Porażająca prawda o szczepieniach w TVP

Trudno w to uwierzyć, ale w TVP przed tzw. pandemią wyemitowano, w godzinach nocnych, program ukazujący prawdziwe, skrywane, destrukcyjne oblicze szczepień. Prosto w oczy, bez lania wody, bez retuszu. To zaś miłe nie jest.
Program ten więcej już w TVP się nie pojawił. Nawet ze strony internetowej TVP został szybko usunięty. Koncerny już się o to postarały. Sprawiły także że uczestnicy programu zostali zmieszani z błotem przez sprzedajnych, polskojęzycznych pachołków Big Pharmy. Nikt natomiast nie obalił merytorycznie niczego z tego co tam powiedziano. Ograniczono się jedynie do zniesławienia i zdyskredytowania uczestników programu. Jest to najbardziej prymitywny sposób prowadzenia dyskusji zwany w erystyce argumentami ad personam. Skoro nie można merytorycznie obalić tego co mówi nasz adwersarz to podnosimy argument, że „masz pryszcza na nosie”, jest „faszystą”, „antysemitą” , „teoretykiem spiskowym” itp.

Zróbmy co w naszej mocy, aby materiał ten nie zginął i dotarł do jak największej liczby odbiorców. Niech dociera do naszych rodaków i otwiera im oczy, zwłaszcza tym, którzy uważają że to co mówią w TV to święta prawda. Tu mają właśnie materiał w TV (TVP).

4 myśli na temat “Porażająca prawda o szczepieniach w TVP”

 1. Witam serdecznie z wtorku słonecznego a jak u ciebie adminie pogoda.
  Przedstawiam dziś wpisy Światowida ogólnie znanego i szanowanego blogera. Czemu akurat jego wpisy bo porównujac kłamstwa i propagandę innych portali i ich adminów Światowid przedstawia w swojej twórczości dawkę obiektywizmu na temat wojny Putina na Ukrainie.

  Polubienie

 2. Wpisy Światowida pochodza z antysyjonistycznego portalu Wierni Polsce Suwerennej 1 pod administratorami Dariusz Kosiur i Paweł Ziemiński, którzy zostali niedawno skazani sadownie wyrokami obaj w zawieszeniu. Nie podaję linków ponieważ WordPress je odrzuca. Proszę admina, żeby dodał linki do tekstów.
  Zródło portal Wierni Polsce Suwerennej 1.

  ***************************************************

  Światowid
  13 września 2022 o 12:54

  Proszę przemyśleć – armia FR miała być, wedle putinowskiej propagandy, „Drugą armią świata” – okazuje się, że „potężna” FR nie była w stanie uzbroić i zaopatrzyć 20-tysięcznej „armii” ŁDRL. Co to jest 20 tysięcy ludzi w tej „armii”? To NIECAŁE DWIE DYWIZJE. I posłano ich zimą w bój z karabinami z drugiej wojny światowej w mundurach z drugiej wojny światowej. Bez łączności, bez dronów zwiadowczych, bez ciężkiej broni. „Oj, bo to inne państwo, nie wolno było ich zbroć, bo ‚zachód’, bo ‚Mińsk’, bo ‚BLA BLA BLA’ „. Dobrze – mamy BARS-y, ochotnicze rezerwowe batalionowe taktyczne grupy, werbowane po całej FR, z Rosjan i częściowo innych obywateli FR. Ich stan wyposażenia? Dostali AK-74 zamiast mosinów i troszkę nowsze UŻYWANE mundury. Nie dostali broni ciężkiej ani środków łączności. Te radiostacje, na które ZRZUCILI SIĘ w publicznych zbiórkach obywatele FR – zostały zatrzymane w IZBACH CELNYCH w FR więc BARSowcy wojują praktycznie bez środków łączności i bez broni ciężkiej.

  To teraz zapytam – jeśli tak wygląda putinowska „druga armia świata”, to JAK WYGLĄDAJĄ putinowskie „siły jądrowe”? Czy jeśli oszukiwano cały świat przez 20 lat w jednej sprawie, to nie oszukiwano by w innej? Po co wydawać pieniądze na rozwój i konserwację broni jądrowej, skoro WYSTARCZY TRĄBIĆ, ŻE SIĘ JĄ ZMODERNIZOWAŁO, a pieniądze „zaoszczędzone” przelać do szwajcarskich banków i kupić sobie jachty, pałace i kluby piłkarskie „na UKOCHANYM zachodzie”? Więc prędzej zastanowiłbym się, co Rosja JESZCZE może mieć SPRAWNEGO w spadku po ZSRR z arsenału jądrowego przy założeniu, że pieniądze poszły na 4-5 rakiet na pokazuchę i na ANI JEDNĄ GŁOWICĘ … (kiedy w FR wyprodukowano ostatnią głowicę atomową, a kiedy – termojądrową? co z polonowymi „zapalnikami”, które trzeba wymieniać – czy FR ma jeszcze choćby jedną DZIAŁAJĄCĄ fabrykę tych zapalników? Kiedy ZAMKNIĘTO OSTATNIĄ Z NICH?).

  Dlaczego przez NATO idzie fala zbrojeń konwencjonalnych, dlaczego wydłużono front na Szwecję i Finlandię? Przecież gdyby FR miała broń jądrową wzmacnianie sił konwencjonalnych nie miałoby sensu, a po postawieniu w stan gotowości bojowej wojsk jądrowych FR zachód odpowiedziałby SYMETRYCZNIE – a nie zrobił tego, tylko – BUDUJE w POLIN OLBRZYMIĄ ARMIĘ OFENSYWNĄ …

  Tyle pytań „NA WYTRZEŹWIENIE”.

  Światowid
  12 września 2022 o 23:14

  Cały front się sypie i nic już tego nie odwróci. Nawet ogłoszenie jutro mobilizacji w FR. Putin przefajdał 22 lata pokoju i pół roku wojny – zniszczył własną armię, własny przemysł i własną bazę społeczną, zostało mu tylko zaplecze oligarchów i skorumpowanego aparatu administracyjno-jedinorosijnego. Co ci ludzie są warci jako sojusznicy? Nic. Już jest za późno, by cokolwiek naprawić. Wkrótce trochę informacji na moim blogu, tymczasem zapraszam do lektury tekstu o planach „zachodu” względem FR przetłumaczonego przeze mnie pod koniec MAJA 2022, tam jest to rozważanie od środka i z większym zrozumieniem wewnętrznych niuansów FR niż u P. Ziemińskiego; ze swojej strony dodam, że agresja na Białoruś nie nastąpi, nawet ze strony Ukrainy. Łukaszenka po prostu skapituluje po upadku FR, chyba, że uda mu się „gambit życia” i przejmie stery po żydomafii Putina, a szanse na to ma niezerowe – jeśli zapytać Rosjanina o uczciwego przywódcę i dobrego gospodarza NIE odpowie „Putin”, tylko z automatu – „Łukaszenka” – czym bliżej granicy z Białorusią, tym bliżej 100% takich odpowiedzi. I nie ma się co łudzić – Putin jest już kompletnym bankrutem politycznym, którego wkrótce albo odsuną albo zabiją sami Żydzi z jego otoczenia – wtedy, kiedy nastroje społeczne pozwolą im przeprowadzić zmianę władzy w taki sposób, by Rosjanie ich samych nie pozabijali. Mamy tu analogię z Rewolucją Lutową 1917 (która była przewrotem pałacowym ówczesnej oligarchii), tylko żydo-oligarchia tym razem chce uniknąć ludowej Rewolucji Październikowej, a sukces przekazania władzy Nawalnemu, Miedwiediewoi czy Szojgu jest wątpliwy, więc chwilowo Putin jeszcze żyje – w „pożyczonym czasie”. Tak więc radzę zapoznać się z tekstem Niesmijana:

  Anatolij Niesmijan („El Murid”): scenariusz zarządzania kryzysem w FR przez „zachód”. Dokąd może zaprowadzić naród rosyjski porażka Specjalnej Operacji Wojskowej na Ukrainie?
  Girkin_Nesmijan

  Działania Kremla prowadzą do tego, że osoby o niskiej lojalności wobec narodu rosyjskiego w ogóle nie idą na front, a patrioci – giną. W sytuacji potencjalnego, hipotetycznego, kryzysu władzy, zamieszek podobnych do „kolorowej rewolucji” na politycznym placu boju na „tyłach” pozostaną tylko agitatorzy o najgorszych parametrach charakterologicznych i ideowych, oni będą manipulować wzburzonymi tłumami. Każdy trzeźwo myślący naród, prawidłowo zarządzający kapitałem ludzkim prowadziłby wojnę inaczej. Osoby o ponadprzeciętnych parametrach świadomości narodowej i inicjatywy byłyby kierowane na kursy podoficerskie i do szkół oficerskich, po czym byłyby delegowane do dowodzenia szeregowymi żołnierzami rekrutowanymi z „mniej zmotywowanej” części społeczeństwa – oni by tych żołnierzy mieli motywować i edukować. Putinowska Rosja stworzyła mechanizm, w którym po „wypaleniu” najwartościowszych kadr, kiedy powszechna mobilizacja stanie się koniecznością (a to jest nieuniknione i nastąpi, niezależnie od tego, jak bardzo Kreml będzie chciał tego uniknąć) – nie będzie komu prowadzić do walki zdemotywowanych mas poborowych.
  Światowid

  Światowid
  11 września 2022 o 18:05

  Taa, głosujcie na ludzi z listy Nawalnego … 1:50
  8:00 – ten DEBIL nie wie, co ta armia „wyzwalająca” ziemie Noworosji będzie TERAZ robić z „wyzwolonymi” cywilami? Rosjanami przyznającymi się do rosyjskości?

  OK, nie zdzierżyłem. Bo tak, mamy nawoływanie do odsunięcia Odinoj Rossii – to się nie uda, sfałszują wybory. A potem – nawoływanie do odwrócenia się plecami do własnej armii? Ludzi ZDRADZONYCH przez pieprzonego „zbiorowego Putina”?

  I boję się jeszcze jednego – teraz patrioci są tak wkurzeni, że może dojść do jakiejś prowokacji, jak z wybiciem patriotów w ramach „Puczu Janajewa”. Mogą ich „wystawić” na odstrzał, aby ich „wypalić” i zrobić miejsce dla „nawalczyków”. Powiem tak, „kryzys polityczny” w FR to będzie teraz coś KRWAWEGO. I może się skończyć rozpadem FR i wielką wojną domową. O ile jeszcze są jacykolwiek Rosjanie z WOLĄ walki o swój kraj i swój naród. Bo bez tego, w ramach wojny domowej (która robi się niebezpiecznie prawdopodobna – sądząc po NASTROJACH) zostanie zrealizowany plan podziału FR na BANTUSTANY. Chytry plan Putina – to była totalna zagłada Rosji?

  Światowid
  4 września 2022 o 10:16

  To w Federacji Rosyjskiej mają teraz rok 1939, a nie 2022? Jakby mieli, to by już stali na Bugu … bo szefem byłby tam od 20 lat kto inny …

  Troszkę o tym, jak prawdopodobnie przebiegał „proces decyzyjny” Putina o wkroczeniu na Ukrainę:

  Czy to W. Miedwiedczuk sprowokował W. Putina do przeprowadzenia SWO w takiej katastrofalnej postaci? W. Grubnik o dywersyjnych działaniach Miedwiedczuka. D. Gordon o okradaniu i oszukiwaniu Putina przez Miedwiedczuka.

  Wszystko wskazuje na to, że wszystkie komórki wywiadowczo-analityczne albo okłamywały prezydenta W. W. Putina w sprawie sytuacji na Ukrainie, albo Putin odrzucił ich informacje jako niewiarygodne, uznając za prawdziwe informacje z innego źródła. Tym źródłem miałby być – w tym scenariuszu – pan Wiktor Miedwiedczuk, przyjaciel Putina na tyle bliski, że prezydent FR został nawet ojcem chrzestnym dziecka Miedwiedczuka. Po prostu rodzina. Jeśli prezydent ignorował raporty wywiadu i upoważnionych instytucji, kierując się przy podejmowaniu decyzji o wkroczeniu na terytorium innego państwa informacjami od jednej zaprzyjaźnionej osoby – to jest to podstawa do postępowania karnego i usunięcia z urzędu. Jeśli natomiast opowieści „członka rodziny” i dane wywiadowcze i raporty analityków pokrywały się ze sobą – mamy do czynienia albo z wszechogarniającym spiskiem, albo – ze wszechogarniającą niekompetencją i nieodpowiedzialnością, kompletnym rozkładem instytucji państwowych. Co kto woli. Na pewno nie mamy do czynienia z prawidłowo funkcjonującymi organami i instytucjami ani z prawidłowymi pod względem formalno-prawnym, regulaminowym / służbowym, procesami podejmowania decyzji. O czym świadczy, że nikt nie podał się do dymisji po 24.02.2022

  Polubienie

 3. po 1. KTO ZARABIA NA TYM ?
  2. KTO KONTROLUJE „BADANIA” I PUBLIKACJE ..
  3. kto widział ETYKIETĘ ?
  4. kTO TUSZUJE NOP.
  5 KTO UTRUDNIA ZGŁOSZENIA NOP
  6. KTO PORÓWNYWAŁ ROZWÓJ DZIECKA BEZ SZCZEPIEŃ DO RÓWIEŚNIKA ?
  7. DLACZEGO NA NOP (AUTYZM) POMAGA CHELATACJA – ODTRUWANIE ?
  8. CO MA WSPÓLNEGO szczur – NA KTÓRYM SĄ BADANIA I JEGO ROZWÓJ, DO „CZŁOWIEKA”?
  KIEDY ZWIERZĘ, MÓWI, RYSUJE, SIADA, WSTAJE, CHODZI .. BIEGA, ???
  9. W JAKI SPOSÓW ZROBILI SZCZEPIONKĘ NA „NOWEGO WIRUSA” ZA PÓŁ ROKU .. ?
  10. DLACZEGO RUSKIE MIELI WŁSANĄ SZCZEPIONKĘ !!
  11. JAK SZCZEPILI UKRÓW ?
  12. DLACZEGO ICH DZIECI SĄ BEZ DAWEK PRZYJMOWANE DO PRZEDSZKOLI !?
  13, DLACZEGO PLAN DEMIA I ZAGROŻENIA OD NIESZCZEPIONYCH UPADŁY NAGLE Z WYBUCHEM OPERACJI SPECJALNEJ !! ??
  14. DLACZEGO A. DUDA. POWIEDZIAŁ, ŻE PRZYJMIE TO JAKO OSTATNI …
  WIĘC NAWET W T VAŁ PIC OSTRZEGLI !!!
  15. I JAK W FILMIE 0 ODPOWIEDZIALNOŚCI !
  16. TAKIE SUBSTANCJE PODAJE SIĘ SPRAWDZAJĄC NAJPIERW CZY NIE WBITO SIĘ W ŻYŁĘ – TO BYŁO KIEDYŚ PROCEDURĄ !!! BO WTEDY OD RAZU IDZIE DAWKA NA SERCE !!
  stąd padali NAGLE SPORTOWCY !! = łatwiej trafić w żyłę !!!
  na koniec jeszcze RAZ CHELATACJA !!! NA AUTYZM, ALZHEIMER, CHOROBY OTĘPIENNE.
  JEST STRONA POLECAJĄCA PRODUKTY ROBINE TYLKO PRZEZ JEDNEGO PRODUCENTA, WIĘC TO MOCNO DZIWNE. MOŻE MACIE INFO W TEMACIE.
  BADANIA TO TYLKO ANALIZA WŁOSA OCZYWIŚCIE PRYWATNIE !!!
  na koniec GLIFOSAT – OBJAWY, szukaj….

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: