Szokujący wywiad z rabinem Abe Finkelsteinem

Kto jest świadomy i wie czym są „Protokoły Mędrców Syjonu” czy Talmud i co mówi o gojach to nie będzie dla niego szokiem. Kto zaś nie jest to będzie.

W 5:14 rabin mówi, że goje (nieżydzi) są bydłem. Potwierdza więc to co jest zapisane w Talmudzie. Chwilę potem potwierdza, że Żydzi są podpalaczami świata. I wiele innych rewelacji.

https://www.cda.pl/video/3143525ff

26 myśli na temat “Szokujący wywiad z rabinem Abe Finkelsteinem”

 1. Witam serdecznie z pięknej soboty i na wstępie donoszę, że nie mam 80 lat a 74 lata i jestem nana. Po drugie znowu nasz adminek fejkuje na potęgę to trzeba mu troszkę faktów przedstawić, a więc zaczynajmy.
  Po pierwsze
  CDA to żydowska platforma streaminowa to samo co Netflix tylko abonament w Netflixie to koszt 60 złotych a w CDA to 25 złotych i za tę sumę jak ma się aplikację na SMART TV ściaga się ta aplikacje oraz opłaca abonament i oglada filmy. Repertuar CDA to spore ilości filmów erotycznych z lat 70 do naszych czasów głównie produkcja duńska, szwedzka, norweska jeżeli chodzi o Europę i amerykańska jeżeli chodzi o USA. Admin powinien się zapoznać z erotykami CDA jak wykupi abonament tej stacji a nie podniecać się bzdurami, które zostały nakręcone przez Żydów specjalnie po to, aby Żyd śmiał się z goja, który się takim filmem podnieca. Zasada żydowska stara jak świat. Po drugie na CDA jest też dużo filmów, które stawiaja naród żydowski w bardzo dobrym świetle, ale przecież nasz admin tego nie sprawdzi bo nie ma aplikacji CDA i pewnie też nie posiada SMART TV, aby zapoznać się z repertuarem CDA.
  Żydzi dobrze wiedza, że protokoły to jest całkowita brednia która spłodziła carska Ochrana, aby doprowadzić do nastrojów antyrosyjskich w Rosji carskiej. W archiwach rosyjskich jest mnóstwo dokumentów na ten temat i nawet wasz prezydent Putin, gdy spotykał się z swoimi przyjaciółmi rabinami potwierdził, że protokoły to robota Ochrany, ale jak to się mówi nasz adminek zawsze i wszędzie będzie szukał teorii spiskowych podpierajac się samymi Żydami, którzy dla komedii robia tego typu filmy przecież na platformach streamingowych, które do Żydów należa. Niestety nasz admin spóźnił z tymi rewelacjami bo kilka tygodni temu strasznie tym filmem podniecał się Dariusz Kosiur na swoim portalu WPS Ziemiński nie zabrał głosu czyżby był dużo madrzejszy?
  Dziś mojemu staremu robię pyszne pyzy z mięsem i surówkę oraz zupa ogórkowa i deser pyszny sernik. Pozdrawiam czytelników bloga.

  Polubienie

  1. Żydowska czy nie ten film prawdę pokazuje. Proszę sobie Pani Nano poczytać Talmud. Jest tam wyraźnie napisane, że goje nie są ludźmi ale bydlętami. Książkę ks. Trzeciaka „Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce” polecam przeczytać. Tam są cytaty z Talmudu. Proszę wyłączyć TV, a włączyć myślenie.

   Polubienie

   1. Panie adminie drogi na wstępie uwaga porzadkowa. Proszę nie apelować do mnie jako do kobiety ze stażem 76 lat o właczenie myslenia bo gdybym myślenia nie miała właczonego już bym dziś nie żyła a było w moim życiu wiele chwil gdzie walczyłam jak lew o kawałek chleba i starłam się z niejedna propaganda w życiu czy to ze Wschodu czy Zachodu od 12 lat krytykujac USA jak również Rosję po równo co potwierdzi Kmieć.Napisałam panu wpisy jako odpowiedz na temat głównej pana notki a we wpisach umieściłam cała prawdę o tym czym jest to CDA na które się pan powołuje. Nie widzi pan naprawdę o co chodzi i czemu Żydzi karmia i pana i innych takimi fejkami pan tego nie zauważa bo widzi tylko prawdę objawiona w pana umyśle, która jest tylko mrzonka i kłamstwem. Proszę szerzej otworzyć umysł nie tylko na pana niejakiego Bacę czy katolika mnicha Maruchę, ale także na inne źródła. Przecież jak pisałam wcześniej Putin, którego pan tak wielbi publicznie w Moskwie na spotkaniu z Chabad Lubawicz powiedział, że to czym pan tak się podnieca to dzieło ruskich służb specjalnych i pokazał nawet plik dokumentów z archiwów Kremla potwierdzajacych ta teze. Mamy internet wszystko można znaleźć. Niech pan znajdzie te wypowiedzi Putina odnośnie Protokołów przecież to wszystko jest trzeba tylko poszukać. Ponadto niech pan wejdzie na rosyjskie fora internetowe tam jest w tym temacie mnóstwo wiedzy trzeba tylko chcieć otworzyć się na prawdę a nie malować w swoim umyśle jedynie fejki, ale skoro pan to lubi to pana prywatna sprawa. Też bym chciała uwierzyć, że pieniadze rosna na drzewach, ale jakoś nie mogę bo logiczny umysł mi na to nie pozwala. Pozdrawiam z pieknej środy a dziś mojemu staremu szykuję pyszne pulpety z sosem, kartofelki i sałatkę z pomidorów.

    Polubienie

   2. Jeszcze jedno zapomniałam dodać. Pan mi karze Talmud czytać mnie, która czytała Talmud, aby naocznie sprawdzić te rewelacje jak pana jeszcze na świecie nie było. W Talmudzie nie ma ani słowa na temat tych rewelacji odnośnie gojów. Proszę samemu poczytać Talmud a nie tylko bazować na wypowiedziach nawiedzonych profesorków, którzy Talmudu na oczy nie widzieli. Żyd Rockefeller się dorobił na złożu ropy i zaraz teorie spiskowe na jego temat a żeby było śmieszniej to nie Żyd jest najbogatszym człowiekiem na Świecie, ale w fejki można brnać. To jest nacja inteligentna i pracowita majaca głowę do grubego biznesu to się dorobiła na Świecie ogromnych pieniędzy, chociaż i goje też maja duże biznesy i dobre pieniadze, ale zaraz musza się tworzyć spiskowe teorie nie poparte faktami żadnymi. Kompletnie nic się nie sprawdziło odnośnie tego co pisze w mędrcach a Żydzi to co maja dorobili się swoja praca i talentem do kontaktów interpersonalnych oczywiście w swoim gronie ale na rękę Żydom jest rozpowszechnianie takich bredni odnośnie Protokołów co robia przecież w swoich aplikacjach typu to CDA, które do nich należy. Nawet już brać na logikę czy Żydzi w swoich mediach kręcili by filmy prawdziwe i ich kompromitujace?, ale takie pytanie zada sobie człowiek, którego umysł myśli krytycznie i nie wierzy w każdy fejk jaki pojawi się w internecie.

    Polubienie

   3. Książkę ks. Trzeciaka „Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce” polecam przeczytać. Tam są cytaty z Talmudu. Proszę wyłączyć TV, a włączyć myślenie.

    ****
    Ksiażke czytałam już dawno. Niestety sa tam same brednie pisane przez duchownego-antysemitę w okresie międzywojennym i można tak powiedzieć podsumowujac ta pozycje wszystko wyssane z palca. Przecież wiadomo powszechnie jak wtedy wygladały relacje polsko- żydowskie. Dziwnym trafem Żydzi, którzy wszystko w Polsce kontroluja włacznie z mediami pozwalaja w każdej internetowej księgarni kupić ta ksiazke za niewielkie pieniadze a już na portalu sprzedażowym allegro można ta ksiazke kupić w cenie od 15 złotych taka to jest wiedza tajemna w tej ksiazke i kompromitujaca żydów w cenie 15 złotych plus koszty wysyłki także adminie możesz sobie kupić ta ksiazke polecam.

    Polubienie

   4. Akurat tak się składa Pani Nano, że książkę ks. Trzeciaka o Talmudzie o której Pani wspomina czytałem. I ona właśnie potwierdza to co mówi Finkelstein. W Talmudzie wyraźnie napisane jest np., że „goje nie są ludźmi lecz bydłem”(baba mecja 114 b – str. 36 ww. książki ks. Trzeciaka”Talmud o gojach…”) I to potwierdza w odpowiedzi na pytanie rozmówcy rabin.
    Także w książce ks. Trzeciaka „Program światowej polityki żydowskiej, konspiracja i dekonspiracja” jest dowód w postaci wyznania w jakimś piśmie sprzed wojny (okładka jest zamieszczona w książce) Żyda, który przyznaje że Żydzi są podżegaczami wojennymi i podpalaczami świata.
    Nie ma zatem znaczenia czy CDA jest portalem żydowskim, eskimoskim czy może pigmejskim. Ważne jest co przedstawia, a to co tutaj jest powiedziane to są fakty.
    P.S. Telewizji nie oglądam od kilku lat nie licząc czasem jakiegoś meczu czy teleturnieju „jeden z dziesięciu”. Od lat nie czerpię informacji z telewizji bo tam nawet prognoza pogody często jest nieprawdziwa.
    Zatem ponawiam apel o wyłączenie telewizora, włączenie myślenia i zaprzestanie odwracanie kota ogonem, bo fakty przeczą temu co Pani pisze że to jakieś bzdury. To że Żydzi mogą twierdzić inaczej to nic nie zmienia, bo oni nawet w sądzie (gojów) mogą kłamać jeśli to jest dla nich korzystne. Ich prawo im na to pozwala i to ks. Trzeciak też opisał w książce „Program światowej żydowskiej polityki…”.
    W Genewie pod koniec lat 20-ych XX w. był proces w sprawie „Protokołów Mędrców Syjonu” i Żydzi zeznawali że to fałszywka. Wartości te zeznania nie mają żadnej gdyż mogli kłamać, bo ich prawo im na to pozwala.
    Pisanie zatem że „Protokoły” napisała carska ochrana to bzdury wymyślone przez Chazarię aby mieszać gojom w głowach i odwracać uwagę od tego, że to co w „Protokołach” zapisano się w znacznej części spełniło już przed II wojną światową. W szczególności program „Protokołów”niemal w 100% został zrealizowany w bolszewickiej Rosji po rewolucji.

    Polubienie

   5. Nie są to żadne brednie tylko fakty. Nie potrafi Pani podać choćby jednego kontrargumentu do tego co pisze w obu książkach ks. Trzeciak więc się Pani zwyczajnie ośmiesza wierząc w telewizyjne bajki. Na taki „argument” że to bzdury księdza antysemity mogę się tylko zaśmiać. To jest właśnie przykład na porażkę w dyskusji. Jeśli brak argumentów merytorycznych to są argumenty ad personam „antysemita”, „faszysta” itp. Dziękuję zatem za przyznanie mi racji.

    Polubienie

  2. Nana w punkt zgadzam się z tobą. Te brednie spłodziła carska Ochrana, aby zwalić na żydów biedę w carskiej Rosji. Putin mówił o tym wiele razy, ale ciągle różnej maści spiskowcy ku zabawie żydów oskarżają ich o autorstwo tych bredni.

   Polubienie

   1. To bardzo ciekawe, bo to co tam napisano w tych „Protokołach” sprawdziło się w znacznej części przed II wojną światową. I kolejne punkty tego co tam zapisane po wojnie dalej też się sprawdzały np. rozwalanie rodziny przez homomałżeństwa i ideologię LGBT czy wszczepianie chorób (przez szczepionki) jest niczym innym jak realizacją „Protokołów”. Powołanie organizacji takich jak ONZ czy UE których prawo jest wyżej niż to krajowe to także realizacja jednego z punktów „Protokołów”. W tej Ochranie to chyba Baba Wanga albo Nostradamus pracowali.

    Polubienie

   2. Dodam jeszcze, że większość decyzyjną w partii komunistycznej mieli Żydzi, co napisał Sołżenicyn w książce „200 lat razem”. Gułagami też zarządzali Żydzi (Chazarzy) i chyba jeden Łotysz. Żadnego Rosjanina. Mord w Katyniu także był wykonany przez Żydów, co jeden z nich sam przyznał na łamach dziennika Izraela Maariv wiele lat po wojnie (jakoś w latach 70-ych chyba). Jeden z tych co mieli głos decyzyjny w partii to był Lazar Kaganowicz – ewidenty Chazar, bo nawet nazwisko ma prowokacyjnie chazarskie. Kagan to tytuł władców Chazarii.
    Coś za dużo tych zbiegów okoliczności jak na wymysł carskiej Ochrany.

    Polubienie

   3. Bardzo krótko odpowiem bo mam już swoje lata a na kopanie się z koniem jakim jest admin nie mam już sił. Może kiedyś zrozumie jak ma ogłupiony umysł przez fejki internetowe.
    Krótko:
    Dodam jeszcze, że większość decyzyjną w partii komunistycznej mieli Żydzi, co napisał Sołżenicyn w książce „200 lat razem”. Gułagami też zarządzali Żydzi (Chazarzy) i chyba jeden Łotysz. Żadnego Rosjanina. Mord w Katyniu także był wykonany przez Żydów, co jeden z nich sam przyznał na łamach dziennika Izraela Maariv wiele lat po wojnie (jakoś w latach 70-ych chyba). Jeden z tych co mieli głos decyzyjny w partii to był Lazar Kaganowicz – ewidenty Chazar, bo nawet nazwisko ma prowokacyjnie chazarskie. Kagan to tytuł władców Chazarii.
    Coś za dużo tych zbiegów okoliczności jak na wymysł carskiej Ochrany.
    *
    Natomiast tych wszystkich Żydów nadzorował ukochany wódz i przyjaciel Słowian który tak ich kochał o pseudonimie Stalin. Oczywiście bohater Słowian Stalin nic nie wiedział o zbrodniach Kaganowicza i Berii z nardou żydowskiego. Oni wszystko przed nim ukrywali a nasz Słowianin był taki niewinny ubrany w piękna biała sukienkę jak kobieta przed ślubem, która jeszcze nie uprawiała sexu z mężczyzna bo to jest bohater Słowian Stalin co to chciał zbudować imperium tylko mu nie wyszło bo go Żydzi na czele z Beria otruli a dobry Słowianin Stalin syn Słowianina Przewalskiego polskiego zesłańca ns Syberię i Gruzinki tak im ufał.
    Nana.
    PS. Dziś mojemu staremu na obiad zrobię pyszne kopytka i zupę grzybowa, która wszystkim polecam.

    Polubienie

   4. No cóż dalsze kopanie się z koniem czyli adminem chociaż sprawa tej fałszywki dawno rozwiazana i powtórzę jeszcze raz skoro admin kocha tak Putina niech znajdzie wypowiedzi prezydenta federacji rosyjskiej Putina na ten temat w Moskwie do Chabadu. Tam również prezydent Putin pokazał dokumenty z archiwów kremlowskich, że Ochrana stoi za ta fałszywka co jest bardzo dokładnie opisane na forum rosyjskim. Trzeba tylko chcieć to znaleźć i się z tym zapoznać bo dla mnie archiwa kremlowskie sa dużo bardziej wiarygodne a nawet wiarygodne na 100% niż informacje z portali internetowych fejkowych polskojęzycznych i na przedstawieniu tych faktów kończę zajmowanie się Protokołami bo jest to stary odgrzewany kotlet mielony gdzie ludzie myślacy nie podniecajacy się teoriami spiskowymi już się tym nie zajmuja.

    Polubienie

 2. Przecież już dawno prezydent Putin, którego tak kocha admin tego portalu zakazał kolportowania w Rosji mędrców pod bardzo wysokimi karami czyżby admin o tym nie wiedział. Gdybyś dziś w Rosji Putina adminie zamieścił taki tekst jak tu zamieszczasz już byś niestety, ale od poniedziałku w szybkim procesie zbierał drewno na Syberii drogi nasz adminie, ale władze polskie nic ci nie zrobia. W końcu mamy demokrację w naszym kraju.
  **************************
  Rosjanie chcą naprawić grzech, którego jeszcze carskie tajne służby dopuściły się ponad 100 lat temu. Izba Społeczna, organ konsultacyjny przy prezydencie Rosji, zaapelowała do władz o zakaz wydawania i kolportowania „Protokołów Mędrców Syjonu”.

  Jak twierdzą historycy, „Protokoły Mędrców Syjonu” zostały sfabrykowane w 1901 roku przez rosyjską tajną policję Ochranę, w celu przeniesienia odpowiedzialności za ówczesne problemy polityczne i społeczne Rosji na społeczność żydowską.

  W „Protokołach…” można m.in. przeczytać przejmujące opisy rzekomych planów osiągnięcia przez Żydów globalnej dominacji.

  Ubolewania społeczników

  Sekretarz Izby Jewgienij Wielichow poinformował, że zwrócono się do prokuratora generalnego Rosji Jurija Czajki, aby wpisać kontrowersyjny dokument na listę ekstremistycznych publikacji, które są zakazane w kraju. Wielichow wyjaśnił, że Izba zareagowała na prośbę dwóch rosyjskich akademików, Jurija Piwowarowa i Walerija Tyszkowa, oburzonych sprzedażą w księgarniach tych „bardzo niebezpiecznych i prowokacyjnych książek”.

  Wyraził jednocześnie ubolewanie z powodu „niewłaściwej reakcji” moskiewskiej prokuratury, która pod koniec marca odrzuciła wniosek pozarządowej organizacji „O prawa człowieka” o wprowadzenie zakazu sprzedaży „Protokołów”. Prokuratura tłumaczyła, że materiały te nie zawierają elementów nawołujących do akcji przeciwko Żydom.

  Lista ekstremistycznych publikacji zakazanych przez rosyjskie ministerstwo sprawiedliwości zawiera ponad 800 tytułów – są to w większości teksty islamistyczne, neonazistowskie, ultranacjonalistyczne i antysemickie, a także część broszur Świadków Jehowy.

  Źródło: PAP, lex.pl

  Polubienie

  1. W propagandowe bajki z PAPu dawno nie wierzę szanowna Pani. Dla mnie liczą się fakty, a te są takie że większość tego co zostało zapisane w „Protokołach Mędrców Syjonu” się spełniło. Znaczna część jeszcze przed II wojną światową. Proszę sobie książkę ks. Trzeciaka przeczytać pt. „Program światowej żydowskiej polityki. Konspiracja i dekonspiracja”. W Rosji w wyniku rewolucji bolszewickiej program „Protokołów” zrealizowano prawie w 100%. To najlepiej pokazuje jaka jest prawda. Nie ma znaczenia kto te „Protokoły” napisał, bo bronią się one same jako prawdziwe za pomocą faktów.

   Polubienie

   1. W propagandowe bajki z PAPu dawno nie wierzę szanowna Pani.

    ***

    Pytanie jest w takim razie zasadnicze w co pan wierzy skoro życie wokół pana to bajki z Mchu i Paproci. Wierzy pan w propagandę Bacy na Bacologii przecież największy debil się zorientuje po godzinie czytania, że tam sa same brednie propagandowe zerżnięte od rosyjskich telewizji propagandowych, które pracuja dla Putina. Oczywiście z niezależnymi mediami rosyjskimi pan się nie zetknie ani ich nie posłucha bo to sa według pana brednie. Szanuje blogera Światowida bo przynajmniej ma jakiś instynkt samozachowawczy czytajac szaleństwa propagandy putinowskiej. Radzę poczytać jego wpisy zamieściłam je u pana.

    ****
    Wierzy pan filmom na youtube, które pan zamieszcza czy wierzy pan raptownie TVP bo zamieściła w nocy film, który pasuje pańskim pogladom a do kogo to wszystko należy warto tu wspomnieć, że szefowa youtube na Polskę jest Izraelka z Izraela.
    Proszę bardzo mam tu dla pana nowa dawkę prawdy objawionej może pan ogladać i pisać, że to prawda no bo przecież Żydzi sami siebie opluwaja w swoich mediach chyba zgłupieli czy robia to w określonych celu, ale to do pana pytanie.
    Proszę bardzo prawda objawiona z izraelskiego kanały youtube.

    Ileż to durniów pisało na wielu portalach w Polsce, że papież całuje po rękach banksterów żydowskich Rockefellera i Rothschilda i kim sa ci Żydzi ? byli więźniowie obozu w Oświęcimiu tacy z nich banksterzy, ale Polak zawsze musi szukać spisków aby rozśmieszać Żydów.

    Polubienie

   2. Szanowna Pani kiedyś w tajny protokół przy pakcie Ribentrop-Mołotow też nie wierzono sądząc, że to teoria spiskowa. Spiski są nieodłącznym elementem rzeczywistości tylko zbaraniali goje wierzą w bajki, że żadnych spisków nie ma i że rząd zawsze chce dla nich dobrze haha. Termin teoria spiskowa wymyśliły służby USA w latach 60-ych XX w. po tym jak dużo Amerykanów nie chciało wierzyć w oficjalną wersję zabójstwa prezydenta Kennedego. Chodziło o zdyskredytowanie tych co myślą i nie wierzą w oficjalną propagandę.
    Papież Franciszek mi ni brat ni swat. To marionetka w rękach masonów i tyle. Skoro nawoływał do szprycowania się kowidowymi trutkami zwanymi dla zmylenia przeciwnika szczepionkami to dla mnie jest parszywą kanalią i mam gdzieś to kogo i gdzie całuje. Może Żydów z Oświęcimia nawet w d.. całować.

    Polubienie

   3. Papież Franciszek mi ni brat ni swat. To marionetka w rękach masonów i tyle. Skoro nawoływał do szprycowania się kowidowymi trutkami zwanymi dla zmylenia przeciwnika szczepionkami to dla mnie jest parszywą kanalią i mam gdzieś to kogo i gdzie całuje. Może Żydów z Oświęcimia nawet w d.. całować.
    *
    Niestety adminie coraz bardziej się gubisz chyba po urlopie jeszcze nie doszedłeś do formy. Osobiście mnie ten papież ani ziębi ani grzeje bo popiera Putina razem z głowa kościoła prawosławnego w Rosji Cyrylem co żaden prorosyjski propagandzista nawet o tym nie wspomni na polskich blogach czyżby byłby to wielki wstyd pochwalić głowę państwa watykańskiego, że tak roniła łzy w Watykanie po śmierci córki Dugina, której celem za życia była eliminacja narodu ukraińskiego o czym pisała w swoich felietonach.
    Po drugie z tego co ja sama wiem prezydent Putin dużo bardziej promował szczepienia w Rosji niż papież, ale jakoś widzę, że nie pisze pan adminie na swojej stronie słowiańskiej, że z tego powodu wasz Słowianin Putin jest parszywa kanalia dla pana. Rozumiem można kogoś nie lubić zdarza się, ale trzeba mieć szacunek chociaż do urzędu tym bardziej, że katolików sa ogromne masy na Świecie.
    *
    Na innym forum Głogoczowski przyznał mi racje, że na Białorusi zostało zaszczepionych 51 % Białorusinów i to zarówno Pfizerem i rosyjska szczepionka i to sa dane z Ministerstwa Zdrowia tego państwa dane oficjalne i czy z tego powodu nazywa pan adminie Łukaszenkę parszywa kanalia współpracujaca z banksterami bo jakoś tego nie zaobserwowałam na pana blogu. Trzeba być po prostu obiektywnym a nie chronić swoich a wszyscy widzimy, że w pana wypadku jak również innych antysyjonistów jest zgoła inaczej to w takim razie ciśnie się na usta zasadnicze pytanie, czym wy się różnicie Słowianie od Żydów skoro swoich chronicie za szeroka spódnica jak Żydzi swoich współplemieńców. Wystarczy popatrzeć na społeczeństwo rosyjskie na jego zachowanie jak skomli za brakiem coca-coli czy Instagrama lub facebooka żeby się przekonać, że mentalnie prawdziwych Słowian już dawno nie ma i nigdy nie będzie. Takie sa po prostu fakty.
    Z przykrościa stwierdzam, że pana wpisy notuja regres w dół, ale może to się podoba pana czytelnikom to już nie moja sprawa bo ja jako nana od lat piszę prawdę i jestem obiektywna w ocenach.
    Nana.

    Polubienie

 3. Witam z niedzieli. Rzadko czytuję portal Ziemińskiego i Kosiura, ale dziś postanowiłam go przejrzeć po dłuższej nieobecności a tu widzę takie kwiatki wskazujace, że jednak nos Kmiecia się nie myl co wieloletnie doświadczenie to doświadczenie.
  Niusia została całkiem już prześwietlona jako żydowski agent przez pana Pawła Ziemińskiego na portalu WPS a Kmieć tyle razy powtarzał aby zbanować Niusię, ale admin Wolnych Słowian zbywał bez odpowiedzi powyższe prośby Kmiecia.
  Co na to admin?
  Cytaty pochodza z portalu Wierni Polsce Suwerennej Pawła Ziemińskiego i Dariusza Kosiura.

  *********************************

  Niusia
  11 września 2022 o 13:12

  Światowidek, ty masz tyle pojęcia o biologii co ten wyszczepiony zakopiańczyk. Teraz dobitnie pokazałeś, że jesteś pro syjonistycznym zadaniowcem od polityki, szczepień i nie tylko. Dobrze, że cię pobanowali wszędzie, bo bierzesz się za sprawy, na których zupełnie nie znasz się i robisz to z głupoty lub robisz to z wyrachowania za srebrniki.
  Na każdym kroku obrażasz ludzi, to pytam się ciebie kim to ty jesteś cwaniaczku wyrachowany?
  Już cię przejrzałem, od ocipienia klimatu poprzez ogrodzenia na granicy z Białorusią po szczepienia. O wojnie na Ukrainie to wogóle sama dywersja na tyłach. A gdzie byłeś przez ostatnie 22 lata, gdy Putin objął swoją funkcję?
  Teraz się uaktywniłeś? Dla mnie jesteś żydowskim szkodnikiem. Widać to po pańskim sposobie bycia.

  Światowid
  11 września 2022 o 13:30

  O, ciekawe, to gdzie konkretnie mnie, droga „Niusiu” pobanowali? Gdzie jest to „wszędzie”?

  Których „ludzi”, gdzie, w którym miejscu i w jaki sposób obraziłem?

  Pisuję chyba od 2017 r., zaczynałem na prawica.net. Potem przeszedłem na neon24, który okazał się śmietniokiem24 zarządzanym przez gang Olsena. Więc pisałem ładne parę lat wstecz – a tu mi „Niusia” robi zarzuty, że się uaktywniłem specjalnie na SWO.

  I co konkretnie „Niusia” przejrzała? Co z tym „ociepleniem klimatu” „Niusi” doskwiera w moich wypowiedziach? Co takiego strasznego napisałem o ogrodzeniu na granicy z Białorusią, gdzie i kiedy? A co strasznego w sprawie szczepień, gdzie i kiedy?

  O wojnie z Ukrainą głównie przedrukowuję moje tłumaczenia wypowiedzi rosyjskich nacjonalistów i patriotów. Albo piszę to, co oni sami by mogli napisać. Na czym konkretnie polega ta moja „dywersja”?

  I proszę się nie zwracać do mnie na „ty”, droga „pani” „Niusiu”, proszę się nauczyć, że do obcych zwracamy się przez „Pan/Pani”, póki nie zaproponują przejścia na „ty”. Ja tego „pani”, „pani” „Niusiu” nie proponowałem więc – z szacunkiem. Jak to „pani” nie zaboli, to proszę podać jakieś pseudonimy, pod którymi „pani” pracowała, gdy przetrzepałem „pani” skórę, żebym skojarzył, z kim mam nieprzyjemność. Bo coś podejrzewam, że „pani” jest jedną z główek dobrze mi znanej „stugłowej hydry” buszującej po polskojęzycznych blogach. A może nawet je ANIMUJĄCYCH.
  Ukłony, droga „pani”.

  paziem
  11 września 2022 o 13:42

  @Niusiu z jajami(?), tylko dlatego nie kasuję twego paszkwila żeby odpowiedź światowida miała sens, ale wbij do swej tępej głowy, że agentów i kapusiów tutaj nie tolerujemy.

  Polubienie

 4. Nana £ Wąż € Janka

  Dodam jeszcze droga Nano, że ten osobnik podszywający się pod jednego ze słowiańskich bogów to w kwestii szczepień przypomina mi znaną ogółowi waleczną Sochę.
  Dlatego będzie dla mnie marnym bufoniastym światowidkiem a nie Światowidem.
  Ale cóż znalazł godnego obrońcę następnego po osobowości bufona z miasta Ł.

  Polubienie

 5. Niech jeszcze hamski Hans światowidek popisze więcej na WPS to doprowadzi do przyspieszonego upadku i tak upadający tamtejszy blog.
  Szkoda na nich czasu i atłasu.
  Jeszcze z panem Kosiurem można dyskutować, ale z tym drugim jegomościem nie ma o czym, bo zapluje człowieka.

  Polubienie

 6. Nana ¥ Janek

  Pan tylko zapomniał dodać, że pobyt w szpitalu z powodu COVid zdarza sie (i jest w ogóle potrzebny) niewiele częściej niż w przypadku grypy.
  98-99% populacji choruje na COVID z objawami grypowymi, często nawet słabszymi niż przy zwykłej grypie i bez powikłań. W takiej sytuacji odpowiedzią są LEKI a NIE – szczepienia. Szczepienia są potrzebne korporacjom jako niekończący się strumień dochodu. W tej chwili doszliśmy już do momentu w historii, kiedy korporacje moga PLANOWO przenosić z jednych obszarów geograficznych w inne patogeny tylko po to, by zarabiać na leczeniu i szczepieniu. A niekiedy może nawet te korporacje (albo rządy kontrolowane przez „korporacje”) same TWORZĄ patogeny i je wypuszczają na wolność.

  Odpowiedzią na tą patologię wywołaną „WOLNYM RYNKIEM” nie jest nadstawianie tyłka pod kolejną „dobroczynną” szprycę za jedyne 50$, tylko nacjonalizacja produkcji leków, badań nad lekami i patogenami i DEKOMERCJALIZACJA tego. Łącznie ze służbą zdrowia.

  Polubienie

  Piskorz
  11 września 2022 o 15:52
  tak że w przypadku popularnych szczepień przeciw grypie, takie szczepienia trzeba corocznie odnawiać – to mi powiedział znajomy 82 letni przewodnik z Z-nego, który od lat się na tę grypę szczepi.””
  1. O kiedy mamy taki run na szczepienia przeciw grypie ??
  2. Ja nic nie odnawiam;…nie wiem co to grypa mimo wieku!!
  3. Żeby grypy nie złapać…są skuteczne sposoby…
  a/ Przede wszystkim podnieść odp. organizmu . Nawet witaminami. „C” jest b. ważna.
  b/ I środkami naturalnymi
  Xxxxxxxxx
  Panie Piskorz, świento prowda.

  Polubienie

 7. Mnie wyzywają od żydówek, ale ten co wyzywa najszybciej sam jest żydem choćby ten Janek z WPS.
  Nawet doszukuje się pod moją kiecką penisa, a tylko dlatego że omyłkowo użyłam formy żeńskiej.
  Pani Janku, jak żydóweczka Niusia pisze ze swojego tabletu w Tel Awiwie, to i pomyłeczki się trafiają. Ma się rozumieć.
  Wyślijcie to do światowidka i jego kompana na literę K.

  Cześć Nano
  Daj nam jakiś przepis na dobry bigos.

  Polubienie

 8. Czas przygotowania: 2 godziny
  Czas duszenia: 2 dni
  Liczba porcji: 5 kg bigosu

  Kaloryczność kcal: 190 w 100 g bigosu
  Dieta: bezglutenowa
  Składniki:

  1 kg kapusty świeżej – pół średniej główki
  2 kg kapusty kiszonej + 2,5 szklanki wody do gotowania
  80 g suszonych grzybów + 500 ml wody do moczenia
  500 g łopatki wieprzowej
  300 g łopatki wołowej
  500 g boczku surowego bez skóry
  500 g schabu wieprzowego od karku
  50 g smalcu wieprzowego
  180 g kiełbasy myśliwskiej podwędzanej
  150 g boczku surowego wędzonego
  150 g boczku parzonego wędzonego
  2 duże cebule – do 400 g
  50 g suszonych śliwek bez pestek – lub więcej
  1 szklanka czerwonego, wytrawnego wina – można pominąć
  przyprawy i zioła: 5 ziaren ziela angielskiego, łyżeczka czarnego pieprzu, 5 liści laurowych, 1 goździk, 2 ziarna jałowca

  Bigos

  Szklanka ma u mnie pojemność 250 ml.
  Warzywa ważone były przed ewentualnym obraniem/przygotowaniem.

  Kalorie policzone zostały na podstawie użytych przeze mnie składników. Jest to więc orientacyjna ilość kalorii liczona na podstawie produktów, których użyłam w danym przepisie. Z podanej ilości składników otrzymasz około pięciu kilogramów domowego bigosu.

  Przed szykowaniem przepisu zachęcam też do przeczytania najpierw całego wpisu. W treści podaję bowiem dużo ciekawych porad dotyczących składników oraz ich zamienników. Być może zapragniesz coś zmienić, z czegoś zrezygnować lub dokupić jakąś przyprawę.

  Do duszenia bigosu polecam użyć garnka emaliowanego, żeliwnego emaliowanego lub garnka z mocną i nieprzywierającą powłoką o pojemności minimum siedmiu litrów. Nie używamy zaś garnków aluminiowych.

  Mój przepis na bigos domowy zawiera w składzie bardzo dużo mięsa. Zdaję sobie sprawę z tego, że większość z Was nie daje do bigosu tak dużej ilości mięs i wędzonek. Ja daję… ale jeśli Wy chcecie ograniczyć ilość mięsa w bigosie, to śmiało możecie zrezygnować np. z dodatku surowego schabu lub boczku oraz np. z boczku surowego wędzonego lub parzonego wędzonego. W bigosie będzie wówczas mniej mięsa, ale reszta składników (również przyprawy) pozostaje bez zmian.
  wiecej na aniagotuje.pl
  bigos robię z przepisu aniagotuje.pl bo to bardzo dobry przepis.

  Polubienie

 9. Dobry wieczór
  Zawiadamiam, że Piotr zmarł w szpitalu. Dziś się dowiedziałam o tym po rozmowie z jego żona telefonicznie. Bardzo smutna wiadomość. Niech mu ziemia lekka będzie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: