Oszukańczy system pustego pieniądza – na czym polega

Żyjemy w świecie niewolnictwa opartego na długu. Na czym jednak dokładnie polega ten oszukańczy, by nie powiedzieć bandycki system? Mówiąc bardzo krótko na tym, że gdy idziesz do banku po kredyt i podpisujesz umowę kredytową to bank kreuje pieniądze niejako z powietrza. Twój podpis stanowi podstawę do wystawienia weksla. Na jego podstawie do Twojego konta dopisywane są cyferki. Za te cyferki kupujesz dom, samochód czy coś innego. Bank realnie nie pożycza niczego! Te cyferki nie mają pokrycia w niczym, nawet w banknotach, nie mówiąc już o czymś materialnym jak złoto.

Obecnie dominujacą walutą jest dolar. Tu jest podobnie – kraje sprzedające ropę od USA dostają jedynie zapisy, czyli realnie nie dostają niczego. Dopóki USA było silne i pacyfikowało wszelkie próby odejścia od rozliczenia w dolarach (tak jak to było w przypadku Kadafiego, z którego zrobili strasznego dyktatora i go zamordowali) system działał. Obecnie USA jest bardzo słabe, tzw. prezydent Biden nie kontroluje realnie armii. I wiele krajów nie chce sprzedawać USA ropy w zamian za puste pieniądze. System się chwieje i kwestią czasu jest gdy upadnie.

To wszystko jest dobrze wyjaśnione w poniższym filmie. Jest tu też mowa o grupie BRICS, która stanowi alternatywę dla systemu opartego na dolarze. Najważniejszym krajem BRICS są Chiny. Obecnie wiele państw stara się o przyjęcie do BRICS. O tym jednak w mediach głównego ścieku nie usłyszymy.

6 myśli na temat “Oszukańczy system pustego pieniądza – na czym polega”

  1. No tak bo pieniądze z powietrza kreuje tylko zachód a btc to wynalazek banksterki a tymczasem ruskie onuce zapominają jak to dajaca dupy ich putankowi na jego daczy podmoskiewskiej szefowa centralnego banku kacapii Nabiullina robi to samo czyli kreuje w Rosji pusty pieniądz przez całe lata a ruski bank centralny funkcjonuje na takich samych zasadach jak nasz NBP glapy czy inne banki centralne. Dodam jeszcze , że bohater ruskich onuc prezydent Wenezueli narobił taka hiperinflację u siebie ,ze ludzie z workami pieniędzy chodzili do sklepów aby kupić jeden bochenek chleba. Kilka lat temu maduro wpadł na wyśmienity pomysł , że inflację zdławi postawieniem na btc Bitcoin banksterki i w tej chwili wszędzie w Wenezueli stoja bitomaty z bitcoinami czy to coś pomogło w zdławieniu inflacji nic ale zaraz onuce putinowskie powiedzą, że to propaganda syjonistyczna to niech kupią bilet i sami pojadą do kraju maduro aby naocznie się przekonać że tam bitomat stoi obok bitomata na każdej ulicy czyżby maduro sprzedał się Rothschildowi bu bu ha ha ha.

   Polubienie

   1. No Trzpilek tu akurat prawie mądrze napisałeś tylko z kulturą by pasowało 😉
    Rosja ma i tak dużo bardziej konserwatywne podejście do emisji Rubla niż USA do ich Dolarka.
    Chociaż dolar nie jednemu już majątek wybawił.

    Trzpil z takimi tekstami to swojego bloga załóż. Ciekawe wpisy będą 😛
    Shalom!

    Polubienie

   2. No tak tylko dolar ciągle nawet u waszych Chinoli budzi dreszcz na ciele nie mówiąc o tym , że ci co najbardziej krytykują dolara na jego widok dostają orgazmu jak np putan i jego oligarchowie jak Deripaska , Usmanow czy Abramowicz plus wasza Zacharowa , która przecież ma wille w USA i brała ślub w USA zaraz po ślubie młoda para poszła do parku w new york i się tam zarachowa ruchała ze swoim partnerem tak ich chcica wzięła. To są fakty żadne bujdy kasowane przez ruskie onuce jak kosiur czy Zieminski z portalu wps bo przecież niewygodne fakty dla ruskich onuc he he he .

    Polubienie

   3. A kabajewej kurwie Putina też śmierdzi dolar. Mieszka sobie Kabajewa w willi za 69 mln USD w kalifornii tak Łukaszku to są fakty. Jej też śmierdzi dolar? A propagandziscie kremlowskiemu Solowiowowi też śmierdzi dolar gdy za dolary kupował swoje trzy wille o wartości 10 mln dolarów w Trentino w Italy tak kocha zachód Europy a idiotom ruskim wmawia jak on tego zachodu nienawidzi bu bu ha ha ha ci ruscy to są głupsi od naszych rydzowych he he he.

    Polubienie

 1. Jak poinformowały media USA w końcu objęły sankcjami mieszkająca w USA jedna już z podstarzałych kurew Putina gimnastyczkę Kabajewa będąca w drugim miesiącu ciąży z Putinem.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: