Chcesz zniewieścieć? Pij piwo.

Chmiel niszczy testosteron!

Dla miłośników piwa (chmielonego) dla otrzeźwienia:

”Przed wydaniem niemieckiej ustawy o czystości piwa z 1516 r.,
która nakazywała stosowanie chmielu, najczęściej warzonym piwem było Gruit. Było ono wysoce lecznicze i działało stymulująco tak seksualnie jak i mentalnie. Piwo to nie zawierało chmielu. Ww. ustawa wprowadziła dodawanie chmielu do piwa.

”Chmiel jest wysoce estrogenny. Chmiel należy do rodziny roślin Cannabaceae, która, co ciekawe, należy do tej samej rodziny co konopie indyjskie. Zaledwie 100 gramów chmielu może zawierać aż 300 000 IU estrogenów. Większość estrogenów w chmielu jest bardzo silnym typem zwanym estradiolem. Estradiol bezpośrednio obniża testosteron w jądrach i zwiększa poziom SHBG, który wiąże wolny testosteron w krwioobiegu. [ 2 ]
Stwierdzono również, że estradiol bezpośrednio zakłóca zdolność komórek Leydiga jąder do produkcji testosteronu. [ 3 ] Estrogen również silnie hamuje funkcje tarczycy, a istnieje wiele innych sposobów, w jakie testosteron jest tłumiony przez chmiel zawierający estradiol.”

Fizjologiczne skutki chmielu
„Niemieccy browarnicy już dawno zauważyli, że młode kobiety, które zbierały chmiel na polach, często doświadczały wczesnej miesiączki. W końcu naukowcy odkryli przyczynę
– chmiel jest prawdopodobnie jedną z najsilniej estrogennych roślin na Ziemi” –
twierdzi Stephen Harrod Buhner w swojej książce The Natural Testosterone Plan.”

Dlaczego stosowanie chmielu w piwie było obowiązkowe?
„Obecność tej wysoce estrogennej substancji w piwie nie jest dziełem przypadku”.

Stephen Harrod Buhner, Plan naturalnego testosteronu”

Zdrowi mężczyźni z odpowiednim testosteronem przeciwstawiają się siłom zła tego świata. Chronią kobiety i dzieci przed krzywdą, rozwiązują problemy i mają dużo dzieci.
Najwyraźniej „władza” nie chce, żeby tak się stało.

Więcej tutaj: (po angielsku): https://www.endalldisease.com/the-hidden-danger-of-hops-in-beer/

 

10 myśli na temat “Chcesz zniewieścieć? Pij piwo.”

 1. Oj panie Łukaszu dobre piwo jeszcze nikomu nie zaszkodziło oczywiście jak się go pije z głową a w niedzielę jak żona poda panu śledzie na obiad niech pan ich nie spożywa bo po ich spożyciu jak udowodniono chłopu kurczy się ptaszek do 1 mm z wielkości pół metra i jak ta pana żona zrobi panu loda w sobotnia noc na łóżku mając pana ptaszka tylko 1 cm do dyspozycji po tych szkodliwych śledziach nie ma opcji musi znaleźć sobie lepszy model a wszystko przez to że lubi pan marynowane śledzie i tutaj nawet piwo z chmielem nie jest potrzebne do pana tragedii hi hi.

  Polubienie

  1. A tak zapytam panie Łukaszu ma pan żonę czy pan singiel jak pani niusia czy Przemek singiel, który uważa, że nie warto się wiązać bo żona droga w utrzymaniu taniej mu wychodzi chodzenie na prostytutki jak pisał na swoim blogu o nazwie blog przemka.

   Polubienie

 2. Zdrowi mężczyźni z odpowiednim testosteronem przeciwstawiają się siłom zła tego świata. Chronią kobiety i dzieci przed krzywdą, rozwiązują problemy i mają dużo dzieci.
  Najwyraźniej „władza” nie chce, żeby tak się stało.

  No tak panie Łukaszu polska władza też nie chce polskich dzieci dając 500 złotych za każde dziecko spłodzone przez Polaków tak ci Żydzi nie chcą więcej Polaków w Polin hi hi aż im za to płacą parę stów aby sie podymali i dziecko zrobili bo parę stów do budżetu wejdzie a baby polskie mimo tego nie chcą zachodzić w ciążę no chyba że są żonami meneli wiejskich to taki menel za 5 stów zrobi wszystko nawet będzie swojej żonie mimo że ona nie chce 19 razy dziennie ściągał pończoszki i majteczki żonie i wkładał gdzie trzeba aby tylko mieć to szczęście aby raz wystrzelić naładowanym nabojem a gdy zapłodni żone powie sobie z dumą no w końcu zarobiłem ciężkim dymaniem na to pincet plus a bogate kobiety polskie slawianki wyjeżdżają do kraju banksterow U K bo chcą Anglikom rodzic dzieci bo tam życie łatwiejsze i przyjemniejsze i rodzą Anglikom dzieci na potęgę i pan tu śmie panie Łukaszu pisac , że Żyd nie chce aby rodziło się w Polsce mnóstwo Polaków chce i jeszcze do dopłaca do tego a pan znowu uprawia jajcarska propagandę hi hi hi .

  Polubienie

  1. Mężczyźni z odpowiednim testosteronem są zdrowi bo pewnie się nie szczypią i dzięki zakupom w portugalskiej biedrze lub niemieckim Lidlu po niemieckich kartoflach mają takie parcie na dzieci ze od razu robią ich więcej niż jest towarów na allegro w dropshipingu hi hi hi .

   Polubienie

  2. Jakby chcieli więcej dzieci to by zrobili porządek z handlarzami pigułkami śmierci. Nie robią nic w tej sprawie a mafia aborcyjna się rozzuchwala. Rocznie przez aborcję pigulkowe mordowanych jest 30000 dzieci. I nikt poza fundacją Pro Prawo do życia nie reaguje a gdy ludzie z tej fundacji mówią prawdę na ulicach to są atakowani a ich samochody niszczone. 500 plus nie wpływa na dzietność. Tylko na samym początku tak było.

   Polubienie

   1. Był wypracowany kompromis aborcyjny i należało się go trzymać. 1.Jeśli ktoś postuluje całkowity zakaz aborcji, powinien się poczuwać do rzeczywistej pomocy rodzinom, a właściwie kobietom rodzącym dzieci upośledzone, bo tatuś często się zmywa. Ma traumę. Byłam świadkiem w autobusie, jak onanizował się dorosły osobnik, o ograniczonej możliwości oceny, tego co właściwe, a pasażerowie obwiniali o to jego matkę. Znękaną życiem kobietę. 2. nie można zmuszać kobiet, żeby rodziły dzieci poczęte w wyniku gwałtu i wtedy kiedy badania prenatalne wykazują uszkodzenie płodu. 3. Zakazy nie są rozwiązaniem, a organizacje Pro-life poza biciem piany, nie robią nic. Jak mówiła moja mama za PRL nie było zakazu, a aborcji było mniej, a dzieci więcej 4. Nikt nie jest niczyim sumieniem .

    Polubienie

 3. W końcu Adelajda napisała mądry post kompromis był dobry ale jak to Kalkstein nie byłby Kalksteinem gdyby nie sklocal Polaków. Po drugie admin wymyśla tu jakieś cuda na kiju jak to władze obniżają dzietność w Polsce, ale jakoś nie wadzi mu jak to w jego ukochanej putinowskiej Rosji kobieta może dokonać aborcji kiedy chce bo tak jej pasuje nie mówiąc o Czechach czy Korei Kima a nawet u nas w PRL skrobanka była w pełni dozwolona to adminowi Łukaszowi nie wadzi, ale admin na pewno zna krowy kalego hi hi hi.

  Polubienie

  1. Nana?Nantek oczywiście, że władze przyczyniają się do obniżenia dzietności poprzez swoją niegospodarność i 1.trwonienie pieniędzy podatników na sprowadzanych do Polski nie zweryfikowanych nachodźców z zachodniej Upadliny, rzekomo uciekających przed wojną, nawet ZUS się ocknął i próbuje odzyskać wyłudzone przez
   Upadlińców bezprawnie pieniądze. 2. wspieranie militarne junty kijowskiej i wpychanie Polaków w nie nasza wojnę Ten nierząd składający się głównie osobników nacji handlowej przyczynia się do pauperyzacji społeczeństwa. Nie  zabezpiecza potrzeb i interesów Polaków. Śmieszne, żeby w słowiańskim kraju ktoś taki rządził. I tyle w temacie

   Polubienie

   1. Brednie a Ukraińca zobaczysz nawet jak będziesz defekowac w WC tak jesteś na nich najeżona. Najpierw zobacz jak twój Putin chwalący Stalina mordercę milionów ludzi dba o Rosjan i dzieci rosyjskie ile ich umiera w Rosji z biedy zwłaszcza na prowincjach gdzie skrobanki są na porządku dziennym a potem oceniaj dopiero swoją ojczyznę hi hi.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: