Dowód suwerena II RP

Dzisiaj odebrałem dowód suwerena II RP, wydany przez prezydenta II RP na uchodźstwie Jana Zbigniewa Potockiego. Co on daje? Obecna Polska, czyli III RP to nielegalne państwo zarejestrowane w USA jako firma o nr 0000079312. Prawo jakie ta firma uchwala oraz władze wybierane w wyborach są nielegalne. Nie wiadomo jak się rozwinie sytuacja z tzw. pandemią. Być może będą chcieli wszystkich przymusowo szczepić gdy będzie szczepionka (minister Szumowski ostatnio stwierdził, że będzie ona najprawdopodobniej wiosną 2021 r.). W sytuacji posiadania dowodu suwerena jest się obywatelem suwerennego państwa II RP, którego teren jest okupowany przez syjonistycznych okupantów, którzy dyrygują marionetkami rządzącymi firmą III RP. To oznacza, że nie mają prawa przymusowo szczepić osób posiadających taki dowód. Suwereni bowiem nie są niewolnikami korporacji III RP. Gdyby władze nielegalnej III RP mimo to pogwałciły nasze prawa można będzie je zaskarżyć do Trybunału Sprawiedliwości w Hadze o zbrodnie wojenne.
W ten sam sposób można ochronić swoje dzieci przed szczepionkowym ludobójstwem. Trzeba wyrobić dowód sobie i dzieciom. Wówczas przestaną one być niewolnikami III RP, z którymi wszystko można zrobić.

Wniosek o wydanie dowodu suwerena wraz z dowodem wpłaty 220 zł należy przesłać na adres biura partii II RP: ul. Barska 31/1, 30-307 Kraków. Trochę to kosztuje ale nasze zdrowie, życie i nasze prawa są tego warte.

4 myśli na temat “Dowód suwerena II RP”

 1. Naprawdę otrzymałeś dowód suwerena? Co prawda mam zamiar ten dowód kupić i się do tego przymierzam. Ale padają oskarżenia, że to oszustwo. 😦

  Polubienie

  1. Tak otrzymałem. Przyszedł w zeszłym tygodniu pocztą w zwykłej kopercie. W tym sensie nie jest to na pewno oszustwo. Natomiast czy ów dowód faktycznie coś daje i jest honorowany zagranicą i w ONZ jak twierdzi Potocki to tego nie wiem. Należy się jednak uzbroić w cierpliwość . Ja złożyłem wniosek w maju i teraz dostałem dowód – po 2 miesiącach.

   Polubienie

 2. I co się stało? Miał Potocki protest robić w Warszawie no i minął wczoraj 6 sierpień i nic cisza ani mru mru. Ktoś coś wie na ten temat? Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje na ten temat.

  Polubienie

  1. Ja byłem wtedy pod pomnikiem kiedy miał być protest tj. o 12-ej i Potockiego nie było. Było trochę ludzi i leciała na telebimie msza, w której Duda brał udział. Przyjechałem tramwajem i wysiadłem na przystanku Stare Miasto i miałem problem z wejściem na górę po schodach. Na górze schodów ustawione były bariery blokujące wejście na ulicę. Była z boku nieduża luka ok, 20 cm i mi się udało wejść, ale starszym i grubszym niż ja raczej nie. Może dlatego nikogo nie było? Dziwne, bo dzień wcześniej sprawdzałem i nie było informacji o odwołaniu zgromadzenia przez Potockiego. Było mnóstwo bud policyjnych i policji.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s