POLICJA nie jest organem państwa, jest prywatną firmą ochroniarską (korporacją zarejestrowaną w Nowym Jorku na 233 Medison Avenue o numerze DUNS 422260389 przez IIIRP czyli korporację „Poland Republic of”).

Policja to prywatna firma ochraniająca mafię III RP. Jeśli nie wierzysz to obejrzyj poniższy film z Warszawy.

7777777blog

Slavic A.K.
Opublikowany 24 maj 2021

„Brawurowa akcja” policji w Warszawie „18 +”


od mg: co to dla nas Polaków oznacza? a np. to, że wobec policji trzeba być asertywnym i nie przyjmować ich ofert handlowych dla nas niekorzystnych jakimi są propozycje mandatów
ta prywatna firma nie ma z nami żadnej umowy i my nie jesteśmy zobowiązani do żadnych działań na jej rzecz, a jeśli usiłuje coś na nas wymuszać, to nie jest to zgodne z prawem, tylko jest to działalnością bezprawną

View original post

19 myśli na temat “POLICJA nie jest organem państwa, jest prywatną firmą ochroniarską (korporacją zarejestrowaną w Nowym Jorku na 233 Medison Avenue o numerze DUNS 422260389 przez IIIRP czyli korporację „Poland Republic of”).”

 1. Adminie,

  tego pieniacza trudno jest zablokować. Komentarz „andrzeja” to też jego robota. Ten koleś potrafił wrzucać na WPWO i u mnie po 200-300 bzdurnych komentarzy dziennie. Przy czym ciągle zmieniał nicki, IP i adresy e-mailowe. Uwielbia podszywać się pod innych.
  Tak więc Adminie, masz problem, skoro ten koleś zagościł u Ciebie.
  Dzięki za usunięcie bełkotliwych „komentarzy” pod moim adresem pseudo-nany – kolesia.

  Pozdrawiam

  Polubienie

  1. Opolczyk czego ty taki chudy jesteś ta twoja baba chyba cię karmi tylko szczawiem i mirabelkami. Zapraszam do mnie zrobię ci kotletów, flaków , schabowych , słoninki ci dam z cebulką , boczusiu to szybko przytyjesz chudzinko słowiańska z pforzheimu z czarnych lasow hi hi .

   Polubienie

  2. Opolczyk otwórz bloga bo ludzie płaczą tutejszy admin Łukasz pisał tutaj, że to twoje zamknięcie bloga mocno podejrzane bo nastąpiło tego samego dnia gdy wybuchła wojna wowy. Pewnie Opolczyk liczył na wygraną wowy w ciągu tygodnia a tu cipa w dodatku jego kanclerz scholz daje wrogom Opolczyka super czołgi a Opolczykowi aż przestało w nocy stawać w taki wpadł stres z tego powodu makrela by czołgów nie dała ale makreli już nie ma hi hi.

   Polubienie

  3. Opolczyk gieroj nie przyjął nagrody od dudy za obalanie komunizmu razem z Geremkiem i szechterem hi hi hi to jest gość a mógł wziąć order i forsę i dziś jeździć lambo hi hi hi.

   Polubienie

 2. Nana Twoje występy na tym blogu się zakończyły. Więcej tu niczego nie napiszesz, bo właśnie Cię zablokowałem. Z Opolczykiem w pewnych sprawach się różnimy, ale to nie oznacza, że możesz go bezkarnie obrażać, co ciągle ostatnio czynisz, a nie mam czasu ani ochoty ciągle Twoich rzygowin czytać i ich usuwać ręcznie. Dość tego. Idź trolować gdzie indziej. Żegnam.

  Polubienie

 3. Znów ta ww. kanalia podszywa się pode mnie. Brakuje mi już skrajnie wulgarnych słów, żeby to opisać.
  Nie daje ta kanalia nikomu tutaj chociaż odrobiny wytchnienia.

  Podszywanie się to domena żydochazarów. To oni mają po kilkanaście imion i nazwisk, ale nigdy poza nielicznymi wyjątkami odważne i uczciwie nie używają swoich prawdziwych.
  Gdyby właśnie używali swoich prawdziwych imion i nazwisk, to Polacy idąc do urn wyborczych mieli by ułatwione zadanie.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Aculeus
  29 stycznia 2023 o 01:32
  Władza polityczna jest emanacją morale społeczeństwa, z którego – za jego przyzwoleniem niestety – zrobiono motłoch konsumpcją, (anty)kulturą masową, indoktrynacją, propagandą, słowem władzą pieniądza. Mamon zwykle potrafił zapanować nad masami, gdyż ideowi, świadomi, przyzwoici i nieprzekupni ludzie stanowili w nich zawsze mniejszość. Ta jednak od czasu do czasu rozpalała płomień buntu kiedy rozkładający się ustrój polityczny stawał się już nie do zniesienia. W takich sytuacjach wybuchały rewolucje z reguły wzniecane przez garstkę niezłomnych i nieraz ze sobą skłóconych idealistów kiedy większości zdawało się, że nie ma nadziei na inne życie aniżeli w upodleniu, więc lepiej nie ryzykować resztek spokoju. Wtedy ni stąd ni zowąd następuje zryw, który niechybnie nastąpi wkrótce. Czego życzę WPS. Z pozdrawieniami,
  Aculeus

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: