Powszechne uwłaszczenie na złożach naturalnych

Inż. Krzysztof Tytko planuje uwłaszczenie narodu na złożach naturalnych. Konieczne jednak jest zaangażowanie narodu w tej sprawie. Poniżej apel w tej sprawie.

Mam apel do wszystkich TV, konieczna jest pomoc w nagłośnieniu w całej Polsce, że jest grupa pozasystemowych patriotów, którzy mają program ratunkowy i rozwoju polskiego górnictwa! Pracujemy nad projektem przejęcia społecznej kontroli nad spółką PGG – inż. Krzysztof Tytko prezesem! Musi być wsparcie wszystkich Polaków. Będą rozesłane pisma do szefów największych central ZZ na kopalniach. Ustabilizowanie rynku sprzedaży węgla, zrobienie audytu na jednej z kopalń! Piszę do górników – przekazywałem Wam wiele informacji. Nie wystarczy pisać, trzeba realnie działać! Górnicy będą mogli opowiedzieć o przestępstwach i patologiach niszczących nasze górnictwo w naszym biurze w Katowicach albo napisać bezpośrednio do mnie. Czekamy na Wasze przebudzenie i wsparcie, aby inż. Krzysztof Tytko został prezesem PGG – Polskiej Grupy Górniczej. ZWIĘKSZAMY PRZYCHODY I ZYSKI KOPALŃ. Przywracamy rentowność kopalń i godziwe zarobki dla górników – od ściany po sprzedaż węgla, przejecie całej dystrybucji węgla przez kopalnie, które mają zarabiać – teraz pośrednicy łoją kasę!
Wszystko było do tej pory podporządkowane niszczeniu i likwidacji polskiego górnictwa. Dość! Tworzymy Bank Górniczy, aby obniżyć koszty finansowe w górnictwie, napompowane do granic absurdu, na czym korzystają wszyscy… poza górnikami!
Teraz wszyscy w Polsce mówią o projekcie OKOPZN i realnie wspierają jedyny projekt, który przywróci dotychczasowy układ sił w Polsce, Polacy zaczynają rządzić w Polsce, zaczynamy od górnictwa i energetyki. Bardzo Was proszę… argumenty są w naszych rękach! Zdrada narodu polskiego się dokonuje, bo Polacy pozwalają na likwidację wszystkiego… Tak węgla mamy na setki lat! To Obywatelski Komitet Obrony Polskich Zasobów Naturalnych od lat walczy o polskie górnictwo! To my opracowaliśmy program uwłaszczenia Polaków na zasobach naturalnych wartych setki bilionów złotych, to my opracowaliśmy program budowy przemysłowej instalacji podziemnego zgazowania węgla, produkcja wodoru, tworzenie nowego przemysłu ogniw wodorowych – nasz węgiel jest wart ponad 200 bilionów złotych! Konieczne jest włączenie się wszystkich Polaków w działania aby przejąć kontrolę nad Polską Grupą Górniczą przez niezależnych ekspertów z OKOPZN, mamy takie kompetencje. Robimy wyłom w systemie! Jak teraz Polacy nie włączą się w działania powstrzymania likwidacji Polski i górnictwa już nigdy się nie podniesiemy! Obecnie to najważniejsza sprawa w Polsce.

83 myśli na temat “Powszechne uwłaszczenie na złożach naturalnych”

  1. Oj naiwniaku jeden. Trujesz o domenie za 139 złotych, jak Dylak wyrwał prawie 7000 za swój portal.

    moj koment
    Jak by Tadziu tyle wyrywał to by robił blogi hurtowo, ale niewykluczone, że tyle wyrwał ale 7 tysięcy w walucie północno-koreańskiej bu bu ha ha.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: