Byli aktywiści Ariowie.com ujawniają dlaczego zakończyli współpracę z Marcinem Vamem vel Polem Lechickim

Na stronie https://ariowie.org będącej niejako przeciwwagą do strony ariowie.com pojawiło się wcześniej już wspominane tutaj obwieszczenie suwerenów w sprawie działań firmy Ar1a Limited. Nie wystawia ono oględnie mówiąc dobrego świadectwa Marcinowi Vamowi (faktycznie Marcinowi Krynieckiemu). Są tu też zamieszczone inne istotne materiały w tym nagrania audio. Wszystko to razem daje obraz taki, że Marcinowi Vamowi vel Polowi Lechickiemu nie można ufać, że jego działania są prowolnościowe.

Czyżby był chazarskim agentem?! Wypowiadanie się o naszym narodzie jako o bydełku tym właśnie pachnie (patrz ostatnie z nagrań audio). Pogarda dla innych to nie jest cecha sławiańska choć z bólem trzeba przyznać, że fakty są takie, że znaczna większość ludzi w Polsce nie jest świadoma tego co się dzieje. Na świecie zresztą jest podobnie choć świadomość wszędzie rośnie. Ja mimo tego niskiego stanu świadomości ludzi nigdy bym nie powiedział nawet w prywatnej rozmowie z kimś, że uważam polski naród za bydełko. Po to między innymi prowadzę tego bloga, aby podnosić świadomość naszego narodu w wielu sprawach.

Aktualizacja 16.06.2022 r.: strona ariowie.com została mocno zmieniona i nie ma tam już żadnych materiałów o jakich mowa we wpisie. Jeśli ktoś zapisał może te nagrania audio czy inne dokumenty z oryginalnej strony na dysku komputera niech prześle je mi na maila przez zakładkę Kontakt. Dodam je wtedy tutaj.

15 myśli na temat “Byli aktywiści Ariowie.com ujawniają dlaczego zakończyli współpracę z Marcinem Vamem vel Polem Lechickim”

  1. Niestety. Smutne to, bo sam miałem spore nadzieje, że coś z tego będzie, a okazało się to oszustwem. Na szczęście się w to nie zaangażowałem i deklaracji suwerena nie wypełniłem i żadnych danych ani pieniędzy nie przekazywałem. Kibicowałem jedynie tej inicjatywie. Ci co uwierzyli i powierzyli Krynieckiemu dane mają teraz duży problem. Na sądy raczej nie mają zbytnio co liczyć według mnie.

   Polubione przez 2 ludzi

 1. Wielkie dzięki za poruszenie tak ważnego tematu. Każde wsparcie w odRODzeniu Słowian się liczy. Ludzi podobnego pokroju nie brakuje ale w Naszym środowisku nie możemy zostawiać takich spraw samemu sobie. Stanowczo okazujmy brak akceptacji rozbijania podprogowo wszelkich suwerennych działań wolnościowych.

  Mówimy nie dla Marcina Vam. Miał stanowczo zbyt wiele okazji aby zaprezentować się z dobrej strony i tego nie uczynił.

  Sława Siostry i Bracia Słowianie !
  Sława !

  Polubione przez 3 ludzi

 2. Teraz dzielny Marcin grozi w najnowszym filmiku Słowianom, co go zdemaskowali pozwami sądowymi… Filmik nagrywany w ubikacji, co pokazuje poziom firmy AR1A.
  Swoją drogę widać po filmiku, że już jest całkowicie świadomy zdemaskowania i wie iż już większość celów nie do osiągnięcia po takim czymś…

  Co on chce w sądzie mówić?
  Przecież gość chciał emitować fałszywe dokumenty… Ale Marcinek to aktorzyna, żadnego pozwu nie da.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Na stronach internetowych panuje cenzura zaprowadzona przez „gorali” z gory Synaj , ktorzy kontroluja internet i dlatego poznikalo wiele cennego materialu w j.angielskim i j.polskim, ktory demaskowal podstepne dzialania „gorali” z g.Synaj w Polsce i na arenie miedzynarodowej.
   Jesli chodzi o J.Z.Potockiego to osobiscie sledzilem jego wystepy i pod wzgledem podawanych przez niego informacji nie mam do niego zastrzezen, poniewaz byly oparte na faktach.
   Jesli chodzi o zarzuty pod adresem J.Z.Potockiego autorstwa: A.Michnika, L.Bubla, R.Patlewicza, Alexa, Uszi, S.Michalkiewicza i jeszcze kilku osobnikow, to kazdy z nich powtarzal ta sama propagande.
   Ostatecznie J.Z.Potocki przedstawil dokumenty , ktore obalily zarzuty wymienionych powyzej „szczekaczek propagandowych” (Michnik, Bubel, Patlewicz, Alex, Uszi, Michalkiewicz etc) , ale zaden z nich nie przeprosil Potockiego za oczernianie jego osoby, a jednoczesnie te „szczekaczki propagandowe”, ktore wymienilem same siebie skompromitowaly i uznalem ich za osobnikow niewiarygodnych.
   Doszedlem rowniez do wniosku, ze atak na J.Z.Potockiego musial byc zorganizowany i staly za tym osoby wplywowe i/lub spec sluzby w Polsce, poniewaz informacje przekazywane przez J.Z.Potockiego ujawnialy skorumpowany system wladzy PiS (partii interesow syjonistycznych) w Polsce, ktorej politycy realizowali interesy lokalne i globalne „gorali” z g.Synaj w pierwszej kolejnosci kosztem Polski i Polakow i nadal tak jest. Wiec osoba J.Z.Potockiego stala sie zagrozeniem dla wladzy PiS , ktory mogl wykorzystac do tych celow „szczekaczki propagandowe” udajace „Polakow” i „patriotow”.
   Poza tym to J.Z.Potocki jest legalnym prezydentem na mocy konstytucji II RP z 1935r, zas osobniki u wladzy w Polsce to potomkowie
   „gorali” z g.Synaj i agentow Moskwy (ZSRR) , ktorych rodzice i krewni przybyli na ziemie polskie z armia czerwona, NKWD i Smiersz z polecenia Stalina, zwazywszy na fakt, ze PRL byl oparty na konstytucji Stalina z 1952r, ktora zostala zamieniona na konstytucje Stolzmana w 1997r, ale nadal oparta na konstytucji Stalina z 1952r.
   Nie ma podstaw do tego, zeby twor panstwowy, ktory powstal po 1989r na mocy porozumienia zawartego przy „Okraglym Stole” (1989r) , porozumienia pomiedzy „goralami” z PZPR, a „goralami” z KOR , ktorzy podzielili sie wladza, nazywac „III RP” , poniewaz nie ma ciaglosci konstytucyjnej, a poza tym obowiazuje konstytucja Stolzmana z 1997r.
   Bo gdyby byla uznana konstytucja II RP z 1935r przez nowe wladze panstwowe po 1989r , jak i obecne wladze PiS to automatycznie
   J.Z.Potocki zostalby prezydentem Polski, poniewaz posiada stosowne dokumenty.
   Ale „gorale” z PiS na to nie pozwola, poniewaz utraciliby wladze w Polsce oraz ze wzgledu na narodowy charakter samego J.Z.Potockiego, ktory stawia na pierwszym miejscu polskie interesy narodowe.

   Polubienie

 3. Nazywanie Polakow „bydlem” jest sygnalem, ze osoba, ktora posluguje sie tego typu okresleniem sama jest osoba ograniczona umyslowo i nie zna problemu, a jednoczesnie bezczelnie oskarza Polakow i przypisuje Polakom odpowiedzialnosc za zaistnialy stan/sytuacje.
  Ja spotkalem sie rowniez z przypisywaniem winy Polakom za to, ze byli „slabi” i pozwolili na rozbiory Polski, jakby to Polacy byli glownymi winowajcami rozbiorow Polski.
  Tego typu pokretna propagande uprawiali „towarzysze” z WPS P.Zieminskiego i D.Kosiura (tuba propagandowa Moskwy, ZSRR, PRL, W.Gomulki etc).

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: