Dziwne skrzepy krwi wskazujące na powstanie od szczepionek na COVID

Od 30 lat jestem licencjonowanym balsamatorem/dyrektorem pogrzebowym/koronerem. Zbyt wiele dezinformacji rozpowszechniają ludzie, którzy nie rozumieją, co się dzieje z zakrzepami krwi i dużymi białymi strukturami fibryny, które znajdujemy. kremowe struktury fibryny absolutnie, zdecydowanie nie tworzą post mortem.
Przypadkowo pojawiły się masowo w bardzo ciekawym czasie. 18-20 miesięcy temu. Wcześniej nie widzieliśmy tych o takiej wielkości i regularności.
To szaleństwo, że niektórzy ludzie nie chcą tego słyszeć, a co ciekawsze, gdy przeprowadza się sekcję zwłok u młodszych osób, które zwyczajnie padają martwe bez wyraźnego powodu, to podczas autopsji patolog znajduje zakrzepy krwi w sercu, mózgu lub płucach. Lekarze nie będą próbowali ustalić, skąd powstały skrzepy/struktury ani skąd się wzięły. To tak, jakby chowali głowy w piasek. Mogę powiedzieć, na czym polega problem, że boją się prawdy i chcą trzymać to w ukryciu.

Lekarze nie powiedzą, bo wtedy wyszłoby, że „teoretycy spiskowi” mieli rację i ci co się zaszprycowali zostali oszukani i że ich może czekać to samo.

https://t.me/siostryjasnowidzki/19468?single

6 myśli na temat “Dziwne skrzepy krwi wskazujące na powstanie od szczepionek na COVID”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: