Sztucznie wywołany głód – na razie w USA

Chazarskie „elity” knują, aby wywołać głód na świecie. Zaczęli od Stanów Zjednoczonych. Rząd tzw. prezydenta Bidena płaci rolnikom za zniszczenie części upraw. I to więcej niż mogliby dostać za sprzedaż plonów! Jeśli tego nie zrobią sami to i tak uprawy zostaną zniszczone. Wtedy spryskają je z samolotów defoliantem użytym w czasie wojny w Wietnamie zwanym Agent Orange. Rolnicy więc sami niszczą swoje uprawy.

To nie wszystko! U jednego kurczaka po zrobieniu mu testu PCR wykryto rzekomo koronawirusa. Przez to wybito 5,5 miliona kurczaków. Nagle też 10 tysięcy krów padło. Rzekomo z powodu upału.

Do tego płoną dziesiątki zakładów przetwórstwa żywności w różnych stanach. W wiele z nich uderzyły samoloty. Bardzo ciekawe!?

W Walmarcie (sieć hipermarketów w USA) w niektórych sklepach cała żywność jest wyrzucana. Nie można niczego kupić. Rzekomo wszystko się zepsuło?!

Bill Gates skupuje ziemię rolną w USA. Ma już w tej chwili około 260 tysięcy akrów, co stanowi około 1/3 powierzchni stanu Rhode Island. I to jest ziemia wysokiej jakości.

W Holandii natomiast rząd zamierza zlikwidować 1/3 gospodarstw rolnych. Trwają tam protesty rolników ale są robione nieudolnie i pewnie nic z nich nie wyjdzie. Zamiast zablokować parlament czy siedzibę premiera rolnicy blokują drogi tylko wkurzając kierowców. Tak do niczego nie dojdą.

Tutaj film gdzie o tym wszystkim mówią. Pokazane jest jak rolnicy niszczą uprawy. Mówią że dostali pisma od rządu w tej sprawie. Dostali też mapy terenu z zaznaczonymi uprawami do zniszczenia. Oprócz tego rząd kazał także wylewać ropę na drogi. Szaleństwo.

Czy nas czeka podobny scenariusz w Polsce? Niestety trzeba się tego spodziewać. Globalny głód to scenariusz zaplanowany przez Klausa Szwaba i inną chazarską swołocz. Dowód mamy na filmie w postaci wpisu Szwaba na Tweeterze. Film pewnie cenzura niedługo usunie, więc ściągnij go na dysk i przekazuj dalej, aby inni wiedzieli co knują globaliści i aby się móc przygotować.

30 myśli na temat “Sztucznie wywołany głód – na razie w USA”

  1. Brednie niesamowite w tej notce ty to admin masz odjazdy jak po dobrej heroinie. Ty zobacz jak głodują w czasie rządów twojego gieroja Putina ruscy wystarczyły sankcje i ruskim zabrakło kartofli na frytki do maca swojej odmiany ruskiej hamburgera co śmierdzi jak stary kapeć bo ruscy nawet nie umieją zrobić zwykłej bułki z mięsem i warzywami bu bu ha ha.

   Polubienie

  2. Prawda jest taka , że kurwa Putin nie przepuszcza ukraińskiego zboża , które żywi pół Europy i kraje afrykańskie przyczyniając się do głodu na świecie i to są fakty a nie brednie odnośnie Klausa Schwaba , które są fejkami ale admin kocha fejki to jego żywioł.

   Polubienie

   1. Nie Putin tylko oni już dawno to zaplanowali. Najpierw była plandemii a teraz głód. W Iranie już wprowadzili cyfrowe dowody osobiste bez których nie kupi się chleba. Znaczy można kupić ale po wysokiej cenie na którą nikogo prawie tam nie stać. Żeby kupić dotowany chleb po 2$ trzeba mieć cyfrowy dowód w smartfonie. Kolejny etap to będzie zapewne chip pod skórą jak nie będzie protestów. Wczoraj kupowałem cukier po 7,50 zł za kilo a przecież jeszcze z pół roku temu był po 2,50-3 zł. A w magazynach zalega mnóstwo cukru. To też pewnie wina Putina? Otwórz Pan oczy Panie Trzpil.

    Polubienie

   2. To adminek krytykuje Iran ajjatollachow przecież najbliższego kumpla Rosji po cichu ruskich zbroja dronami a kim w północnej Korei kupił od USA szczypionek pfizera że ho ho i będzie braci zakochanych w nim koreancow szczepil pfizerem.

    Polubienie

   3. No tak oni zaplanowali , że Putin uderzy na niepodległy kraj i będzie blokował zywicielke Europy i świata Ukrainę niszcząc dostawy że zbożem ukraińskim powodując tym samym głód na świecie czyli putan pracuje dla banksterki bo doprowadza do głodu zdeprymowany tym , że jego druga armię ruchają Ukraińcy w dupę himarsami made in USA no i już 22 generałów z drugiej armii świata gryzie glebę na Ukrainie a tak miało być fajnie i przyjemnie zdobycie Kijowa za 3 dni a potem ordery zabawy i hulanki bu bu ha ha ha.

    Polubienie

   4. Jaki niepodległy? Przecież Ukraina nie zarejestrowała swoich granic w ONZ. Formalnie więc takiego kraju nie ma. Nawet niejaki Arestowicz to przyznał że gdyby prawda wyszła na jaw to wszystko by się posypało. Ukraińska armia od 8 lat bombardowała osiedla w Donbasie i w końcu Putin zareagował na to. Jeżeli jest wojna rzekomo to dlaczego Żeleński nie wypowiedział formalnie wojny Rosji? Amerykańskie Himarsy już przynajmniej w liczbie 7 zostały zniszczone. Niedawno też został zbombardowany przez Rosjan pociąg którym jechali ukraińscy oficerowie. Co najmniej że 100 zginęło. Gdzie tych 22 rosyjskich generałów zginęlo? Chyba w bajkach propagandowych komika. Gdzie są zdjęcia ich ciał?

    Polubienie

   5. Ukraina na mocy umow międzynarodowych Rosji , USA i Francji zrzekając się broni atomowej została w latach 90 przez te państwa uznana jako państwo niepodległe czytać admin czytać bo przecież o tym nie napiszę ci baca ani Światowid czy inni propagandzisci Kremla na Polskę a po drugie od kiedy dla ciebie admin autorytetem jest żydowska organizacja ONZ widzisz jak gubisz się w zeznaniach nawet zydoONZ ci pasi jak popiera twoja wizję na świat zewnętrzny niedługo poprzez WHO bu bu ha ha ha.

    Polubienie

   6. Wypowiedź Arestowicza jest fakenewsem co nawet ruska tv podała no ale jak admin siedzi ciągle na blogu bacy to i umysł ma przesiąknięty fejkami bu bu ha ha ha.

    Polubienie

   7. A admin slawianin jak chce się nazywać ciągle powołuje się na przepisy swojego największego syjonisty zwanego ONZ tylko patrzeć jak admin będzie cytował jako alfę i omegę regulamin WHO i napisze jeszcze raz był deal między Rosją , Francja i USA plus GB umowa międzynarodowa gdzie te państwa uznały Ukrainę za wolne i niepodległe państwo dały swoje parafki a Ukraina zrzekła się swojej broni jądrowej z czasów sowieckich ale czy jakikolwiek rusek dotrzymał kiedykolwiek umów międzynarodowych nigdy he he he.na dziś ONZ potępiła ruska agresję jako niezgodna i łamiąca prawo międzynarodowe a Putin i Rosja odpowie za swoje zbrodnie wojenne i mordy na narodzie Ukrainy każdy mord jest już w Hadze udokumentowany zresztą ruscy którzy mordowali w Buczy już w większości zostali zabici na Ukrainie.

    Polubienie

   8. Poczytaj sobie trochę faktów co to jest memorandum budapesztańskie odetnij głowę od fejkow dobrze ci to zrobi admin.

    Polubienie

   9. ONZ owszem jest syjonistyczne ale państwa niby niepodległe mają tam zarejestrowane granice. Ukraina nie jest więc nawet iluzorycznie (jak np. Polska) niepodległa. Memorandum budapesztańskie nie ma tu nic do rzeczy. Ukraiński minister chyba spraw zagranicznych (nie pamiętam teraz) pokazał Amerykanom mapę z obszarem Ukrainy gdzie był Przemyśl i ziemie do Sanu. To potwierdza że nie zarejestrowali granic w ONZ. Gdyby zarejestrowali to nie mogliby zgłaszać roszczeń terytorialnych a wyraźnie mają na to ochotę. To już jednak inny temat – dla nas bardzo ważny.

    Polubienie

   10. Wytłumacz mi admin dlaczego memorandum nie ma znaczenia skoro jest umowa międzynarodowa gdzie Rosja i pozostali wielcy tego świata gwarantują Ukrainie niepodległość w zamian za oddanie Rosji broni jądrowej z czasów sowieckich. Jeżeli umowa międzynarodowa nie ma dla ciebie znaczenia to może admin podwaz ustalenia konferencji powojennych zwycięskich mocarstw, które przyznały nam nowe granice he he he.

    Polubienie

   11. Admin jak dobrze wiesz twoi przyjaciele z Moskwy backo również trąbią ciągle jak idioci ze to Polska ma chrapkę na ziemie zachodnie ukraińskie. Cwok Łukaszenka pierdoli że już nawet przygotowaliśmy razem z USA skok na zachód Ukrainy a wtoruja mu takie kurwy ruskie jak Solowiow czy wagina Zacharowa coś ty na bakier z propaganda kremlowska skoro twierdzisz ,że to Ukraina ma chrapkę na nasze ziemie. Popraw się adminie Łukaszu.

    Polubienie

   12. Nie ma, bo formalnie Ukraina jest częścią ZSRR a więc jakby częścią Rosji skoro nie zarejestrowała swoich granic. Jak można gwarantować niepodległość krajowi, który nie ma ustalonych granic? Nie można. Poza tym memorandum budapesztańskie nie jest traktatem. I do tego w 1990 czy 1991 r. gdy rozpadało się ZSRR to USA ustaliło z Rosją (Gorbaczow z Bushem) że Ukraina znajdzie się w rosyjskiej strefie wpływów.
    USA te ustalenia złamało w 2014 r. dokonując Majdanu na Ukrainie (Nuland przyznała, że USA dało bodajże jeśli dobrze pamiętam 5 mld $ na Majdan). Dlatego Rosja w 2022 r. zaatakowała Ukrainę gdyż ta dokonywała od 8 lat mordów ludności cywilnej w Donbasie.

    Polubienie

   1. Na pewno tak jest w propagandzie rosyjskiej. W USA kto pracuje nie ma biedy a jest to kraj o najniższym bezrobociu na świecie a za Clintona okres rozwoju gospodarczego USA był największy w 200 letniej historii tego kraju. Jeżeli komuś się nie chce pracować w każdym kraju świata będzie miał biedę i będzie mieszkał w tekturowym opakowaniu bo czy to w socjalizmie czy kapitalizmie pracować trzeba. Największe jajca wysmarzyl Urban gdzie chciał w latach 80 wysyłać koce do USA a żydek komunista Urban nie zauważył że w kraju gdzie był członkiem rządu ludzie w latach 80 daliby się porznac za rolkę papieru toaletowego. Takie fakty. Po drugie za Reagana w latach 80 w takich Syrakuzach pełno było czarnych w parkach śpiących na ławce i obok na ławce był przyklejony napis : obudźcie mnie jak zaoferujecie mi pracę za 10 USD za godzinę jeżeli nie to mnie nie budźcie bu bu ha ha ha .

    Polubienie

   2. Po czwarte admin co tak płaczesz w temacie cukru jako Słowianin powinieneś unikać białej śmierci jak ognia dłużej pożyjesz i zaoszczędzisz na dentystach a ich usługi są bardzo drogie bo cukier psuje też zeby. Słowianie przedchrzescijancy żyli bez cukru i zobacz zdrowi byli jak konie. Ty admin jak tobie by Solorz zabrał cyfrowa paczkę Polsatu to byś się chyba na śmierć zapłakał he he he.

    Polubienie

   3. Nie w propagandzie rosyjskiej tylko Fulford takie dane podaje powołując się na instytucje które tej pomocy żywnościowej udzielają. W USA jest duże rozwarstwienie. Są bogaci a są tacy co śpią w kartonach na ulicach. Za rządów Bideta tych drugich przybywa.

    Polubienie

   4. Starych ludzi nie zmienisz. Moja babcia ma prawie 92 lata. Ona od lat słodzi wiele rzeczy cukrem i już. Jak powiedziała nie będzie się na starość umartwiać. Jak Trzpil chcesz to może masz pomysł jak ją przekonać bo mnie się nie udało. Chętnie skorzystam.

    Polubienie

   5. Admin daj jej
    zamiast cukru słodzik ale z tych drogich zdrowych bez sztucznych syfow ewentualnie w carefour kup jej cukier ale z trzciny cukrowej nie taki szkodliwy ale droższy.

    Polubienie

   6. Nie wiem czemu w USA przybywa biednych skoro bezrobocie mają najniższe na świecie dane amerykańskiego rynku pracy codziennie podają brokerzy jak tms czyli są to dane bardzo wiarygodne. Wielu czarnym się w USA nie chce pracować stąd mieszkają w kartonach i klepią biedę. W Detroit zgoda jest bieda , ale Detroit to nie usa całe. Klasa średnia ciągle w USA dobrze żyje natomiast w Rosji na jej rubieżach jak Dagestan nie wiedzą co to pralka automatyczna czy łazienka bo srać do tej pory na peryferiach Rosji chodzą za chałupę a ruchają się tam jak w czasach naszej konopielki no aż takiej bidy to w USA nie ma margines w Iraku Irakijczykom nie kradli kibli , pralek czy lodówek jak robią to masy wojaków ruskich na Ukrainie sam Putin ma ich w dupie bo najwięcej wysyła na rzeź do Ukrainy wojaków z rubieży Rosji mało jest na Ukrainie wojaków z Moskwy czy Leningradu czyli ziem rdzennie ruskich.

    Polubienie

   7. To może i dobra myśl. Ale jaki słodzik jest dobry? I czy nie różni się zbytnio smakiem od cukru? Ja tych wynalazków nie używam więc nie wiem. Cukier trzcinowy może najprościej. Był nawet w sklepie widziałem o 3 zł droższy niż zwykły. Następnym razem taki kupię.
    Dlaczego rośnie liczba bezdomnych i głodnych w USA? Jest tam inflacja największa od bodajże 40 lat. Zapewne to jest przyczyną.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: