Byli aktywiści Ariowie.com ujawniają dlaczego zakończyli współpracę z Marcinem Vamem vel Polem Lechickim

Na stronie https://ariowie.org będącej niejako przeciwwagą do strony ariowie.com pojawiło się wcześniej już wspominane tutaj obwieszczenie suwerenów w sprawie działań firmy Ar1a Limited. Nie wystawia ono oględnie mówiąc dobrego świadectwa Marcinowi Vamowi (faktycznie Marcinowi Krynieckiemu). Są tu też zamieszczone inne istotne materiały w tym nagrania audio. Wszystko to razem daje obraz taki, że Marcinowi Vamowi vel Polowi Lechickiemu nie można ufać, że jego działania są prowolnościowe.

Czyżby był chazarskim agentem?! Wypowiadanie się o naszym narodzie jako o bydełku tym właśnie pachnie (patrz ostatnie z nagrań audio). Pogarda dla innych to nie jest cecha sławiańska choć z bólem trzeba przyznać, że fakty są takie, że znaczna większość ludzi w Polsce nie jest świadoma tego co się dzieje. Na świecie zresztą jest podobnie choć świadomość wszędzie rośnie. Ja mimo tego niskiego stanu świadomości ludzi nigdy bym nie powiedział nawet w prywatnej rozmowie z kimś, że uważam polski naród za bydełko. Po to między innymi prowadzę tego bloga, aby podnosić świadomość naszego narodu w wielu sprawach.

10 myśli na temat “Byli aktywiści Ariowie.com ujawniają dlaczego zakończyli współpracę z Marcinem Vamem vel Polem Lechickim”

  1. Niestety. Smutne to, bo sam miałem spore nadzieje, że coś z tego będzie, a okazało się to oszustwem. Na szczęście się w to nie zaangażowałem i deklaracji suwerena nie wypełniłem i żadnych danych ani pieniędzy nie przekazywałem. Kibicowałem jedynie tej inicjatywie. Ci co uwierzyli i powierzyli Krynieckiemu dane mają teraz duży problem. Na sądy raczej nie mają zbytnio co liczyć według mnie.

   Polubione przez 1 osoba

 1. Wielkie dzięki za poruszenie tak ważnego tematu. Każde wsparcie w odRODzeniu Słowian się liczy. Ludzi podobnego pokroju nie brakuje ale w Naszym środowisku nie możemy zostawiać takich spraw samemu sobie. Stanowczo okazujmy brak akceptacji rozbijania podprogowo wszelkich suwerennych działań wolnościowych.

  Mówimy nie dla Marcina Vam. Miał stanowczo zbyt wiele okazji aby zaprezentować się z dobrej strony i tego nie uczynił.

  Sława Siostry i Bracia Słowianie !
  Sława !

  Polubione przez 3 ludzi

 2. Teraz dzielny Marcin grozi w najnowszym filmiku Słowianom, co go zdemaskowali pozwami sądowymi… Filmik nagrywany w ubikacji, co pokazuje poziom firmy AR1A.
  Swoją drogę widać po filmiku, że już jest całkowicie świadomy zdemaskowania i wie iż już większość celów nie do osiągnięcia po takim czymś…

  Co on chce w sądzie mówić?
  Przecież gość chciał emitować fałszywe dokumenty… Ale Marcinek to aktorzyna, żadnego pozwu nie da.

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s