Spiskowa praktyka dziejów, czyli modyfikacja pogody od co najmniej 50 lat!

Według mediów głównego ścieku chemtrails czyli rozpylanie różnych chemikaliów na niebie to „teoria spiskowa”, a smugi jakie pokrywają niebo to contrails. Nie trzeba być fizykiem ani meteorologiem, aby to obalić.
Już w 1966 roku opatentowana została w USA metoda modyfikacji pogody. Metoda polega na rozpylaniu w zwykłych chmurach (naturalnych) substancji takich jak mocznik, azotan i azotyn potasu oraz azotan amonu. Substancje te są dobrze rozpuszczalne w wodzie i wywołują silną reakcję endotermiczną (silnie ochładzają wodę). Po rozpyleniu w chmurze powodują nagłe obniżenie temperatury i obfite opady śniegu. Jak takie coś działa widzieliśmy niedawno w USA (przed świętami chyba 23.12 były tam ogromne opady śniegu – w 1 dzień spadło chyba z metr w wielu miejscach).
Poniżej zamieszczam linki do patentu (po angielsku) dla zainteresowanych szczegółami metody.
Link do oryginalnego patentu: https://patentimages.storage.googleapis.com/cc/e6/38/df0017485b1932/US3613992.pdf

Tutaj zaś link do tego samego patentu ale tekst jest przerobiony na lepszy do czytania (zamiast 4 jest 6 stron) i podkreślone są na żółto ważniejsze fragmenty.
https://www.geoengineeringwatch.org/patents/patent-3613992.pdf

Jeśli dobrze się wczytamy w ten patent to dowiemy się, że to nie jest nowość , ale ulepszenie wcześniej stosowanych metod. Jest tam mowa m.in. o tym, że wcześniej stosowano jodek srebra czy jodek ołowiu. Zatem jeszcze przed 1966 rokiem modyfikowano pogodę rozpylając chemikalia na niebie.

Tutaj zdjęcie przedstawiające „kamienie” śnieżne jakie spadły na Syberii w Rosji. To na pewno nie jest naturalne zjawisko.

I co teraz na to powiedzą tzw. eksperci czy „sprawdzacze faktów”? Jakie bajki teraz wymyślą, aby omamić zbaraniałych gojów?! Chyba nie będzie to takie proste. Trudno bowiem udowodnić, że białe jest czarne. Niech próbują.

19 myśli na temat “Spiskowa praktyka dziejów, czyli modyfikacja pogody od co najmniej 50 lat!”

 1. Pan paziem i niusi ma dość, ale oni ciągle tam wchodzą i zmieniają płeć.Paziem już rzyga wpisami Mirosława a Mirek dalej tam pisze i liże panu paziem rzyć. Gdzie godność a gdzie honor warto takie pytania zadać.

  Zródło Wierni Polsce Suwerennej1.

  Mirosław
  13 stycznia 2023 o 20:19

  Panie Pawle,
  słusznie prawisz Pan, ale to tylko pustosłowie, jak puste te wszystkie przemówienia Putina.
  Świadomość rosyjskich gojów systematycznie jest kształtowana przez mafię Putina na korzyść Żydo-chazarstwa, czyli jak wszędzie na świecie goje zawsze pójdą tam, gdzie Żyd kapnie odrobinę więcej.
  Bez poprawy świadomości u podstaw nic Pan nie wskórasz swoim pisaniem na tutejszym blogu.
  Rosjanie wcale nie odbiegają mentalnością od ogłupionych gojów reszty świata.
  Pisał też o tym Lew Tołstoj. Bez twardej ręki nic nie poradzisz Pan.
  Podstępem bydło zostanie zapędzone do wielkich miast, a tam następnie zostanie wzięte z mordę po to by nikt złodziejem nie przeszkadzał w szabrowaniu surowców.
  Putin to właśnie realizuje w takt muzyki pustosłowia.
  Prawdopodobnie Rosja staje się coraz bardziej stracona i jeśli tego nikt nie przerwie w sposób siłowy wybijając do cna mafię kremlowską, to niebawem będzie za późno.

  Polubione przez 1 osoba
  Odpowiedz

  paziem
  14 stycznia 2023 o 10:40

  Zadziwiające, że pan uznaje „moje pisanie na tutejszym blogu za bezsenswne pustosłowie”, a jednak pan ciągle ten blog ” monitoruje”???

  Polubienie

 2. Pan Mirek nasz nie ma honoru zupełnie bo paziem wywala go pałą wyraźnie mu mówi, że on z Ukrainiec i Żyd jednocześnie, który monitoruje wpisy paziem a Mirek ciągle paziem liże rzyć, aż mu stary się śmieje z tego.

  A co admin na ten wpis paziem.
  Żródło Wierni Polsce suwerennej1 .

  paziem
  13 stycznia 2023 o 16:32

  Rosja, to olbrzymi terytorialnie kraj, trudny do kontrolowania i narzucenia drylu więc globalistyczni psychole, pod skrzydłami W. Putina, wpadli na prosty pomysł. Uczynili życie na większości terytorium nieznośnym( brak infrastruktury, brak zaopatrzenia w wiele podstawowym towarów, zaniedbana służba zdrowia itd.) aby w ten sposób zarobić możliwie dużo Rosjan do kilku aglomeracji miejskich z monstrualną Moskwą na czele. W tych aglomeracjach wprowadzają system nadzoru elektronicznego poprzez zintegrowane konta bankowe i narzucanie płatności elektronicznych za dobra, usługi i świadczenia socjalno-komunalne. Banki tworzą bazy danych, które dodatkowo zintegrowane są z kamerami miejskimi i z kamerami biometrycznymi. W ten sposób Rosja zmierza wielkimi krokami do elektronicznego obozu koncentracyjnego, gdzie obywatele będą trzymani za pysk przez banki nadające obywatelom odpowiedni status ” wolności i dostatku” w zależności od stopnia karności i podporządkowania wytycznym ” anonimowego centrum”, które będzie pseudo sakralnie namaszczał ” car” w trakcie swoich pełnych pustosłowia orędzi do narodu.

  Polubienie

 3. Cz ty chora z nienawiści kobieto nie przestaniesz już zaczepiać mnie na tutejszym blogu zaśmiecając jednocześnie go?
  Ja nigdzie nic, a zwłaszcza u pana Paziema nie komentowałam, więc dlaczego insynuujesz mi jakieś wywrotowe okropności?
  Panie Administratorze, mam już tego dość. Proszę zrobić coś, bo to, co wyrabia tutaj ta złośliwa kobieta jest ciosami poniżej pasa.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Niusia pozdrawiam. Jest różnica między orłem a papugą, mędrcem a mędrkiem, twórcą a odtwórcą. Te niuanse są dla jazgota o ksywce Nana zbyt subtelne. Nie chwyta. Ot, to taki internetowy jazgot zapluwający sobie klawiaturę.

   Polubienie

   1. Dziękuję za pozdrowienie, pani Adelajdo.
    W pełni zgadzam się z Panią.
    Był taki portal zwany blogiem Przemka, który jest zawieszony obecnie.
    Otóż ten używający ksywki Trzpień czy Trzpil jakoś tak nadzorował przytoczony wyżej blog wciąż zamieszczając tam komentarze proszczepienne przeciwko celowo wyimaginowanego przez Chazarów w głowach gojów świrusa o kryptonimie C-19.
    Portal WPS jest ręcznie moderowany, zatem przylazł tutaj śmiecić durnymi wpisami i filmikami.
    Pozdrawiam…

    Polubione przez 1 osoba

 4. Ponieważ mój stary nie może spać a już połnoc serdecznie polecam i jemu i czytelnikom bloga Ałlę Pugaczową jest cudna wspaniala kobieta z pieknym głosem.

  Polubienie

 5. Dzień dobry

  Widzę szanowny panie Pawle, że znów imputują mi jakieś ohydne posunięcia, z którymi nie miałem i nie mam nic wspólnego.
  To brak szacunku dla współkomentujących.
  Nie tak dawno przypisywali mi wyimaginowane bankructwo w ramach przegranych gier hazardowych, a potem żebranie o jakieś datki. Teraz przypisują mi jakieś ohydne posunięcia i brak honoru na WPS – zresztą można to sprawdzić.
  Czy ci podli łajdacy nie mają innego zajęcia jak włażenie tutaj z brudnymi buciorami i przypisywanie mi wszelkich wyssanych i zwiększonych informacji?
  Niech Pan zrobi coś, co spowoduje, że nie będę więcej tutaj zaczepiany lub haniebnie pomawiany praktycznie przez te same dwie osoby.
  Zwykle wchodząc tutaj oczekuję dobrych notek i na poziomie komentarzy, ale co do tych drugich poza nielicznymi wyjątkami mamy samo bagno.
  Jak nie o guzik wartym hazardzie, to znów o datkach, jak nie o datkach to o gotowaniu dla swojego męża. I tak w kółko Panie.
  Niech Pan to przerwie.

  Polubienie

  1. Co to wychowanie zrobiło z tych chłopów aż żal i takie coś ma założyć rodzinę walczyć o byt utrzymać rodzinę gdzie tam miękkie kluski po prostu mocne w gębie w internecie bo co wy strasznego tym żydom zrobicie. Panie Mirosławie jak ma pan problem zamiast wypłakiwać się do admina może lepiej napisać w pana przypadku do redakcji pani domu może tam rozwiążą pana problem albo po prostu użyć suwaka i nie czytać co ja piszę. Nie sądzi pan, że to lepsze wyjście a nie beczeć w rękaw admina jak baba bo by chciała i się boi. Dziś mojemu staremu robię na kolację flaki pyszne naprawdę

   Polubienie

 6. Witam serdecznie z niedzieli słonecznej czytelników. Zapraszam do zapoznania się z bardzo ważnym spotkaniem prezydenta Putina z patriarchą Moskwy i Wszechrusi. Zapraszam do słuchania.

  Polubienie

 7. Tutaj bardzo ważne przemówienie przedstawiciela żydowskiego Boga na ziemi przyjaciela Władimira Putina Cyryla w w sprawie wojny rosyjsko-ukraińskiej. Proszę posłuchać.

  Polubienie

  1. Mirek to fajna chłopaka jest singiel taki trochę świr trochę introwertyk taki Bobin taki Gacha taki pacho taki Pablo taki peluche taki chili taki gonzago taki Ochoa taki lemon.

   Polubienie

 8. Mirek nie umie gotować umie tylko zrobić dobre wino z jabłek a gotuje mu kucharka która zatrudnił. Robi mu mielone, kartofle i kapustę kiszoną i Mirek zjada to że smakiem a potem ma wiatry bo kucharka kupuje dla niego tanie mięso z niemieckich świń.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: