Chciałbym, żeby ludzie świadomi wiedzieli o tym i rozprzestrzeniali tę informację gdzie tylko można.

Trzeba wiedzieć co knują, aby w razie czego odpowiednio zareagować, ale zbytnio nakręcać się nie ma co. Skoro się spieszą i panikują to znaczy że grunt pali im się pod nogami.

7777777blog

Arnold, [09.08.2022 16:28]

Dotarłem do bardzo, bardzo ciekawej informacji. Info o tym jest trudno gdziekolwiek znaleźć, nawet na ścisłych grupach telegramu itp. Globaliści blokują rozprzestrzenianie się tego, ile się da.

W skrócie, jest pewna grupa bardzo dobrych hakerów stojących po naszej stronie, która wgryza się w system (program CSRQ) zarządzany przez globalistów. Jest to program, w którym każdy z nas już jest odpowiednio skatalogowany. Ten program już działa i funkcjonuje ! Ma on ruszyć po planowanym resecie.

Każdy z ludzi jest wpisany w odpowiednie klasy z przyporządkowanymi statusami szczepień, miesięcznym podstawowym dochodem, punktami społecznościowymi itp.
– klasa C – ok. 7,1 mld ludzi to my, którzy mamy pracować na globalistów.
– klasa S – suwereni, czyli 7-8 mln to są marionetki globalistów, czyli politycy, prezesi, bogacze, aktorzy itp. mają większe przywileje i pieniądze. Aktualnie to co widzimy na świecie, przymus do szczepień, rozwalanie obecnego pieniądza – inflacja, niszczenie łańcuchów dostaw…

View original post 262 słowa więcej

17 myśli na temat “Chciałbym, żeby ludzie świadomi wiedzieli o tym i rozprzestrzeniali tę informację gdzie tylko można.”

 1. Lista ofiar Putina.

  Jurij Skuratow
  Ofiary zamachów bombowych z 1999 r.
  Czeczeni
  Władimir Gusiński
  Widzowie teatru na Dubrowce
  Siergiej Juszenkow
  Jurij Szczekoczichin
  Dzieci, rodzice i nauczyciele z Biesłanu
  Michaił Chodorkowski
  Anna Politkowska
  Aleksander Litwinienko
  Gruzini
  Natalja Estemirowa
  Borys Bieriezowski
  Donbas, Ługańsk, Krym
  Broys Niemcow
  Aleksiej Navalny (cudem przeżył)

  Polubienie

  1. Tutaj nana masz rację Władimir Putin jest niestety morderca. To na jego zlecenie FSBR zlikwidowała Politkowska i Niemcowa z drugiej jednak strony metody stalinowskie w Rosji ciągle na czasie z tym, że za Stalina była to kulka a teraz Putin stosuje bardzo skuteczny nowiczok. Jeżeli w Rosji jesteś przeciwko władzy to długo nie pożyjesz przekonał się o tym były agent FSBR krytykujący Putina Litwinienko zamordowany w Anglii nowiczokiem przez FSBR na rozkaz Putina.

   Polubienie

  2. Putin jak chyba każdy ważny polityk ma wiele ofiar na sumieniu. Bush ma np. na koncie tysiące jak nie setki tysięcy zabitych Irakijczyków pod pretekstem broni biologicznej której tam nie było. Sarkozy ma na sumieniu Kadaffiego i zniszczoną Libię. „Zbrodnią”Kadafiego było to że chciał odejść od rozliczeń za ropę w dolarach. Międzynarodowa polityka to jedno wielkie pasmo zbrodni.

   Putin jest bardzo niewygodny dla zachodu i chazarskiej mafii jaka nim rządzi. Od lat dążą do jego obalenia. Te wszystkie Nawalne, Chodorkowskie i inne tzw. opozycyjne siły to agenci chazarscy. Gdyby Putin się cackal z nimi jak u nas PiS z Tuskiem i inna hołotą to już dawno by go nie było a oligarchowie wszystko rozkradliby i doprowadzili do głodu 2-3 mln Rosjan którym nie wypłacano pensji jak było za Jelcyna. Tu się toczy rozgrywka Chazarii z Rosją. Gra jest ostra i Putin się z nimi nie pieści. Zresztą u nas niewygodnych też mordują. Przecież dr Halat czy Lepper zostali zamordowani. Podobnie „seryjny samobójca” za rządów PO też pozbawił życia wielu tych co wiedzieli jak naprawdę było z tzw. katastrofą w Smoleńsku. Tzw. demokracja to tylko narracja dla naiwnych gojów.

   Polubienie

 2. Właśnie, dobrze to podsumowałeś panie Adminie,
  Szukają morderstw u Putina, a tymczasem tylko w samej Polsce ile ich popełniono w imię usadzonej po 1989 roku mafii chazarskiej.
  Tego jakoś nie dostrzegają, a wystarczy wejść na portal pana Maruchy, gdzie zamieszczona jest lista zbrodni na Polakach.
  I to w najbardziej skatoliczonym kraju katolicy szukają drzazgi w czyimś oku, a nie widzą belki we własnym. Ot parszywa hipokryzja.

  Polubienie

 3. Wszyscy opozycjoniści, których zamordował Putin byli nic nie znaczącym planktonem politycznym i zbrodnia było ich mordować bo po co czy w jakim celu? Mógł Putin zastosować więzienie jak już tak się boi panicznie rewolucji kolorowej u siebie w kraju i bardzo źle to świadczy o jego odwadze. Zresztą ze wspomnień jego kolegów szkolnych wynika, że Wowa tak go nazywamo był zakompleksionym i lękliwym uczniem co wykorzystywali jego koledzy pastwiac się nad nim. Od Słowianina takiego jak Putin należy wymagać bardzo dużo moralnie a on tym czasem morduje ludzi czy siła wywozi swoją żonę do Francji bo już niestety po co mu stara żona bo lepiej otaczać się setkami młodych kochanek dlatego dla mnie jako osobie ze szczepu słowiańskiego Putin nie jest wart najmniejszego szacunku.

  Polubienie

 4. Przypominam, że do dnia 20.08.2022 czekam na przeprosiny jakie zamieści tu komentator o nicku Mirosław wtedy sprawa zostanie zamknięta w przeciwnym wypadku sprawa nabierze nowego towaru, ale o tym admina informowałam w szczegółach i admin zaoferował swoją współpracę w szerokim zakresie oczywiście w ramach obowiązującego prawa. Miłej nocy dla czytelników bloga.

  Polubienie

  1. Nana
   Poniosło mnie, a zatem bardzo Cię przepraszam, jeśli Ciebie obraziłem.

   Nana
   Niepotrzebnie zamieszczasz prowokujące ludzi komentarze. Wyluzuj trochę i będzie dobrze.
   Ale to już indywidualna sprawa tutejszego Administratora, jeśli przepuszcza takie komentarze to tym samym bierze za nie odpowiedzialność na siebie, jeżeli ich nie usuwa, a tylko deklaruje pomoc w ściganiu mnie, jak wyżej wspomniałaś.
   Twoje pro banderowskie okrzyki i nawoływania do szczepień były wyjątkowo bulwersujące mnie.
   Zatem dalej uważam, że jest to skandaliczne z twojej strony.
   Przy czym muszę dodać, że w żaden sposób nie groziłem Ci ani też nie wyzywałem Cię. Powiedziałem tylko wyp … j, ale to, że jesteś podobno kobietą to jeszcze raz przepraszam Cię i obiecuję, że więcej już nie powtórzy się to moje zachowanie w stosunku do Ciebie.
   Przepraszam i pozdrawiam!
   Bywaj w pokoju Nana…

   Polubienie

 5. Dodam jeszcze, że to nie mój blog, a więc nie mój cyrk, nie moje małpy.
  Z dniem dzisiejszym definitywnie usuwam się z komentowania na tutejszym blogu.
  Każdy kiedyś poniesie odpowiedzialność za swoje czyny jak nie przed prawem to przed własnym sumieniem.
  Korzystając z okazji, jeszcze raz przepraszam panią Nanę.
  Hej!

  Polubienie

  1. Jak Pan uważa. Trzpila już nie będzie tutaj, bo go zablokowałem (jak i Normana500, bo to też Trzpil – ten sam adres IP). Długo go tolerowałem. Zbyt długo. Ponieważ spamował strasznie na tym blogu to już więcej tutaj niczego nie napisze. Przynajmniej nie ze swojego komputera. A jak zacznie pisać z innego to i tamto IP ustawię do zablokowania.

   Polubienie

 6. Bardzo dziękuję panie Mirku za przeprosiny. Zdjęcia pana wpisów zostały zrobione i wysłane emailem do mojego prawnika. W tej chwili nie dostałam jeszcze odpowiedzi, ale myślę, że pana wpisy zakończa temat pozytywnie dla pana jak to było w przypadku pana Piotra, który na Reddit nazywał mnie brudna dziwka a na to też sobie nie mogłam jako kobieta doświadczona życiowo pozwolić.
  Odniosę się do tego co pisał pan Mirosław.
  Panie Mirku proszę zauważyć, że przez wiele lat krytykowałam wszelkie najazdy USA na sasiednie kraje zaczynajac od Iraku a kończac na interwencjach Clintona w latach 1993-2001 w Somalii, Haiti oraz Bośni i Hercegowinie. Pan Kmieć, który mnie bardzo dobrze zna jest świadkiem moich wpisów. Nigdy nie kochałam szaleńczo USA a serce dyktowało mi ich krytykę.
  Teraz jeżeli chodzi o szczepienia. Nie popieram szczepień aby komukolwiek szkodzić czy kogokolwiek szczepieniami mordować. Po prostu na dziś jestem przekonana, że szczepienia przeciw covid19 ratuja życie ludziom, ale gdyby tak się stało w przyszłości, że szczepienia sa szkodliwe i zabijały ludzi jestem gotowa poddać się karze nawet karze śmierci bo jestem odważna kobieta doświadczona życiem, która z niejednego pieca chleb jadła a nawet przeżyła brak chleba z powodu biedy.

  Natomiast jeżeli chodzi o Ukrainę to nie toleruję żadnej wojny dlatego nie popieram również wojny na Ukrainie. Jeżeli Putin chciał przyłaczyć Ukrainę powinien próbować przekonywać samych Ukraińców, że lepsze będzie dla nich przylaczenie się do Rosji a nie wiazanie się z masońska UE. Gdyby przekonał Ukraińców oni sami by obalili Żeleńskiego bez żadnej wojny. Tymczasem na Ukrainie sa mocne sympatie proeuropejskie tak czy owak. Wojna to zawsze zło i rozlew krwi niewinnych ludzi. Widziałam u mnie w miejscu zamieszkania wielu Ukraińców matki, dzieci mężczyzn mało to czułam się w obowiazku pomóc choćby częstujac ich obiadami, lekami kupowanymi za moje pieniadze czy ubraniami dla nich. Dlaczego niewinne dzieci ukraińskie maja płakać czemu one winne a widziałam małe dzieci z Ukrainy we łzach bo musiały opuścić swoje domy gdzie miały swój kat czy swoje zabawki albo pieska z kotem i żyli tam szczęśliwie na Ukrainie z mama i tata. Nikomu nie życzę widzieć płaczace zalęknione dzieci. Dla nich wojna to koszmar ze snu.
  Kolejna sprawa.
  Adminie napisz nowy watek o Odrze. Sama już się popłakałam widzac jaka tragedia się tam stała.
  Na koniec apel do pana Mirosława, aby nie rezygnował z uczestniczenia w życiu tego bloga natomiast sama obiecuję, że nie będę tu nic pisać ani o Ukrainie ani o szczepieniach. Taki consensus może być a co na to administrator bloga?
  Z szacunkiem nana.

  Polubienie

  1. Mnie taki consensus odpowiada. O Ukrainie może Pani pisać, ale tam gdzie jest wpis na ten temat. Proszę o nie spamowanie wszędzie o tym tak jak Trzpil to robił. Czego by wpis nie dotyczył to zawsze tylko ta walcząca ze straszną Rosją Ukraina i wagina Zacharowej, ruchanie itp. Ile można? Miałem tego dość i go zablokowałem. Można się spierać, ale podając konkretne dowody na potwierdzenie swojej wersji. Trzpil zaś wszystko co było niezgodne z ukraińską wersją nazywał propagandą GRU. Takie coś to nie jest dyskusja ale spamowanie.

   O Odrze niedługo coś może znowu napiszę. Pojawiła się nowa wersja że to nie rtęć, ale wody kopalniane zawierające ogromne ilości soli (solanka) zostały spuszczone do Odry.

   Polubienie

 7. Czując się jeszcze w obowiązku muszę napisać, że od wielu lat zawsze broniłam i bronie do dziś Palestyńczyków i pokazuje zbrodnie Izraela w Palestynie. W ciągu sześciu lat napisałam około 200 artykułów o historii Palestyny przedstawiając krzywdę Palestynczykow. Przedstawiałam również historię i zbrodnie terrorystów żydowskich w Palestynie jak grupy Sterna czy Hagany opisywalam również w szczegółach zbrodnie w Deir Jasin tylko jakoś nikt tego z patriotów tzw. nie podchwycił. Niestety. Także proszę mi nie zarzucać że mam w pośladkach Palestynę. Oczywiście ciężko wspierać Palestyńczyków materialnie bo Palestyna daleko, ale można wspomagać fundację Jane Fondy na rzecz Palestyny. Jedna z niewielu Amerykanek, która rozumie ból Palestyńczyków.

  Polubienie

  1. To bardzo dobrze, że Pani o tym pisze. Może Pani opublikuje to wszystko co Pani przez lata pisała na swoim blogu? A może taki blog jest? Z chęcią jakieś teksty na ten temat opublikuję z powołaniem na Panią jako źródło oczywiście, żeby nie było że plagiat czy coś.

   Polubienie

 8. Cos sie nie klei. Tutaj o bazie i statusie zadziabanych, a dwa artykuły wyżej o tym że narracja C19 się sypie.
  To jednak się posypie i bedzie wielkie ujawnienie czy jednak sie nie posypie i będzie wielkie zniewolenie

  Polubienie

 9. Po rozmowie telefonicznej i zapoznaniu się z treścią emaili skierowanych do mnie pani Anny Sobocińskiej gdzie poinformowała mnie, że przeprosiny internauty zostały zamieszczone przed 20.09.2022 sprawę zamykam. Adwokat Jan Sobociński.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: