Grypy nie powodują wirusy. Obalono to już w 1919 r!

W 1918 r. u szczytu epidemii hiszpańskiej grypy zespoły medyczne z Bostonu i San Francisco przeprowadziły próby mające na celu zademonstrowanie zaraźliwej natury grypy. Zakończyły się one całkowitą i głośną porażką.
Zebrali wydzieliny śluzowe z ust, nosa, gardła i oskrzeli chorych na grypę w różnych stadiach choroby i przenieśli je do nosa, gardła i oczu setek zdrowych ochotników. Wstrzyknęli krew chorych pacjentów z grypą zdrowym ochotnikom. Zdrowi ochotnicy siadali bardzo blisko „nos w nos” z ciężko chorymi pacjentami na grypę, rozmawiali ze sobą, a następnie pacjent zakasłał pięć razy bezpośrednio w twarz ochotnika. Żaden z wolontariuszy nie zachorował w żaden sposób. Te eksperymenty zostały opublikowane w  Journal of the American Medical Association, Boston Medical and Surgical Journal i Public Health Reports.

Kto zna angielski niech sobie kliknie i przeczyta jak nie wierzy. Skoro grypy nie wywołują wirusy to i innych chorób wirusowych jak można wnioskować także nie wywołują wirusy. Podobnie jest prawdopodobnie z bakteriami i innymi patogenami. Tym samym zarazkowa teoria chorób Pasteura upadła już 100 lat temu. Jeżeli bowiem choć jeden przypadek przeczy jakiejś hipotezie to stanowi on tzw. kontrprzykład i cała hipoteza upada.

10 myśli na temat “Grypy nie powodują wirusy. Obalono to już w 1919 r!”

 1. Nie no grypy nie powodują wirusy tylko sama z siebie powstaje ci zwolennicy Rosji i PRL jakby zapomnieli że mamusia szanownego adminka Łukaszka gdy go z tatusiem zrobiła w wyroku na początku lat 80 gdy się fajnie ruchali przy dźwiękach lady pank to gdy mamusia Łukaszka adminka urodziła to pierwszą rzeczą jaka dostała za PRL to była książeczka obowiązkowych szczepień żeby np. Adminek Łukaszek nie złapał kokluszu który by go jako kilkumiesięczne niemowlę zadusił swoją plwocina czy aby adminek Łukaszek nie zachorował na Heinego medine , który masowo zabierał dzieci do nieba w czasach rządu pułkowników gdzie o szczepieniach można było pomarzyć, a gdyby mamusia adminka Łukaszka w PRL miała poglądy zięby nikt by się z mamusia adminka nie patyczkował tylko PRL umieścił by ją na 5 lat w pierdlu , ponieważ oponujac przeciwko szczepieniom narażała na śmierć swoje dziecko i jeszcze do tego w więzieniach PRL nie było pokoi intymnych dla więźniów także mamusia adminka Łukaszka musiałby by wytrzymać bardzo długi czas bez ruchania a to nie jest taka prosta sprawa dla kobiet.

  Polubienie

  1. Fakty są jakie są. Udowodniono to już 100 lat temu. Choroby wynikają z zatrucia organizmu i słabej odporności a nie z zarazków. To jak z muchami. Muchy nie powodują powstawania odchodów. Pojawiają się gdy pojawiają się odchody.

   Polubienie

 2. Witam adminka dziś mojemu staremu robię pierogi z serem i cebulką i dobre wieści są takie, że już niebawem koniec wojny a Rosja jest już pariasem Europy. Będziemy zbierać chętnych Polaków do odbudowy miast ukraińskich. Pozdrawiam admina.

  Polubienie

  1. Jeżeli Rosja będzie chciała w przyszłości powrócić na łono cywilizowanych krajów i pozbyć się sankcji oraz dalej sprzedawać zasoby swojej ziemi musi osadzić zbrodniarzy wojennych i skazać ich na kary śmierci zaczynając od prezydenta Putina a kończąc na Marii Zacharowej. Po drugie musi zapłacić reparacje wojenne Ukrainie w wysokości 2 bilionow dolarów jak również musi Rosja sama Ukrainę odbudować a na koniec skazac na kare śmierci każdego swojego żołdaka, który dopuszczał się mordowania Ukraińców. W przeciwnym wypadku państwo Rosja zatopi się w odmętach średniowiecza.

   Polubienie

   1. Na szczęście a dla ciebie na nieszczęście nana, twoje słowa nic nie znaczą. Bawią bardziej niż kabarety
    Rozłożę twoje głupotki na czynniki pierwsze 🙂
    1) robię pierogi z serem i cebulką – czyli Ruskie :p
    2) aby mówić o wojnie to trzeba ją najpierw wypowiedzieć – tam jest specjalna operacja wojskowa
    3) pariasem? A cóż takiego oferuje obecnie Europa? – lgbt, aborcje, korupcje, klimatyczną psychozę dwutlenkowo-metanową, zamordyzm kowidowo-zastrzykowy, układziki w ramach sojuszu UE np. sprawa Turowa (jakiemuś czeskiemu oligarchowi nasze zakłady w Turowie przeszkadzały w geszeftach to nakazał zamknąć i płacić kary), pedofilie, wiele typów płci, itd.
    4) będziemy zbierać chętnych Polaków do odbudowy – haha powodzenia życzę, chociaż pewnie znajdą się „pszoki” jak ci co wpłacają datki na UA.
    5) jeżeli Rosja będzie chciała w przyszłości powrócić na łono cywilizowanych krajów, pozbyć się sankcji,… dalej sprzedawać zasoby swojej ziemi – A po co? Rosja bardziej cywilizowana niż „postępowo-tęczowa” Europa. Sankcje? Haha sankcje droga nano umacniają Rosję, inflacja spada nawet emeryci dostali podwyżki, z tymi sankcjami Rosja nigdy lepiej nie miała. Rosja dobrze sobie radzi ze sprzedażą surowców, rynki zbytu Afryka, Chiny, Indie, Iran. To zachodnia Europa jęczy zaciska pasa i się łamie zakładając konta rublowe w rosyjskim gazprombank. Nie wiem kto to pani Zacharowa ale ty jako Ukrainka na pewno wiesz.
    6) musi zapłacić reparacje wojenne Ukrainie 2 bilionow dolarów – Nic nie musi, kto Rosję zmusi?- wiem, ty xD
    USD niedługo będzie waty mniej niż papier na którym go wydrukowano. Dolar jest non stop dodrukowywany lada moment będzie załamanie rynku dolara.
    7) jak również musi Rosja sama odbudować Ukrainę – To kto ma w końcu odbudowywać Ukrainę ? Rosja czy Polacy których namówisz w zamian za pierogi ?
    8) skazać na kare śmierci każdego żołdaka- Robili porządek z nazistami, cywilów nie tykali. W kwestii Buczy wiele rzeczy się nie spina, typowa fałszywa flaga. No chyba, że ktoś wierzy redaktorom z polskojęzycznej telewizji którzy mają przypinki w barwach żółto niebieskich i rzekomo są obiektywni.
    9) W przeciwnym wypadku państwo Rosja zatopi się w odmętach średniowiecza. – Buahaha średniowiecze minęło pytanie zasadnicze czy Rosja potrzebuje świata czy świat Rosji (gaz, węgiel, diamenty, uran, tytan, lit …itd) ? Jak na razie Europa wprowadza przymus oszczędności surowców energetycznych w związku z brakiem w zimie.

    To na tyle ode mnie, życzę pysznych pierogów chociaż i tak na pewno są.
    P.s. Rosjanie to Słowianie, a Ukraińcy to w większości Chazarowie szczególnie orkowie z azow i ajdar.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: