Sąd Najwyższy USA odwołał powszechne szczepienia

Big Pharma i Anthony Fauci przegrali pozew złożony przez Roberta F Kennedy’ego Jr i grupę naukowców!

Właśnie to dostałem:

Nie było tego w wiadomościach nigdzie. Wygląda na to, że zbliżamy się do Ostatecznej Sceny w filmie.

Proszę powiadomić wszystkich w rodzinie, przyjaciół i krewnych! BREAKING NEWS ! Sąd Najwyższy odwołał powszechne szczepienia W Stanach Zjednoczonych. Bill Gates, główny specjalista ds. chorób zakaźnych USA Fauci oraz Big Pharma przegrali proces w Sądzie Najwyższym USA, nie udowadniając, że wszystkie ich szczepionki w ciągu ostatnich 32 lat były bezpieczne dla zdrowia obywateli!

Pozew został złożony przez grupę naukowców pod przewodnictwem senatora Kennedy’ego. Roberta F. Kennedy’ego Jr :

Nowa szczepionka COVID powinna być unikana za wszelką cenę. Pilnie zwracam uwagę na ważne kwestie związane z kolejnym szczepieniem przeciwko Covid-19. Po raz pierwszy w historii szczepień, tzw. szczepionki mRNA najnowszej generacji bezpośrednio ingerują w materiał genetyczny pacjenta, a więc zmieniają indywidualny materiał genetyczny, co jest manipulacją genetyczną, która już wcześniej była zakazana i uznana za przestępstwo.

Szczepionka przeciwko koronawirusom NIE JEST szczepionką! UWAGA!!!

Co zawsze było szczepionką? Zawsze był to sam patogen – mikroorganizm lub wirus, który został zabity lub atenuowany, czyli osłabiony – i wprowadzono go do organizmu w celu wytworzenia przeciwciał. Nie jest to nawet szczepionka przeciwko koronawirusom! To w ogóle nie jest to! Należy do najnowszej grupy „szczepionek” opartych na mRNA (mRNA) rzekomo. Po wejściu do komórki ludzkiej, mRNA przeprogramowuje normalne RNA / DNA, które zaczyna wytwarzać kolejne białko.

Czyli nie ma nic wspólnego z tradycyjnymi szczepionkami! To znaczy, że jest to narzędzie manipulacji genetycznej. Genetyczna broń biologiczna! Czyli mieli zamiar zniszczyć ziemian, a ocalali staną się GMO!

Po bezprecedensowej szczepionce z mRNA, szczepieni nie będą już mogli leczyć objawów szczepionki w dodatkowy sposób.

Zaszczepieni ludzie będą musieli pogodzić się z konsekwencjami, bo nie da się ich już wyleczyć poprzez zwykłe usunięcie toksyn z organizmu człowieka, tak jak u osoby z wadą genetyczną np. zespół Downa, zespół Klinefeltera, zespół Turnera, genetyczna wada serca, hemofilia, mukowiscydoza, zespół Retta itp., ponieważ wada genetyczna jest raz na zawsze!

Oznacza to jednoznacznie: jeśli po szczepieniu mRNA rozwinie się objaw szczepienia, to ani ja, ani żaden inny terapeuta nie może Ci pomóc, bo uszkodzenie wywołane przez szczepienia będzie genetycznie nieodwracalne.

Szczepienia – Bio broń ludobójstwa XXI wieku. Były główny naukowiec firmy Pfizer, Mike Yeedon, po raz kolejny wyraził swoje stanowisko, że teraz jest już za późno, aby uratować tych, którym wstrzyknięto substancję publicznie nazwaną „szczepionką Covid-19”. Zachęca tych, którzy jeszcze nie otrzymali śmiertelnego zastrzyku do walki o życie swoje, osób z ich otoczenia i życie ich dzieci.

Znany na całym świecie immunolog przechodzi do opisu procesu, który według niego zabije zdecydowaną większość ludzi: „Bezpośrednio po pierwszym szczepieniu, około 0,8% ludzi umiera w ciągu dwóch tygodni. Średnia długość życia osób, które przeżyją, wyniesie maksymalnie dwa lata, ale również zmniejsza się z każdym nowym „zastrzykiem”.

„Wciąż opracowywane są dodatkowe szczepionki, które powodują pogorszenie stanu niektórych narządów, w tym serca, płuc i mózgu. Po dwóch dekadach pracy w Pfizer, profesor Yedon znał funkcje i cele badawczo-rozwojowe giganta farmaceutycznego Pfizer i stwierdza, że ostatecznym celem obecnego reżimu „szczepień” może być tylko masowa katastrofa demograficzna, które sprawi, że wszystkie wojny światowe razem wzięte, będą w porównaniu, jak inscenizacja Myszki Miki.

„Miliardy ludzi zostały już skazane na pewną, nieuniknioną i bolesną śmierć. Każdy, kto otrzyma zastrzyk, umrze przedwcześnie, a trzy lata to hojny szacunek tego, jak długo może przeżyć.”

Działamy dalej.

Źródło: http://rumormillnews.com/
https://bestnewshere.com/the-supreme-court-in-the-us-has-ruled-that-the-covid-pathogen-is-not-a-vaccine-is-unsafe-and-must-be-avoided-at-all-costs-supreme-court-has-canceled-universal-vax-3/

Komentarz WS: Wyrok Sądu Najwyższego USA to niezwykle ważne wydarzenie i duży krok w kierunku obalenia kłamstwa o bezpieczeństwie szczepień i o tym, że chronią one przed zachorowaniem.

Jednak co do katastroficznej wizji masowych śmierci ludzi zaszczepionych na COVIDa tymi pseudoszczepionkowymi preparatami to uważam, że aż tak źle nie będzie. Dlaczego?
Hakerzy włamali się do bazy danych firm produkujących te preparaty i ustalili że niektóre serie są zabójcze i wywołują wiele powikłań, inne znacznie mniej powikłań a są i takie gdzie nie obserwuje się niczego złego. Zatem wiele dawek jakie podano „zaszczepionym” to było po prostu obojętne placebo. Dopiero po przyjęciu 3 lub więcej dawek wyraźnie rośnie ryzyko że przynajmniej raz się trafiło na tę zabójczą serię. Niech więc każdy sprawdzi jaką serię (lub serie) przyjął – jeśli w ogóle przyjął rzecz jasna. Dane są też w amerykańskiej bazie powikłań po różnych szczepieniach zwanej VAERS. Najlepiej było się oczywiście nie „szczepić” w ogóle i nie mieć stresu. Ja do tych szczęśliwców należę.

64 myśli na temat “Sąd Najwyższy USA odwołał powszechne szczepienia”

 1. Sąd Najwyższy w Stanach Zjednoczonych orzekł, że patogen Covid nie jest szczepionką, jest niebezpieczny i należy go unikać za wszelką cenę – Sąd Najwyższy odwołał powszechną szczepionkę tłumaczenie z translatora. Oryginalny tekst tutaj.

  Szanowni teoretycy spisku!
  Jeśli to was nie przekona, że spiski owszem, są, ale na mądrego człowieka nie mają żadnego wpływu to już chyba nic wam nie pomoże. Wszystkie pomysły totalitarystów są nielegalne i nie mają żadnej mocy prawnej. Możecie się posrać ze strachu, że wypuścili jakiegoś śmiertelnie niebezpiecznego bakcyla, który wybije całą ludzkość albo że za nieprzyjęcie szczepionki zwolnią was z roboty, zablokują wam dostęp do konta bankowego albo was wsadzą do obozu FEMA, gdzie sczeźniecie jak w sowieckiej Kołymie, ale to są jedynie wasze wierzenia, a nie realna rzeczywistość. Wiara zawsze wymaga ofiar. Prawda jest taka, że wirus był fikcją, ludzie umierali nie z powodu zakażenia, lecz z powodu nieleczenia i braku pomocy medycznej w nagłych wypadkach, takich jak zawał czy udar, szczepionki nigdy nie były przymusowe, a lockdown, kwarantanna i zwalnianie z pracy były niezgodne z prawem. Siedzieliście w domach zamiast pracować i szczepiliście się nie dlatego, że musieliście, lecz z własnej, nieprzymuszonej woli. Jeśli wywalili was z roboty trzeba było iść do sądu. Skoro tego nie zrobiliście to dlatego, że się na to zwolnienie zgodziliście. Pretensje możecie mieć tylko do siebie!

  W tym blogu NIE STRASZYMY.

  Informujemy o tym, co nie-rząd knuje, informujemy, jaki jest stan faktyczny i SZUKAMY KONSTRUKTYWNEGO WYJŚCIA z każdej sytuacji.

  h ttps://astromaria.wordpress.com/hyde-park-2-czyli-miejsce-do-rozmow-na-dowolne-tematy/comment-page-303/#comment-97524

  Polubienie

  1. Gdyby była prawdziwa pandemia to sytuacja diametralnie wyglądałaby inaczej, a przede wszystkim informowanie ludzi za pomocą stosownych obwieszczeń na szczeblu powiatów czy gmin.
   Propaganda leciała jedynie w masowych ośrodkach przekazu, które od dekad nie reprezentują interesu Polaków.
   Nie każdy ma telefon komórkowy, telewizor, a nawet i radio, czy blisko do kiosku z gazetami.
   Zamierzałem kupić jakiś dobrej klasy radioodbiornik do pomieszczenia, w którym pracuję, ale zrezygnowałem. Nie chcę słuchać bredni o jakichś pandemiach i szczepieniach dla gminu.
   Czasem włączę radio w samochodzie, ale jak zaczną nadawać swoje wiadomości o czymkolwiek, to wyłączam je. Wolę słuchać zdecydowanie milszego warkotu silnika.

   Polubione przez 4 ludzi

   1. „Gdyby była prawdziwa pandemia to sytuacja diametralnie wyglądałaby inaczej, a przede wszystkim informowanie ludzi za pomocą stosownych obwieszczeń na szczeblu powiatów czy gmin.”

    Otóż to!

    Polubienie

  1. Panie Andrzeju czy pana naprawdę nie stać na podanie chociaż jednej prawdziwej wiadomości tylko swoją wiedzę opiera pan na internetowych fejkach z fejkowego portalu bitchute. To zdaje się pan jak pisał pan Piotr wiele miesięcy umieszczał fejk na stronach internetowych a było to zdjęcie Klausa Schwaba na plaży z piersiami i pochwa kobieca. Pan wziął to za prawdę objawiona a tymczasem ten fotomontaż zrobiło 16 letnie dziecko o imieniu Michael z Moguncji. Nie wstyd panu tak kłamać i gdzie pana honor?

   Polubienie

   1. Wstyd, nie wstyd i tak w kółko?

    Co się tak Pani uczepiła mnie jak rzep psiego ogona?
    Naprawdę nie ma Pani innych pomysłów na obecność na tym blogu jak chroniczne zaczepianie mnie. Czy Pani po tylko tutaj przylazła? Mam nadzieję, że nie!
    Proszę mnie więcej nie zaczepiać, nie życzę sobie tego, bo następnym razem mogę być mniej znośny.

    Polubienie

 2. Nana już przestań pieprzyć, ale faktycznie ten fotomontaż był tak prymitywny, że tylko jakieś pojeby mogły się na to nabrać czytaj prowokację koszer. Nie mogłem znieść jak ci durnie z Wierni Polsce kompletni ignoranci chwycili ten lep dlatego napisałem do Andrzeja Szuberta aby sprawę wyprostował bo już mnie kurwica brała na tych durniów, którzy to gówno niby prawdziwe zdjęcie promowali. Wiem, że Andrzej Szubert temat na blogu polskim wyprostował bo już to pieprzenie tych siurów na temat Schwaba z cyckami i pinda między nogami nie dało się ścierpieć.

  Polubienie

  1. Koleś, a ty kim jesteś, skoro nazywasz wszystkich wokół od durniów?
   Przynajmniej przedstaw się z imienia i nazwiska, a nie chowając się za pseudonimem opluwasz każdego, kto tylko nie po twojej myśli cokolwiek napisze.
   Pohamuj swój niewyparzony jęzor i przestań robić z siebie jakiegoś nie wiadomo jakiego znawcę od wszystkiego i cenzora na tym blogu.
   Zapytam wprost, co na tym blogu napisałeś od siebie – poczynając od pierwszego twojego komentarza oprócz wyzwisk, pouczeń itp?
   Za kogo uważasz się cwaniaczku. Zaprezentuj tutaj to co potrafisz, zanim zaczniesz się głupio wymądrzać. Zaoszczędzę ci jednak wstydu i nie nazwę ciebie, za kogo cię uważam.

   Andrzej WINEK

   Polubienie

   1. W mordę kopany dzieciaku ty kuźwa koziołku matołku umysłowy były wodzu pisdzielskiego bloga poprzedniego admina ty do mnie ad personam z takim tekstem czosnkowym do mnie do kmiecia legendy forów internetowych. W mordę kopany czosnku gdy zaczynałem komentować w sieci ty bąblu tobie bobasku mamusia pieluchę zmieniała na obsranej dupie. Won ode mnie szczylu w ząbek czesany czosnku.

    Polubienie

   2. Posłuchaj mnie niemiły popaprańcu, napisałem ci grzecznie, żebyś się odpierdolił ode mnie i nie zaczepiał mnie więcej, dałem ci znać, że między nami dyskusje skończone … więc nie tykaj mnie więcej.
    A przede wszystkim przedstaw się z imienia i nazwiska bohaterze jeden – zanim zaczniesz dyskutować na swój sposób ze mną.

    Dalej nie zrozumiałeś jak widzę, więc powtarzam w twoim języku, ty dla mnie jesteś zwykłym bez ogłady szkodnikiem, a nie jakąś samozwańczą legendą, który za chamsko-prostacki styl został wyrzucony na zbyty pysk prawie ze wszystkich blogów, a teraz łazisz po portalach wypatrując w każdym czosnkowego – lecząc tym samym swoje schizofreniczne kompleksy. Puknij się w swój głupi łeb debilu jeden i trzymaj się ode mnie trzy chuje w bok, a przede wszystkim zacznij się leczyć na głowę.
    Znalazł się kuźwa bloger z trzema komentatorami na krzyż i jeszcze innym rady daje cwaniaczek. Pilnuj swojego podwórka, a jak tutaj przyłazisz to trzymaj fason buraku jeden.

    Andrzej WINEK

    Polubienie

   3. Czosnku za 5 groszy ty chcesz mnie fasonu uczyć mnie Kmiecia kosmito wychowania chcesz uczyć a kim ty jesteś durniem, który nabiera się na szczeniackie koszerne niemieckie fotomontaże i zamieszcza je na wszystkich polskich blogach jako prawdę ośmieszajac Polaków tymi durnotami a żydom dajac śmiech o czym wspominała już od jakiegoś czasu koszerna nana a szkoda bo kiedyś była zupełnie inna. Dzwońcu ty dla mnie jesteś jedynie durnowatym produktem internetu i niczym innym taki kosmita przygłup co to sam zaczepia ad personam a potem płacze jak mu ktoś odpowie w tym wypadku moja osoba. Synku ty mi możesz co najwyżej buty zasznurować i to wtedy jak mnie starego zaboli kręgosłup i na koniec stul pysk noworodku i trzymaj się z daleka ode mnie bo nie chcę twojego smrodu czuć a śmierdzi od ciebie dobrym czosnkiem wprost ze Wzgórz Golan.

    Polubienie

   4. Popierdółko mój blog działa i cieszę się nawet z jednego komentatora a pokaż twój blog ty blogerze za trzy kopiejki. Nic nie masz bo dałeś żydom powód jak bezmyślny ciul aby ci bloga zawiesili a potem bezwzględnie usunęli i znikłeś Burku szczekaczu tak szybko jak się pojawiłeś jako bloger za sprawa niejakiego Dylaka. Tyle z ciebie zostało a ja swój blog prowadzę wiele lat a ty zostałeś Burku jedynie mokra plama internetowa gdy ci twój blog wywalili i bardzo dobrze jednego syfu i rzygowin mniej.

    Polubienie

 3. Najpierw przedstaw się z imienia i nazwiska bohaterze zza klawiatury, zanim swoje prostacko – zawistne gnioty zamieścisz, w których prawdziwość sam powątpiewasz, a zamieszczasz tylko po to, by na złość mi zrobić.
  Nie mam zamiaru więcej zniżać się do twojego chamsko – prostackiego poziomu. Lepiej do poduszki poczytaj sobie blogerze od siedmiu boleści co dzisiaj napisali o tobie na twoim blogu – podobno? Wstyd to czytać.
  Zaniedbujesz się pieprzeniem kocopołów tutaj tropicielu czosnkowych.
  Jak widzę, to oprócz tekstów rodem spod budki z piwem nic nie potrafisz.

  Polubienie

  1. Panie Andrzeju, dziękuje za ten film. To jest konkret. NTV jeszcze działa? To dobrze, bo już były próby ich zlikwidowania kilka razy. Ostatnio podobno zlikwidowano na YouTube wRealu24. Ntv i wRealu24, to telewizje nieszablonowe.

   Polubienie

 4. BIAŁA KSIĘGA PANDEMII KORONAWIRUSA

  Nauka polega na podważaniu wszystkiego, co można podważyć, bo tylko dzięki temu można wykryć to, czego podważyć się nie da.

  prof. Tadeusz Kotarbiński, filozof, logik, etyk

  Po prostu nie można już dłużej wierzyć w wiele opublikowanych badań klinicznych ani polegać na osądzie zaufanych lekarzy lub autorytatywnych rekomendacjach medycznych.

  Marcia Angell, były redaktor naczelny naukowego, prestiżowego pisma medycznego „The New England Journal of Medicine”

  Wykreowane pandemie świńskiej grypy i COVID-19

  Oddajemy do Państwa rąk Białą księgę pandemii koronawirusa, w której, w oparciu o setki artykułów naukowych (w większości opublikowanych w recenzowanych czasopismach naukowych), zostały omówione najbardziej istotne kwestie związane z wielkim kryzysem zdrowotno-polityczno-ekonomicznym, jaki ma miejsce od marca 2020 roku do dzisiaj, a którego fatalne skutki będą odczuwane przez co najmniej dziesięciolecia. Uwzględnione w niej zostały takie zagadnienia jak:

  a. Diagnostyka COVID-19, czyli testy molekularne oparte o łańcuchową reakcję polimerazy (ang. PCR).
  b. Lockdown, funkcjonowanie ochrony zdrowia w okresie pandemii COVID-19 i wiarygodność oficjalnych statystyk „z COVID” i „na COVID”.
  c. Zamykanie szkół w okresie „pandemii COVID-19”.
  d. Dezynfekcja powierzchni, dystansowanie społeczne, badania przesiewowe, pomiar temperatury i restrykcje związane z podróżowaniem w okresie „pandemii COVID-19”.
  e. Maski.
  f. Szczepienia przeciw COVID-19.
  g. Skutki prawnych działań podjętych przez państwowe, prywatne osoby prawne oraz jednostki organizacyjne w celu zapobiegania COVID-19.

  11 marca 2020 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), finansowana w ok. 75% z prywatnych funduszy1, ogłosiła, co dzisiaj już nie ulega wątpliwości, patrząc z naukowego punktu widzenia, fałszywą pandemię koronawirusa. Nie po raz pierwszy zresztą, jak się potem okazało, albowiem już w maju 2009 roku WHO zadeklarowało, co podważyły późniejsze prace naukowe, fałszywą pandemię świńskiej grypy. Obie te „pandemie” charakteryzują się współczynnikiem śmiertelności (tzw. IFR)2 na poziomie sezonowej grypy, a zatem w ich przypadku nie może być mowy o jakiejkolwiek pandemii w sensie jej klasycznej definicji, czyli zwiększonej (w porównaniu do poprzednich lat) liczby ciężkich zachorowań czy zgonów.

  W wywiadzie z 19 kwietnia 2020 r. (zamieszczonym również w I tomie Fałszywej pandemii. Krytyki naukowców i lekarzy, a zatem dostępnym dla polskiego czytelnika niekorzystającego z literatury naukowej w języku angielskim już w połowie lipca 2020 roku) prof. med. John Ioannidis, epidemiolog i biostatystyk, jeden z najczęściej cytowanych naukowców świata, stwierdził:

  Nasze dane sugerują, że COVID-19 odznacza się śmiertelnością [IFR – przyp. red.], która mieści się w granicach sezonowej grypy.

  Ze wstępu dr. Mariusza Błochowiaka

  Click to access Biala-ksiega-pandemii-koronawirusa-ebook.pdf

  Polubienie

 5. Wojna na Ukrainie obnaża nam, ile to nerwowo zachowującego się wrogo towarzystwa siedzi w sieci.
  Zajrzałam ponownie na ten najlepszy w Polsce blog niejakiego Kmieca i zdziwiło mnie to, że panu Białasowi chce się tam nurzać w tym prymitywnym „antysemickim” i zapewne kontrolowanym bełkocie.
  Teraz kojarzę tego Kmiecia, że pisywał na blogu Bacy, ale w związku z obrażaniem niektórych komentujących tam został przepędzony.
  Zajrzałam też do tutejszych warunków komentowania / regulaminu, gdzie stoi napisane:
  Cytat:
  Każdy może zatem komentować posty na blogu i wyrażać w nich swoje opinie, także zupełnie przeciwne do moich. Nie będę takich opinii usuwał. Jednego jednak nie będę tolerował – chamstwa i obrażania mnie lub innych komentujących. Jeśli ktoś mnie lub kogoś innego np. zwyzywa od debili otrzyma ode mnie ostrzeżenie. Jeżeli to nie poskutkuje i nie zmieni swojego postępowania to kolejne takie komentarze tej osoby będę usuwał. Można się nie zgadzać, ale dyskutujemy na argumenty, a nie na obelgi.
  Zatem dlaczego nie reaguje tutejszy Admin, jeżeli został zaatakowany pan Andrzej.
  Jak tak, to cisza, żadnych komentarzy, a gdy pan Andrzej zamieścił link o niezaszczepionych, to od razu ataki? Dziwne to?

  Polubienie

  1. Walinj się idiotko w pusty łeb młotkiem może ci rozumu debilko przybędzie i rozumiem, że na wsgórzach Golan obowiazujace jest określenie wojna. Taka niby zwolenniczka Rosjan a określa już na samym poczatku operację wojenna wojna oj wy znad Wzgórz Golan udajacy przyjaciół Rosji a głupi admin daje sie wodzic za nos bo nie ma nic lepszego niz opalanie tyłka na Mazurach.

   Polubienie

 6. Byłem tydzień na urlopie na Mazurach i dzisiaj wróciłem. Nie miałem tam internetu. Chodziłem po lesie i ogólnie rzecz biorąc odpoczywałem od matriks owych spraw. I dzisiaj wieczorem zatwierdziłem ręcznie dwa komentarze które tego wymagały. I widzę też żałosną dyskusję Andrzeja i Kmiecia z wzajemnymi wyzwiskami. W związku z powyższym apeluję do obu Panów o zachowanie kultury. Jeśli to nie poskutkuje to będę zmuszony wszystkie takie rynsztokowe mówiąc wprost spamerskie komentarze usunąć. Nie chciałbym zastosować blokady komentowania (tak jak to zrobiłem w przypadku Trzpila który ciągle spamowal o waginie Zacharowej, ruchaniu i wyzywał od ruskich agentów.) Jeśli jednak będę musiał to tak zrobię bo nie pozwolę na robienie z tego bloga rynsztoka i śmietnika. Swoje porachunki na obelgi proszę załatwiać gdzie indziej

  Polubienie

 7. Panie Wolny Słowianinie…

  Poniżej wstawiam kopię wpisu, wskutek którego zostałem zaatakowany serią wyzwisk i tym podobnych przytyków na pańskim blogu.
  Proszę nie wrzucać mnie do jednego worka, bo tym sposobem nie postępuje Pan uczciwie. Niech Pan nie chowa głowy w piasek i wyrzuci wszystkie w dół wpisy włącznie z moimi i to będzie najuczciwsze wyjście z tej sprawy.
  Sądziłem, że po powrocie zachowa się Pan rozsądniej, ale widzę, że nic podobnego nie nastąpiło. Czy nie widzi Pan tego, że byłem wciąż zaczepiany i obrażany, a więc miałem niezbywalne prawo do obrony wszelkimi dostępnymi mi możliwościami, skoro nie wyłączył Pan możliwości komentowania. Za kogo Pan mnie ma? Za frajera – przywołując mnie do porządku?
  Zatem w związku z powyższym proszę o usunięcie wszystkich moich tutaj wpisów i od chwili obecnej kończę definitywnie moją tutaj aktywność.
  Szanujący się człowiek nie postępuje w ten sposób.

  andrzej pisze: 2 września, 2022 o 10:04 pm
  Wiadomość dla niezaszczepionych…
  h ttps://www.bitchute.com/video/HDVPOJ5HxiOj/

  Andrzej WINEK

  Polubienie

 8. Administratorze portalu proszę przeanalizować wszystkie wpisy moje z tym żydem że Wzgórz Golan a zorientuje się pan, że ten żyd pierwszy mnie zaatakował ad personam ponadto jego koleżanka żydówka że Wzgorz Golan wlacza się do dyskusji obrażając mnie od kilku dni. Nie pozwolę sobie na to jako działający bloger od 15 lat w internecie. Chyba mamy panie jasność.

  Polubienie

  1. Po analizie moich wpisów jasno wynika, że odpowiedziałem koszernej nanie na wpis gdzie napisała o szkodnictwie swojego kolegi z bloga WP niejakiego andrzeja a ponieważ była to prawda to potwierdziłem sugestię nany oczywiście krytykujac w ostrych słowach były już gówniany blog Wierni Polsce i jakoś tam, że promuje niemieckie fejki po polskich blogach w tym wypadku fejk na plaży ze Schwabem, który był fotomontażem zrobionym w Photoshopie przez jakiegoś gówniarza z Niemiec. Promowanie tego typu fejków jest szkodliwe bo ośmiesza Polaków a daje kabaret żydom dlatego w żadnym razie ad personam zaatakowałem już nie istniejacy blog. Po tym były kierownik tego bloga zaatakował mnie ad personam co można sprawdzić we wpisach. Tyle wyjaśnień. Nikt tu z Jerozolimy nie będzie mnie robił w ciula zrozumiano?

   Polubienie

 9. Na koniec domagam się bana na tym portalu Wolnych Słowian dla żydówki, która mnie tu obraża od paru dni różnymi obelgami pod moim adresem a administrator oczywiście śpi na Mazurach. Proszę przeanalizować wpisy młodej hasbarytki dopiero po jej czwartym wpisie gdzie mnie opluwała zareagowałem ostrzej bo sobie na to zasłużyła. To do wiadomości admina.

  Polubienie

 10. Witam serdecznie na blogu słowiańskim jednak nie pozbawionym domieszki żydowskiej czego przykładem jest podłe traktowanie tu starego dobrego Kmiecia legendy polskości w internecie. To jest po prostu hańba jak potraktowano tu Kmiecia i tak się składa, że wiem co pisze bo znam Kmiecia od lat z pisania na blogach. Zgoda jest nerwowy, ale tutaj został chamsko sprowokowany do tego. Admin bloga powinien zareagować na obrażanie tu Kmiecia. Moja działalność internetowa zakończyła się kilka lat temu, ale czytuje dobre strony i w tym wypadku musiałem zareagować. Pozdrawiam starego dobrego węża jajcarza. Mieszkam teraz w Tilburgu w Holandii z żona Annelies. Mamy dwójkę dzieci-dwie dziewczynki. Pozdrawiam z Holandii.

  Polubienie

 11. Przeczytam wszystkie komentarze w tym wpisie i jeśli jest tak jak Pan twierdzi że to Pan – Kmieć został sprowokowany to zareaguję. Jednak w takiej sytuacji najprawdopodobniej usunę wszystkie wpisy lub ich fragmenty gdzie są obelgi z obu stron. Osoba która zaczęła otrzyma wtedy ode mnie ostrzeżenie w komentarzu. Jeśli to nie poskutkuje i dalej będzie obrażać to wtedy będę zmuszony ją zablokowac jak Trzpila.

  Polubienie

  1. Panie Pawle, a co tutaj czytać i jakie wyciągać wnioski, kto kogo sprowokował?
   Jak Pan tego nie widzi, to służę pomocą – wpis, którym ów Pan rozpoczął swoją wojenkę zemną pod tutejszą notką: Kmieć pisze:
   3 września, 2022 o 11:23 am.
   Powinien pan zauważyć, że osoba ta nie skomentowała w najmniejszym stopniu z któregokolwiek wpisów zamieszczonych przez administratora, czyli przez Pana. Wszystkie wpisy, które zamieścił dotychczas ów Pan są praktycznie ad personam mojej lub pozostałych komentatorów.
   Nawet dzisiaj wyzywał mnie od Żydów ze Wzgórz Golan, co jest absolutnie nieprawdą.
   Dodam tylko w tym miejscu, że Żyd pisze się z dużej litery, a przywołane Wzgórza Golan wcale nie są żydowskimi terenami jak również cała Palestyna.
   Ten pan powinien wiedzieć, że teren Wzgórz Golan jest własnością Syryjczyków i nie powinien być legitymizowany w ten sposób jako rzekomo „tereny żydowskie”, co jest wbrew przyjaźni polsko – syryjskiej.
   Zatem nie mnie oceniać tę osobę i jego obrońców przez pryzmat jego długoletniej działalności w sieci, jeśli popełnia tak kardynalne błędy.
   A ponadto, to że osoba ta jak sama informuje podobno pisuje w necie 15 lat nie usprawiedliwia jej z zachowania w stosunku do mnie pod tą notką i innymi jeszcze. Proszę to sprawdzić. Przy czym jest to dla mnie już bez znaczenia.
   Bowiem zgodnie z regulaminem platformy WordPressa, z której to oczywiście korzysta Pan prowadząc swój blog mam takie prawo i proszę zatem jeszcze raz Pana o usunięcie wszystkich moich wpisów (co najmniej z ostatniej mojej aktywności) łącznie z niniejszym.
   Dalej wstecz niech zostaną, żeby nie nadużywać zbytnio Pańskiego czasu.
   Andrzej WINEK

   Polubienie

   1. Tyłku koszerny spod ciemnej gwiazdy sam się doucz. Stan faktyczny na dziś jest taki, że w większości od wojny Jom Kippur i sześciodniowej Wzgórza Golan należą do żydów po drugie nie ucz mnie synku ortografii bo ja piszę żydów z małej litery i tak będzie. Umyj sobie kutasa pod prysznicem dzieciaku jak sobie go odswiezysz może zaczniesz myśleć.

    Polubienie

 12. Jestem oburzona i zdeprymowana faktem jak tu na twoim blogu adminie potraktowano Kmiecia i informuje, że jeżeli Kmieć nie zostanie przeproszony to zrezygnuje z czytania pana bloga.

  Polubienie

  1. Z przepraszaniem to nie do mnie, ale do tego kto obraził Kmiecia. Ja wczoraj wróciłem z urlopu na Mazurach mam teraz sporo spraw na głowie i nie mam czasu analizować kto co powiedział, napisał itp. Może w tym tygodniu któregoś dnia wieczorem przeczytam wpisy i zobaczę o co chodzi i kto ma rację. Naprawdę dziecinada jak w przedszkolu. Zajmijcie się ludzie komentowaniem tematu wpisu, a nie innymi rzeczami i wyzwiskami. Czy to takie trudne? Jak Pani przestanie czytać to trudno. Pani sprawa.

   Polubienie

 13. Koszerny jak zwykle łze jak pies. Analiza wpisów jasno wykaże kto ma rację. Sprawa zaczyna się od wpisu nany która prawdę pisze, że ten koszerny kompromitował Polaków na blogach przez długie miesiące wzbudzając śmiech wśród czosnków publikując fejk z Klausem Schwabem na plaży z pizda i cyckami ogłaszając tym samym, że jest to prawda objawiona. Wiem z moich źródeł że koszerni z powodu tego fejku mieli kupę zabawy i śmiechu z Polaków. Zastanawiające jest to, że ten koszerny pomija dziś milczeniem ta kwestię dobrze że opisała to nana i w związku z tym odpowiedziałem nanie na jej wpis krytykując były blog świński WP za reklamowanie gówna fejkowego że Schwabem, ale krytyka moja była bloga nikogo ad personam. Wtedy właśnie po moim wpisie ostro atakuje mnie ad personam ten niejaki Andrzej cholera wie jak on się naprawdę nazywa może Aaron i za chwilę jego koleżanka hasbarytka podłącza się pod niego i również mnie tu na blogu gnoi przez kilka dni i takie są rzeczowe fakty co powinien sprawdzić admin po wpisach potem to już moja obrona przeciwko podłym atakom na mnie wieloletniego blogera patriotycznego.

  Polubienie

 14. Witam serdecznie we wtorkowy piękny dzień i jak widać z mojego jednego wpisu zrobiła się wenezuelska telenowela. Adminie Kmieciu to cham i gbur wiem to od 10 lat odkąd go znam, ale z drugiej strony zasługuje na szacunek nie wolno tak go perfidnie atakować. Wpisy pokazują że Kmieć ma rację został sprowokowany atakiem ad persona a znajac jego nerwy i to, że jest bucem mamy to co mamy. Adminie przejrzyj wpisy wydaj wyrok i oczyść z niepotrzebnych wpisów bloga a dziś mojemu staremu szykuje placki ziemniaczane z pyszna swojska śmietana i rosół na pysznej kurze. Bardzo dobry obiad.

  Polubienie

 15. Wygląda na to, że blog Andrzeja Szuberta znikł i nie wiadomo kiedy wróci. Blog Dylaka prezentował żenujący poziom zresztą go nie czytałem po tej aferze, która opisywał Andrzej na Blogu Polskim z Dylakiem i jego konflikcie i z nim i z wps. Na wps jest za dużo propagandy i śmierdzi hasbarytami na 100 km a tutaj widzę zabrał głos agent Sanhedrynu grzanek i z tego widać po atakach na czcigodnego Kmiecia, że i tu agenci Sanhedrynu zapuścili korzenie i blog coraz bardziej wanjajet Sanhedrynem. Agenturę Sanhedrynu można poznać po tym, że lubią poprawiać Polaków w ortografii udając profesorów od pisowni języka polskiego a już szlag ich trafia gdy słowo żyd pisze się z małej litery. Tutaj się odsłaniają co niektórzy bardziej cwani agenci Sanhedrynu jak grzanek biora nawet w obronę swoich zaciętych wrogów jak legendarny bloger Kmieć aby oglupiac Polaków. Blog bacologia to już całkowita propaganda sukcesu Rosjan na Ukrainie. Obiektywizmu tam nie uswiadczysz jeszcze Zieminski od czasu do czasu oraz Światowid napisze nieco obiektywnie o Rosji i Ukrainie spośród gąszczu tego prorosyjskiego propagandowego chlamu co tak głosi prawdę jak CNN czy TVN lub TVP także polecam wypowiedzi Zieminskiego i blog blogera Światowida a admin powinien zablokować tych wszystkich, którzy obrażali tu Kmiecia bo gdy obrażasz Kmiecia to plujesz na polskość mimo, że Kmieć z charakteru i zachowania prezentuje poziom żula spod budki z piwem to jednak jest to facet zasłużony dla Polski. Metro.

  Polubienie

  1. Tak z blogiem Szuberta vel Opolczyka coś się stało i go nie ma. Z tą wojną na Ukrainie (która formalnie wojną nie jest bo ani Rosja ani Ukraina sobie wojny nie wypowiedziały) to jest wojna propagandową. Media głównego ścieku robią nachalną propagandę proukrainska. Z kolei bacologia to jakby przeciwny biegun – Rosja wspaniała, triumfuje wszędzie i w ogóle ich i ach. Brakuje obiektywizmu. Agenci Sanhedrynu wszędzie smród roznoszą. Przez dłuższy czas mącił tu niejaki Trzpil pisząc o waginach, ruchaniu i jak to Rosja już przegrała. W końcu nie wytrzymałem bo ile można prosić i go zablokowałem. Z Księciem przejrzeć później wpisy i też dokonam stosownych działań.

   Polubienie

  2. Oj tak, oj tak.
   Grzanek to agent Sanhedrynu, a Grzanek znów prawił, że Metro członek Sanhedrynu.
   No cóż, zaczekamy, co też pani Nana napisze o agentach Sanhedrynu?

   Tutejszy Administrator uciekł od podwarszawskiego matrixu w mazurskie lasy bez kszty internetu, gdy w tym samym czasie w najlepsze brylował na stronie Bacy.

   Coś mi się zdaje, że ten Kmieć, Grzanek i Metro nadają z tego samego szpitala w Zamościu, w którym jak pisała nam Nana leży nijaki Trzpil vel wąż były asystent Grzanka.
   Panie Grzanek.
   Pański asystent jak napisała tutaj Nana doznał mocnego udaru po tym jak przyjął trzecią dawkę.
   Oby Maryja dała mu doczekać czwartej szprycy.

   Scytka pewnie też w tym samym szpitalu, bo nawet już dokładnie nie czyta wpisów, a już deklaruje, że w ogóle nie będzie czytała przez pawie pióra w czyjejś dupie.

   A ten prawdziwy Polak chamski Kmieć wiecznie nie lubi ze Wzgórz Golan żydówki Niusi – pewnie dlatego, że koleżanka Niusia nie dała mu pobzykać jak wieść niesie.

   Polubienie

 16. Światowa Rada Zdrowia opublikowała przewodnik detoksu białek kolczastych, który zawiera proste kroki, które możesz podjąć, aby potencjalnie zmniejszyć skutki toksycznych białek kolczastych w swoim organizmie.
  Inhibitory i neutralizatory białka kolczastego obejmują igły sosnowe, iwermektynę, neem, N-acetylocysteinę (NAC) i glutation.
  10 najważniejszych elementów detoksu białka kolczastego to: witamina D, witamina C, nasiona czarnuszki, kwercetyna, cynk, kurkumina, wyciąg z ostropestu, NAC, iwermektyna i magnez.

  Polubienie

  1. Anamika
   Dzięki za informację o preparatach detoksacyjnych.
   Ale po jaką cholerę brać jakąś trutkę, by zaraz potem robić detoks?
   Te zalecenia świadczą o tym, że koszerni wychodzą ze swojej pandemicznego tylnymi drzwiami.
   ŚRZ to samo gówno co WHO z tymi samymi ludźmi pociągającymi za sznurki.

   Mnie bardziej nurtuje sprawą tego całego Kmiecia, który cały czas postuluje zbanowanie mnie.
   U Maruchy w komentarzach stało, że owa nerwowość u gburowatego Kmiecia reformatora Polski, który blog swój poleca trzem swoim bliskim osobom, a nie potrafi uszanować pozostałych bliskich mu Polek i Polaków, więc stoi napisane, że ta nerwowość u niego wynika, że też przyjął trzy szpryce.

   Polubienie

 17. DOM WARIATÓW

  Nana, Trzpilek, Kmieć, emigrant ścigany przez suszpy niejaki Grzanek, Metro i Scytka zamieszkali w jednym wielorodzinnym domu w Komorowie pod Pruszkowem.
  Trzpilek na parterze, który gra pierwsze skrzypce w tej operze.
  Nana na I piętrze, gdzie przy komputerze ściga jeszcze niezaszczepionych.
  Na II piętrze Kmieć za Niusią utęskniony wali konia w swojej łazience.
  Dodam, że ów Kmieć od kiedy stał się tropicielem fejków ad szwabowego kutasa stał się nerwowym.
  Dlatego cała żydowska brać stoi dzisiaj za nim murem.
  Na III piętrze właśnie przyprowadził Grzanek, który już nie mógł wytrzymać w tęczowej Holandii.
  A na IV piętrze zamieszkał niejaki Metro spec od Talmudu.
  A na V piętrze czarnogłowa Scytka, którą wnet rozpracował Kilka w Dylakowej operze.
  Pozdrawiam magistra abasa.

  Polubienie

 18. Trzpil – Nana – Kmieć – Grzanek – Metro – Scytka to jedna ta sama osoba, która tutaj robi w bambuko tutejszego Admina uchodzącego nie wiadomo dlaczego za antysystemowego czyli antymatrixowego mena teraz robi za Kalibabkę 🌷 na WPS.
  Ale spotkała go już reprymenda ze strony tamtejszych administratorów, nie co tutaj.

  Kalibabka
  7 września 2022 o 17:08
  Dlaczego Panów partia została wyrejestrowana?
  Jaka to partia?
  5 członków i 10 sympatyków na krzyż. Wiecej uczniów jest w klasie niż ta ich partia ma członków.

  Polubienie

 19. paziem
  7 września 2022 o 17:39
  Kalibabka z Zamościa, martw się o własnego członka, bo z tego co piszesz, to widać, że żeście się na łby pozamieniali.

  Polubienie

 20. paziem
  7 września 2022 o 17:39
  Kalibabka z Zamościa, martw się o własnego członka, bo z tego co piszesz, to widać, że żeście się na łby pozamieniali.

  Dobre, he, he, he…

  Polubienie

 21. Nana

  Wychodzi na to, że ten Trzpilek wcale nie jest chory jak nam napisałaś. Wy oboje o jednym wiecie.
  Podaj lepiej adres do swojego bloga jak obiecałaś. Chcemy poczytać twoje wpisy o Palestyńczykach. Nie wykręcaj się teraz.
  Tutejszy Administrator ma może i krótką pamięć, ale nie ja.

  Polubienie

 22. Admin
  A co ty klepiesz wdając się w dyskusję z Trzpilkiem, że Opolczyk blog zamknął, co jest nieprawdą, blog jest tylko zasłonięty, ponieważ kto zostanie zaproszony przez Opolczyka ten dostaje hasło i może dalej komentować na blogu polskim.
  Ty nie dostaniesz zaproszenia, bo już dosyć wysłałeś żółci na Opolczyka u siebie.
  Podobnie i Trzpilek i Nana.
  Natomiast .
  Metro, Grzanek, Kmieć i Scytka mogą spokojnie komentować u Opolczyka i pewnie też tak robią, a tutaj tylko rżną głupich pisząc o swoim zdziwieniu, jakoby Opolczyk bloga zamknął, co jest nieprawdą.
  Prawdopodobnie ci wszyscy zdziwieni to fałszywe postacie, które robią tutaj zamęt z obroną Kmiecia i tym samym w bambuko Admina.

  Polubienie

 23. A Trzpilek vel Kalibabka,
  znudzony już tutaj odgrywaniem roli Kmiecia i jego obrońców harcuje dzisiaj na stronie WPS.

  Kalibabka
  7 września 2022 o 17:08
  Dlaczego Panów partia została wyrejestrowana?
  Jaka to partia?
  5 członków i 10 sympatyków na krzyż. Wiecej uczniów jest w klasie niż ta ich partia ma członków.

  Polubienie

  Odpowiedz
  Światowid
  7 września 2022 o 17:22
  Pan chce komuś wmówić, że rejestrować powinno się tylko gówno, na którym siedzą roje much? A co z konstytucyjnymi wolnościami zrzeszania i wyrażania poglądów? I obstawiam, że poglądy Kosiura i Ziemińskiego podziela ciut więcej ludzi niż 15 sztuk. Gdyby było inaczej, żydowski reżim nie wysilałby się na proces pokazowy. W sieci są o wiele cięższe gatunkowo wypowiedzi osób podpisanych imieniem i nazwiskiem – i nic im się nie dzieje.

  Polubienie

  paziem
  7 września 2022 o 17:39
  Kalibabka z Zamościa, martw się o własnego członka,bo z tego co piszesz, to widać, że żeście się na łby pozamieniali.

  Polubione przez 1 osoba

  Polubienie

 24. Adminie rozumiem wszystko jesteś zapracowanym człowiekiem, ale czy naprawdę nie możesz wygospodarować tylko 3 minut, aby zrobić tu porządek po powyższym trollu. Miałam dziś ciężki dzień i chciałam dziś w nocy poczytać trochę blog, ale czy to się da jak powyższy troll zrobił ci tu taki komunalny śmietnik. Brak słów po prostu a co do Kmiecia znam go od lat tym samym znam na pamięć jego styl pisania dlatego jestem przekonana, że on jest autorem wpisów na tym blogu. Równiez znam charakter pisma Metro i też jestem pewna, że on jest autorem wpisów.

  Polubienie

 25. Dzisiaj w końcu znalazłem trochę czasu, aby przeanalizować sprawę o której piszesz Nano. Nie było to ani przyjemne ani specjalnie pożyteczne, że musiałem te wypociny czytać i bawić się w sędziego. Skoro jednak mus to mus. Mój werdykt jest zatem następujący: Kmieć jest winny rozpętania całej tej afery, ale i Andrzej nie jest bez winy. Wyrok jest następujący: Kmieć i Andrzej dostajecie ostrzeżenie zgodnie z ogólnymi zasadami wpisów na moim blogu (patrz zakładka O blogu). Jeśli dalej będziecie tu prowadzić takie rynsztokowe dyskusje to będę wasze wpisy usuwał, a jak i to nie ostudzi waszych zapędów to niestety będę musiał was zablokować. Robicie tu smród tak jak robił to wcześniej Trzpil i nie chciał przestać, więc został zablokowany jeśli chodzi o komentowanie.

  Uzasadnienie
  Poniżej opiszę w skrócie chronologię wydarzeń z moimi komentarzami:
  1) Nana krytykuje Andrzeja za fake z fotomontażem zdjęcia Klausa Schwaba na plaży z piersiami i pochwą kobiecą. Nie widziałem tego zdjęcia, ale jeśli takie było to musiał być to kiepski fotomontaż i ja bym się na to na pewno nie nabrał jako na prawdziwe zdjęcie. (2.09.2022, 10:59 – Nana)
  2) Andrzej nie odnosi się do zarzutów Nany tylko pisze, żeby go nie zaczepiała, bo cyt. „następnym razem mogę być mniej znośny” – czyli co wyzwie Nanę używając słowa na k albo i gorszych? Tak ma wyglądać dyskusja? Tak dyskutują menele spod budki z piwem. (3.09.2022, 12:12 – Andrzej)
  3) Do dyskusji między Naną i Andrzejem włącza się Kmieć i pisze, „Nana przestań pieprzyć” (3.09.2022, 11:23), ale w sumie przyznaje, że Nana ma rację co do fotomontażu. Zatem nie pieprzy skoro tak. Kmieć przyznaje, że to była bardzo kiepska prowokacja z tym fotomontażem z Klausem Schwabem i że tylko ktoś naiwny czy niezbyt inteligentny mógł to uznać za prawdziwe zdjęcie. I tu zgoda, ale nie mogę zweryfikować czy Andrzej faktycznie uznał to zdjęcie za prawdziwe, bo jego bloga już nie ma. Przyjmując, że tak było wystarczyło, aby Andrzej przeprosił za błąd i tyle. Nikt nie jest nieomylny. Ja też się dałem oszukać z grafenem w szczepionce Pfizera i rzekomymi badaniami z Uniwersytetu Almeria które jak się później okazało były pseudobadaniami. Dopiero Piotr Bein jak tu wszedł i zwrócił mi uwagę to przeczytałem dokładnie raport i okazało się, że miał rację. Nie wyzywałem go z tego powodu. Po prostu trzeba się umieć przyznać do błędów jak się takie robi i tyle. Tak robi człowiek z klasą.
  4) Andrzej atakuje Kmiecia pisząc „Koleś a ty kim jesteś skoro wszystkich wyzywasz od durniów”? Sam podał swoje imię i nazwisko a Kmieć nie, ale nie ma takiego obowiązku przecież. Zachowanie Andrzeja jest chamskie, ale wcześniej Kmieć też chamsko potraktował Nanę i wyzywał Andrzeja od durniów (choć nie wprost), więc karma wróciła i Andrzej go zaatakował (3.09.2022, 12:45 – Andrzej)
  5) Kmieć używa rynsztokowego języka wyzywając Andrzeja. Potem Andrzej odpowiada w podobnym stylu. I tak trwa „wymiana uprzejmości”

  Nie jest więc prawdą, że Kmieć został zaatakowany. To Kmieć zaczął pierwszy atakując Nanę „przestań pieprzyć” i choć według mnie napisał prawdę co do fotomontażu i Andrzeja to jako legenda forów internetowych (sam o sobie tak pisze) powinien wiedzieć, że akcja zwykle wywołuje reakcję i na atak jest kontratak jako obrona. To jest prawo karmy czy co siejesz to zbierasz – atakujesz to sam zostaniesz zaatakowany.
  Nie rozumiem więc pretensji Kmiecia i jego obrońców co do jego obrażania. Jeśli Kmieć jest taką legendą to jeśli byłby człowiekiem o wysokiej świadomości i kulturze i poczuciu własnej wartości to w odpowiedzi na atak Andrzeja napisałby coś w stylu że nie dba o to co Andrzej o nim myśli i na tym zakończył tę „dyskusję”. Ewentualnie mógłby wykorzystać cytat z Tuwima (wiem Żyd, ale akurat tu pokazał inteligencję i klasę): „Próżnoś repliki się spodziewał, Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies cię jebał, bo to mezalians byłby dla psa”. I na tym zakończyć dyskusję nie reagując na dalsze ewentualne ataki Andrzeja. Niestety tak nie zrobił i wdał się w bezsensowne pyskówki. Potem Kmieć obraża jeszcze Niusię „walnij się w łeb idiotko” nie odnosząc się do zarzutów Niusi ani słowem.

  Dla mnie jest to żałosne i dziecinne wyzywanie się jak dzieci. Zrobiliście Kmieć i Andrzej z gówna wielki problem. Z powodu jednego beznadziejnego fotomontażu wywołaliście taką burzę jakby tu co najmniej o honor Waszych matek czy żon chodziło. Więcej nie będę tego tolerował i takie „dyskusje” będę traktować jako spam i na zasadzie WSZYSCY WON wywalę taki rynsztok do kosza. Miejcie to na uwadze.

  Niczego tu nie usuwam, aby zostało jako dowód tego jakie są fakty. Każdy może sam przeczytać co kto i kiedy napisał i ocenić. A jeśli ktoś się z moim werdyktem nie zgadza i przestanie czytać mojego bloga to trudno. Nie potnę się bynajmniej z tego powodu.

  Polubienie

 26. Doceniam poświęcony czas admina w celu wyjaśnienia sprawy i przyjmuje do wiadomości to co admin słowiańskiego dobrego bloga napisał. Zareagowałem ostro, ale miałem ku temu powody bo ten fejk ze Schwabem jak pisałem promował ten niejaki Andrzej przynajmniej rok czasu na polskich blogach a wiem bo uzyskałem na to dowody, że koszerni wprost srali że śmiechu gdy czytali po polsku h patriotycznych blogach, że ten fejk jest prawda najprawdziwsza a to pisał ten niejaki Andrzej, który uważa się za nieomylnego. Oczywiście fakt faktem adminie każdy się może złapać na lep fejkowy bo od groma kurwa tego w internecie, ale trzeba mieć odwagę aby się do tego przyznać, aby zminimalizować skutki negatywnych czynników jakie idą na Polaków z promowania przez blogerów takiego fejka a takim blogerem przez bardzo krotka chwilę był ten Andrzej. Niestety temu typowi, który uważa się za umysłową alfę i omegę zabrakło odwagi aby przeprosić Polaków, że ich ośmieszal przez rok czasu na forach biorąc za prawdę objawiona i nieomylna zwykły fejk wykonany w programie graficznym Photoshop przez gówniarza z Niemiec, który doczepił Schwabowi na plaży pizde i cycki robiąc fejk przy pomocy najprostszych narzędzi i właśnie popierając tego typu fake Polakom nie pomagamy a szkodzimy bo żyd ma kabaret z nas Słowian a typek zamiast za to przeprosic unika tego tematu jak ognia uważając, że nic się nie stało jak jak kurwa nie lubię takich ludzi prędzej taki typek zje gówno z kibla, ale do swojego błędu się nie przyzna dlatego ja także od 10 lat nie mam telewizora bo nie chce się karmić takim gównem propagandowym jakie leci z telewizji jak również nie czytuje innej propagandy w drugą stronę jak na blogach bacologia czy Maruchy. Kłamstwa nachalna propaganda i z jednej i z drugiej strony. Czasami się jeszcze zastanawiam dlaczego my jako ludzie tak nisko upadliśmy.

  Polubienie

  1. Panie Trzpilek vel Kalibabka vel wąż zamojski pod wuj to Szweda a nie mnie.
   Razem z Naną możecie robić tutejszego Admina w bambuko, ale nie mnie.
   To nie jest żaden tekst Kmiecia.
   Kmieć nawet nie wie, że ten blog istnieje.
   Nic nie pomoże nawet rekomendacja i uwiarygodnianie ze strony Nany osób Kmiecia, Grzanka, Metro, czarnogłowej Scytki, bo to zwykła lipa. Nana łże jak najęta i gra razem z Trzpilkiem na jednej klawiaturze do jednej bramki.
   Dziecinada rzeczywiście starej blisko osiemdziesięcioletniej kobiety.
   Cyrk!
   Widzę, że nawet Andrzej nabrał się na tego rynsztokowego Kmiecia wdając się z nim w niepotrzebną dyskusję.

   Adminie, wyrzuć ten spod budki z piwem ostatni niby wpis Kmiecia, bo to Trzpilek z Mamą robią was tutaj w bambuko, czego sam też nie możesz zrozumieć.

   Polubienie

   1. Adminie, wyrzuć ten spod budki z piwem ostatni niby wpis Kmiecia, bo to Trzpilek z Naną robią was tutaj w bambuko, czego sam też nie możesz zrozumieć.

    Polubienie

 27. Kmieciowi chodzi zapewne o ten głupi żart młodzieży z Niemiec i nie chodzi tu o to, aby poświęcać czas Schwabowi i temu zdjęciu w sumie zabawnemu, gdyż Niemcom tak się fake news spodobał, że chłopak, który go wykonał był gościem programu Brisant na ZDF. Wyciagnijmy wnioski i nie promujmy więcej takich komedii bo się ośmieszamy jako Polacy a zwłaszcza kompromitujemy nasze IQ. Tego typu rzeczy promuja w internecie na polskich blogach niechętni polsce hasbaryci, aby nas ośmieszać, ale o tym wspominał już stary dobry chamowaty zgred Kmieciu. Wpis admina sprawiedliwy także z cała moc go popieram.
  Chodzi o to zdjęcie. Łatwo go znaleźć w sieci i na szczęście wielu blogerów zauważyło swój bład i nie promuje już tego zdjęcia.
  https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/296129479_10220701636306117_3829556651228998755_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=qZNbEUKVKxgAX8Yl8Pv&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT-CG3PA9IHhobiPGzxPW7IgW4GlvTk_h4hGBvCfayZ-jQ&oe=632073D5

  Polubienie

 28. To tylko prośba…
  Adminie, wyrzuć ten spod budki z piwem ostatni niby wpis Kmiecia, bo to Trzpilek z Naną robią was tutaj w bambuko, czego sam też nie możesz zrozumieć.

  Polubienie

 29. Adminie
  Co do wpisów niby jakiejś Nany jestem coraz bardziej przekonany, że nie jest to żadna Nana na tutejszym blogu, ponieważ Nana dochodzi już osiemdziesiątki, więc nie chce mi st za bardzo wierzyć, aby się jeszcze chciało starszej pani, powiedzmy staruszce za niedługo robić takie żarty.

  Polubienie

 30. Adminie
  Co do wpisów niby jakiejś Nany jestem coraz bardziej przekonany, że nie jest to żadna Nana na tutejszym blogu, ponieważ Nana dochodzi już osiemdziesiątki, więc nie chce mi się za bardzo wierzyć, aby się jeszcze chciało starszej pani, powiedzmy staruszce za niedługo robić takie żarty.

  Polubienie

 31. Adminie

  Miałem już tutaj nie pisać po tym incydencie z panią Naną jak deklarowałem, ale po prostu nie mogłam tego znieść jak robią Cię w przysłowiowe bambuko.

  Ten jakoby prawnik od Nany, który coś tam wcześniej napisał popełnił dość zasadniczy błąd w swoim wpisie, a moim zdaniem prawnik nie powinien popełniać takich błędów, co moim zdaniem podważa jego kompetencje.
  Pozdrawiam i kończę tym razem na znacznie dłużej moje pisanie.
  Przepraszam, że się wtrąciłem do państwa dyskusji, w gruncie rzeczy o banalnych sprawach.

  Dziecinada

  Polubienie

 32. Jeszcze jedno…
  Odnośnie zastraszania prawnikiem mojej osoby przez jakąś Nanę.
  Kontaktowałem się ze znajomym adwokatem, który ocenił moje wpisy do kogoś o pseudonimie Nana za bezpodstawne do stawianych przez Nanę żądań.
  Zwłaszcza, jakaś / jakiś posługuje się wyłącznie pseudonimem bez podania imienia i nazwiska. Administrator powinien wszystkie moje i Nany wpisy wywalić i dać ostrzeżenie.
  Tym bardziej, że Nana pisała pro banderowskie pozdrowienia.
  A Admin powinien bardziej reagować i nie czekać, aż ktoś z komentujących zwróci na ten fakt uwagę, co jest karygodne.

  Polubienie

 33. Ponadto ten prawnik od Nany powinien wiedzieć, co spowodowało moją reakcję, a spowodowało to, że Nana zamieszczała tutaj w formie pisemnej okrzyki pro banderowskie, czyli nazistowskie.
  A jak widać, ów prawnik nie chciał o tym wiedzieć, co dowodzi stronniczości lub niekompentencji.
  Admin także źle postępował, bo dowody po mojej stronie zachowywał a po stronie Nany dowody kasował, co świadczy o stronniczności i słabej znajomości przepisów szeroko pojętego prawa. A jeśli ktoś bierze się za blogowanie, to przynajmniej w tym podstawowym zakresie powinien prawo znać.

  Polubienie

 34. Ponieważ admin strony zupełnie sobie nie radzi z powyższymi trollami i ich destrukcyjnym działaniem na stronę zaprzestaje czytania tego bloga. Z wyrazami szacunku Tymoteusz Posadzki.

  Polubienie

 35. Adminie nie można czytać tego w spokoju bez wzrostu ciśnienia co u góry napisał ten żydowski troll. Proszę o pilne usunięcie tych wypocin. To gówno wypociny na mój temat kurwa mać jest nie do tolerowania.

  Polubienie

 36. Natomiast skoro nana uruchomiła swoich adwokatów no to ten troll musiał jej zdrowo zaleźć za skórę. Zreszta już kilka osób miało do czynienia z adwokatami nany po tym jak jej pisali pogróżki. To sa stare sprawy, ale znane dobrze.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: