Wyróżnione

Petycja w obronie Jerzego Zięby

Poniżej link do petycji do rzecznika praw pacjenta w sprawie zablokowania działalności firmy Jerzego Zięby. Od 1.05. podpisało się jak dotąd ponad 15000 osób. Niech będzie nas jak najwięcej, aby system wiedział, że sprawa ta jest dla nas ważna i nie pozwolimy zniszczyć pana Jerzego w imię zysków koncernów farmaceutycznych.

https://www.crpo.org.pl/petycje/petycja-w-obronie-jerzego-zieby-nbsp,23?fbclid=IwAR1W_sxUZRjr_vxqDuTHmCkKi1EdAn-6Z_QTpzfSgqVIs4b_f7iCpCrqEC8#entries

Uwaga! Potwierdzenie podpisania petycji na maila może nie przyjść. Ja tak miałem i wiele innych osób również, natomiast imię i kod pocztowy powinno się wyświetlić po prawej stronie ekranu na liście osób, które w ostatnim czasie podpisały petycję.

Reklamy

Jak nas trują, czyli afera w rolnictwie

Hubert Czerniak oraz rolnik o nazwisku Bustowski mówią jak niszczy się polskich rolników i zdrowie polskich konsumentów. Szlag człowieka trafia jak się tego słucha a jeszcze bardziej wkurza to, że naród śpi i nie protestuje.

5G i wi-fi zabójcza technologia

Poniższy filmik przedstawia jak szkodliwe dla naszego zdrowia jest promieniowanie elektromagnetyczne emitowane przez telefony komórkowe, routery, maszty telefoniczne. Do tego nasz niby polski rząd z uporem maniaka forsuje technologię 5G w Polsce. 160 niezależnych naukowców m.in. z USA alarmuje, że 5G jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia i na pewno znacznie zwiększy w Polsce liczbę przypadków zachorowań na raka. Uświadamiajmy innych, którzy nie wiedzą co się dzieje i co się nam w Polsce szykuje. Za parę miesięcy wybory. Jak PiS będzie organizował spotkania z wyborcami to idźmy i zadajmy m.in. niewygodne pytanie o to dlaczego usilnie chcą wprowadzić technologię 5G w Polsce. Dlaczego robią zamach na zdrowie polskiego narodu. Odpowiedź będzie pewnie jak to u polityków – taka żeby dużo powiedzieć i nic nie powiedzieć. Ważniejsze jednak będzie to, że sprawa ta wtedy zaistnieje w świadomości wielu osób i uświadomią sobie one zagrożenie. Działajmy zatem.

Na Białorusi trwa ekshumacja szczątków Żydów

Na Białorusi trwa ekshumacja szczątków Żydów zamordowanych w czasie II wojny światowej. Analogiczna sytuacja miała miejsce w Jedwabnem i tu ekshumacja została wstrzymana rzekomo z powodu tego, że prawo żydowskie na ekshumację nie pozwala, bo zakłóca to spokój zmarłych. Na Białorusi obowiązuje jakieś inne żydowskie prawo? Co na to rząd PiS?

Eurowybory zostały sfałszowane

Wygląda na to, że eurowybory jednak zostały sfałszowane. Do Sądu Najwyższego i Prokuratora Generalnego wpłynęło pismo ankietera IPSOS, który wskazuje na oczywiste fałszerstwa w wyborach. W obwodowej komisji wyborczej nr 22 w Pabianicach, w której był i zliczał liczbę wrzuconych kart do głosowania była niezgodność aż o 107 kart – wyborcy wrzucili 912 kart, a wyjętych zostało 1019! Pismo datowane jest na 28.05.2019 r.

Żądam unieważnienia wyników wyborów do Parlamentu Europejskiego w całej Polsce, mam pewność, że we wszystkich komitetach wyborczych członkowie komitetów wyborczych działając wspólnie i w porozumieniu sfałszowali wyniki wyborów na rozkaz „jedynej słusznej” partii rządzącej PiS; obrażając powagę Państwowej Komisji Wyborczej – czytamy we wstępie.

Dnia 26 maja 2019r byłem ankieterem przy Obwodowym Komitecie Wyborczym nr 22 w Pabianicach z ramienia międzynarodowej grupy badawczej IPSOS, liczyliśmy wszystkich wyborców wrzucających karty z głosami danego okręgu wyborczego od godz. 7.00 do 21.00. A oto dane liczbowe: Do urny wyborczej wrzucono 912 kart wyborczych – dane IPSOS; z urny wyborczej wyjęto 1019 kart wyborczych, oficjalne dane Komitetu Wyborczego – wyjaśnia autor pisma.

Dowodzi to, że członkowie w/w Komitetu Wyborczego spreparowali 107 kart wyborczych fałszując wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego obrażając powagę Państwowej Komisji Wyborczej RP – zaznaczył.

Odnosi się też do komisji nr 23 umieszczonej w tej samej szkole. Tam wydano 10 kart więcej, niż wrzucono, choć nikt nie widział, by karty były wynoszone.

Żądam unieważnienia wyników wyborów do Parlamentu Europejskiego z dnia 26 maja 2019r w CAŁEJ Polsce, mam pewność, że w pozostałych Komitetach Wyborczych w całej Polsce było podobnie, jeśli nie tak samo – podsumował.

Poniżej jeszcze film o skali nieprawidłowości w ostatnich wyborach eurokołchozowych

Wybory i po wyborach

Jak wiadomo Konfederacja miała ostatecznie 4,55% głosów, choć w sondażu exit poll miała 6,1%. Dziwnym trafem około 100000 głosów było nieważnych w wyborach, które są najprostsze z możliwych – należało postawić jeden X w jednym kwadraciku na jednej liście a wszystkie pozostałe kwadraciki zostawić puste. Nasuwa się od razu na myśl fałszerstwo.
Wczoraj jednak trafiłem na poniższe filmy. Po ich obejrzeniu wcale nie jestem taki pewny czy te wybory rzeczywiście zostały sfałszowane. Jak się posłucha ulicznej rozmowy Dobromira Sośnierza z mieszkańcami Warszawy o europosłach i Parlamencie Europejskim to jest to katastrofa – większość nie umie wymienić nawet nazwiska choćby jakiegokolwiek jednego polskiego europosła. Niektórzy młodzi wiedzieli, że europosłem był Janusz Korwin Mikke.
W drugim filmie jak się np. posłucha dlaczego jedna starsza pani głosowała na starego komucha Cimoszewicza, który ostatnio opuszczając leśniczówkę wyrwał i ukradł wszystko co tylko było możliwe to po prostu szczęka opada. Mózgi wyprane przez telewizyjne pudło. Inni występujący w tym filmie wyborcy byli niewiele lepsi. Jeśli taki jest poziom świadomości w Polsce to jest to dramat.

 

 

2.06 protest przeciwko dyktaturze szczepionkowej

2.06. o godzinie 12:00 w warszawie odbędzie się już III Międzynarodowy Protest przeciw przymusowi szczepień. Tego dnia odbędą się także takie same protesty na Ukrainie, w Bułgarii, Rosji i Chorwacji. Gościem specjalnym w Polsce ma być dr Andrew Wakefield.
Szczegóły na stronie Stowarzyszenia STOP NOP

Międzynarodowy protest – 2 czerwca 2019

https://i1.wp.com/stopnop.com.pl/wp-content/uploads/2019/03/duzy-protest-200cm-2018.jpg

https://i2.wp.com/stopnop.com.pl/wp-content/uploads/2019/03/medical.jpg

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

3 czerwca jest natomiast dzień pamięci ofiar powikłań poszczepiennych

https://i2.wp.com/stopnop.com.pl/wp-content/uploads/2017/05/zapal-%C5%9Bwieczk%C4%99.jpg

Stop ludobójstwu naszych dzieci! Niech nas będzie jak najwięcej.

 

Żydowska cenzura na allegro

Allegro po interwencji lewackiego Stowarzyszenia „Nigdy Więcej” zdjęło aukcję książki z 1936 r. ks. dr. Stanisława Trzeciaka pt. „Program światowej polityki żydowskiej” jako książki „antysemickiej”. Donosi o tym portal wprawo.pl . Pod wpływem tej informacji kupiłem właśnie tę książkę w księgarni internetowej Antyk. Polecam wszystkim czytelnikom kupić ją i przeczytać. Zdopingowała mnie zwłaszcza informacja na stronie ww. księgarni, że za posiadanie tej książki w ZSRR groziło rozstrzelanie bez wyroku. Jeżeli prawda jest antysemicka, to trudno jestem antysemitą i jakoś muszę z tym żyć 🙂

Poniżej zamieszczam link do wersji elektronicznej: http://krolestwonmp.pl/biblioteka/%5B!%5D%20x.%20Trzeciak%20-%20Program%20%C5%9Bwiatowej%20polityki%20%C5%BCydowskiej%20%5BWarszawa%201936%5D.pdf

Dziękuję Stowarzyszeniu „Nigdy Więcej” za reklamę książki i propagowanie, choć niezamierzone, prawdy o Żydach (syjonistach). Najwyraźniej nie znacie Sławian i nie rozumiecie, że odniesiecie odwrotny skutek do zamierzonego. Zainteresowanie książką i jej popularność dzięki Waszym działaniom wzrośnie, a tym samym przyspieszy obalenie syjonistycznej okupacji Polski. Dlatego dziękuję Wam bardzo, bo bez Was nie dowiedziałbym się dziś o istnieniu tej książki i nie mógłbym jej rozpropagować.

Precz z UE

Poniższy film autorstwa europosła Dobromira Sośnierza pokazuje jak faktycznie wygląda praca europarlamentarzysty i jakie absurdy są w Parlamencie Europejskim, który jest tak naprawdę jedynie teatrem dla ludu. Do tego w Parlamencie Europejskim idolem jest Altiero Spinelli włoski komunista, który planował likwidację państw narodowych i wprowadzenie na ich miejsce superpaństwa Europa centralnie sterowanego z Brukseli via Berlin. Sądziłem, że jest źle, ale że aż tak to nawet ja nie przypuszczałem. Po obejrzeniu tego filmu choć w wielu sprawach nie zgadzam się z Ozjaszem Goldbergiem (Januszem Korwinem Mikke), to w tej jednej kwestii całkowicie się z nim zgadzam: Unia Europejska powinna zostać zniszczona. I dlatego głosuję na Konfederację w wyborach do eurokołchozu 26.05.