Ważny wyrok w sprawie „szczepionek” na COVID-19

Na temat tego wyroku jest cisza, a wydany on został ponad roku temu i jest prawomocny.

Damian, student, zadał Ministrowi chorób i śmierci, zwanemu dla zmylenia przeciwnika Ministerem Zdrowia, pytania w sprawie tzw. szczepionek na COVID-19. Na część z nich nie uzyskał odpowiedzi. Wniósł więc sprawę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. I 8 lipca 2021 r. sąd orzekł, że Adam Niedzielski, albo jego urzędnicy, musi odpowiedzieć na wszystkie postawione przez Damiana pytania.

Wyrok jest dostępny na stronie
https://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/560470AB08

Sąd wskazał, że: „Elementem rzetelności działania organów demokratycznego państwa jest zapewnienie obywatelom prawa do uzyskiwania informacji o działalności organów władzy publicznej, łączącego się z powszechnie aprobowaną w państwach demokratycznych, zasadą „otwartego rządu”, oznaczającą transparentność działalności wszystkich organów władz publicznych (por. wyrok NSA z 10 stycznia 2014 r. , I OSK 2213/13, publik. http://www.orzeczenia.nsa.gov.pl).

Po wyroku sądu minister odpowiedział na część pytań, ale na część dalej nie odpowiedział. Odpowiedzi ministra na piśmie po wyroku WSA można znaleźć tutaj: https://stopnop.com.pl/student-wygral-z-ministrem-zdrowia-w-sprawie-informacji-o-preparatach/?fbclid=IwAR1Kccbb6rg4Nm9sc_VtlE2ltgQqdhpKCucEvQWWleoFCdFQDN46Ry1V3K0

Minister nie udzielił też żadnej odpowiedzi na pytania nr 7 „Czy lekarze byli szkoleni w sprawie szczepień przeciwko COVID-19? Jeśli tak, to w jaki sposób rozdysponowano fundusze na ten cel? Kto wspierał te szkolenia? Czy była to jakaś firma farmaceutyczna?”

Także nie została udzielona odpowiedź na pytanie nr 8 „Jakie dowody bezpieczeństwa szczepionek przeciwko COVID-19 posiada Ministerstwo Zdrowia? Czy wśród tychże dowodów są dokumenty urzędowe, czy tylko badania naukowe?

Nie udzielono też odpowiedzi na pytanie nr 9 dotyczące „Podania imion, nazwisk i funkcji publicznych przez urzędników wchodzących w skład zespołu który opiniował i zatwierdził szczepionki przeciwko C0VID-19”.

Ponadto nie udzielono pełnej odpowiedzi na pytanie nr 10 „Kto ocenił szczepionkę przeciwko C0V1D-19 jako bezpieczną dla społeczeństwa?”

Z powyższego wynika, że minister nie przedstawił żądanych przez Damiana żadnych dowodów na bezpieczeństwo tzw. szczepionek na COVID-19. Nie podał też kto opiniował i zatwierdził te „szczepionki” ani kto oceniał ich bezpieczeństwo.

Wyrok ten i brak przedstawienia dowodów bezpieczeństwa „szczepionek” przeciwko COVID-19 umożliwi wielu osobom „zaszczepionym” lub dyskryminowanym za brak „szczepionki” domaganie się odszkodowań od Ministerstwa „Zdrowia”. Nie udzielając bowiem odpowiedzi i nie przedstawiając dowodów na bezpieczeństwo tych preparatów inżynierii genetycznej (bo tym one faktycznie są) minister przyznaje, choć nie wprost, że te preparaty bezpieczne nie są.
Mam jednak poważne wątpliwości czy to wystarczy, aby uzyskać odszkodowania. Każdy kto przyjął ten preparat inżynierii genetycznej podpisał przecież przed przyjęciem każdej dawki tego eliksiru oświadczenie, że wyraża zgodę na udział w eksperymencie medycznym. Jeżeli ktoś automatycznie i bezmyślnie podpisał to bez czytania to jego strata i nikogo to nie będzie obchodzić ani wzruszać. W sądzie francuskim odrzucono pozew rodziny zmarłego po „szczepieniu” kowidowym przeciwko firmie ubezpieczeniowej, która nie wypłaciła odszkodowania z polisy na życie. Sędzia motywował to tym, że zmarły wiedział, że bierze udział w eksperymencie medycznym, zgodził się na to, bo podpisał oświadczenie, a więc wiedział że to jest potencjalne samobójstwo. I dlatego odszkodowanie za samobójstwo się nie należy.

12 myśli na temat “Ważny wyrok w sprawie „szczepionek” na COVID-19”

 1. Dziękuję bardzo! Kamień mi spada z serca. Prawda wreszcie wychodzi. Mam nadzieję, że doczekam trybunałów i winni zostaną powieszeni za zbrodnie przeciwko ludzkości. Nie zmienia to bowiem faktu, że lekarze uczestniczący w procederze szczepień przeciwko COVID-19 okłamywali ludzi twierdząc, że szczepionka ta jest bezpieczna. I robili to w pełni świadomie. Owszem nie wszyscy, bo mamy uczciwych lekarzy. Gdzie ci profesorowie celebryci brylujący w mediach? ,,Zwiali ze strachu przed ruskimi do schronu”, że zabrakło odwagi? Trudno się więc dziwić, że baranki poszły się zaszczepić na wirusa celebrytę. Przynamniej ja nie będę sądzony za zbrodnie przeciwko ludzkości, w którą jest niestety umoczona część mojej rodziny. 😦

  Polubienie

  1. Przykro mi że tak jest. Moja ciotka anestezjolog też przyczyniła się do śmierci mojej babci. Babcia jej jako lekarzowi uwierzyła i 3 razy się zaszprycowala. I w czerwcu krążenie jej wysiadło a w październiku zmarła. Miała niecałe 92 lata. Niestety mnie nie posłuchała że to trucizna i żeby się nie szczepiła. Ci wszyscy kowidowi bandyci powinni zawisnąć. Mam nadzieję że dożyjemy czasów gdy sprawiedliwość zostanie wymierzona. Gates podobno knuje kolejną plandemie na 2025 r.

   Polubienie

   1. Tak się akurat składa, że jestem dzieckiem indygo od samego urodzenia. O czym świadczy fakt, że mam zdolności, które można by nazwać jasnowidzeniem i jasnowiedzeniem, ale ujawniają się one jedynie w pewnych okolicznościach. Zauważyłem je już wcześniej, ale nie zdawałem sobie z tego sprawy. Moje wizje są coraz bardziej wyraźne gdy coraz bliżej do wydarzenia. Wizje są w postaci symboli, które przedstawiane są w taki sposób, że jedynie tylko jedna interpretacja jest właściwa. Wizja powtarza się kilka razy, dzięki temu wiem, że jest to wizja a nie ,,tymczasowa” myśl wywołana moją wyobraźnią. I faktycznie, z moich wizji wynika, że jest coś w tym, że zbliżają się autentyczne trybunały za zbrodnie przeciwko ludzkości. To się stanie, niestety nie wiem kiedy jeszcze. Co do kolejnej plandemii- planują to, ale im się nie uda. Nie zdążą.

    Polubienie

   2. Panie Damianie jeżeli będzie pan miał wizję to proszę mi dać numery totolotka żebym wygrała. Ostatnimi czasy mojemu staremu niestety nie staje w łóżku zrobił mu się sflaczały a ja z tego powodu cierpię , czy mógłby jakoś mi pomóc i w wizji zobaczyć czemu mojemu mężowi zrobił się malutki ptaszek.

    Polubienie

   3. Panie Damianie jeżeli będzie pan miał wizję to proszę mi dać numery totolotka żebym wygrała. Ostatnimi czasy mojemu staremu niestety nie staje w łóżku zrobił mu się sflaczały a ja z tego powodu cierpię , czy mógłby jakoś mi pomóc i w wizji zobaczyć czemu mojemu mężowi zrobił się malutki ptaszek

    Polubienie

 2. Może dodacie jakiś link/info o źrodle/ dotyczący tej sprawy z Francji, gdzie towarzystwo ub odmówiło wypłaty za śmierć po szcz z powodu udzielonej wcześniej zgody na udział w eksp med. Na pewno podniesie to wiarygodność artykułu. Czekam i dziekuję:)

  Polubienie

 3. To tak, jak z bankiem, z którym goje zawierają kontrakt o kredyt.
  Słowa kluczowe, czyli istotne dla interesu banku zawarte są tylko drobną czcionką. Słowa banalnie, czyli bez większego znaczenia są tylko krzykliwie, jak na pierwszych stronach gazet.
  Żydo-chazarowie dobrze znają mentalność gojów, czym zdradzili się w Protokołach i Talmudzie, ale goje wcale tego nie czytają ze zrozumieniem, a więc mają to co mają.
  Szczepienia to tylko jeden z aspektów w oceanie nieprawości, którymi niszcząc gojów Żydo-chazarowie dążą do supremacji nad całym światem.
  Jakikolwiek dyplom w danej dziedzinie jest bez znaczenia, jeśli posiadający go goj jest głupi. To żadny miernik wiedzy i inteligencji.
  Ta prawdziwa wiedza jest niewidoczna dla gojów, której niewiele znajdziesz na jakichkolwiek uniwersytecie.
  Prawdziwa wiedza jest tylko dla wybranych, czasem drogą samodoskonalenia dobierają się do niej nieliczni goje.
  Dowodem na to jest choćby to, że nie każdy dyplomowany lekarz jest lekarzem, nie każdy dyplomowany nauczyciel jest nauczycielem itp.
  Ostatnia żydo-chazarska plandemia dobitnie pokazała kto jest kim.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: