Andrzej Duda jest nielegalnym prezydentem III RP

Tak właśnie jest. Zgodnie z art. 128 konstytucji z 1997 r. „1. Kadencja Prezydenta Rzeczypospolitej rozpoczyna się w dniu objęcia przez niego urzędu.
2. Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej zarządza Marszałek Sejmu na dzień przypadający nie wcześniej niż na 100 dni i nie później niż na 75 dni przed upływem kadencji urzędującego Prezydenta Rzeczypospolitej, a w razie opróżnienia urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej – nie później niż w czternastym dniu po opróżnieniu urzędu, wyznaczając datę wyborów na dzień wolny od pracy przypadający w ciągu 60 dni od dnia zarządzenia wyborów.”

Pierwsza kadencja Andrzeja Dudy kończyła się dnia 6.08.2020 r. Wybory prezydenckie zaś zostały wyznaczone przez marszałek (knes)Sejmu Elżbietę Witek na dzień 28.06.2020 r. Jak łatwo policzyć od dnia wyborów do upływu kadencji pozostało tylko 38 dni. Wybory są zatem nieważne i Andrzej Duda nawet w świetle korporacyjnych przepisów III RP jest nielegalnym prezydentem.

16 myśli na temat “Andrzej Duda jest nielegalnym prezydentem III RP”

  1. legalizm i prawo to dwie różne rzeczy (ludzie często mylą te pojęcia np. mówiąc, że coś jest nielegalne, a mając na myśli to, że jest bezprawne)
   – o legalności/nielegalności decyduje trzymający władzę (aktualnie jest nim okupant – to on legalizuje swoje bezprawie, a delegalizuje nasze niezbywalne prawa)
   – o tym czy dany przepis jest zgodny z prawem (czy jest bezprawiem) decyduje jego prawość (albo jego nieprawość)

   Polubienie

   1. a delegalizuje nasze niezbywalne prawa.

    Wymień jakie tzw. niezbywalne prawa okupant wybrany przez większość Polaków w wolnych wyborach ci delegalizuje może wolność słowa ci delegalizuje pozwalając abyś legalne władze Polski opluwał na tym blogu i kilku innych antypolskich prorosyjskich blogach a może Bacy delegalizuje prawo codziennie opluwać z koleżkami polskie władze a może siłą was parł na szczepienia jak Putin w Rosji Rosjan chyba nie. Robisz co chcesz w Polsce co dusza luba jesteś kowalem własnego losu i albo chcesz coś osiągnąć w życiu i ku temu przesz swoje cele albo siedzisz na komputerze i piszesz bzdury. Twoja wola.
    Nie podoba się Polska spakujcie walizki w samolot i udajcie się do Moskwy tam będziecie mieć cudowne życie z waszym Sławianinem Putinem tylko ostrzegam nie piszcie na rosyjskich forach, że wam Putin zabiera wasze niezbywalne prawa bo tam FSBR monitoruje internet i co wam ujdzie na sucho w Polsce nie ujdzie wam na sucho w Rosji bo tam za krytykę władzy dostaniecie na obiad w kartoflach nowiczoka albo FSBR powiesi was na pierwszym lepszym drzewie jak sicariosy Escobara robili z tymi, którzy psuli jego biznesy w dżungli z koką.
    I nie krytykować szczepień przeciwko covid19 bo Putin tego nie lubi i też za krytykę szczepienia przeciwko covid19 ktoś was tam w Rosji poczęstuje nowiczokiem w kartoflach hi hi hi.

    Polubienie

   2. Tak, ale tutaj jest właśnie nielegalność, bo Duda został wybrany niezgodnie z procedurą w konstytucji. Zatem nie ma podstaw do tego, aby mówić o nim prezydent. Zaś biorąc to pod uwagę to co niby podpisuje (choć żadnego jego podpisu w ISAP nie ma na żadnej ustawie) jest bezprawne.

    Polubienie

   3. Adm ale przecież konstytucja też została uchwalona przez Żydów patrz Kwaśniewski to co ciebie obchodzi konstytucja skoro twoim zdaniem Polska to firma. Były wybory demokratyczne Polacy wybrali nieznaczna większościa głosów Dudę przed Trzaskowskim dlatego jest prezydentem głosami Polaków w demokracji i to legitymizuje jego wybór na urząd prezydenta. Po drugie nie wiem czy wiesz , ale podważanie legalności polskich władz podchodzi pod KK sprawdź to żebyś potem nie płakał a zresztą nie podoba ci się Duda to wybierz z jego 30 czytelnikami bloga bacę na prezydenta będziesz zadowolony. Gdybyś w Rosji prowadził bloga i napisał, że Rosja to firma a Putin jako prezio tego zbrodniczego kraju nielegalny już od dawna wisiał byś na drzewie powieszony za jajka docen to , że Polska i władze polskie mają cierpliwość do twojego pisania antypolskiego bo szanują demokrację ale i demokracja ma swoje czerwone linie.

    Polubienie

   4. To mnie obchodzi, że jest to statut korporacyjny i powinni działać zgodnie z nim. Jak działają niezgodnie z nim to łamią swoje własne przepisy więc nie mają prawa nam czegokolwiek narzucać jeśli nawet swoich procedur nie przestrzegają.

    Polubienie

 1. Kochankowie Putina z bacologii trochę prawdy na otrzeźwienie głupot pisanych na blogu propagandzisty niejakiego bacy niebawem jego blog zostanie przez wordpress.com zamknięty tak koło kwietnia.

  Poczytajcie kochankowie waszego Putinka hi hi hi.

  Czy byłeś szczepiony?” Putin po raz pierwszy mówi o przeciwnikach szczepień w swojej świcie.

  Prezydent Rosji Władimir Putin po raz pierwszy wypowiedział się na temat przeciwników szczepień w swojej świcie. Przyznał, że nie rozumie ich logiki: „Czy był pan szczepiony?”. – „Nie”.

  Szef państwa powiedział to podczas wystąpienia na spotkaniu z rządem za pośrednictwem łącza wideo. Putin powiedział, że od dawna namawia swoich znajomych do zaszczepienia się przeciwko COVID-19, ale wielu z nich za każdym razem odpowiada, że czeka, aż inni się zaszczepią.

  Pytam: „Czy byłeś szczepiony?”. – „Jeszcze nie. Poczekam, aż się zaszczepisz”. Dobra, zaszczepiłam się. Zapytałem: „Czy byłaś szczepiona?”. – „Nie. Czekam, aż się zaszczepisz”.

  – podzielił się prezydent.

  Putin przyznał, że nie rozumie logiki kowarskich dysydentów, którzy są gotowi ryzykować swoje życie i zdrowie tylko po to, by nie dać się zaszczepić sprawdzoną już w praktyce szczepionką. Jednocześnie wśród takich sceptyków jest sporo osób z wyższym wykształceniem i tytułami naukowymi.

  https://ug.tsargrad.tv/news/ty-privilsja-putin-vpervye-rasskazal-o-protivnikah-vakcinacii-v-svojom-okruzhenii_433884

  Polubienie

  1. Tylko panie Łukasz proszę mi tu nie pisać o nieszkodliwości rosyjskiej szczepionki bo w Rosji szczepi się również Pfizerem podobnie na Białorusi 35 % Białorusinów to rosyjska szczepionka a 21 % to amerykański Pfizer i to można sprawdzić w danych, ale po co lepiej czytać bacologie albo pomijać milczeniem fakty, które foliarzom nie pasują wszak przecież ich kochany prezydent Putin się zaszczepił co za tragedia!!!!!!!!!. Ponadto skoro nie ma żadnego wirusa tylko kryptonim covid19 to po co wasz Putanek się szczepił i odstawia cyrk w Rosji bo jeżeli odstawia cyrk i wasz argument z dupy bez dowodów, że zaszczepił się publicznie placebo jest prawdziwy znaczy się to, że morduje miliony Rosjan oszukując swoich ziomków, ale co tam można wejść na bacologie i robić Putinowi loda jak Radzio Obamie hi hi hi. Krytykują syjonistów a sami jesteście od nich tysiąc razy gorsi robiąc wielkiego loda waszemu kochankowi Władziowi hi hi hi. Trochę samokrytyki i faktów, ale nie bo my foliarze nieomylni bo nas w Polsce niszczą i my tacy biedni. To won z Polski czy ktoś was tu trzyma oprócz Rosji macie Kima w Korei, Raula na Kubie z komunizmem możecie tam wyjechać i żyć w pokoju i szczęśliwości w ustroju komunistycznym. Już jeden towarzysz czerwony Michał tak kocha komunę a żyję na co dzień w kapitalistycznym Rothschildowskim Paryżu zajadając się hamburgerami i frytkami popijając coca-colę hi hi hi.

   Polubienie

 2. „Tak, ale tutaj jest właśnie nielegalność, bo Duda został wybrany niezgodnie z procedurą w konstytucji. Zatem nie ma podstaw do tego, aby mówić o nim prezydent. Zaś biorąc to pod uwagę to co niby podpisuje (choć żadnego jego podpisu w ISAP nie ma na żadnej ustawie) jest bezprawne.”

  nawet tę bezsprzeczną nielegalność okupant zalegalizował!
  owszem, Duda (czy jak Mu tam) nie jest prezydentem, tylko jest (ich) rezydentem na Polskę (czyli na ten obszar powierniczy, bo państw już nie ma)

  Polubienie

 3. Co do pana Dudy, to nawet jego zagorzali zwolennicy już na oczy przejrzeli.
  Co do żydo_chazarów zarządzających w Warszawie powiem, że oni nie mają żadnego pomysłu dla Polski. Jadą na oparach w pustym baku, czyli dodrukowując banknoty, trochę z UE, resztę z bieżących podatków i byle do pierwszego.
  Nie wyszło im na pandemii, podczas której szli wabank, teraz wojna na Ukrainie, ale prędzej czy później wojna wygaśnie i wróci szara rzeczywistość. A kredytów bankrutowi nikt nie da, nawet żydowskie banki, skoro prawie wszystko zostało rozszabrowane. Nie wiele zostało. Plują na złą komunę, że jej nie wyszło, ale to guzik prawda. Bowiem kradną już blisko 34 lata i jeszcze trochę tego sukna zostało.

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: