie też na sumieniu.

  On zmienia nicki i podszywa się wciąż. Na przykład pod nickiem Trzpil piszą prawdopodobnie też i inne osoby.
  Ostatnio podszywa się na WPS pod niejakiego świętobliwego katolika Kojaka z blogu Maruchy.

  Andrzejowi z wpwo też bloga rozpieprzyli z czym wcale nie kryli się tutaj wcześniej.

  Tak swoje podłe donosy pisali do WordPressa.
  Jaką to trzeba być kanalią, żeby takie rzeczy robić?

  Polubienie

  1. Edek napisz mi konkretnie kto odszedł bo ciągle tu pisze Łukasz i katolik mgrabas. Wy tylko żeście odeszli czyli Mirek , Mirosław , Edward , niusia , anonim i nie róbcie z siebie durniów przecież i ja wiem i wy wiecie , że jest to jedna osoba pisząca pod różnymi nickami zmieniająca na bramkach IP ze mnie chcecie durnia robić wcześniej w sieci znani byliscie jako drużyna APA .

   Polubienie

 4. Witam w czwartkowy wieczór a nawet już noc.
  Również popieram szczepienia ratujace życie ludzi i będę każda osobę namawiała na czwarta dawkę. Dziś właśnie szczepiła się moja sasiadka a blog pana andrzeja został usunięty przez wordpress.com za wpisy faszystowskie łamiace polskie prawo. Wiadomo mi tyle, że wpisy pana kiki22 trafiły do prokuratury a mój prawnik analizuje wpisy pana Mirosława pod katem zastraszania mnie bezprawnego organami ścigania. Na pewno będę informować o sprawie.

  Polubienie

 5. Nana, pani pisze z jakiegoś zacisznego zakonu, czy z ośrodka zdrowia przy domu dla wariatów?
  Przez takie osoby, jak pani pan Kmieć cofnął tylko rekomendację dla tego bloku.
  Pamiętam, że kiedyś było panią stać na więcej oprócz banderowskich okrzyków i nawoływań do szczepienia nieswoich dzieci.
  Podejrzewam, że to wszystko robi pani po to tylko, aby ludzi zdenerwować.
  Andrzej się cieszy, że blog mu zamknięto, jak sam do mnie napisał mejlem, bo przynajmniej ma spokój od podzamojskiego świra i od pani, która na jego blogu wciąż swoje głupoty wstawiała.
  Niech pani wyluzuje, bo nerwy urodzie szkodzą i jeszcze mąż panią oddali.

  Polubienie

  1. Edek ty żeś rozmawiał z andrew jak ja rozmawiałem z papa Franciszkiem. Andrew pisze jako Jędrzej u zieminskiego i kosiura tam go możesz czytac bo można zmienić nick ale charakteru pisma i głupoty Andrew nie zmienisz . Bloga Andrew nie ma bo hajlowal i chwalił faszyzm tam kika 22 łamiąc polskie prawo, które zabrania propagowania faszyzmu potem sorek odszedl do pisania pierdol u zieminskiego na wps tam go Zieminski zruchal za popieranie Putina i sorka na wps nie ma już od miesiąca i taki sorek był guru u proputinowcow na blogu wpwo bu bu ha ha ha .

   Polubienie

 6. Szanowny Adminie…
  Widzę, że usunąłeś fragment wpisu pani Nany, w którym nawoływała do szczepienia dzieci.
  Proszę, abyś nie robił tego, bo usuwasz dowody, że jednak komentatorka ta nawoływała do szprycowania dzieci, jak jeszcze kilka tygodni zaprzeczała podobnemu tutaj.
  Proszę tego nie robić.
  Najlepiej zbanować tę osobę.
  Potem wyjdzie, że to Mirek i Edek są bee, a Nana jest cacy, cacy!

  Polubienie

 7. Pod rozwagę komentatorów /osób/, które zachęcają do szczepień przeciw C-19, dzieci i dorosłych, by zreflektowały się i zaniechały publicznego agitowania po stronie zła.
  Jeśli mają jakieś wątpliwości niech zajrzą na stronę za nw. linkiem.
  Pamiętajcie moi drodzy jedno, że wszystko, co czynicie innym wróci kiedyś do Was bez względu, co wymyślicie na własną obronę (nawet w przybytkach zła tego świata).
  Czy warto marnować własne zdrowie w imię interesów zła?
  Odpowiedzi poszukajcie we własnych sercach.
  Zatem jeszcze raz zachęcam do odwiedzenia strony za podanym linkiem, gdzie ujrzycie obraz cierpienia naiwnych ludzi, którzy zostali oszukani przez ogarniające świat zło w imię mamony.

  Pozdrawiam wszystkich…
  Były administrator wpwo
  Andrzej WINEK

  https://www.takniewiele.pl/

  ***

  My, administratorzy tej strony,

  gromadziliśmy od prawie roku wpisy dotyczące powikłań po szczepieniu, robiąc print srceeny napotkanych komentarzy na różnych portalach informacyjnych. W mediach społecznościowych tj Twitter czy Facebook, na portalu Youtube i innych. W końcu doszliśmy do wniosku, że jest tego bardzo dużo i trzeba coś z tym zrobić. Ogromna ilość tych wpisów i ich treści są bardzo niepokojące. Można samemu zweryfikować czy tak jest, wpisując np. hasło „zmarł po szczepieniu” na Twitterze.
  Wpisy, które zamieszczamy na tej stronie,

  to tylko niewielka garstka tego, co spotykamy na co dzień w internecie. Tworzymy ją społecznie – nie mamy dużo czasu na dodawanie nowych, napotykanych codziennie relacji.
  Potwierdzeniem ich prawdziwości są dla nas relacje słyszane co i raz od ludzi, wśród których żyjemy. Np. o tym, że okolicy zmarły po szczepieniu dwie młode fryzjerki i kilka osób wśród sąsiadów. Wiemy, że są ludzie, którzy nie mają wśród zaszczepionych znajomych nikogo, kto by doświadczył jakichkolwiek negatywnych skutków po szczepieniu. Nie oznacza to jednak, że tych śmierci i poważnych problemów zdrowotnych po szczepieniach nie ma.

  Można powiedzieć, że strona ta powstała jako krzyk rozpaczy tych, których nikt nie słucha. Ludzi będących w żałobie po bliskich zmarłych po szczepieniu, ludzi doświadczonych poważnymi powikłaniami, którzy są traktowani przez lekarzy jak hipochondrycy – nie znajdują pomocy, bo lekarze nie chcą mieć do czynienia z rzeczywistością powikłań poszczepiennych.

  Chcemy ostrzec innych przed możliwością powikłań po szczepieniu – żeby się zastanowili zanim podejmą decyzję. Dać do myślenia. Nie możemy dłużej przyglądać się bezczynnie temu co się dzieje.

  Nie namawiamy do szczepień, nie mówimy też nikomu, żeby się nie szczepił. Pokazujemy pewien wycinek rzeczywistości, która jest takim niechcianym słoniem w pokoju – jest duży ale wszyscy udają, że go nie ma.

  Administratorzy strony: Tak niewiele jest powikłań (zapraszamy do dodania komentarza na stronie zawierającej świadectwa). Warto również zajrzeć na inne podstrony w menu na górze, np. ADRESY, LECZENIE COVID-19 czy też podstrona dotycząca powiązania szczepionek przeciw Covid z aborcją.

  Zachęcamy do sprawdzania na stronie http://www.HowBad.info numeru partii szczepionek – są tam zestawione powikłania po szczepieniu przeciwko Covid na podstawie amerykańskiej bazy danych. Zadziwiająca jest różnica pomiędzy poszczególnymi partiami. Są trzy grupy: (1) bez lub ze znikomą ilością powikłań, (2) poważne powikłania tj. zakrzepice, rak itp., (3) śmiertelne powikłania – czyli po prostu nagłe śmierci w niedługim czasie po szczepieniu.
  — WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE — (oglądaj na pełnym ekranie)
  Odtwarzacz video
  00:00
  12:20

  Źródło powyższego filmu: https://www.bitchute.com/video/HmAEfvse4vWd/
  Zmuszają Cię do szczepienia?

  POTRZEBUJESZ POMOCY PRAWNEJ?

  Poszukaj jej tutaj:

  Stowarzyszenie Prawników Głos Wolności działających m.in. na rzecz osób poszkodowanych restrykcjami covidowymi, kontakt:
  https://gloswolnosci.pl/kontakt (może się zdarzyć, że zobaczysz w przeglądarce komunikat o niebezpiecznej witrynie, nie przejmuj się tym i pomimo to otwórz ją – ta strona jest bezpieczna).

  Strona Radcy Prawnego, Pani Katarzyny Tarnawy-Gwóźdź – zajmuje się ona trudnymi sytuacjami związanymi z restrykcjami sanitarnymi – łamaniem praw obywatelskich (dane kontaktowe – telefon i mail są na dole strony: https://kasiatarnawa.pl)

  Społeczna inicjatywa lekarzy i naukowców ORDO MEDICUS, którzy działają na rzecz zdrowia, wolności i prawdy: https://ordomedicus.org/kontakt/

  Możesz też wysłać maila do Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców – na tej stronie można wybrać odpowiedni adres mailowy:
  https://psnlin.pl/kontakt.html

  No i można poszukać pomocy na grupie Facebookowej Grzegorza Płaczka:
  https://www.facebook.com/tosiesamokomentuje (jest tam spora społeczność, która się na wzajem wspiera w sprawach pandemii)

  Nie poddawaj się! Szukaj pomocy a na pewno ją znajdziesz! 🙂
  Gdzie zgłosić NOP?

  Zachęcamy do zgłaszania powikłań po szczepieniu do niezależnej bazy Niepożądanych Odczynów Poszczepiennych tutaj:
  https://www.zglosnop.pl/
  lub pisząc na adres mailowy Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców: nopy@psnlin.pl
  Kontakt

  PRZEŚLIJ DO NAS ŚWIADECTWO!

  Chcesz podzielić się swoim doświadczeniem odnośnie powikłań po szczepieniu na Covid-19 z osobami odwiedzającymi tą stronę?

  Dodaj komentarz tutaj lub prześlij relację audio/video na adres: kontakt@takniewiele.pl

  Zostanie ona umieszczona na stronie.

  Przesyłając swoją relację wyrażasz zgodę na jej publikację.

  Kontakt mailowy do administratora strony:

  kontakt@takniewiele.pl
  UWAGA!

  Powstaje nowy profil na Instagramie:
  Jab Injuries Poland

  Jest to wspólne działanie osób z różnych krajów w celu udzielenia głosu ofiarom reakcji po szczepieniu na C19, które są uciszane/blokowane przez media.
  “Pozwólmy, aby ofiary mówiły same za siebie. Kliknij na oznaczenia ich profili na tym profilu by wysłać im słowa otuchy i wsparcia.”
  Obecne są już grupy z krajów: Polska, Anglia, Niemcy, Austria, Finlandia, Kanada, Wielka Brytania, USA, Australia.

  Copyright © 2022 Tak niewiele…

  Design by ThemesDNA.com

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: