Wyłącz w telefonie kilka funkcji i utrudnij reżimowi inwigilację

W poniższym filmiku przedstawiono jak wyłączyć kilka funkcji w telefonie z systemem Android co pozwoli na zmniejszenie śledzenia nas przez urządzenie i wysyłania danych do Google.

Oczywiście to nie zapewni tego, że nie będą nas szpiegować. Dalej będą knuli i nas szpiegowali. Jednak nie jesteśmy bezradni wobec tego. Możemy umieścić nasz telefon w klatce Faradaya co będzie blokować wyjście na zewnątrz i jak i dotarcie do telefonu promieniowania elektromagnetycznego. W ten sposób blokujemy GPS (nie można nas zlokalizować), WiFi czy Bluetooth.
Można jak ktoś się zna skonstruować coś takiego samemu, ale można też kupić taką klatkę na telefon w postaci eleganckiego etui np. tu: https://e-keyless.pl/klatka-faradaya-na-telefony-komorkowe-gsm-torebka?gclid=EAIaIQobChMI8J3Ep5Xc_AIVFASiAx10mQwDEAQYAyABEgIkdPD_BwE

Jest też w sprzedaży specjalna tkanina, wykonana z cienkich włókien przewodzących, które tworzą wspólnie klatkę Faradaya. Blokuje ona sygnały m.in. 4G i 5G.
https://hologram-produkcja.pl/tkanina-ekranuj-ca-blokuj-ca-sygna-elektromagnetyczny-klatka-faradaya?gclid=EAIaIQobChMI8J3Ep5Xc_AIVFASiAx10mQwDEAQYASABEgLmVfD_BwE#tab-1

Po zastosowaniu takiego rozwiązania reżim będzie miał znacznie utrudnione możliwości śledzenia i szpiegowania nas gdy np. umieścimy telefon w takim etui czy materiale jadąc samochodem.

9 myśli na temat “Wyłącz w telefonie kilka funkcji i utrudnij reżimowi inwigilację”

   1. wyobraź sobie że ani kijek ani stryjek, z tv ogladam tylko sport albo przyrodnicze filmy ,os 2 lat nie obejrzałem ani jednych wiadomości na żadnej platformie , uwierzysz ?????

    Polubienie

   2. Widzę już jakby admin żył bez dostępu do żydowskiego internetu i do swojego bloga już był taki jeden andrzejek co to błagał żeby mu Żydzi z Ameryki oddali bloga, ale oni powiedzieli no way bo nie lubią w wordpressie propagowania symboli faszystowskich i sprzedali jego domenę za dwiesta złotych hi hi hi . Wam zabrać blogi z żydowskiego USA , internety, komórki i już nie żyjecie jesteście od tego uzależnieni jak Hamerykaniec w Miami w latach 80 od escobarowej i Rodriguezowej kokainy z cali hi hi hi.

    Polubienie

   3. Co ty tam kobieto wiesz. Ponad 20 lat przeżyłem bez internetu więc bym sobie żył jak wtedy. Wielkie halo. Jak byłem w liceum to wchodziły pierwsze toporne komórki z długą anteną które z trudem mieściły się w kieszeni. Nawet wyświetlaczy kolorowych jeszcze wtedy nie było nie mówić o internecie. Pierwszy mój internet miałem na początku studiów przez modem który się strasznie długo łączył i wchodziłem tam od czasu do czasu. Raz na rok wyjeżdżam na Mazury na tydzień albo dwa i tam się zupełnie odcinam od tego matriksa w tym i internetu. Bloga zacząłem pisać mając 35 lat więc bez niego większość życia przeżyłem (dzisiaj mam 40).

    Polubienie

   4. Nasz adminek na mazurach tak odcina się od żydowskich wynalazków, że jak był w tym roku na mazurach to w tym czasie ukazywaly się jego wpisy u bacy na blogu szybciej niż Escobar produkował kokę w dżungli w Kolumbii hi hi hi. Łatwo pisać, że się czegoś nie potrzebuje jak ma się dostęp do zakazanego owocu w pełnej rozciągłości hi hi hi. To tak jak powiesz, że nie potrzebujesz kobiety bo jesteś singlem adminie, ale jak byś zobaczył króliczka z playboya to byś na króliczku tak ciasto mocno ugniatał aż by wyszła szarlotka hi hi hi.

    Polubienie

   5. No to dałeś dupy szanowny panie bo sport na świecie od piłki do snookera też jest żydowski a lektorzy na filmach przyrodniczych to Żydzi i filmy te są też produkcji żydowskiej z krajów UE Rothschilda i grupa bilderberg daje na nie mamonę, a więc panie dałeś pan zopy na całego hi hi hi.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: